PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Αύγ 2010, 20:45:55    Θέμα δημοσίευσης: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα ο λόγος που ανοίγω αυτο το θέμα ειναι για να προειδοποιήσω εδω τους συναδελφους μου τι αντιεπαγγελματίες και απατεωνες κυκλοφορούν εκει εξω.
Πριν δυο εβδομαδες εγω και οι οικογενεια μου επισκεφτηκαμε την Β Ευβοια για διακοπες.
Ενα βράδυ αποφασίσαμε να καθίσουμε σε ενα Ζαχοραπλαστειο, παραγγείλαμε διαφορα πραγματα τα οποια ηταν απαραδεκτα σε ποιοτητα χαλια μιλκσεικ χαλια παγωτο και χαλια νεροφραπες. Φωναξαμε τον γκαρσονη να του τα αναφεραμε. Ο γκαρσονης πηρε μεσα στο μαγαζι τον καφε και το μιλκσεικ ηρθε μετα απο 20λεπτα και μας ειπε εμεις ετσι τα φτιαχνουμε εδω και τα παράτησε και έφυγε.
Επειδη πρεπει καποια στιγμη σε αυτη την χωρα να μαθουν κάποιοι τι σημαίνει ποιότητα και εξυπηρέτηση πελάτη. Σηκώθηκα να παω να βρω τον καταστηματαρχη.
Θα σας πω εν συντομία έγινε ο χαμός οταν του ειπα για τις σαβούρες (δε του είπα έτσι βέβαια αλλά θα το ήθελα) που εφερε. Μου επιτέθηκε να με δείρει το οποίο βέβαια ανταπέδωσα.
Η γυναικα μου με το παιδι που ηταν εξω στο τραπεζι βλεπει τι γινεται μεσα και επεμβαίνει με αποτελεσμα ο αληταρ…καταστηματαρχης που κονομάει λεφτά δέρνοντας πελάτες. χτύπησε την γυναικα μου.
Οπως καταλαβαινετε η κατασταση ξεφυγε απο τον ελεγχο οποτε λογο παιδιου επρεπε να φυγω για να μην γινουν τα πραγματα χειροτερα.
Επειδη καποιοι θα μου πειτε γιατι δεν φωναξες την αστυνομια, πανω στην λεκτική σύγκρουση που ειχαμε του ειπα οτι θα φωναξω την αστυνομια και μου για φωναξε τους τους ξερω ολους και θα δεις τι θα παθεις.
Οπως καταλαβαινετε ακομα και ψεματα να ηταν δεν μπορουσα να το ρισκαρο γιατι δυστυχώς στην επαρχία στα μικρα μερη βεβαια γνωρίζονται ολοι μεταξύ τους.
Δεν μπορω να βαλω ουτε το ονομα του καταστηματος ουτε και την περιοχη γιατι δεν ξερω τι παιζει εδω μεσα εαν καπιος τον ξερει προσωπικά δεν θέλω να εχω προβλημα.
Εαν καποιος θελει να μαθει το μερος και το ζαχαροπλαστειο να μου στειλει προσωπικό εμαιλ.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Αύγ 2010, 21:57:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρόμοιο περιστατικό συνέβη πριν λίγες μέρες σε φιλικό μου πρόσωπο σε καφετέρια των Αθηνών, για μία γρανίτα που ήταν σαν να πίνεις (ή να τρως) πάγο σαν πέτρα. Ο καταστηματάρχης δήλωσε πως η γρανίτα δεν πίνεται, αλλά τρώγεται, κι από εκεί και πέρα τα πράγματα ξέφυγαν, χωρίς βέβαια να υπάρξει και ξύλο.
Βάζω ως παράγοντα σε τέτοια περιστατικά αυτή την εποχή και την κλασσική φράση των καταστηματαρχών "δεν έχω δουλειά και κάθε μέρα μπαίνω μέσα", εξ'ού και η προκλητική τους συμπεριφορά ελέω νεύρων ή άγχους, όπως επίσης και η άθλια ποιότητα στα προϊόντα και στην εξυπηρέτησή τους, αφού δεν έχουν καιρό για να κοιτάνε ποιότητες, παρά μόνο για το πώς θα βγάλουνε τα έξοδα του ενοικίου τους και λοιπά.... Σίγουρα δεν τους δικαιολογεί πάντως αυτό. Ειδικά στην περίπτωση που περιγράφει ο φίλος, χρειάζεται ένα χέρι ξύλο ο τύπος να ισιώσει. Αν και αργά ή γρήγορα, θα την βρει μπροστά του την χοντράδα που έκανε (σε οικογενειάρχη άνθρωπο κιόλας).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mufcpavlos (Pavlos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 XSi

Ένταξη: 08 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 157
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Αύγ 2010, 23:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δε μου κανει αισθηση το γεγονος? Χιλιαδες φορες εχω ακουσει αναλογα περιστατικα....Ευτυχως που αποφυγατε τα χειροτερα, δυστυχως που μαλλον χαλασες τη διαθεση σου για το break. Αν και σε ζαχαροπλαστιο ποτε δε καθησα για καφε κ μιλκσεικ γτ τους θεωρω απαραδεκτους σε τετοιου ειδους "προιοντα", θα πρεπει καποια στιγμη κ εμεις σαν καταναλωτες να απαιτησουμε το σεβασμο τους. Κανε μια καταγγελια στο ΙΝΚΑ (ή σε καποιους που ασχολουνται με αυτα, οχι απαιτοντας κατι, αλλα απλα να τον προειδοποιησουν-παρατηρησουν οτι κυριε, κοιταξτε ηρθε ο ταδε κ μας ειπε αυτα. Αν ισχυουν συμορφωθειται)


katoxos 307....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 07:45:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα σου ελεγα να μην το αφησεις ετσι το θεμα μονο και μονο επειδη σηκωσε χερι στην κυρα σου.Παρε 2-3 φιλους σου και..... :

http://www.youtube.com/watch?v=aA8n_bWVZGI
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 10:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε πάνε μέσα τσάμπα ρε γμτ με τέτοιες μλκιες... Αλλα και απο την άλλη αγωγή αν κάνεις ούτε το δίκιο σου θα βρεις ούτε θα δικαιωθείς ψυχολογικά.


Εκεί ήθελε μπαλτά, με πιο χέρι βάρεσες με αυτό; ΚΡΑΠ. Άντε φώναξε τους όλους που ξέρεις να με βρουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 11:02:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που θελω να πω εγω ειναι σχετικα μα την αστυνομια...
επρεπε να την καλεσεις...
και να ξερει μερικους μπατσους και τι εγινε?
δεν μπορουσαν να σου κανουν κατι
εχουν κι αυτοι μια ιεραρχεια
δεν ρισκαρει καθε αξιοματικος μπατσος την δουλεια του για φιλους
φοβουνται να κανουν κατι παρανομο κι αυτοι
εκτος κι αν σε δουν οτι σε ψαρωνουν τοτε ισως...
αν τους πεταξεις ενα περνω τηλ τον διοικητη σου να δεις πως σου ζητανε και συγνωμη
στρατο εχεις παει φανταζομαι
ε τα ιδια ειναι Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 16:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)Γενική Γραμματεία Καταναλωτή Λειτουργεί "Γραμμή του Καταναλωτή - 1520". Καλώντας το 1520 οι καταναλωτές μπορούν να:
Υποβάλλουν ερωτήσεις - Κάνουν καταγγελίες - Κάνουν παράπονα - Ζητήσουν συμβουλές -Ενημερωθούν για καταναλωτικά ζητήματα.

Η τηλεφωνική γραμμή είναι διαθέσιμη στους καταναλωτές σύμφωνα με το ακόλουθο ωράριο.
Καθημερινές από 08:00 μέχρι 22:00
Σάββατο από 08:30 μέχρι 20:00
Κυριακή η γραμμή δεν είναι διαθέσιμη.

2)ΕΝΙΑΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΕΦΕΤ) Καταγγελία : info@efet.gr - Tel:+30 210 6971500 - Fax:+30 210 6971501

3)Αγωγη αξιωση αποζημιωσης

στην Ελλαδα δυστηχως παμε με τσαμπουκα, θελει μυαλο! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 16:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
1)Γενική Γραμματεία Καταναλωτή Λειτουργεί "Γραμμή του Καταναλωτή - 1520". Καλώντας το 1520 οι καταναλωτές μπορούν να:
Υποβάλλουν ερωτήσεις - Κάνουν καταγγελίες - Κάνουν παράπονα - Ζητήσουν συμβουλές -Ενημερωθούν για καταναλωτικά ζητήματα.

Η τηλεφωνική γραμμή είναι διαθέσιμη στους καταναλωτές σύμφωνα με το ακόλουθο ωράριο.
Καθημερινές από 08:00 μέχρι 22:00
Σάββατο από 08:30 μέχρι 20:00
Κυριακή η γραμμή δεν είναι διαθέσιμη.

2)ΕΝΙΑΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΕΦΕΤ) Καταγγελία : info@efet.gr - Tel:+30 210 6971500 - Fax:+30 210 6971501

3)Αγωγη αξιωση αποζημιωσης

στην Ελλαδα δυστηχως παμε με τσαμπουκα, θελει μυαλο! Wink

και μην πει κανείς οτι τίποτα δεν μπορεί να γίνει...εαν γίνει καταγγελίας θα ψάξουν ακόμα και τον κώλο του...και εκτος του γεγονότος εάν βρούν το παραμικρό θα του σκήσουν τον κ@λο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 17:39:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
1)Γενική Γραμματεία Καταναλωτή Λειτουργεί "Γραμμή του Καταναλωτή - 1520". Καλώντας το 1520 οι καταναλωτές μπορούν να:
Υποβάλλουν ερωτήσεις - Κάνουν καταγγελίες - Κάνουν παράπονα - Ζητήσουν συμβουλές -Ενημερωθούν για καταναλωτικά ζητήματα.

Η τηλεφωνική γραμμή είναι διαθέσιμη στους καταναλωτές σύμφωνα με το ακόλουθο ωράριο.
Καθημερινές από 08:00 μέχρι 22:00
Σάββατο από 08:30 μέχρι 20:00
Κυριακή η γραμμή δεν είναι διαθέσιμη.

2)ΕΝΙΑΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΕΦΕΤ) Καταγγελία : info@efet.gr - Tel:+30 210 6971500 - Fax:+30 210 6971501

3)Αγωγη αξιωση αποζημιωσης

στην Ελλαδα δυστηχως παμε με τσαμπουκα, θελει μυαλο! Wink


Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες πραγματικα μου δωσατε αρκετες ιδεες οπως και την καταγγελία στον ΕΦΕΤ.
Γιατι δεν φωναξα την Αστυνομια ηταν κατι που περασε απο το μυαλο αρκετες φορες αλλα στο μαγαζι επιτεθηκανε και αλλη 5 για να με ξυλοφωρτσουνε καταλαβαινετε εαν ερχοτανε η αστυνομια τι ψεφτιες θα του λεγανε. Απο αυτα που σας ειπα ειναι εν συντομια και τα μισα απο σα γινανε.
Σκεφτομαι επισης εαν κανω καταγγελία για να των κυνηγησουνε λιγο να τους πω οτι πηγα 2 φορες και δεν μου εκοψε αποδειξη. Συμφωνητε ή εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΑΝΤΩΝΗΣ 307 στις Δευ 02 Αύγ 2010, 18:15:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 17:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατί το άλλο που κάνουν, πάνε και κλείνουν μπροστά απο το κατάστημα τους όλο το δρόμο με καρέκλες λες και είναι ιδιωτικός χώρος. Ότι θέλει κάνει ο καθένας στο Ελλαδιστάν. επίσης μπορείς να κάνεις αυτό που έκανε ο Ευαγγελάτος Laughing πήγεναι πάρε κάτι και μέτα μέσα δύο μύγες και φέρε του επι τόπου το υγειονομικό.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 18:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
γιατί το άλλο που κάνουν, πάνε και κλείνουν μπροστά απο το κατάστημα τους όλο το δρόμο με καρέκλες λες και είναι ιδιωτικός χώρος. Ότι θέλει κάνει ο καθένας στο Ελλαδιστάν. επίσης μπορείς να κάνεις αυτό που έκανε ο Ευαγγελάτος Laughing πήγεναι πάρε κάτι και μέτα μέσα δύο μύγες και φέρε του επι τόπου το υγειονομικό.


Φιλε μου καλη ιδεα αλλα εαν εβλεπες τι σκατομουτρο ηταν και πως μας συμπεριφερθηκε. Δυστιχως οταν εχεις οικογενεια τα βλεπεις πολυ διαφορετικα κοιταζεις να φυγεις οσο το δυνατον πιο γρηγορα για να μην παθουν τα χειροτερα η γυναικα σου και το παιδι σου.
Εαν ειμουνα με φιλους θα τον ειχαμε κανει ασηκωτο και θα μας θυμοταν για πολλα χρονια.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 18:37:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευκαιρία να πας τώρα ποτε δεν είναι αργά...γιατ στην χώρα που ζούμε μόνο έτσι νοιώθουν μερικοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Αύγ 2010, 16:06:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε μου δεν υπάρχει καλύτερη εποχή από αυτή που ζούμε για να κάνεις καταγγελία. Στείλε του ότι μπορείς: ΣΔΟΕ, υγειονομικό, εφορία, ΙΚΑ, αστυνομία, ΙΝΚΑ, πυροσβεστική, πολεοδομία, ό,τι βρεις.
Αυτήν την εποχή κάνουν αμάν για να μαζέψουν λεφτά. Θα τον περιποιηθούν καταλλήλως.


"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail," Ralph Waldo Emerson
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Αύγ 2010, 19:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καθενας λεει την αποψη του και τελος παντων εχει το τροπο του να διορθωνει τα πραγματα...Οι λυσεις ειναι 3...
1)Δεν κανεις τιποτα και αφου δεν επαθε και η οικογενεια σου κατι απλα το αφηνεις ετσι
2)Παιρνεις το δρομο της δικαιοσυνης(ο οποιος ομως να ξερεις οτι ειναι μακρυς,ακριβος και ισως να μην σε βγαλει πουθενα)...και
3)Παιρνεις ενα δυο φιλαρακια σου και πας η πληρωνεις ενα καλο παιδι και αυτος πιστεψε με ξερει τι θα κανει Cool

Το τι θα κανεις εξαρταται απο το χαρακτηρα σου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Αύγ 2010, 20:14:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στειλε μου με πμ να μου πεις ποιος ειναι κ πια περιοχη,εχουμε την αστυνομια με το μερος μας κ οχι μονο Wink
επειδη κ εγω ειμαι παντρεμενος,κ τα πραγματα εχουν αλλαξει απο τοτε που ημουν ελευθερος,κ στα μαγαζια,αλλα κ στο δρομο που κυκλοφορει ο καθε παπ**ας κ ειναι ετοιμος για τσαμπουκα,απλα κανεις τον μ@λακα κ φευγεις κ εχεις το κεφαλι σου ησυχο.κ στις 2 περιπτωσεις.στο δρομο,θα βρει τον δασκαλο του απο καποιον,ενω τα μαγαζια,φευγεις,κανεις την καταγγελια κ αστον να τρεχει μονος του.μαγαζια υπαρχουν πολλα κ μια δυσφημηση ειναι καταστροφικη για τη δουλεια τους Wink
απλα να σου αναφερω οτι ειχα 3 δικαστηρια για διαπληκτισμους,ξυλοδαρμους κτλ,απο τοτε που ημουν 24.πλεον εχω μαγαζι κ κανω τον μ@λακα σε οτι παπαρια μου πει ο καθενας,κ ακομα τρεχω με τα δικαστηρια,που εχει μεινει ακομα 1 κ τελειωνω.πλεον δεν εχω ουτε χρονο ουτε διαθεση να τρεχω σε δικαστηρια,κ τροχαιο που βλεπω,τρεχω να φυγω μακρια γιατι δε μπορω αλλο ολη αυτη γραφειοκρατεια Wink
ακρη δε βγαζεις αλλα παντα υπαρχουν πιο τρελοι απο τους τρελους κ ολοι βρισκουν το δασκαλο τους
ακρη δε β Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Δεν έχω τίποτα!! τι καλααά :)

Ένταξη: 21 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 359
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 00:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν το παιζω τζον γουειν αλλα αν απλωνε καποιος χερι στην γυναικα μου, φιλο μου, εστω και σε ενα ξανθο απατσι οπτικο , δεν θα ειχα την ψυχραιμια να σκεφτω ινκα μικα συκα και ΣΙΑ Ο.Ε, θα τον εκανα κοκορετσι κοντοσουβλι ισως και παιδακια αν ειχα περισοτερο χρονο

και καλο ειναι να δωσεις καμια πληροφορια για το μαγαζι ετσι ωστε αν πεινασουμε και βρισκομαστε εκει κοντα να παμε να φαμε τπτ Smile


Read the directions, even if you don’t follow them.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 02:56:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreas έγραψε:
εστω και σε ενα ξανθο απατσι οπτικο


Κάπου πάει ο νους μου... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
POPAY (PANOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 23 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Χαλκίδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 08:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερικοί δεν σέβονται απολύτος τίποτα...αν είναι δυνατόν να κάνεις κάτι τέτοιο σε κάποιον που στο κάτα-κάτω σου δίνει τα λεφτά του!!!Εγώ στην θέση σου θα φόναζα την αστυνομία και ας είχε όσους γνωστούς ήθελα...!!!
Για δώσε πληροφορίες για το μαγαζί...(περιοχή και όνομα) έστω με π.μ. έχω καποιον γνωστό στον ΕΦΕΤ της περιφέρειας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 11:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

climbonice έγραψε:
Φίλε μου δεν υπάρχει καλύτερη εποχή από αυτή που ζούμε για να κάνεις καταγγελία. Στείλε του ότι μπορείς: ΣΔΟΕ, υγειονομικό, εφορία, ΙΚΑ, αστυνομία, ΙΝΚΑ, πυροσβεστική, πολεοδομία, ό,τι βρεις.
Αυτήν την εποχή κάνουν αμάν για να μαζέψουν λεφτά. Θα τον περιποιηθούν καταλλήλως.


συμφωνω 100% ηδη στις πολεοδομιες και στις ΣΔΟΕ τους ηρθαν ραβασακια (τρεχτε για τις καταγγελιες πολιτων αλλιως τον @@)

Οι οργανισμοι που ανεφερα με λεπτομεριες δεχονται τις καταγγελιες πολιτων και δρουν αμεσα (οχι θεωρητικα), δεν ειναι τοσο το προστιμο οσο η ξεφτυλα που τρωνε οι ιδιοκτητες Idea


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 12:49:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αίσχος και ντροπή παιδία τι άνθρωποι είναι αυτοί κ τη συμπεριφορές ,έχετε δίκιο όλα νομικά με καταγγελίες στους κατάλληλους δημόσιους φορείς όπου διψούν για πρόστιμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,167s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on