PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - ημιαξόνιο?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 15:33:14    Θέμα δημοσίευσης: 106 - ημιαξόνιο? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια η οποια γνωμη ειναι ευπροσδεκτη Crying or Very sad μου βγαινει ενας θορυβος στο τιμονι ενα γκλουκ γκλουκ σαν να ειναι λυμενο κατι.σχεδον συνεχεια το κανει.ειναι θορυβος κυλισης.αφου τσεκαριστικε το αμαξι στα παντα κολησαμε στο γεγονος οτι γυρνοντας τη ροδα του οδηγου ακουγεται ενα κλακ απο τον μπιλιοφορο στο διαφορικο σα να πηδαει κατι .αφου βγηκε το γονατο το αριστερο για μια δουλεια το ιμιαξονιο δε φαινοταν να εχει μποσικα,μπορει να εχει στεγνωσει απλα? υπαρχει μια περιπτωση να ειναι απο τα κωνικα,τι να κανω γιατι εχω το ιμιαξονιο το καινουργειο και αμα ειναι απο διαφορικο μη το χρησιμοποιησω και το χαραμισω,πως μπορω να σιγουρευτω?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 15:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ειναι ημιαξονιο,θα σου φερνει κραδασμο στο τιμονι και ισως και στο πατωμα ρε...
Εγω την πατησα ετσι,επεμενα οτι ειναι ημιαξονιο,ο Προφητης εκοβε το πουλι του οτι δεν ειναι και τελικα.....ακομα τον κυνηγαω με το ψαλιδι. Laughing Laughing Laughing

Γενικα το ημιαξονιο ειναι μπσταρδο πραγμα και δεν φαινεται ευκολα το αν εχει αρπαξει,ιδιαιτερα με το αυτοκινητο πανω στην ραμπα. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 16:04:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχα και γω αυτο το διημερο ειμουν ετοιμος για τετοιο στοιχημα Lol οντως μου φαιρνει κραδασμο στο τιμονι και το πατωμα αφου φαντασου οτι εβγαλα αεροσακο γιατι πιστευα οτι κατι εχει λυθει απο πισω Razz οχι τιποτα αλλο ειναι αχρησιμοποιητο τοαλλο που πηρα απο γκαγκα και αν δε φταει το ιμιαξονιο να το σκοτοσω ,αλα αφου λες και συ ετσι... Wink αυριο πρωι πρωι αλαγη και ο θεος βοηθος Wink thanks man


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 16:14:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα παντα εχουν ψιλοκραδασμο τα ρημαδια μας αλλα οταν εχεις αρπαγμενο ημιαξονιο,κανει ενα κλικ παραπανω,εκτος φυσικα και αν ειναι σε προχωρημενο σταδιο οποτε και συντονιζει ολοκληρο...

Απο αυτα που μου περιγραφεις παντως,το μυαλο μου παει εκει μιας και ειχα το ιδιο προβλημα. Neutral
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 20:12:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας κ συζητάτε για ιμιαξόνια...σε περίπτωση που χτυπάει ημιαξόνιο όταν στρίβεις δεξιά ποιο απο τα δύο είναι...?


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 20:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλογα με το που στριβεις,συνηθως οταν ειναι εξωτερικος τροχος,τοτε αυτο χτυπαει αλλα μην το δενεις και κομπο... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2010, 20:50:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
μιας κ συζητάτε για ιμιαξόνια...σε περίπτωση που χτυπάει ημιαξόνιο όταν στρίβεις δεξιά ποιο απο τα δύο είναι...?


Σήκωσε το αμάξι, στρίψε τέρμα τιμόνι και γύρνα κάθε τροχό για να το καταλάβεις.
Ότι κι αν σου πούμε, πιό σίγουρη απάντηση θα πάρεις αν κάνεις α-μπεμπα-μπλομ παρά αν ακούσεις τη γνώμη του καθενός Cool


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 10:17:30    Θέμα δημοσίευσης: 106 - ιμιαξόνιο? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξεις το διαφορικό σου,μάλλον έχουν κουρέψει τα πλανητικά
αν είναι από διαφορικό όταν αφήνεις το γκάζι θα ακούγετε πιο έντονα ενώ όταν το πατάς θα μαλακώνει ο θόρυβος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 11:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω το ιδιο προβλημα ειχα περσυ στο δεξι το ημιαξονιο. μου εκανε τρεμουλο και θορυβο στις στροφες και το αφησα να φτασει στο αμην για να σιγουρευτω, μην το αλλαξω και παει τσαμπα. τωρα εχω προβλημα στο αριστερο και μου κανει τα ιδια αλλα ειναι στην αρχη ακομα και το αφηνω λιγο για σιγουρια, ποτε δεν ξερεις.

βασιλη οταν αλλαζεις ταχυτητες η οταν τσουλαει με νεκρα το ακους, κανει θορυβο;
γιατι εμενα το δεξι πριν το αλλαξω ειχε φτασει σε τετοιο σημειο.
αλλα εχω ακουσει οτι τα δεξια ειναι πιο ευαισθητα απο τα αριστερα γιατι
ειναι πιο μακρια και εχουν εκεινο το σπασιμο στην μεση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 15:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον το αλαξα και ολα κομπλε αλα θα σας πω αυριο τι εγινε για σιγουρια γιατι τις προαλες που εκανε θορυβο ειχε μποσικα και η ροδα και αλαξα ρουλεμαν με συνεπεια βγαλε βαλε το ιμιαξονιο (να κατσει αλιως να το πω) και παραληλα σταματησε ο θορυβος και πιστευοντας εγω οτι εφταιγε ρουλεμαν,μετα απο ωρα παλι τα ιδια ,,ε και σημερα αλαξα το ιμιαξονιο δε κανει κιχ αλα λεω αστο να τσουλισει λιγο να σιγουρευτω για το διαφορικο ο μηχανικος μου παροτι ειδε οτι εκανε φωλια στον μπιλιοφορο κραταει μια πισινη για το διαφορικο....ειδωμεν


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2010, 23:33:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
σημερα αλαξα το ιμιαξονιο δε κανει κιχ αλα λεω αστο να τσουλισει λιγο να σιγουρευτω για το διαφορικο ο μηχανικος μου παροτι ειδε οτι εκανε φωλια στον μπιλιοφορο κραταει μια πισινη για το διαφορικο....ειδωμεν


Βασιλη τις βαλβολινες στο σαζμαν τις ελεγξες καθολου, ειναι καθαρες;

εγω την πρωτη φορα που καταλαβα κατι να κανει θορυβο χωρις να ξερω τι ειναι, ηταν σαζμαν. το γλυτωσα παρατριχα. βασικα ο μηχανικος μου στην χαλκιδικη το καταλαβε (τωρα το παω εδω γιατι μετακομισα) τον θορυβο.
και τυχαια μια μερα ανοιξαμε λιγο της βαλβολινες να δουμε (τις οποιες ειχα αλλαξει πριν ενα χρονο και ηταν ενταξει) και τι βλεπουμε; πισσα, ολο γρεζα μεσα. τελικα ηταν η οπισθεν μονο το προβλημα, φτηνα την γλυτωσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2010, 13:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα οκ Wink και οι βαλβολινες που εβγαλε ειναι κομπλε


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2010, 13:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω, όταν το ημιαξόνιο ήταν πάνω στο σασμάν, έπιασες τον μέσα μπιλιοφόρο (ποτήρι) να το κουνήσεις πάνω-κάτω? Είχε μπόσικα?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2010, 14:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

john μποσικα δε φαινοταν να ειχε αλα οταν βγηκε και το εστριβες ηταν γαματα


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2010, 15:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον το συνεχιζω εδω για να μην ανοιξω καινουργειο τοπικ στις βλαβες.
εε τελικα αφου αλαξα ρουλεμαν-ημιαξονιο-επισκευη σασμαν-αλαγη συνεμπλοκ και των τοπ μαουντ(τουλαχιστον θελαν ολα αυτα αλαγη) η μοιρα αποφασισε να ειναι σκληρη μαζι μου Beer και δε μου εκανε την χαρη να σταματησει ο "θορυβος",δηλ αυτο το γκλουκ απο το τιμονι,οχι συνεχομενο οποτε θελει αλα πανω στη κυλιση και οχι σε ανωμαλιες,οπως επισης οταν αρχιζεις να κοβεις απο σταση το τιμονι αριστερα κανει σαν σκουριασμενος μεντεσες Confused τι να κανω? να του κανω μικτη και να του βαλω φωτια,πατνως και οι δυο θορυβοι εχουν ελατωθει αλα δεν εχουν φυγει,νταξει δεν ειναι τσιτα ενοχλειτικο οπως πριν αλα..αφηστε που εχω ελενξει και μπαρακια και ακρομπαρα για μποσικα αλα τιποτα Sad να ενχειρησω και κρεμαγιερα Rolling eyes


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2010, 19:45:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
λοιπον το συνεχιζω εδω για να μην ανοιξω καινουργειο τοπικ στις βλαβες.
εε τελικα αφου αλαξα ρουλεμαν-ημιαξονιο-επισκευη σασμαν-αλαγη συνεμπλοκ και των τοπ μαουντ(τουλαχιστον θελαν ολα αυτα αλαγη) η μοιρα αποφασισε να ειναι σκληρη μαζι μου Beer και δε μου εκανε την χαρη να σταματησει ο "θορυβος",δηλ αυτο το γκλουκ απο το τιμονι,οχι συνεχομενο οποτε θελει αλα πανω στη κυλιση και οχι σε ανωμαλιες,οπως επισης οταν αρχιζεις να κοβεις απο σταση το τιμονι αριστερα κανει σαν σκουριασμενος μεντεσες Confused τι να κανω? να του κανω μικτη και να του βαλω φωτια,πατνως και οι δυο θορυβοι εχουν ελατωθει αλα δεν εχουν φυγει,νταξει δεν ειναι τσιτα ενοχλειτικο οπως πριν αλα..αφηστε που εχω ελενξει και μπαρακια και ακρομπαρα για μποσικα αλα τιποτα Sad να ενχειρησω και κρεμαγιερα Rolling eyes
ελενξε τα ζανφορακια τις κρεμαγιερας,αυτα μπορει να ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2010, 17:54:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106PYRGOS έγραψε:
ελενξε τα ζανφορακια τις κρεμαγιερας.....


Question Question Question Question Question Question Question Question
εχει αντιστεπτικες οι κρεμαριερα? Shocked Confused


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2010, 18:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε μαλλον τα μπαρακια της ζαμφορ θα εννοει ο φιλος


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούν 2010, 10:57:51    Θέμα δημοσίευσης: 106 - ιμιαξόνιο? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελενξε της βιδες του βολαν το εχουμε δει και αυτο!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2010, 01:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα ρουλεμαν στρεψης τα ελεγξατε; αφου αλλαξες τοπ μαουντ, επρεπε να τα δειτε. ειναι ακριβως απο κατω, στην κορυφη της αναρτησης και πρεπει να βγει. αυτο το προβλημα σου το ειχε ενας φιλος με το τιμονι και ηταν ρουλεμαν τελικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1422s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on