PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Τα φρενα του κιτκαρου (206 16ν) - το αιωνιο προβλημα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 17:14:13    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Τα φρενα του κιτκαρου (206 16ν) - το αιωνιο προβλημα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεω να το γραψω πιο αναλυτικα μπας και βγαλουμε καμια ακρη

ολα ξεκινησαν οταν εβαλα αυτα τα γαμημενα 283.....στο 206 μου

στην αρχη με μαμα τακακια. αποτελεσμα εχασα αισθηση τιμονι (πολυ παραπανω αναρτωμενο βαρος στην αναρτηση) νεκρη αρχικη διαδρομη
καλη αποδοση χαλια πενταλ

μετα δοκιμασα διαφορες μετατροπες παντα το αμαξι ομως μεγαρα εμενε απο φρενα στη κ4 και κ9 μετα απο γρηγορες στροφες δηλαδη με ψηλα στροφες κινητηρα.

εχω δοκιμασει ds300-ds2500-ds2000 mpros
πισω 2500
τρομπα 25.4 πεζο σπορτ
σεβρο 200αρι πεζο σπορτ (το μαμα ειναι πιο μεγαλο καπου 240κατι)
συνδιασμους των παραπανω
σωληνακια υψηλης
rbf600
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΕΜΠΡΟΣ δαγκανες!
καινουργια μια απο τις δυο πισω δαγκανα!

αποτελεσμα χτες μεγαρα με 3000εμπρος-2500πισω- μαμα τρομπα-πεζο σπορτ σεβρο-υγρα δισκους κλπ ολα κομπλε

το αμαξι ναι μεν φρεναρε ΑΛΛΑ 0 αισθηση στο πενταλ μεχρι αηδιας ομως
αναθεμα αν εκανα εστω και 1 σωστο φρεναρισμα οπως το ηθελα εγω....
μικρη διαδρομη και επιπλεον 1 φορα μου ξαναεμφανισε το φαινομενο που περιγραφω κ4. βεβαια δε πιεζα τραγικα πολυ ισως τοτε να το εκανε παραπανω αλλα σιγουρα καλυτερα απο παλια που το εκανε καθε τρεις και λιγο με αποτελεσμα να αγοραζω χωραφια απο νεκρα φρενα


λυση πρωτη ξαναρχιζω τραμπες τρομπα-σεβρο τωρα που πλεον ελυσα θεματα με δαγκανες που φοβομουνα

α. θεωρητικα για να πετυχω διαδρομη αισθηση ισως πρεπει να βαλω ξανα μεγαλο σεβρο με τη μεγαλη τρομπα
β. ολα μαμα?
γ. δε βαζω τετραπιστονα μολις εδωσα τις ζαντες στεβε το κερατο του
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 17:26:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαμα τρομπα,μαμα σεβρο,266 δισκους,εντελως αγωνιστικο τακακι και πολυ καλη εξαερωση... Arrow
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 17:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ να μη δουλεψει αυτο στα 283?
οποτε ξαναβαζω μαμα σεβρο και βλεπουμε?
3000-2500 ειναι νομιζω αγωνιστικοτατος συνδιασμος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 17:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη μπλέκεις με ημίμετρα ρε Πάνο, αφού το κυνιγάς το χρονόμετρο, κάνε λίγη υπομονή, μάζεψε χρήματα και πήγαινε σε κάτι 4πίστονο (κατά προτίμηση AP!)


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 18:09:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to kako ειναι οτι

α. δε ξαναδινω αλλα λεφτα
β. πρεπει να αλλαξω ζαντες με μικροτερο οφσετ
τετραπιστονα σε 27οφσετ που ειναι η μαμα ζαντεσ δεν υπαρχουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 18:14:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηθελα να απαντησω κ γω σ'αυτο το θρεντ σου Πανο , αλλα με καλυψαν απολυτα οι προλαλησαντες!

Πραγματικα απορω Embarassed γιατι εκανες αυτη την κινηση με τους 283 , ειδικα αφου βλεπω οτι το κυνηγας το θεμα σε στροφοδιαδρομες κ πιστες γενικοτερα.

Αφου στους 266 με αγωνιστικο τακακι εχεις κ καλυτερη αποτελεσματικοτητα κ σωστη αισθηση , γιατι μπλεξεις με ακομα πιο βαρια φρενα , άλλα σεβρο , τρομπες κ ιστοριες?!?

Τα δε AP ειναι απλα αλλου , αλλα τι σου λεω τωρα , αφου ολα αυτα ειναι γνωστα!!!

Ερωτηση , πριν πας σε 283 δοκιμασες αγωνιστικο τακακι στα 266???


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 18:50:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ να μη δουλεψει αυτο στα 283?
οποτε ξαναβαζω μαμα σεβρο και βλεπουμε?
3000-2500 ειναι νομιζω αγωνιστικοτατος συνδιασμος?

Το γιατι δεν το ξερω,για τον ιδιο λογο που δεν δουλευει και σε ολα τα 106 και κανενα δεν εχει την αισθηση των μαμα 247... Confused
Ξαναβαζεις μαμα σεβρο και επιλεγεις αναλογο τακακι.
Τα 2500 δεν ειναι καθολου αγωνιστικος συνδυασμος,τα 3000 ειναι κυριολεκτικα η βαση...

RoadRunner122 έγραψε:
Μη μπλέκεις με ημίμετρα ρε Πάνο, αφού το κυνιγάς το χρονόμετρο, κάνε λίγη υπομονή, μάζεψε χρήματα και πήγαινε σε κάτι 4πίστονο (κατά προτίμηση AP!)

Αν αντεχεις,που ξερω οτι αντεχεις,κουφαλα παλιοεβραιε Laughing ,κανεις αυτο που ειπε ο Γιαννης και ησυχαζεις. Wink

volvos έγραψε:
to kako ειναι οτι

α. δε ξαναδινω αλλα λεφτα
β. πρεπει να αλλαξω ζαντες με μικροτερο οφσετ
τετραπιστονα σε 27οφσετ που ειναι η μαμα ζαντεσ δεν υπαρχουν

Καλα...
Τα τακακια ειναι αναλωσιμα οποτε ετσι και αλλιως θα ξαναδωσεις...
Το σεβρο το εχεις,το ιδιο και τα 266...
Εκτος αυτου,τιποτα απο τα παραπανω δεν χρειαζεται κατι περισσοτερο απο 15αρα ζαντα.

Οσο για τα 4πιστονα,να παρεις αυτα του 106 και να βαλεις 10mm προσθηκη,δεν εγινε απολυτως τιποτα...
Επισης μπορεις να παρεις και τα 4πιστονα για το χωματινο C2...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 19:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλε το μαμα σεβροοο! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 23:36:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποστατη πας 13 λογω αφαλου
τα μαμα 266 τα εχω δωσει ανταλλαγη με τα 283 Evil πολλα χρονια τωρα οταν ακομα σκεψου εκτιμουσα μηχανικους στο κεντρο της αθηνας προς εθνικη Laughing
τα 3000 ειναι μια χαρα. δεν εχω ποτε παραπονο απο την αποδοση αλλα απο τη χρηστικοτητα των φρενων.
ap σορυ θελω 2000 δεν εχω τοσα
τα c2 νομιζω εχουν 10κατι οφσετ ακομα και χωματινα

δε ξερω αν θα βοηθησει το σεβρο το εχω κανει και δεν ...αλλα τοτε δεν ειχα τακακια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 09:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα.....παγκοσμιε. Laughing Laughing Laughing

http://www.piecescitroensport.citroen.com/NR/rdonlyres/D40FC6FD-BAE8-4AC4-A571-2D1D3CD4AD37/40578/F21EtriersAVFrontcalipers.pdf

Με λιγοτερα απο 800Ε εχεις παρει τις χωματινες Brembo που μπαινουν κανονικα σε 15αρια(με δισκους 283 Χ 26).
Ενταξει,δεν λεω,τιμη που ποναει αλλα για να επαρκει για το C2,τοτε λιγο απιθανο να ξεμεινει το 206 σου... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 10:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που μπορω να βρω σπορους Ευριας?
ξερετε εκεινο το συμπαθητικο δεντρακι με τους χαρτινους καρπους...

βαλε ρε αναγιωτη ξανα μαμα 266 με ds 3000 ή 4000 (δαγκανες εχουμε...)
τα δικα μου ποτε μα ποτε δεν με εχουν αφησει εντος Μεγαρων...
και μην μου πεις δεν φρεναρα οριακα ή τιποτα αλλο...ελεος Laughing

με τις ανοιχτες (σε αερισμο) ζαντες που χεις ωρα δεν 8α χεις το προβλημα που ειχες τοτε που ειχες ειχες μπει με τα 266 αλλα με σιδερενιες

αλλιως ειτε εκεινα του c2, ειτε εκεινα που χει παρει ο iceage για το 106 Wink
κοστος συνολικα γυρω στο 1000αρικο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 11:06:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι μανθο δε θελω να σε πληγωσω αλλα δε φρεναρεις οπως εγω....
πιστεψε με κανω υπερβολες και αυτο ειναι που με μπερδευει
αν μενω απο φρενα επειδη ξεπερναω τις δυνατοτητες ενος μονοπιστονου ή επειδη εχω προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 11:08:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο το μονο που θελω να μου πεις αν μπορουμε να ρωτησουμε σιτροεν σπορτ ειναι οφσετ 15αρας...και πεζο σπορτ τα ιδια λεγανε για 290κατι αλλα τελικα βαζουν 22οφσετ ζαντα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 11:10:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Πάνο τις ζάντες δε μπορείς να τις δουλέψεις με αποστάτες μόνιμα? Με τους αποστάτες που είχες πίστα, δε χωράνε τα 4ποτ?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 12:10:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TO θεμα προκυπτει για δρομισιες ζαντες και λαστιχα που εχω τα οποια ειναι 27οφσετ

αυτα που ειδες ειναι 16 οφσετ και ειναι μια χαρα

ΓΑ**ΣΕ τα σου λεω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 12:10:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να μπουν οι ι μαμα 15αρες foudre (του 206 1600gti) θελει μπουζονια με ισια παξιμαδια (μιας και τοσο μακρια μπουλονια με ισιο κεφαλι δεν υπαρχουν και το οφφσετ παει απο 28 -> 15 μιας και οι μικροτεροι σε πλατος αποστατες με σωστη πατουρα και ανθεκτικο κεντρο δεν μπορουν να ειναι λεπτοτεροι απο 13mm - ασε που δεν υπαρχουν τετοιοι ετοιμοι σε νορμαλ τιμη...
(μονο οι ΜΟΜΟ που οι μικροτεροι ειναι 16mm - 31e/ζευγαρι)


τι να σου πω ρε Πάνο.
καλα οτι εχεις προβλημα ειναι γεγονός - δεν τιθεται θεμα επι αυτου...
το θεμα ειναι αν εκτος απο εσενα εχει προβλημα και το φρενο σου... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 12:50:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
TO θεμα προκυπτει για δρομισιες ζαντες και λαστιχα που εχω τα οποια ειναι 27οφσετ

αυτα που ειδες ειναι 16 οφσετ και ειναι μια χαρα

ΓΑ**ΣΕ τα σου λεω Crying or Very sad

Αν πουλησεις ολα τα δρομισια κ πας σε αναλογο offset δεν θα εισαι οκ?!? Wink
Λεω εγω τωρα... Rolling eyes Razz

Ερωτηση , γιατι μπερδευτικα λιγο:
Στα 266 δοκιμασες ds3000 (κ πανω) 'η οχι?
Αν ναι , εμενες κ με αυτα στα Μεγαρα χωρις φρενα? (τοτε ομως φορουσες τις σιδερενιες αν καταλαβα καλα...ετσι?)


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 12:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry αλλα εχετε ιδεα ποσο παει το κιλο αλουμινιο και ποσο αλουμινιο χρειαζεται για να γινουν δυο προσθηκες; Question
Δεν λεω,τα 50Ε που κοστιζουν δεν ειναι λιγα αλλα σιγουρα οχι και εξωπραγματικα πολλα,δεδομενης παντα της τιμης του αλουμινιου και της εργασιας του πιθανου μηχανουργειου. Wink

Απο εκει και περα,με μπουζονια και προσθηκες δεν υπαρχει κανενα προβλημα,μην κοροιδευομαστε...
Τα μπουζονια ειναι τοσο σκληρα που δεν υπαρχει περιπτωση να κοπουν,αν δεν κοπει πρωτα η προσθηκη,πραγμα αδυνατον αν εχει αφαλο.

Οποτε η λυση ειναι προσθηκες της προκοπης,μπουζονια και τα 266 με τις foudre...
Γεια σας! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 14:13:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me αποστατες αυτο που φοβαμαι ειναι αυξημενες φθορες σε ημιαξονια φουσκες κλπ κλπ συστηματα

στελιο θα κανεις μια ερωτηση με τι ζαντες βαζουντα χωματινα φρενα στο c2 οφσετ διασταση/?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούλ 2010, 14:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
me αποστατες αυτο που φοβαμαι ειναι αυξημενες φθορες σε ημιαξονια φουσκες κλπ κλπ συστηματα

Ρε μλκα,εχει κολλησει το ηλιθιο μυαλο σου με κατι θεματα τα οποια δεν προβληματιζουν ομαδες που ασχολουνται επαγγελματικα με το θεμα... Confused
Ουτε τα ημιαξονια θα παθουν κατι,ουτε οι φουσκες,ουτε τιποτα...
Δεν μπορω να ακουω αλλο τις μλκιες περι προκαταληψης για προσθηκες,κλπ...
Ναι,δεν διαφωνω,δεν ειναι το ιδανικο αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι επιφοβες σε αυτο που κανουμε εμεις παντα.
Ξεκολλα πια και μην μας ζαλιζεις τα @@.

volvos έγραψε:
στελιο θα κανεις μια ερωτηση με τι ζαντες βαζουντα χωματινα φρενα στο c2 οφσετ διασταση/?

Θα ρωτησω για να σου φυγει η απορια..
Με πολυ μεγαλο παντως,βλεπε 40/45 και βαλε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2233s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on