PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φιμέ τζάμια και μεμβράνες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
marianthi 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QS

Ένταξη: 14 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 09:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Φιμέ τζάμια και μεμβράνες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΗΙ! ΑΓAΠΗΤΟ ΜΟΥ CLUB Smile
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 206 ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ :uhoh: ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΞΥΛΟ ΚΑΛΕ Exclamation Exclamation ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ.ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΛΕΕΙ Scratch ΑΛΗΘΕΥΕΙ Question Question
ΦΙΛΑΚΙΑ Very happy


Ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 09:29:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εννοείς φιμέ αυτοκόλλητες μεμβράνες, δεν καταλαβαίνω που είναι το τρελό πείραγμα που θα σου ακυρώσει την εγγύηση.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 09:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνθη, το θέμα της εγύησης είναι εξαιρετικά λεπτό για τις αντιπροσωπείες, και οι λόγοι είναι προφανείς.

Να ξέρεις ότι όσο είσαι στην εγγύηση, η αντιπροσωπεία θα προσπαθήσει να κρατηθεί από την παραμικρή λεπτομέρεια προκειμένου να σε βγάλει εκτός εγγύησης.

Αυτοί είναι ικανοί να μας πουν ότι βγήκαμε εκτός εγγύησης γιατί βάλαμε πατάκια που δεν είναι Πεζό! Evil , οπότε κι αυτό που άκουσες για τα φιμέ ενδέχεται να αληθεύει, δεν είμαι σίγουρος. Ψάξτο λιγάκι, πάρτους κάνα τηλέφωνο, ζήτα το όνομα αυτού με τον οποίο μιλάς (έτσι δεν θα μπορούν να στο παίζουν Κινέζοι) και ρώτα.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SuperBilly16V (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 Xsi 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα Νέο Ψυχικό

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 11:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά, σκέφτομαι και εγώ να βάλω τις φιμέ μεμβράνες της llumar.
'Εχει βάλει κανείς να μου πει εντυπώσεις και τι πρέπει να προσέξω. Είχα ακούσει οτι τα εντελώς φιμέ είνα παράνομα, αληθεύει αυτο? Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 11:44:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SuperBilly16V έγραψε:
Γεια σας παιδιά, σκέφτομαι και εγώ να βάλω τις φιμέ μεμβράνες της llumar.
'Εχει βάλει κανείς να μου πει εντυπώσεις και τι πρέπει να προσέξω. Είχα ακούσει οτι τα εντελώς φιμέ είνα παράνομα, αληθεύει αυτο? Very happy


Τα εντελώς φιμέ είναι παράνομα ναι ... ακόμα και τα πιο ανοιχτά φιμέ και όχι τα εντελώς μαύρα..
Όταν είχα Σκαραβαίο ήταν φιμέ τα τζάμια και δεν ήταν τόσο σκούρα , με είχαν σταματήσει πολλές φορές για αυτό το λόγο ... Sad
Άσχετο αν στο τέλος με ρωτούσαν πάντα πόσο το πούλαγα Wink Wink Rolling eyes Rolling eyes


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 16:57:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο νόμος επιτρέπει τα τζάμια να είναι τόσο σκούρα, όσο χρειάζεται για κάποιον που βρίσκεται εξωτερικά του οχήματος για να διακρίνει τους επιβάτες του. Έτσι σε περίπτωση ατυχήματος να καταλαβαίνουν οι διασώστες πόσοι βρίσκονται μέσα στο αυτοκίνητο, αλλά και σε τι κατάσταση βρίσκονται....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 04:14:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SuperBilly16V έγραψε:
Γεια σας παιδιά, σκέφτομαι και εγώ να βάλω τις φιμέ μεμβράνες της llumar.
'Εχει βάλει κανείς να μου πει εντυπώσεις και τι πρέπει να προσέξω. Είχα ακούσει οτι τα εντελώς φιμέ είνα παράνομα, αληθεύει αυτο? Very happy


Εγώ τις φοράω.... Τι να πω... υπερ του δεοντος ευχαριστημένος.. !




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SuperBilly16V (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 Xsi 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα Νέο Ψυχικό

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Σεπ 2003, 16:30:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μειώνουν καθόλου την ορατότητα αλήθεια?, σκεφτομαι να βάλω τις allu light σε όλα τα τζαμια εκτός του παρμπριζ. Smile Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 00:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SuperBilly16V έγραψε:
Μειώνουν καθόλου την ορατότητα αλήθεια?, σκεφτομαι να βάλω τις allu light σε όλα τα τζαμια εκτός του παρμπριζ. Smile Very happy

οχι...και εγω αυτες εχω και ειναι πολυ καλες...(5 χρονια εγγυηση,173 euro)

στο μπροστινο τζαμι δεν βαζουν γιατι ειναι λιγο φιμε απο την μανα του(αν θες εξτρα βαζουν)



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Σεπ 2003, 02:42:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια φοραω και εγω φιμε απο τα 3 επιπεδα εχω το 2!!!
δεν εχω βαλει στο μπαμπριζ! ο νομος επειδει το εχω ψαξει το θεμα επιτρεπει μονο την τοποθετηση στα 2 πισω παραθυρα και στο παραθυρο του φορτ παγαζ!

για κτεο δεν σε περνανε αν εχεις εστο και ενα παραθυρο φιμε αλλα μου ειπαν οτι στην κομοτηνη σε περνανε αντε βγαλε ακρη! εγω τα εβαλα 150 Ευρο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
koulis 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 18:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SE KANENA KPATOS THS EYROPHS DEN APAGOREYONTAI TA FIME TZAMIA (PLAiNA-PISO KAI PORTBAGAGE) OLA TA TA ALLA PERI ASTYNOMIAS EINAI GELIA. OI SOSTES MEMBPANES APOROFOYN TIS YPERIODES AKTINES TOY HLIOY KATA 95% KAI DEN YPARXEI PROBLHMA OPATOTHTAS OYTE KAN THN NYXTA.
Επιστροφή στην κορυφή
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Δεκ 2003, 01:47:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koulis έγραψε:
SE KANENA KPATOS THS EYROPHS DEN APAGOREYONTAI TA FIME TZAMIA (PLAiNA-PISO KAI PORTBAGAGE) OLA TA TA ALLA PERI ASTYNOMIAS EINAI GELIA. OI SOSTES MEMBPANES APOROFOYN TIS YPERIODES AKTINES TOY HLIOY KATA 95% KAI DEN YPARXEI PROBLHMA OPATOTHTAS OYTE KAN THN NYXTA.


Κατσε γιατι εδω δεν εχεις να κανεις με ενα οποιοδηποτε κρατος της Ευρωπης αλλα με την Ελλαδα!!! Εδω ειναι η χωρα της ανατροπης και του παραλογου...Δε λεω τα "ψαγμενα" φιμε προσφερουν εκτος απο στιλ και προστασια αλλα ενα φιλαρακι "εφαγε" κληση μπροστα μου επειδη ειχε φιμε τζαμια!!! Και μαλιστα οχι βραδυ αλλα, μερα μεσημερι!!! Τι να πεις ελληνικη αστυνομια...Παντως τα προτεινω ανεπιφυλακτα κιας οψεται το οποιο ρισκο...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 10:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να τις βαλετε! εγω θα ειναι το πρωτο που θα κανω μολις παρω το αμαξι. Λεωφ.Πεντέλης και μεμβρανες με την μια. εχει βαλει ο πατερας μου στο rav4 του τις llunar και ειναι υπερευχαριστημενος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:08:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
να τις βαλετε! εγω θα ειναι το πρωτο που θα κανω μολις παρω το αμαξι. Λεωφ.Πεντέλης και μεμβρανες με την μια. εχει βαλει ο πατερας μου στο rav4 του τις llunar και ειναι υπερευχαριστημενος.
Κόστος ;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:21:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
petrskar έγραψε:
να τις βαλετε! εγω θα ειναι το πρωτο που θα κανω μολις παρω το αμαξι. Λεωφ.Πεντέλης και μεμβρανες με την μια. εχει βαλει ο πατερας μου στο rav4 του τις llunar και ειναι υπερευχαριστημενος.
Κόστος ;


για το rav4 είχε δώσει 240ευρω για όλα τα τζαμια. για το 206 εχει 173 χωρις το παρμπριζ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
marianthi 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QS

Ένταξη: 14 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά είναι να κρατάς κάπου 150 ευρά Razz


Ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

170 έχουν εδώ στον Βόλο οι Llumar και έχουν και 6 χρονια εγγυηση κολητικής ικανότητας !

Στον ανεμοθώρακα (παρμπριζ) δεν μπαίνει λόγω μεγάλης κυρτότητας αυτου Smile




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.kin.gr όλες οι απαντησεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 19:32:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αληθεια εχει δοκιμασει να τις βαλει κανεις μονος του?
εχω βρει τις μεμβρανες της foliatec στην Αγγλια με 20 ευρω την καθε ταινια μηκους για 2 παραθυρα+ περιπου (δεν θυμαμαι εκατοστα ακριβως).
απλα επειδη ειναι προσφορα στα Halfords δεν κανουν τοποθετηση αλλα ο πωλητης μου ειπε οτι τις εβαλε στο δικο του σχετικα απλα, αφου το μονο που χρειαζεται ειναι ζεστο νερο και ενα μαχαιρι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 19:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
170 έχουν εδώ στον Βόλο οι Llumar και έχουν και 6 χρονια εγγυηση κολητικής ικανότητας !

Στον ανεμοθώρακα (παρμπριζ) δεν μπαίνει λόγω μεγάλης κυρτότητας αυτου Smile


ακριβως οπως τα λες.
και τα 2 ισχυουν και για Αθηνα στο καταστημα που αναφερθηκε πιο πανω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Επόμενη
Σελίδα 1 από 54

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,367s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on