PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

open track day, Μέγαρα, Σάβ 8/5/2010
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 20:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιστα εγω μονο με τη μηχανη,γιατι το με pug,κ κοντα 40kgr ροπη,μονο τα λαστιχα θα χαλαω Crying or Very sad οσο για για το δρομο,παλι δε ξερω,δε μου εχει τυχει ποτε.... Laughing τωρα βεβαια,μπορει να εχει προσπαθησει κανενα ατμοσφαιρικο να μου "κολησει" αλλα επειδη ποτε δε παω νορμαλ οταν κυκλοφορω με το 207,μπορει να μη το εχω προσεξει,γιατι μαλλον δε θα ειναι κοντα Laughing Laughing
παρακαλειται ο jim να συμετασχει στο επομενο track day κ να αποκαταστησει τη φημη των 207 Cool



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 20:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιος να σταματίσει τον οφτοπικισμό. Rolling eyes


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2010, 19:04:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
ποιος ηταν προχθες στα μεγαρα με 207 κ τον "εφαγε" απο μαζντα 2 ασπρο?? Evil
http://www.youtube.com/watch?v=QONRl0dIRfY
στο 2:0+κατι,ε,οχι κ ετσι ρε παιδια,ειπαμε.
κριμα που δεν ηταν ο μανθος να παρει πισω το αιμα για τους γαλλους Crying or Very sad

Jim207GT έγραψε:
Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)

Steve έγραψε:
Την συγκεκριμένη ηλιθιότητα ΤΟΥ, την προσπερνάμε, και μένουμε στα τεχνικά Very happy

p206Mike έγραψε:
πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil

bagosgt έγραψε:
βρε ολα καλα κ αγια,κ μπορει ο οδηγος του μαζντα η κ το αμαξι του κιολας να ειναι πολυ καλο,το ερωτημα κ η απογοητευση μου ειναι προς το 207 Crying or Very sad
επρεπε να ηταν κανενας jim,να γελασουμε λιγο.στον 1 γυρο να του ειχε ριξει 2 Wink

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
αυτο ακριβως κανει και το παληκαρι παραπανω στο βιντεακι....μπηκε να κανει κοντρες...με αυτον τον σκοπο μπηκε στην πιστα εξου και οτι ξεκαθαριζει και την θεση του με το να ανφερει και το οχημα που κανει κοντρες και καλα...

vagma έγραψε:
παιδια πραγματικα με καλυψατε με αυτα που ειπατε για το παιδι με το μαζντα!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι τετοια τρελα πραγματα εκανε και προ 6 μηνων σε τρακντει του tds.....και δυστηχως σε μενα..........αυτο δεν ειναι συμπεριφορα πιστας...... Evil δυστηχως γι αυτον και γι αυτους που κυνηγα εντος πιστας...και στους δημοσιους δρομους.... Evil


Κοίτα να δεις που ενα ενα τα βλέπω! Very happy

Δε θα σταθώ στη σύγκριση των δυο αυτοκινήτων μιας και μέσα στην πίστα τα πράγματα είναι πολύ σχετικά.
Θα σταθώ στον τρόπο που εκφράζονται μερικοί για κάποιον που δεν γνωρίζουν καν και μάλιστα σε ενα δημόσιο φόρουμ.Λυπάμαι πολύ πραγματικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2010, 19:21:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτσι είναι τα forum... get over it Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 00:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 01:15:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink


Δεν θα μπώ στο τρυπάκι να απαντήσω και να ξεκινήσει καυγάς κτλ.Όσοι εχουν νοημοσύνη μπορούν να καταλάβουν αυτό που έγραψα παραπάνω.
Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 01:56:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ον απ την στιγμη που ενα βιντο κυκλοφορεί ελευθερα στο διαδικτυο ειναι και ελευθερο προς σχολιασμό, θετικο, αρνητικό, ευγενικο ή οχι (αναλογα με το πως γραφει ο καθενας και πάει λεγοντας)

προσπαθω να καταλαβω το νοημα του εν λογω βιντεο.
αν καταλαβα καλα εσυ εισαι ο οδηγός του 2?
και τι εκανες?
περιμενες με αλαρμ να σε περασει ο οποιοσδηποτε (παρεπιπτόντως σε αενα "open day" πετυχαίνεις "καθε καρυδιας καρυδι μεσα στην πίστα" = γνωστες και μη κλπκλπ) για να τον πάρεις μετα απο πίσω και να δειξεις στο βιντεο οτι το εν λογω 2 με τα δικα σου χερια ακολουθεί αλλα αμαξια λιγο ή πολυ πιο δυνατα απο το δικο σου?
ε και?
εχει καποιο νοημα αυτό?
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
ξερεις πως οδηγουν οι αλλοι?
ξερεις τα αμαξια?
ξερεις πόσο πίεζαν?
ξερεις ποσο καλα ή οχι ξερουν την πίστα και το αυτοκινητό τους?
μετρησες κανα χρόνο?

δειχνωντας το παραπάνω βιντεο το μονο που εχει νοήμα να πείς ειναι (στο γραφω με συμβατικη αργκω καφετεριας): κοιταχτε πως τους πάω "κωλοφερατζα"

ενδεχομενως να σε ικανοποιεί, τους περισσότερους απο εμας εδω μέσα οχι, και το βρησκουμε τουλαχιστον "παιδικό".

αλήθεια μιας και (κατα την αποψή μου αγενώς) δεν πέρασες απο εδω: "Νεα Μελη" να συστηθείς, πόσο χρονών είσαι?

το τι κανεις εντός (σε αλλους γυρους) ή εκτος πίστας και το ποια ειναι η αποψη οσων σε ξέρουν μαλλον δεν εχει καμμια σχεση με το εν λογω βιντεο



υ.γ. παρεπιπτόντως (αφηνοντας την συμπεριφορα "καρτερι με αλαρμ" στην ακρη) απο οδηγικης αποψεως μια χαρα οδηγείς και καλα να σαι να βελτιωθείς περαιτερω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 02:08:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:


Κοίτα να δεις που ενα ενα τα βλέπω! Very happy
Δε θα σταθώ στη σύγκριση των δυο αυτοκινήτων μιας και μέσα στην πίστα τα πράγματα είναι πολύ σχετικά.
Θα σταθώ στον τρόπο που εκφράζονται μερικοί για κάποιον που δεν γνωρίζουν καν και μάλιστα σε ενα δημόσιο φόρουμ.Λυπάμαι πολύ πραγματικά.


Οπως πολυ σωστα διατυπωσε ο μανθος,εσυ ησουνα αυτος που τραβουσες βιντεο και αυτος που το ανεβασε δημοσια,σιγουρα εκεινη την μερα τα"""" εφαγες""""" και απο καποιους κανοντας τα λεγομενα """καρτερια""" ωραια?δεν ανεβασες αυτα αλλα ανεβασες αυτα που σε συμφερουν...καινεαν δεν ηθελες σχολιασμους ας τα κρατουσες στον σκληρο και να τα δειχνεις στα φιλαρακια σου,,,εμεις απλα σχολιασαμε αυτο που εσυ ανεβασες και ετυχε και ειδαμε και ειπαμε τις γνωμες μας,τωρα εσυ εαν προσβληθηκες εγω προσωπικα λυπαμαι διοτι επρεπε να το περιμενεις απο τους φιλους-οπαδους-funs της μηχανοκινητης οδηγησης!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 02:46:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:

Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.


Ειλικρινα τωρα και στα πλαισια μιας ηρεμης κουβεντας χωρις υπαινιγμους και διαθεση ειρωνειας, πιστευεις οτι η συμπεριφορα σου εντος πιστας ηταν σωστη?

Το οτι δεν σε σταματησε κανεις υπευθυνος της πιστας, σημαινει οτι ενεργουσες και σωστα? (Οι "υπευθυνοι" της πιστας απουσιαζουν χρονια τωρα αλλα αυτο ειναι αλλη υποθεση)

Ενα πραγμα θα σε ρωτησω....
Εαν καθως "κυνηγιοσουνα" με το swift πχ και αυτο εφερνε τετακε (πχ στην Κ8 στο 6:18-6:19) και καρφωνοσουνα στην πορτα του (γιατι με τετοιες αποστασεις που ειχατε μονο αυτο θα συνεβαινε), τι θα γινοτανε και ποσο σοβαρο ατυχημα θα ητανε πιστευεις?


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 07:45:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:
Steve έγραψε:
Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink


Δεν θα μπώ στο τρυπάκι να απαντήσω και να ξεκινήσει καυγάς κτλ.Όσοι εχουν νοημοσύνη μπορούν να καταλάβουν αυτό που έγραψα παραπάνω.
Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.


Γιατι ρε μεγαλε?

Δε καταλαβα το υφακι σου!
Μας απειλεις κιολας?
Το ποσο κομπλεξικος εισαι φανηκε στο 1ο λεπτο του βιντεο που γραφεις:
Ford sierra δυνατο!!!
Και μετα οταν παταει λιγο το σιερρα σου κανει μιση πιστα διαφορα και μετα το κοβεις το βιντεο .

Δλδ γραφεις τετοιες παπαριες και μετα δε θες να σχολιαστουν, τι να πω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:11:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:
Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.
Ναι φίλε μου, ξέρουμε, αν δεν προσέχουμε τα λόγια μας και τον τρόπο που εκφραζόμαστε, θα πρέπει να έχουμε τον νου μας μη μας πετύχεις σε κανα trackday και γίνουμε τροπέτο... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:37:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα περάσω απο τα Νέα Μέλη μιας και δεν εχω σκοπό να γίνω μέλος του φόρουμ.Απλώς έγραψα την ενόχλησή μου για αυτά που γράφτηκαν για εμένα και κυρίως για τον τρόπο που γράφτηκαν.Όταν μιλάμε σε παρέες με τα φιλαράκια μας μπορούμε να εκφραζόμαστε όπως θέλουμε,οταν μιλάμε ομως σε δημόσια συζήτηση για κάποιον που δεν γνωρίζουμε νομίζω πρέπει να υπάρχει λίγος σεβασμός.

Επι της ουσίας για το βιντεάκι δεν θα απαντήσω ούτε θα απολογηθώ για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td.Το βίντεο περιέχει κάποια ενδιαφέροντα κατα τη γνώμη μου σκηνικά που έγραψε η κάμερα,τίποτα λιγότερο τίποτα παραπάνω.Καλημέρα. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια, μας ειπες τις μ@λ@κι3ς σου, πουλο τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:16:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:25:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing


Τα dogfights στην πίστα δεν είναι κάτι καινούριο και όλοι λίγο πολύ το εχουμε κάνει αρκεί να τηρούνται κάποιοι κανόνες.
1.Δεν χώθηκα σε κανέναν στα φρένα ούτε επιχείρησα προσπέραση σα να κάνουμε αγώνα.
2.Αν ο μπροστά οδηγός αισθάνεται οτι πιέζεται απλώς βγάζει φλας και αφήνει τον πίσω να περάσει.

Πιστεύεις αντικειμενικά οτι εχω παραβεί κάποιον απο τους παραπάνω κανόνες συμπεριφοράς στην πίστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζηση, γ@μησε τον σε παρακαλω.......
μη μπεις στον κοπο να απαντησεις......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vdsracing έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing


Τα dogfights στην πίστα δεν είναι κάτι καινούριο και όλοι λίγο πολύ το εχουμε κάνει αρκεί να τηρούνται κάποιοι κανόνες.
1.Δεν χώθηκα σε κανέναν στα φρένα ούτε επιχείρησα προσπέραση σα να κάνουμε αγώνα.
2.Αν ο μπροστά οδηγός αισθάνεται οτι πιέζεται απλώς βγάζει φλας και αφήνει τον πίσω να περάσει.

Πιστεύεις αντικειμενικά οτι εχω παραβεί κάποιον απο τους παραπάνω κανόνες συμπεριφοράς στην πίστα?






Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 10:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με βρισιές και εικονίτσες θα μπορούσα να απαντάω και εγω και να πέσω στο επίπεδο μερικών..το δύσκολο είναι να συζητήσεις επι της ουσίας με επιχειρήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 11:35:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαγγελη επειδη γνωριστηκαμε απο κοντα και προσωπικα διαβεβαιωνω ολους ποσο ενταξει και σωστο ατομο εισαι

στο εν λογω βιντεο εισαι φαουλ.
ειναι ο τροπος που το εχεις στησει εντελως λαθος και παρεξηγησιμος.
αυτο στο λεει καποιος που εχει πανω απο 800γυρους μεγαρα...

καλως ή κακως σε ανοιχτο τρακντει ΔΕ ΚΥΝΗΓΙΕΣΑΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ. αυτο να το εχεις καλα στο μυαλο σου ειναι ο νο.1 κινδυνος για τρακα εκει μεσα με το καθε αγνωστο και κομπλεξικο... οσο δε πιο γρηγορος απο αυτον εισαι και πιο πολυ τον πιεζεις τοσο πιο πιθανο να στη κανει.

Στο psclub τα πιο πολλα παιδια αγαπανε ΚΑΙ ΣΕΒΟΝΤΑΙ οσους στριβουν τα αμαξια τους και δε τα στιβουν οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος συνεχισης μιας παρεξηγησης που ξεκινησε με λαθος τροπο απο ολους...

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ και να παρακολουθεις τα τοπικ αυτα και πιο παλια για μεγαρα . πιστεψε με εχεις να παρεις πολλα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vdsracing 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto mk2!

Ένταξη: 14 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Νοέ 2010, 11:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεκτόν παναγιώτη.
Έχω ήδη διαβάσει αρκτετά θέματα απο το φόρουμ και εχω δει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα.Δεν θα γράψω άλλο όμως σε κανένα θέμα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η συμπεριφορά μερικών.
Εμείς θα συνεχίσουμε να τα λέμε στις πίστες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3614s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on