PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κλιματισμός

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mag206cc (leftery)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 1.6 2004

Ένταξη: 19 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 16:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Κλιματισμός Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας , αναψα σημερα τον κληματισμο υστερα απο πολυ καιρο και δεν εβγαζε παγωμενο αερα , μονο λιγο δροσερο σαν ανεμηστηρας..... μηπως θελει καποιο υγρο ........? ξερετε κατι ??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 17:08:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: Κληματισμος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mag206cc έγραψε:
Γεια σας , αναψα σημερα τον κληματισμο υστερα απο πολυ καιρο και δεν εβγαζε παγωμενο αερα , μονο λιγο δροσερο σαν ανεμηστηρας..... μηπως θελει καποιο υγρο ........? ξερετε κατι ??????


Πήγαινε να το κοιτάξεις για φρέο. Λογικά θα θέλει και κοστίζει 40 € Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Mag206cc (leftery)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 1.6 2004

Ένταξη: 19 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 18:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι πιστευω κ εγω ......... το εχω 6 χρονια κ 25.000 κλμ κ δε θυμαμαι να του εχω βαλει ποτε ...... ψαχνω σε ποιο δοχειο να μπαινει κ δε το βρισκω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 18:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mag206cc έγραψε:
Ετσι πιστευω κ εγω ......... το εχω 6 χρονια κ 25.000 κλμ κ δε θυμαμαι να του εχω βαλει ποτε ...... ψαχνω σε ποιο δοχειο να μπαινει κ δε το βρισκω.


Το φρέο το παίρνει μέσα στον κομπρέσορα του air-condition. Δεν μπορείς να βάλεις μόνος σου. Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 14:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φρέον.

Θα σου βάλει λογικά και αμπούλα χρώματος για να τσεκάρετε αν χάνει από κάπου. Το κλιματιστικό το άναβες κάθε μήνα από κανένα 10λεπτο;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mag206cc (leftery)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 1.6 2004

Ένταξη: 19 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 22:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι καπου τοσο το ανοιγα , ισως κ πιο αραια .......... γιατι ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 02:03:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Φρέον.

Θα σου βάλει λογικά και αμπούλα χρώματος για να τσεκάρετε αν χάνει από κάπου. Το κλιματιστικό το άναβες κάθε μήνα από κανένα 10λεπτο;

Χχαχα.Μου αρεσει που το τονιζεις........μιας και που μπηκε αυτο το θεμα να ρωτησω και εγω κατι........το να βγαζει παγωμενο αερα μετα απο καποια δευτερολεπτα αφου το αναψω ειναι φυσιολογικο ετσι?





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 02:39:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sonermgb έγραψε:
το να βγαζει παγωμενο αερα μετα απο καποια δευτερολεπτα αφου το αναψω ειναι φυσιολογικο ετσι?
ναι Wink


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1266s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on