PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φιμέ τζάμια και μεμβράνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2018, 02:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Από το 2005 μέχρι πρόσφατα η συμβίωση με τις μεμβράνες Alu Light της Llumar ήταν η καλύτερη.

Τώρα έχω το εξής πρόβλημα:
Στο πίσω τζάμι (πορτ μπαγκαζ) έχει αρχίσει να ξεκολλάει.
Τιμή για αντικατάσταση της πίσω 89€ (20€ είναι για την αφαίρεση), ενώ για όλο το αμάξι με νέες μεμβράνες (γιατί αν κάποια τα ξαναπαίξει) είναι 220€.

Έχουμε κάποιον "γνωστό" για μεμβράνες? Πέρα από llumar. Της 3Μ για παράδειγμα. Να πάρουμε ιδέες και προσφορές.
Γιατί στο τέλος θα μείνει όπως είναι, ή θα το ξυλώσω μόνος μου να γλιτώσω το 20€ τουλάχιστον.

ΥΓ: Αγορά το 2005 στα 180€, 5πορτο 206.


Φίλε μου από όσο ξέρω σε 3πορτο αμάξι πάνω κάτω παίρνουν 120 ευρώ και 150 για 5πορτο

Οι τιμές που αναφέρεις μου φαίνονται παράλογες
Επίσης έχω την εντύπωση ότι και η λουμαρ δίνει εγγύηση εφορου ζωής

Τέλος εγώ φοράω μαντικο επίσης πάρα πολύ ευχαριστημένος οπότε στις προτείνω ανεπιφύλακτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάρ 2018, 20:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Φίλε μου από όσο ξέρω σε 3πορτο αμάξι πάνω κάτω παίρνουν 120 ευρώ και 150 για 5πορτο

Οι τιμές που αναφέρεις μου φαίνονται παράλογες
Επίσης έχω την εντύπωση ότι και η λουμαρ δίνει εγγύηση εφορου ζωής

Τέλος εγώ φοράω μαντικο επίσης πάρα πολύ ευχαριστημένος οπότε στις προτείνω ανεπιφύλακτα


Παράλογες για το 2005 σίγουρα δεν ήταν. Τόσο παίζανε οι τιμές σε 3Μ και llumar. Άλλωστε και το club που είχε συνεργασία τότε με τη llumar, για το 5πορτο 180€ είχε από 220€.
Πλέον μου φαίνονται και μένα παράλογες, δηλαδή να μην έχουν πέσει ούτε 1€. Όμως αυτές τις τιμές μου είπε δυστυχώς. Confused

Η llummar το 2005 έδινε 5 χρόνια εγγύηση, πλέον όντως δίνει εφ' όρου ζωής*. Το οποίο προφανώς ισχύει για τη μεμβράνη και όχι για τη δική μας!

*Εγγύηση εφ' όρου ζωής -> Life-time warranty, αφορά τη διάρκεια ζωής του προϊόντος στην αγορά.

Της llumar άντεξαν 13 χρόνια (η πίσω δηλαδή, οι άλλες καλά κρατούν), με το αμάξι 24/7 έξω. Στα τακούνια πάντως αντέχουν. Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Ο αδερφός μου στο golf έβαλε της johnson. Έχει ήδη μια χαρακιά τεράστια από κλειδιά και μια τρύπα από την κόρη στο πίσω. Laughing Laughing Laughing Laughing
Αυτές της madico πόσο καιρό τις έχεις? Για δώσε λεπτομέρειες...


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ 2018, 01:07:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα για τώρα λέω ότι είναι παράλογες

Τις έχω 5.5 χρόνια καμία γρατζουνιά κανένα σημάδι πουθενά
Πολύ καλή δουλειά όσον αφορά τον ήλιο και μου φαίνονται καλύτερες από τις 3μ που φορούσα πριν σε 2 αμάξια

Εγγύηση εφορου ζωής και αυτές και σε πιο προσιτές τιμές

Εγω είχα βάλει με 50 ευρώ στα πλαϊνά τζάμια και φινιστρινια (πίσω δε παίρνει εμένα)

Γενικά πάρα πολύ ικανοποιημένος ούτε φουσκάλες ούτε τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2018, 20:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Mono AEK έγραψε:
Φίλε μου από όσο ξέρω σε 3πορτο αμάξι πάνω κάτω παίρνουν 120 ευρώ και 150 για 5πορτο

Οι τιμές που αναφέρεις μου φαίνονται παράλογες
Επίσης έχω την εντύπωση ότι και η λουμαρ δίνει εγγύηση εφορου ζωής

Τέλος εγώ φοράω μαντικο επίσης πάρα πολύ ευχαριστημένος οπότε στις προτείνω ανεπιφύλακτα


Παράλογες για το 2005 σίγουρα δεν ήταν. Τόσο παίζανε οι τιμές σε 3Μ και llumar. Άλλωστε και το club που είχε συνεργασία τότε με τη llumar, για το 5πορτο 180€ είχε από 220€.
Πλέον μου φαίνονται και μένα παράλογες, δηλαδή να μην έχουν πέσει ούτε 1€. Όμως αυτές τις τιμές μου είπε δυστυχώς. Confused

Η llummar το 2005 έδινε 5 χρόνια εγγύηση, πλέον όντως δίνει εφ' όρου ζωής*. Το οποίο προφανώς ισχύει για τη μεμβράνη και όχι για τη δική μας!

*Εγγύηση εφ' όρου ζωής -> Life-time warranty, αφορά τη διάρκεια ζωής του προϊόντος στην αγορά.

Της llumar άντεξαν 13 χρόνια (η πίσω δηλαδή, οι άλλες καλά κρατούν), με το αμάξι 24/7 έξω. Στα τακούνια πάντως αντέχουν. Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Ο αδερφός μου στο golf έβαλε της johnson. Έχει ήδη μια χαρακιά τεράστια από κλειδιά και μια τρύπα από την κόρη στο πίσω. Laughing Laughing Laughing Laughing
Αυτές της madico πόσο καιρό τις έχεις? Για δώσε λεπτομέρειες...



Προσοχη με τις εγγυησεις "εφ ορου ζωης"

Συγκεκριμενα για τις περιφημες MADICO θα πρεπει να γνωριζετε κατι για το οποιο το εχω ψαξει .

η επισημη MADICO USA δινει εγγυηση εφ ορου ζωης LIFETIME WARRANTY οπως αυτη οριζεται νομικα στην Αμερικη για την Αμερικη και οχι για τις αλλες χωρες.
Και ολη η σημασια βρισκεται σε 2 λεπτομεριες

1) η εγγυηση "εφ'ορου ζωης" οριζεται εγγυηση για τον αρχικο αγοραστη του προιοντος. αυτο σημαινει πως αυτος που θα αγορασει κ τοποθετησει στο αμαξι του τις μεμβρανες εχει εγγυηση για παντα αλλα αν πουλησει το αμαξι του ο 2ος ιδιοκτητης ΔΕΝ εχει καμια εγγυηση (με μια εξαιρεση αν ο 2ος αγοραστης ειναι συγγενης Α βαθμου).
και γιατι γινεται αυτο ; γιατι ετσι οριζεται απο το νομο στην Αμερικη η LIFETIME WARRANTY

2) Κατα περιεργο τροπο και ενω η εγγυηση αυτη ειναι μονο για την Αμερικη και η MADICO USA οριζει την εγγυηση για τα προιοντα της αναλογα με τη διαθεση του εκαστοτε προμηθευτη/πωλητη για τις αλλες χωρες (δηλ. το εχει αφησει ελευθερο να κανουν οτι περιπου θελουν), στην Ελλαδα διαφημιζουν ακι δινουν χαρτια με "εγγυηση εφ' ορου ζωης" αλλα ταυτοχρονα χρησιμοποιουν τον Αμερικανικο νομο για την εγγυηση οπως οριζεται στην Αμερικη. Δηλ. σου λενε οτι αν πουλησεις το αμαξι ο επομενος ιδιοκτητης ΔΕΝ εχει εγγυηση

και αυτο ειναι παραλογο κατ'αρχην αφου οπως ολοι ξερουμε οι εγγυησεις συνοδευουν τα προιοντα , εως οτου ληξουν και οχι τους αγοραστες !
προσπαθησα να βρω πως οριζεται νομικα/εμπορικα ο ορος ΕΓΓΥΗΣΗ εφ ορου ζωης στην Ελλαδα αλλα δεν εχω παρει απαντηση ακομα

απο τα email που αναταλλαξα με MΑDICO USA και τον εδω αντιπροσωπο καταλαβα πως
α) για καποιον λογο "πουλανε" μια εγγυηση εφ ορου ζωης βασιζομενοι στη μαμα εταιρια η οποια ομως ρητα με πληροφορησε πως αυτη η εγγυηση αφορα μονο την Αμερικη
β) χρησιμοποιουν την εγγυηση αυτη οπως οριζεται απο Αμερικανικους νομους -δεν ξερω κατα ποσο ισχυει κατι τετοιο στη χωρα μας- δηλ. μονο για τον 1ο
αγοραστη του προιοντος (ιδιοκτητη του αμαξιου)


Προσοχη λοιπον σε οποιον αποφασισει να βαλει MADICO

θα μου πεις "και τι με νοιαζει εμενα για οταν θα πουλησω το αμαξι ; "
δεκτο
απλα καλο ειναι να ξερουμε τα δικαιωματα μας και τι μας πουλανε !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2018, 21:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ξάδερφο πάντως με μεμβράνες madico κάποια στιγμή που του σκιστηκε η μία εκεί που ανοιγοκλεινει το παράθυρο με το φινιστρινι πήγε στο μαγαζί που τις είχε βάλει αρκετά χρόνια πριν και του την άλλαξαν χωρίς να το σκεφτούν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2018, 11:20:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Σε ξάδερφο πάντως με μεμβράνες madico κάποια στιγμή που του σκιστηκε η μία εκεί που ανοιγοκλεινει το παράθυρο με το φινιστρινι πήγε στο μαγαζί που τις είχε βάλει αρκετά χρόνια πριν και του την άλλαξαν χωρίς να το σκεφτούν


ο ξαδελφος ηταν ο 1ος ιδιοκτητης του οχηματος που τις εβαλε αυτος ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2018, 14:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι

απλα λεω οτι δεν ασχοληθηκαν ιδιαιτερα, δεν το εψαξαν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2018, 19:07:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
ναι

απλα λεω οτι δεν ασχοληθηκαν ιδιαιτερα, δεν το εψαξαν


φιλε μου εγω μιλαω για την (κατ'εμε) παραπλανητικη τους τακτικη ως προς τις εγγυησεις τους.
φυσικα και οι μεμβρανες ειναι πολυ καλες και δεν υπηρχε λογος να καταφευγουν σε τετοια τρικ , και φυσικα αν εισαι ο αρχικος ιδιοκτητης θα στις αλλαξουν ΑΛΛΑ αν εχεις παρει το αμαξι 2ο χερι απλα ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΓΓΥΗΣΗ !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάρ 2018, 08:49:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα συμφωνησω για τις τιμες, πριν περιπου 9 μηνες (καλοκαιρι 17) εβαλα στου πατερα μου το τζιπακι 3 πορτο ilumar και δωσαμε 150 ευρ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2018, 00:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
θα συμφωνησω για τις τιμες, πριν περιπου 9 μηνες (καλοκαιρι 17) εβαλα στου πατερα μου το τζιπακι 3 πορτο ilumar και δωσαμε 150 ευρ...


llumar οχι ilumar Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2018, 08:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες το και ετσι Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tech-nick 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Φεβ 2020
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Φεβ 2020, 00:18:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σε αυτόν τον χώρο πάνω από 20 χρόνια.Η τοποθέτηση αντηλιακών μεμβρανών είναι κάτι παραπάνω από δουλειά για μένα.Μέσα από την εμπειρία μου και την τεχνογνωσία μου έκατσα και έγραψα ένα ολοκληρωμένο άρθρο για τις αντηλιακές μεμβράνες,θέλοντας να μοιραστώ τις γνώσεις μου στο αντικείμενο αυτό. Εδώ θα βρείτε τα πάντα -τεχνικά,ποιότητες,νομοθεσία και άλλα πολλά.
Μπορείτε να ρίξετε μια μάτια στο
https://autofilms.gr/αντηλιακές-μεμβράνες-αυτοκινήτων-α-ω/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2020, 00:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι μεθοδοι αυτοι
α)Εμποτισμός βαφής με επίστρωση σωματιδίων μετάλλου(αλουμίνιο,τιτάνιο κλπ.).
β)Εμποτισμός μορίων του άνθρακα σε κεραμική επίστρωση(νανοκεραμικές μεμβράνες).

περιοριζουν τις ασυρματες ληψεις εντος του αυτοκινητου ;
μιλαω για bluetooth, wifi, κεραια gps, ληψη ραδιοφωνου fm, ληψη GSM κινητου τηλεφωνου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tech-nick 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Φεβ 2020
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Φεβ 2020, 17:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τις νανοκεραμικές μεμβράνες δεν έχουμε κανένα απολύτως πρόβλημα με σήματα κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Φεβ 2020, 23:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tech-nick έγραψε:
Με τις νανοκεραμικές μεμβράνες δεν έχουμε κανένα απολύτως πρόβλημα με σήματα κλπ.


με τις αλλες ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Φεβ 2020, 19:36:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
...Γιατί στο τέλος θα μείνει όπως είναι...


update 2 χρόνια μετα.
Έχει μείνει όπως ήταν. Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Φεβ 2020, 12:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
kovac έγραψε:
...Γιατί στο τέλος θα μείνει όπως είναι...


update 2 χρόνια μετα.
Έχει μείνει όπως ήταν. Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PANAGGR (PANOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) 2004

Ένταξη: 23 Ιούν 2021
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2021, 08:46:10    Θέμα δημοσίευσης: αντηλιακες μεμβρανες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε PS 206 ψαχνω να βαλω μεμβρανες. Πιστευω οι αντηλιακες μεμβρανες ειναι ακρως απαραιτητες πλεον με τον υπερβολικο ηλιο αλλα και για την αποδοση του a/c, .Παλια σ αλλο αμαξι ειχα αυτές (ευχαριστημενος) τις αντηλιακες μεμβρανες αυτοκινητου global window films.
Δεν θα ηθελα 3m made in china ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2021, 15:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπική γνώμη... llumar...
Χρόνια εταιρία και αξιόπιστη μεμβράνη... Έχω ξεπεράσει τα 15 χρόνια που την φοράω σε αμάξια μου!!!

(ΥΣ Επίσης, όπως θα σου αναφέρουν και οι διαχειριστές, καλό θα ήταν να περάσεις από εδώ: Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση))


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PANAGGR (PANOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) 2004

Ένταξη: 23 Ιούν 2021
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2021, 10:38:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ .τελικα εβαλα αυτες τις μεμβρανες φιμε 30 σειρα της global σε εγκαταστατη στη καλιθεα. Εφοσον τις ειχα για πολλα χρονια 8+ και ημουν ευχαριστημενος με τη μαρκα ολα οκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Επόμενη
Σελίδα 53 από 54

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,247s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on