PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

""Ανακοινωση"" απο miltek sport hellas-dtm
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2010, 08:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: ""Ανακοινωση"" απο miltek sport hel Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
καλησπερα σας...εαν ανοιγω πληγες συγνωμη αλλα ειδαν τα ματια μου αυτα εδω τυχαια και ξενερωσα...
http://www.dtm.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=73


χαχαχαχα! Έτσι μαζί με το site ανανέωσε την ανακοίνωση? Έτσι πιο σύντομος και πιο περιεκτικός και έμπλεξε μόνο μία εταιρία.

Για να ξέρετε, ο τυπακος διαβαζει το φορουμ μας....

Και ειδε το κραξιμο που εχει φαει, γιαυτο τα εσβησε...
Στανταρ αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2010, 08:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει φαει κραξιμο σε πολλα forums οπως vag,opel κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2010, 08:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα είναι σίγουρο ότι διαβαζει το δικο μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2010, 10:17:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: ""Ανακοινωση"" απο miltek sport hel Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
καλησπερα σας...εαν ανοιγω πληγες συγνωμη αλλα ειδαν τα ματια μου αυτα εδω τυχαια και ξενερωσα...
http://www.dtm.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=73


χαχαχαχα! Έτσι μαζί με το site ανανέωσε την ανακοίνωση? Έτσι πιο σύντομος και πιο περιεκτικός και έμπλεξε μόνο μία εταιρία.

Για να ξέρετε, ο τυπακος διαβαζει το φορουμ μας....

Και ειδε το κραξιμο που εχει φαει, γιαυτο τα εσβησε...
Στανταρ αυτο...


μάλλον ο τυπάκος έχει παραπονεθεί στην miltek που αφήνει ντήλερ της να πουλάνε στην ελλάδα χονδρική σε άλλες ελληνικές εταιρίες.... Ε η miltek τον έγραψε στα .... ξέρετε που, ελέω κρίσης σιγά μην τραβήξει το αυτί π.χ του ιταλού, και ο τύπος εδώ προσπαθεί να προστατέψει τις πανάκριβες τιμές του. Η miltek έχει σφραγίδες και κωδικούς στα προϊόντα της, αυτό αρκεί να τσεκάρει ο πελάτης και να αγοράσει από όπου τον συμφέρει.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την SAKIS-LEMANS στις Κυρ 30 Μάϊ 2010, 20:14:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 17:19:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντως,λανσαρει τα φιλτρα pipercross κ ολα τα αλλα που ειναι γαζας δεν αξιζουν μια.κ οπως μου ειχε πει καποτε για τα παιπερκρος,ειναι απαιχτα,γιατι το υλικο κατασκευης τους ειναι foam κ οχι γαζας. Laughing Laughing Laughing Laughing
οπως για εναν ποδοσφαιριστη λεει οτι ειχε βαλει ολοκληρη εξατμηση σε M3 supersprint με 6000 ευρω κ πηγε εκει να βαλει μιλτεκ.κ οταν του ειπε οτι η μιλτεκ ολοκληρη για το αμαξι του βγαινει 2000 ευρω,τοτε απορησε Shocked
ελεος,τοσο κανει η εξατμηση για τις μπροστοβαρες παπαντζες μας,ειναι δυνατον να εχουν τοσο της Μ3 που εχει 2 συστηματα εξατμησεων?? Laughing
παντως περαν της πλακας,οποιος δεν τον εχει γνωρισει εστω κ απο το τηλ. δεν εχει δει τιποτα στη ζωη του.
ο τυπος ειναι εμπειρια ζωης Cool



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2010, 19:10:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
...
οπως για εναν ποδοσφαιριστη λεει οτι ειχε βαλει ολοκληρη εξατμηση σε M3 supersprint με 6000 ευρω κ πηγε εκει να βαλει μιλτεκ.κ οταν του ειπε οτι η μιλτεκ ολοκληρη για το αμαξι του βγαινει 2000 ευρω,τοτε απορησε Shocked
ελεος,τοσο κανει η εξατμηση για τις μπροστοβαρες παπαντζες μας,ειναι δυνατον να εχουν τοσο της Μ3 που εχει 2 συστηματα εξατμησεων?? Laughing ...

Ο απιστευτος ψευτης ρε φουστη μου... Evil
Εδωσε ο ποδοσφαιριστης 4500Ε που κανει η Ssprint για το Μ3 και με δυναμομετρηση της ιδιας της εταιριας δεν κερδιζει σχεδον τιποτα και μετα πηγε να βαλει Milltek με 2000Ε...
Απορω με τον Πινοκιο και τον Τζεπετο τι σχεση εχει ο προαναφερομενος ανθρωπος. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 11:30:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
καλα που το διορθωσες!
Steve sorry αλλα δεν αντεχω ουτε εγω:

"Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω"
Κούκλα μου είναι δοτική οπότε πάνε με ωμέγα στο τέλος Very happy

Ενημέρωσε και τους υπόλοιπους να το διορθώσουν!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1267s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on