PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - και ήχος και αμορτισέρ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 22:12:18    Θέμα δημοσίευσης: 207 - και ήχος και αμορτισέρ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερω ακούγετε κουλο άλλα ρωτάω απο τώρα ώστε να ξέρω τι με περιμενη .

Το πόσο σκληρή κτλ κτλ ειναι η ανάρτηση με καλύπτει θα την ήθελα ίσως ελάχιστα ποιο σκληρή ή ποιο σωστά όπως ήταν όταν είχα 0 km εχω 12κ .

Ξεκίνησα το project ήχος οπου όταν ολοκληρωθεί θα εχει στο πορτ μπαγκαζ θα επιπλέων
3 ενισχυτές 1 πυκνωτή κατασκευή που θα μπουν μέσα όλα αυτά και ένα 10 " woofer με κουτα .

ολα αυτά θα είναι περίπου 50 kg δεν εχει τελειώσει ακόμα για να ξέρω ακριβώς .

Αυτό θα αλλάξει το κέντρο βαρος και θα προσθέσει έχτρα βάρος στο πίσω μέρος θα ήθελα να ξέρω πόσο θα επιρρεαση αυτο το όλο θέμα - γρηγορότερη καταστροφή των πισω αμορτισέρ κτλ κτλ και τι μπορώ να κάνω για αυτό και κατα πόσο θα πρέπει να το μελετήσω οταν θα αλαλάξω αμορτισέρ στο μέλλον .

Να αναφερω οτι οταν στο Ax που ειχα καποτε ειχα βάλει ηχο δεν έκανα τπτ αλλα πραγματικά πιστεύω οτι κράταγε καλύτερα μετά τον ήχο οποτε το αφησα έτσι :D


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2010, 22:33:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν θα καταλαβει τπτ πισω..αλλωστε το προβλημα βαρους το 207 το χει μπρωστα
με τα 800 απο τα 1260 κιλα να τα χεις μπρωστα...ισα ισα θα κανεις καλυτερη κατανομη βαρους Wink
τα αμορτισερ τα κλανουν κ απο μονα τους δεν θελουν βοηθεια
στα 35000χιλ εχει γινει ηδη καλη κουδουνιστρα...με καινουρια γινετε πολυ πιο ησυχο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0837s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on