PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

open track day, Μέγαρα, Σάβ 8/5/2010
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 11:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallye1294 έγραψε:
Καλα, χαλαρωστε λιγο με το 207...

Αρχικα, το παιδι με το 207 μια χαρα σχετικος με το αθλημα ειναι (αγωνιζομενος με 106 Α6). Οχι οτι λεει πολλα αλλα εχω δει χρονους του (και στις σερρες με αλλο αυτ/το και στους αγωνες).

Μιλαμε για 2 οχηματα με σχεδον ιδια αναλογια κιλων/ιππο (8,7 για το mazda και 8,5 για το 207). Αρα γιατι να ανοιγει το 207 τη διαφορα?

Επισης το mazda εχει αναρτηση και r888 ενω το 207 απολυτως μαμα. Καμια σχεση μεταξυ τους, λοιπον.

Το 207 μετα την Κ1-Κ2 "κοβει" εμφανως και αφηνει το mazda να προσπερασει, πραγμα που ισως να σημαινει οτι μπορει κατι να δοκιμαζε, δεν το γνωριζουμε. Αρα δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλες συμπερασμα για τον ρυθμο του καθενος.


Ζιωζιας??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 11:45:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα αμαξι με κοιλοβερ xyz μαλιστα που αν και οχι οτι καλυτερο αλλα πληρως ρυθμιζομενη (Αρα τη παμε τερμα σκληρο και οσο αντεξει) και 888 με βαρος 1000κιλα....πατε καλα?τι συγκρινετε?

αυτο το αμαξι πιθανοτατα να κανει και 15 με πιο προσεκτικη οδηγηση αφου ο τυπος οπου βρει κερμπ το καβαλαει ακομα και στις φυστικιες....

το θεμα μας ειναι το 207 τι εκανε στη πιστα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Tο mazda είναι 2κάβαλο οπότε πάμε στα +150kg περίπου...

Τοσο χοντρος ειναι ο συνοδηγος?Laughing

Περα απο την πλακα, και το 207 για δικαβαλο φαινεται. Αν και ο οδηγος του 207 απο μονος δεν ειναι και λιγα κιλα...Laughing


Jim207GT έγραψε:

Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους.

Οντως, ειναι χαζομαρα αυτο που κανει...πρωτα απο ολα για την δικη του ασφαλεια. Wink


sps έγραψε:
Ζιωζιας??

Οχι...


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:33:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallye1294 έγραψε:
Steve έγραψε:
Tο mazda είναι 2κάβαλο οπότε πάμε στα +150kg περίπου...

Τοσο χοντρος ειναι ο συνοδηγος?Laughing


εννοει κ των 2 οδηγών, +150 κιλά στην αναλογία κιλών/ίππο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:34:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.

Υ.Γ. φυσικά και λίγο πιο πάνω με τον sinanai εννοείτε πως δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα από μια φωτογραφία μια κάποια στιγμή σε open trackday, αυτά είναι για εσωτερική πλάκα, πιστεύω να καταλαβαινόμαστε,

Στην πίστα ετσι όπως εχουμε γίνει και δεν μπορούμε να πάμε παρά μονο σε trackdays μπορεί ο άλλος ακόμα ακόμα να ρυθμίζει το αυτοκίνητο ή 1002 μπορεί,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

by the way τη παρασκευη εχει το λοτους κλαμπ....τρακ ντει

λογικα μεχρι πεμπτη θα ξερω που θα βρισκομαι χειμωνα οποτε αν δε εχει τη τρελλη ζεστη που δειχνει μετεο λεω να κατεβω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕΝ υπαρχει σωτηρια σε αυτες τις συζητησεις...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Tease


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά ποιός είναι αυτός με το 207?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Τελικά ποιός είναι αυτός με το 207?

Ο ΝΤΖ είναι.(κάτοχος S2000)


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:42:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AXAXAXAXAXAAXAXA

Ξαναπηρε 207 το στραβαδι?
ρε μπας και ειναι κανα 1.6απλο γιατι το πρηγουμενο του γιαννη ηταν 1.4...

γιωργακη ποτε θα βαλουμε ροδελες βαση μηχανης?παει περα δωθε αυτο το μοτερ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 14:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Τι ψάχνετε δεν μπορώ να καταλάβω.
Αφου το 207 είναι "μαμα" τότε ξεχνάμε εντελώς το χρόνο αφού ESP ΟΝ. Κανα 2δ απο ΕSP(Εύκολα μη πώ και παραπάνω) και κανα 2δ από semi μας κάνουν 4 ολόκληρα δεύτερα, που σε πίστα είναι μια αιωνιότητα και μία μέρα.
Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)


πολυ σωστες διατυπωσεις...+1000 Wink Wink

p206Mike έγραψε:
πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.
,


πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 15:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε ολα καλα κ αγια,κ μπορει ο οδηγος του μαζντα η κ το αμαξι του κιολας να ειναι πολυ καλο,το ερωτημα κ η απογοητευση μου ειναι προς το 207 Crying or Very sad
επρεπε να ηταν κανενας jim,να γελασουμε λιγο.στον 1 γυρο να του ειχε ριξει 2 Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 15:12:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μικρα ανοητα στρουμφακια θα σας καταβροχθισω ολα με τη διλιτρη πισωκινητη S-αρα μου.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 18:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
εννοει κ των 2 οδηγών, +150 κιλά στην αναλογία κιλών/ίππο.
Αυτό εννοώ Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Τετ 26 Μάϊ 2010, 23:55:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2010, 19:14:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι βρε παιδια, το καταλαβα, πλακα εκανα. Wink


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2010, 01:30:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil


Όντως. Και η πλάκα είναι που μετά έκοψε, μόνο εκεί έδωσε. Confused Confused Confused


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2010, 18:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:

Όντως. Και η πλάκα είναι που μετά έκοψε, μόνο εκεί έδωσε. Confused Confused Confused


αυτο ακριβως κανει και το παληκαρι παραπανω στο βιντεακι....μπηκε να κανει κοντρες...με αυτον τον σκοπο μπηκε στην πιστα εξου και οτι ξεκαθαριζει και την θεση του με το να ανφερει και το οχημα που κανει κοντρες και καλα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2010, 19:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αναρωτιεμαι τι ψαχνετε να βρειτε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειναι σα να προβληματιζεστε γιατι συμβαινει οτι συμβαινει στους δρομους μας Dizzy2


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάϊ 2010, 21:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
αναρωτιεμαι τι ψαχνετε να βρειτε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειναι σα να προβληματιζεστε γιατι συμβαινει οτι συμβαινει στους δρομους μας Dizzy2


Εσύ Axl τί εψάχνεις να βρείς ντριφτάροντας στην 9??
Laughing

Εννοείται οτι θα μου το δώσεις βόλτα οοοοταν παμε ''χωράφι''...πλέον με Gaz το 12 ''ψηλό'' χαλαρά....
I will be on my...... sha na na na kneeeeess kneeess Laughing


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vagma 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


fiesta st 170 ps blue performance

Ένταξη: 01 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 22:04:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια πραγματικα με καλυψατε με αυτα που ειπατε για το παιδι με το μαζντα!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι τετοια τρελα πραγματα εκανε και προ 6 μηνων σε τρακντει του tds.....και δυστηχως σε μενα..........αυτο δεν ειναι συμπεριφορα πιστας...... Evil δυστηχως γι αυτον και γι αυτους που κυνηγα εντος πιστας...και στους δημοσιους δρομους.... Evil


επισμηνιας speaking !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4275s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on