PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

τρεμουλο στα 150+
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 11:06:52    Θέμα δημοσίευσης: τρεμουλο στα 150+ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σασ παιδια.εχω ενα 207cc.εχω ενα προβλημα απο την μερα που αλλαξα λαστιχα και ειχα ξαναγραψει εδω.αλλαξα τα ελαστικα του αυτοκινητου michelin energy 195/55/16 91v σε se dynlop fast resonse 205/50/16 87v απο τοτε τρεμει το αμαξι.μετα απο αμετρητες ζυγοσταθμισεις ηρθε ο τεχνικοσ της dynlop εκανε ζυγοσταθμιση και ηταν ενταξει.μετα απο 10000 χλμ ξαναεμφανιστηκε τρεμουλο.το εκανα ζυγοσταθμιση σε πολυ καλο τεχνικο ο οποιος τα ξεζανταρε τα ξαναζανταρε τα γυρισε εβαλε τα καλυτερα μπροστα και στην βολτα ηταν μια χαρα.μετα απο μια εβδομαδα ξανα τρεμουλο!!!!!στα 150+!!τα ζυγια δεν εχουν φυγει απο πανω.η πιεση σωστη.εχω απελπιστει αν καποιος εχει μια συμβουλη ας βοηθησει.εχω κανει ολον των ειδων ζυγοσταθμισεις και εχω δωσει πανω απο 100 ε σε αυτες!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:19:16, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 11:25:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι ζάντες σε τι κατάσταση είναι; Είναι ίσιες; Αν έχεις κάποια στραβή ζάντα όσες ζυγοσταθμίσεις και να κάνεις το αυτοκίνητο θα τρέμει. Επίσης μπορεί να φταίει κάποιο από τα λάστιχα (κάποιο να είναι ελαττωματικό).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 11:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

climbonice έγραψε:
Οι ζάντες σε τι κατάσταση είναι; Είναι ίσιες; Αν έχεις κάποια στραβή ζάντα όσες ζυγοσταθμίσεις και να κάνεις το αυτοκίνητο θα τρέμει. Επίσης μπορεί να φταίει κάποιο από τα λάστιχα (κάποιο να είναι ελαττωματικό).



οι ζαντες ειναι οκ.ε με τοσεσ εξαλου ζυγοσταθμισεισ θα το ειχαν δει.ναι τα ελαστικα δεν ειναι και τελεια απο κατασκευης.αλλα πωσ γινετα να κανω ζυγοσταθμιση να ειναι οκ και μετα απο μια εβδομαδα να ξανατρεμει??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 13:06:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομα τα ιδια λαστιχα εχεις δηλαδη? Δεν σου τα ειχαν αλλαξει μετα απο το σκηνικο που ειχε γινει?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 13:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ilias207Rallye έγραψε:
Ακομα τα ιδια λαστιχα εχεις δηλαδη? Δεν σου τα ειχαν αλλαξει μετα απο το σκηνικο που ειχε γινει?



τα ιδια δυστυχως!!ο τεχνικος που ηρθε τα εκανε ο ιδιος ζυγοσταθμιση και στην βολτα εκανε λιγο.και μου ελεγε κανει πολυ λιγο μπορει να ειναι ο αερας να θελει πιο υψηλη πιεση για την εθνικη και χιλιεσ δυο μπουρδες δεν εβγαζα ακρη αστα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 13:51:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άν έβαλες τα πίσω λάστιχα μπροστά και τα μπροστά πίσω και συνέχισε το τρέμουλο να είναι μόνο μπροστά τότε πρέπει να εστιάσεις αλλού την προσοχή σου......
Άν ήταν κάποιο ζαντο-λάστιχο προβληματικό και το έβαζες πίσω τότε θα έτρεμε ολόκληρο το αυτοκίνιτο στα πολλά χλμ και όχι μόνο η μούρη-τιμόνι σου!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 13:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
Άν έβαλες τα πίσω λάστιχα μπροστά και τα μπροστά πίσω και συνέχισε το τρέμουλο να είναι μόνο μπροστά τότε πρέπει να εστιάσεις αλλού την προσοχή σου......
Άν ήταν κάποιο ζαντο-λάστιχο προβληματικό και το έβαζες πίσω τότε θα έτρεμε ολόκληρο το αυτοκίνιτο στα πολλά χλμ και όχι μόνο η μούρη-τιμόνι σου!!!


πρωτον τρεμει το αμαξι αλλα οπωσ ειναι φυσικο το αντιλαμβανεσαι μπροστα.δευτερον ολα τα ειναι οκ.τριτον το κανει μονο στα 150++.και ξαναλεω το κανω ζυγοσταθμιση πριν μια εβδομαδα ηταν οκ και μετα απο λιγα χιλιομετρα παλι τα ιδια!!γιατι????ζυγια δεν εφυγαν πιεσεις οκ.ευελπιστω στην απαντηση καποιου που να ξερει γιατι εχω τρελαθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 14:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε Κώστα, πολύ περίεργα συμπτώματα. Κατά κανόνα τρέμουλο στο μπροστινό/τιμόνι ισούται με ζυγοστάθμιση εμπρός και γενικό τρέμουλο στο αυτοκίνητο ισούται με ζυγοστάθμιση πίσω. Μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με την οροφή, π.χ. ή γενικά κάποιο θέμα με το αμάξωμα του αυτοκινήτου; Εφόσον, δλδ, έχεις ξανακάνει και ματα-ξανακάνει ζυγοσταθμίσεις, τί να πω... Ψαλίδια κτλ είναι ok;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 15:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει περιπτωση εστω και πολυ μικρη,καποιο απο τα ελαστικα να μην ειναι κατασκευαστικα σωστο και να γυρναει πανω στην ζαντα σε αποτομες επιταχυνσεις/επιβραδυνσεις εστω και απειροελαχιστα με αποτελεσμα να χανει την ζυγοσταθμιση?


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 15:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
Υπαρχει περιπτωση εστω και πολυ μικρη,καποιο απο τα ελαστικα να μην ειναι κατασκευαστικα σωστο και να γυρναει πανω στην ζαντα σε αποτομες επιταχυνσεις/επιβραδυνσεις εστω και απειροελαχιστα με αποτελεσμα να χανει την ζυγοσταθμιση?

Θα εχανε και αερα αν συνεβαινε κατι τετοιο... Confused


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
Υπαρχει περιπτωση εστω και πολυ μικρη,καποιο απο τα ελαστικα να μην ειναι κατασκευαστικα σωστο και να γυρναει πανω στην ζαντα σε αποτομες επιταχυνσεις/επιβραδυνσεις εστω και απειροελαχιστα με αποτελεσμα να χανει την ζυγοσταθμιση?


ολο το αμαξι ειναι μια χαρα το κανει απο τοτε που αλλαξα λαστιχα.ο τεχνικοσ τησ dynlop δεν μου τα αλλαζει γιατι κανει λιγο λεει μετα απο δικια του ζυγοσταθμιση.μετα απο καιρο ομως επιδεινωθηκε.το ξανακανω και στρωνει για λιγεσ μερες και παλι το ιδια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:07:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

205/55/19; Shocked


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207cc έγραψε:
reselie έγραψε:
Υπαρχει περιπτωση εστω και πολυ μικρη,καποιο απο τα ελαστικα να μην ειναι κατασκευαστικα σωστο και να γυρναει πανω στην ζαντα σε αποτομες επιταχυνσεις/επιβραδυνσεις εστω και απειροελαχιστα με αποτελεσμα να χανει την ζυγοσταθμιση?


ολο το αμαξι ειναι μια χαρα το κανει απο τοτε που αλλαξα λαστιχα.ο τεχνικοσ τησ dynlop δεν μου τα αλλαζει γιατι κανει λιγο λεει μετα απο δικια του ζυγοσταθμιση.μετα απο καιρο ομως επιδεινωθηκε.το ξανακανω και στρωνει για λιγεσ μερες και παλι το ιδια.



205/50/16.το σηκωσα στον αερα βαζω ταχυτητα και το λαστιχο τρεμοπαιζει.οι λαστιχαδεσ λενε θα το στρωσουμε με ζυγοσταθμιση ο τεχνικοσ δεν το αλλαζει!!θα τρελαθω!!μετα απο προσπαθεια ενας που το πηγα το εστρωσε και δεν ετρεμε μετα απο μια βδομαδα παλι τα ιδια αλλα απο 150 και πανω!!!τι αλλο να του κανω????να το παω ξανα για ζυγοσταθμιση πανω στο αμαξι επι τροχου???αφου το κανει λιγο απο 150 και πανω???αν ηταν ζαντα δεν θα το εκανε και στα 100???να τα αλλαξω δεν με παιρνει εχουν 500ε.ξερετε κανεναν με ζυγοσταθμιση εδω στην αθηνα επι του αυτοκινητου αλλα παιδια να ειναι καλος γιατι εχω τρελαθει??


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:22:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:17:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ πιθανό να έχουν προβλημα τα λάστιχα (στραβό σκελετό) είτε από κατασκευής τους είτε λόγω λανθασμένης αποθήκευσης.

Πάντως το 205/55/16 ελπίζω να ξέρεις πως δεν είναι η "σωστή" διάσταση για το ψψ σου.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:18:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Πολύ πιθανό να έχουν προβλημα τα λάστιχα (στραβό σκελετό) είτε από κατασκευής τους είτε λόγω λανθασμένης αποθήκευσης.

Πάντως το 205/55/16 ελπίζω να ξέρεις πως δεν είναι η "σωστή" διάσταση για το ψψ σου.


συγνωμη εχω χαζεψει με το θεμα 205/50/16 φοραει.και πωσ γινεται με την ζυγοσταθμιση να σταματαει το τεμουλο εστω και να μειωνεται και μετα απο μια εβδομαδα νε επιστρεφει?????κανενα εμπειρο με ζυγοσταθμιση επι αυτοκινητου????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:20:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 16:19:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 17:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκανες καθολου ζυγοσταθμηση με τις ροδες πανω στο αμαξι?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 17:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
εκανες καθολου ζυγοσταθμηση με τις ροδες πανω στο αμαξι?


ναι ειχα κανει λιγο μετα αφου τα εβαλα.αλλα δεν ειχα δει και διαφορα.λεσ να ξανακανω????και εγω το σκεφτηκα δεδομενου του οτι κανει πανω απο τα 150.ξερουμε καπποιον καλο τεχνικο με ζυγοσταθμιση επι αυτοκινητου στην αθηνα.εγω την ειχα κανει λαμια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 22:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: τρεμουλο στα 150+ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207cc έγραψε:
γεια σασ παιδια.εχω ενα 207cc.εχω ενα προβλημα απο την μερα που αλλαξα λαστιχα και ειχα ξαναγραψει εδω.αλλαξα τα ελαστικα του αυτοκινητου michelin energy 195/55/16 91v σε se dynlop fast resonse 205/50/16 87v απο τοτε τρεμει το αμαξι.μετα απο αμετρητες ζυγοσταθμισεις ηρθε ο τεχνικοσ της dynlop εκανε ζυγοσταθμιση και ηταν ενταξει.μετα απο 10000 χλμ ξαναεμφανιστηκε τρεμουλο.το εκανα ζυγοσταθμιση σε πολυ καλο τεχνικο ο οποιος τα ξεζανταρε τα ξαναζανταρε τα γυρισε εβαλε τα καλυτερα μπροστα και στην βολτα ηταν μια χαρα.μετα απο μια εβδομαδα ξανα τρεμουλο!!!!!στα 150+!!τα ζυγια δεν εχουν φυγει απο πανω.η πιεση σωστη.εχω απελπιστει αν καποιος εχει μια συμβουλη ας βοηθησει.εχω κανει ολον των ειδων ζυγοσταθμισεις και εχω δωσει πανω απο 100 ε σε αυτες!!

Φιλε μου εμενα το αμαξι με τα μαμα λαστιχα απο τα 12 χιλιαδες χιλιομετρα και μετα ετρεμε το τιμονι παντα μετα τα 130-140+ ειχα κανει απειρες ζυγοσταθμισεις αλλα τιποτα....τελικα το αντεξα εως τα 45.000 οπου και αλλαξαλαστιχα διοτι ειχαν φτασει η ωρα τους και εκει τελειωσε το προβλημα......το ολο θεμα ηταν τα λαστιχα δηλαδη!





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 10:08:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε εχεις κανει τοσα
απορω με την υπομονη σου Confused
το μονο που θα σε σωσει ειναι να αλλαξεις παλι τα λαστιχα με καινουρια
ξερω ειναι αρκετα χρηματα αλλα τι αλλο να κανεις?
αφου βλεπεις δεν γινετε τπτ με τις ζυγοσταθμισεις
αλλαξε τα να ησυχασεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3362s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on