PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φιμέ τζάμια και μεμβράνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 22:56:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλος εβαλε σε 207,εδω στη χαλκιδα,σε εναν φιλο,με τιμουλα για παρτη μου,90 ευρω.μαρκα μεμβρανης δε ρωτησα,αλλα μπορω να μαθω...


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 01:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

190ευρω απο 220 3Μ στη Νεα Σμυρνη στο 3S πανω στη συγγρου τα εβαλα αρχες 2008 και ειναι ακομα οπως τα ειχα πρωτο βαλει.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 14:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
190ευρω απο 220 3Μ στη Νεα Σμυρνη στο 3S πανω στη συγγρου τα εβαλα αρχες 2008 και ειναι ακομα οπως τα ειχα πρωτο βαλει.


160 στο ιδιο καταστημα το 2011 την CS20 της 3M


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

180 llumar alu light έβαλα εγώ στη Λαμία...
ΠΑΡΑ πολύ ευχαριστημένος αφού το μόνο "πρόβλημα" που είχα ήταν μια πολύ μικρή γρατσουνιά που προκάλεσα εγώ στο πίσω τζάμι (τι τα ήθελα τα έπιπλα Laughing Laughing )


Όσον αφορά στην εφαρμογή? ΑΨΟΓΗ σε βαθμό να μη ξεχωρίζει οτι έχει μεμβράνη το τζάμι (απ'ακρη σε άκρη και λιμάρισμα οι γωνίες... αλλού μιλάμε..)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιαν 2014, 09:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

160 ευρώ τα είχα βάλει εγώ στο Νέο Ηράκλειο το 2008 (5θυρο το 207)
μάρκα δεν ξέρω, δεν είναι πάντως γνωστή (3μ, λουμαρ κτλ) αλλά τα φιμέ μετά από σχεδόν 6 χρόνια είναι λες και τα έχω βάλει χθες.Ούτε φουσκάλες, ούτε να ξεκολλήσουν, ΤΙΠΟΤΑ

και σε σχέση φίλων μου που πήγαν σε επώνυμες αντιπροσωπείες για μεμβράνες θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό..
φίλος με Σιρόκο, πήγε σε μαγαζί Λουμάρ, μετά από 3 μήνες ξεκολλήσαν οι μεμβράνες ψηλά στα παράθυρα και παρόλα αυτά δεν δεχθήκαν να του το αλλάξουν στην εγγύηση και ξαναέβαλε το χέρι στην τσέπη

οπότε άσχετα με τις μάρκες, προσωπική μου άποψη, πρέπει ο μάστορας να ασχολείται και λίγο...



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιαν 2014, 12:09:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως άκουσα σήμερα διαφήμιση στο SportFm που η εταιρείας Νικήτας, επειδή έχει 45 χρόνια στο χώρο, κάνει έκπτωση 45% στις μεμβράνες 3Μ. Κι έλεγε τιμές από 89 ευρώ.

Τώρα, από κει κι έπειτα τι θα παίξει, δεν ξέρω, δε μ'ενδιαφέρει άλλωστε να βάλω (άμεσα τουλάχιστον), είναι κι αναλόγως αν η συγκεκριμένη εταιρεία έχει θετικό όνομα στο χώρο ή όχι (δεν το ξέρω αυτό).


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Ιαν 2014, 20:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικήτας είναι πολύ καλός στην δουλειά του. Σε 3 αυτοκίνητα έχω βάλει, πρώτη φορά το 2003... Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με κανενα. Και σε φίλου που έβαλε και του έμεινε μία μικρή φουσκάλα στο πίσω τζάμι, του είπε να περιμένει 2-3 εβδομάδες και όταν είδαμε ότι δεν έφευγε το άλλαξε χωρίς δεύτερη κουβέντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2015, 14:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να βάλεις στην πανοραμική οροφή μια μεμβράνη ξέρετε ποσο περνούν περίπου?και φιμέ στα πίσω φανάρια?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2015, 08:03:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην πανοραμική δεν μπορείς και δεν πρέπει να βάλεις.
Έχει ήδη μέγιστη ηλιοπροστασία και η τοποθέτηση επιπλέον μεμβράνης θα εγκλωβίζει την θερμότητα και δεν θα την αποβάλει.
Το ίδιο συμβαίνει πλέον και με πολλά παρμπρίζ.
Μπορείς να βάλεις στα πλαϊνά και στο πίσω αρκεί να μην έχουν "εργοστασιακή μεμβράνη" (αυτή που την πουλάνε εξτρά / μαύρα τζάμια).
Στο μπροστινό μπορείς να βάλεις ένα κομμάτι ψηλά για να κόβει τον ήλιο που πέφτει στο πρόσωπο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2015, 08:55:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2015, 09:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Στην πανοραμική δεν μπορείς και δεν πρέπει να βάλεις.
Έχει ήδη μέγιστη ηλιοπροστασία και η τοποθέτηση επιπλέον μεμβράνης θα εγκλωβίζει την θερμότητα και δεν θα την αποβάλει.
Το ίδιο συμβαίνει πλέον και με πολλά παρμπρίζ.
Μπορείς να βάλεις στα πλαϊνά και στο πίσω αρκεί να μην έχουν "εργοστασιακή μεμβράνη" (αυτή που την πουλάνε εξτρά / μαύρα τζάμια).
Στο μπροστινό μπορείς να βάλεις ένα κομμάτι ψηλά για να κόβει τον ήλιο που πέφτει στο πρόσωπο.


απλα έλεγα για την πανοραμική γιατί την ανοιγεις μεσημέρι και γινεσε κάρβουνο,τωρα να σου πω και στα 4 πλαϊνά φοράει τωρα αν είναι εργοστασιακό ή όχι δεν το ξέρω γιατί δεν το πήρα καινούργιο


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2016, 16:18:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Επαναληψη: Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2016, 11:42:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Επαναληψη: Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Nαι ρε ντρόλα, εχουμε.... Cool Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2016, 09:50:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Επαναληψη: Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Nαι ρε ντρόλα, εχουμε.... Cool Laughing

Μην μου πεις ρε, κρατα το μυστικοοοοοο Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2016, 18:13:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Επαναληψη: Εχουμε κανεναν γνωστο για μεμβρανες?

Nαι ρε ντρόλα, εχουμε.... Cool Laughing

Μην μου πεις ρε, κρατα το μυστικοοοοοο Splat

ΛΕΓΕ ΡΕ ΞΑΔΕΡΦΕ ΤΟΥ ΒΙΛΑΝΑΚΗ, ΤΙ ΘΕΣ?????
Laughing Laughing Laughing Laughing
Splat Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2016, 10:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι πιο μαυρο γινεται, για να ερχεται και να δενει γαντι με το καινουργιο ηχοσυστημα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ISIDOROS (ΙΣΙΔΩΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 308 1.6 BlueHDi 120 EAT6 A

Ένταξη: 30 Μάϊ 2016
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Φεβ 2017, 09:39:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την προηγούμενη εβδομάδα την τετάρτη έβαλα φιμέ μεμβράνες στο peugeot μου(308 1.6 blue hdi 120hp allure) της 3M CS35 μετά από 1 εβδομάδα μόνο καλά λογιά έχω να πώ,κόστος 150ευρώ ισόβια εγγύηση,και χθές στην αντιπροσωπεία στο Μοσχάτο ανεμοθραύστες,το αμάξι τέλειο,θα ανεβάσω φωτό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stamatak (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 17 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 13:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ISIDOROS έγραψε:
Την προηγούμενη εβδομάδα την τετάρτη έβαλα φιμέ μεμβράνες στο peugeot μου(308 1.6 blue hdi 120hp allure) της 3M CS35 μετά από 1 εβδομάδα μόνο καλά λογιά έχω να πώ,κόστος 150ευρώ ισόβια εγγύηση,και χθές στην αντιπροσωπεία στο Μοσχάτο ανεμοθραύστες,το αμάξι τέλειο,θα ανεβάσω φωτό.
Σε ποιον έβαλες τις μεμβράνες φιλε μ..ς
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2018, 22:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από το 2005 μέχρι πρόσφατα η συμβίωση με τις μεμβράνες Alu Light της Llumar ήταν η καλύτερη.

Τώρα έχω το εξής πρόβλημα:
Στο πίσω τζάμι (πορτ μπαγκαζ) έχει αρχίσει να ξεκολλάει.
Τιμή για αντικατάσταση της πίσω 89€ (20€ είναι για την αφαίρεση), ενώ για όλο το αμάξι με νέες μεμβράνες (γιατί αν κάποια τα ξαναπαίξει) είναι 220€.

Έχουμε κάποιον "γνωστό" για μεμβράνες? Πέρα από llumar. Της 3Μ για παράδειγμα. Να πάρουμε ιδέες και προσφορές.
Γιατί στο τέλος θα μείνει όπως είναι, ή θα το ξυλώσω μόνος μου να γλιτώσω το 20€ τουλάχιστον.

ΥΓ: Αγορά το 2005 στα 180€, 5πορτο 206.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2018, 23:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα 20€μπορείς να τα γλυτώσεις γιατί η μεμβράνη ξεκολλάει πολύ εύκολα .


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Επόμενη
Σελίδα 52 από 54

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3472s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on