PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 208
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2015, 21:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα παρέλαβα το 14o πεζώ που θα περάσει απο τα χερια μου .
208 1,4 diesel Μπορντό για να μου θυμίζει το 106 gti που ειχα , το μοναδικό αυτοκίνητο που σκύλομετάνιωσα για την πώληση του .
Η αρχική εντύπωση ειναι πολύ πολύ θετική, δεν θυμάμαι εδω και καιρό άλλο καινούργιο αυτοκίνητο να κου αρέσει τόσο και ευτυχώς δεν θυμίζει ουτε στο ελάχιστο 206-207 .
Δείχνει πολύ πιο ποιοτικό σε σχέση με τον προκατόχο του, το τιμονακι του παρόλο που ειναι σχετικά μικρο για τα γούστα μου, ειναι πολύ κοφτερό, οι Κολωνες του παρμπρίζ επιτέλους έγιναν πιο μικρές και βελτιώνεται η ορατότητα .
Επισης δίνει την αίσθηση ελαφρού αυτοκινήτου και η ροπή του diesel ξεγελάσει με αποτέλεσμα να μην φαίνεται τόσο η μικρή του ιπποδύναμη .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2015, 23:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεφ καλοτάξιδο!
Είσαι σίγουρος ότι δε σου θυμίζει 206; Γιατί εγώ το βλέπω ίδιο!!! Smile


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 06:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοταξιδο! καλα χλμ!


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 10:00:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοτάξιδο! Thumb Left



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 11:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Λεφ καλοτάξιδο!
Είσαι σίγουρος ότι δε σου θυμίζει 206; Γιατί εγώ το βλέπω ίδιο!!! Smile

Εξωτερικά το πίσω μέρος ειναι ολόιδιο .
Οδηγικα. Καθόλου .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 14:27:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fimes lene oti sti L'Oréal kanete diagonismo poios tha kapsei pano apo 7
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 20:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Σημερα παρέλαβα το 14o πεζώ που θα περάσει απο τα χερια μου .
208 1,4 diesel Μπορντό για να μου θυμίζει το 106 gti που ειχα , το μοναδικό αυτοκίνητο που σκύλομετάνιωσα για την πώληση του .
Η αρχική εντύπωση ειναι πολύ πολύ θετική, δεν θυμάμαι εδω και καιρό άλλο καινούργιο αυτοκίνητο να κου αρέσει τόσο και ευτυχώς δεν θυμίζει ουτε στο ελάχιστο 206-207 .
Δείχνει πολύ πιο ποιοτικό σε σχέση με τον προκατόχο του, το τιμονακι του παρόλο που ειναι σχετικά μικρο για τα γούστα μου, ειναι πολύ κοφτερό, οι Κολωνες του παρμπρίζ επιτέλους έγιναν πιο μικρές και βελτιώνεται η ορατότητα .
Επισης δίνει την αίσθηση ελαφρού αυτοκινήτου και η ροπή του diesel ξεγελάσει με αποτέλεσμα να μην φαίνεται τόσο η μικρή του ιπποδύναμη .

Εγώ αυτή την ποιότητα που λες δεν την είδα πάντως σε μια αντιπροσωπεία που το'χα δει (και προφανώς και είχα μπει και μέσα) όταν είχε πρωτοέρθει.
Και η οθόνη ψιλο για τα πανηγύρια ήταν σε ποιότητα και το τιμόνι υπερβολικά μικρό (σε αντίθεση με το υπερβολικά μεγάλο του 207 για να τα λέμε όλα) και γενικά δεν θεωρώ ότι δείχνει ποιοτικότερο απ'΄το 207 μέσα.

Εμφανισιακά είναι καθαρά θέμα γούστου, αν και προσωπικά το θεωρώ πολύ άσχημο στο μπροστινό του μέρος και συμπαθητικό πίσω και πλάι.
Το 207 και το 206 τα έβρισκα πανέμορφα παντού.
Μιλάω για τις απλές εκδόσεις γιατί το gti, αν και συνεχίζει να έχει άσχημη μούρη, με τις ζάντες και τα συναφή δείχνει πολύ καλύτερο συνολικά.

Επίσης, μου κάνει τρελή εντύπωση ότι στο δρόμο σχεδόν όλα όσα έχω δει είναι τετράπορτα, ενώ στα 207 και τα 206 ήταν αρκετά και τα δίπορτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 22:01:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:

Επίσης, μου κάνει τρελή εντύπωση ότι στο δρόμο σχεδόν όλα όσα έχω δει είναι τετράπορτα, ενώ στα 207 και τα 206 ήταν αρκετά και τα δίπορτα.


εξάρτάται αν θές άνεση και πίσω.. ώς κάτοχος GTi πίσω κάθεσε σχετικά καλά αλλά όχι υπερ-άνετα. Όπως το ίδιο και στο 206 που είχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2015, 23:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef καλοτάξιδο!

Θα ήθελα να δεις το review μου και να μου πεις αν βλέπεις (ή αν δε βλέπεις) τα ίδια από τη θέση οδήγησης Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Απρ 2015, 01:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Lef καλοτάξιδο!

Θα ήθελα να δεις το review μου και να μου πεις αν βλέπεις (ή αν δε βλέπεις) τα ίδια από τη θέση οδήγησης Rolling eyes

Το διάβασα , οσο αφορά τη θέση οδήγησης για το ύψος το δικό μου (1,84) ειναι πολύ καλή .
Σημερα έκανα καμια 100η χλμ σε μικτές διαδρομές και η αίσθηση του τιμονιού συνεχίζει να με εκπλήσσει ευχάριστα .
Αν κατατάξω τη σειρά δυο, οκ το 205 ειναι εκτος συναγωνισμού γιατι έρχεται απο άλλες εποχές , το 207 ειχε την χειρότερη αίσθηση , το 206 έρχεται δεύτερο με μεγάλη απόσταση απο το 207 και το 208 πρώτο .
Συνολικά το 106 πρώτο , το 205 δεύτερο το 306 τρίτο το 208 τέταρτο το 206 πέμπτο και με μεγάλη απόσταση τελευταίο το 207 που έχανε και σαν σχήμα τιμονιού .
Ενα 307 που ειχε πέσει κάποια στιγμή στα χερια μου δεν το υπολογίζω κάν , δεν θέλω να το θυμάμαι Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Απρ 2015, 10:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεφ, όταν γράφεις για τιμόνι εννοείς σε σχήμα ή σε αίσθηση και ακρίβεια χειρισμού; Μου φαίνεται προτιμάς τα υδραυλικά από τα ηλεκτρικά! Smile

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανένας δύσμοιρος που να αγόρασε ατμοσφαιρικό 208. Όλα τώρα πιά είναι HDI ή THP και δεν έχω δει ποτέ αμοσφαιρικό στο δρόμο.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Απρ 2015, 11:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Λεφ, όταν γράφεις για τιμόνι εννοείς σε σχήμα ή σε αίσθηση και ακρίβεια χειρισμού; Μου φαίνεται προτιμάς τα υδραυλικά από τα ηλεκτρικά! Smile

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανένας δύσμοιρος που να αγόρασε ατμοσφαιρικό 208. Όλα τώρα πιά είναι HDI ή THP και δεν έχω δει ποτέ αμοσφαιρικό στο δρόμο.


και τελείως μη σχετικός με το θέμα να είσαι... δεν αξίζει καν... ούτε σαν τιμή ούτε σαν οικονομία.. πας HDI ή αν θές απόδοση THP.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Απρ 2015, 13:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:

Εγώ αυτή την ποιότητα που λες δεν την είδα πάντως σε μια αντιπροσωπεία που το'χα δει (και προφανώς και είχα μπει και μέσα) όταν είχε πρωτοέρθει.
Και η οθόνη ψιλο για τα πανηγύρια ήταν σε ποιότητα και το τιμόνι υπερβολικά μικρό (σε αντίθεση με το υπερβολικά μεγάλο του 207 για να τα λέμε όλα) και γενικά δεν θεωρώ ότι δείχνει ποιοτικότερο απ'΄το 207 μέσα.

Εμφανισιακά είναι καθαρά θέμα γούστου, αν και προσωπικά το θεωρώ πολύ άσχημο στο μπροστινό του μέρος και συμπαθητικό πίσω και πλάι.
Το 207 και το 206 τα έβρισκα πανέμορφα παντού.
Μιλάω για τις απλές εκδόσεις γιατί το gti, αν και συνεχίζει να έχει άσχημη μούρη, με τις ζάντες και τα συναφή δείχνει πολύ καλύτερο συνολικά.

Επίσης, μου κάνει τρελή εντύπωση ότι στο δρόμο σχεδόν όλα όσα έχω δει είναι τετράπορτα, ενώ στα 207 και τα 206 ήταν αρκετά και τα δίπορτα.


Συμφωνώ σχεδόν σε όλα!!

Ουτε εμένα μου αρέσει η μούρη του 208, καθόλου όμως! Το 207 ειδικά το προ f/l είχε πολύ πιο επιθετική μούρη ενω το 208 έχει "χαζοφατσα " σε όλες τις εκδόσεις μιας και δεν υπάρχουν διάφορες σε οποία έκδοση και αν το πάρεις. Δεν μπορω να συμπαθισω την μούρη του. Στα πλάγια πολύ πιο όμορφο απο το 207 απο την πόρτα του οδηγού και πίσω όμως.. Για τον λόγο ότι δεν μου αρέσει η κλίση του παρμπρίζ με το καπό, μου θυμίζει yaris που ποτε δεν μου άρεσε αυτη η κοψιά(ψηλός ουρανός- μια ίσια γραμμή παρμπρίζ καπό και κάπως στενό, τουλάχιστον αυτή την αίσθηση δίνει στο μάτι). Το πίσω μέρος είναι πάντως σιγουρα ομορφο, αλλά μέχρι εκεί! Δεν με ξετρελαίνει..

Στην ποιότητα τώρα, μιας και έχω μπει και σε gti αλλά και σε απλές εκδόσεις, δεν έχει ή τουλαχιστον δεν δείχνει να έχει διάφορα με το 207. Στην συναρμογή έχω την αίσθηση πως έχει δουλέψει καλυτερα η Πεζώ στο 208 σε σχέση με το 207. Το τιμόνι και σαν μέγεθος και σαν θέση πάλι δεν μου αρέσει μιας και θέλω να βλέπω τα καντράν μεσα απο το τιμόνι και όχι πανω απο αυτό(γούστα είναι αυτά). Βέβαια ουτε του 207 το τιμόνι μου αρέσει που νιώθεις καπετάνιος..

Επίσης δεν με τρελαινει η θέση οδήγησης μιας και κάθεσαι κάπως ψηλά στην πιο χαμηλή ρύθμιση του καθίσματος. Ως και στο gti δεν νιώθεις χωμενος για πιο σπόρ οδήγηση εν αντίθεση με ενα 207 rc.

Προσωπικη γνώμη- παρατηρησεις.. χωρίς να το θεωρώ σαν σύνολο άσχημο αυτοκίνητο απλα έχει κάποια πραγματα που με φρενάρουν. Δεν θα ηταν η πρώτη επιλογή προς αγορά(τίμια δε με τις τιμές που προσφερεται για αυτά που προσφέρει σε σχέση με τον ανταγωνισμό) για τα δικά μου γουστα.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2015, 21:53:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.autoblog.gr/2015/05/04/production-peugeot-208-sets-fuel-consumption-record/



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2015, 19:02:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.youtube.com/watch?v=UJN5SDr47VQ

Στο facelift φαίνεται να έχει ένα καλό upgrade στην οθόνη, επιτέλους έβαλαν το mirror link και reverse camera.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
G.Bratsos (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.3 Rallye, 205 1.9 GTi

Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2015, 23:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε νεότερο ή ημερομηνίες που θα έρθει το Peugeot 208 GTi 30th (ναι αυτό το μαύρο-κόκκινο) ???

Σε Peugeot 208 GTi που μπήκα Μέγαρα στο GTi event από τους 4troxoi με ενθουσίασε πολύ το τιμόνι του αλλά ίσως όχι τόσο το κιβώτιο.

Το 30th λένε είναι βελτιωμένο με μπλοκέ και τέτοια.

(sorry αν γράφω σε λάθος thread για το 30th years)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2015, 23:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κιβώτιο ναι ίσως να θέλει λίγο προσοχή.. αλλά υπάρχουν βελτιώσεις και στο απλό. Λογικά ημερομηνίες Ιούνιο, Ιούλιο αλλά δεν ξέρω αν θα φέρουν Ελλάδα το 30th.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dentdim (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 208 gti

Ένταξη: 06 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Ιούν 2015, 12:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ερώτηση προς τους υπόλοιπους κατόχους 208gti του φορουμ:κρατωντας το κουμπι κλειδώματος του κλειδιού παρατεταμενα πατημένο , ανεβαινουν τα τζάμια οδηγού συνοδηγού αν είναι ανοιχτά ;;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Ιούν 2015, 12:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά νομίζω όχι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Ιούν 2015, 14:11:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dentdim έγραψε:
Μια ερώτηση προς τους υπόλοιπους κατόχους 208gti του φορουμ:κρατωντας το κουμπι κλειδώματος του κλειδιού παρατεταμενα πατημένο , ανεβαινουν τα τζάμια οδηγού συνοδηγού αν είναι ανοιχτά ;;;;;


απότι γνωρίζω (και έχω δει) αυτό γίνεται μόνο στα vag.



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Επόμενη
Σελίδα 40 από 43

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3019s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on