PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

open track day, Μέγαρα, Σάβ 8/5/2010
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 15:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα σε αναλαβω εγω εσενα κουλαδι μου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 18:18:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα γινεις ο μαουρίτσιο του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2010, 20:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε guys...συμφωνω απολυτα απο οσα λετε...αφηστε μια θεση συνοδηγου για εμενα τον πρωταρη για να δω τι παιζετε οκ?εαν θελετε βεβαια να με παρετε για μια ""αναγνωριστικη"" Laughing Laughing Laughing
οσο για το καταπονημα-ξυλοκοπημα του αμαξιου εγω προσωπικα θα το βαλω μεσα αλλα πανω απο ολα ερχομαι για βολτα και για την εμπειρια....θα στριψουμε δεν λεω αλλα ομορφα-πολιτισμενα!!!! Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 17:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρετε αν εις τα μέγαρα υπάρχει αέρας (για τα λάστιχα...)?
γιατι στο τελευταιο t-d που είχα παρεβρεθεί είχε φέρει ένα κομπρεσσερακι ο Jim207


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 18:23:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παλαιοτερα ειχε
δεν ξερω αν δουλευει ακομα
καλο ειναι να παρεις μαζι σου εστω μια τρομπα ποδιου (αν δεν θες να πας να αγορασει κομπρεσσερακι)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 19:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ε ε χμχμχμ!!!συγνωμη αλλα βενζιναδικο δεν εχει κοντα εκει;γιατι εαν δεν εχει να βαλω στον δρομο αρκετη δηλαδη να ειμαι κομπλε!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 19:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει στην απεναντι πλευρα της γεφυρας μεσα στα Μεγαρα (πολυ ευκολο να το βρεις)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 20:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ εγώ θα περάσω τα μπροστά σέμι στις ζάντες σε βουλκανιζατέρ Μέγαρα, αύριο πρωί... Ό,τι να 'ναι. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2010, 21:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενταξει προετοιμάστηκα, έπλυνα το αυτοκίνητο και τις ζάντες...
Laughing Laughing Laughing
ντάξει όχι μόνο αυτό, φόρτισα και την καμερούλα
Laughing Laughing Laughing

σίνα κανόνισε να τα βάλουμε μόνοι μας τα λάστιχα πάνω στις ζάντες,
εκτός από ξεζανταρίσματα, κανουμε και ζανταρίσματα
Laughing Laughing Laughing

(δηλ. για να καταλάβω, εμάς τους "μινάρες" θα κοιτάτε όλοι οι πιστόβιοι? ρόμπες θα γένουμε Laughing Laughing Laughing )


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 00:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικα καπου 2 και κατι θα ειμαστε πιστα με σαλεξ και τα 2 pbox... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:04:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όμορφα ηταν σήμερα. Κάψαμε τα κέρατά μας - εγώ περισσότερο - είδαμε και το Χριστόφορο, είδαμε και το Γκουρού, μετά του Σαλέξεως και το Μάνθο, μετά του Κουλαλέξεως και του Τρελού (MAD), και με τις υποδείξεις του θείου Τάκη καταφέραμε ένα 1.17.4 στο τέλος της ημέρας. Cool

Πάω να τεζάρω. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lord_teras (panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rally 1.3 95 "trackday car"

Ένταξη: 05 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:12:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.19 ξερο
ακομα δεν καταφερνω να το σπασω.
επίσης ψοφιος και ετοιμος για νανι.
δυστυχως ειχα παρκαρει απο την αλλη στην εισοδο της πιστας και καποια στιγμη που ηρθα απο εκει ειχατε εξαφανιστει ολοι καπου μπροστα.
κριμα next time Shocked


ventouza ventouza
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:35:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρωτα απο ολα χαρηκα πολυ για οσες γνωριμιες εκανα!!πραγματικα η εμπειρια αξιζε τον κοπο για εμενα,αν και ανεβηκα για πρωτη φορα μου αρεσε πολυ,και με πολιτικα λαστιχα τελειωμενα δεν τα πηγαμε και ασχημα,διπλος με αρκετο γλυστρημα στο πισω μερος
ειδικοτερα εδειξε 1/19/21 ο αρχαριοτατος!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε και εις κατωτερα παιδια μου

ενα ευχαριστω στο κωστη που πηρα το 206 και εκανα μια βολτα τη γυναικα να παρει το βαπισμα του πυρος σε πιστα Laughing

παρα πολυς κοσμος
πραγμα πολυ ενθαρυντικο για τη διψα του κοσμου για πιστα και τρακντεις
ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

πολυ ζεστη και απο οσο ακουσα απο διαφορα παιδια δεν ηταν και στα πολυ πολυ καλα η πιστα της

κωστη ωραιο το αμαξακι σου η γκαζ αν και δε με ξετρελανε μου αρεσε παρα πολυ για all around χρηση ειδικα στα λεφτα που τη πηρες και πιστευω οτι θελει λιγο ψαξιμο σε ρυθμισεις πιστας. δυστυχως απο οσο ειδα κολλησες και εσυ το μικροβιο της χρονιτιδας Cool

ελπιζω να βοηθησα με συμβουλες και πσιτευω οτι με ενα σετ καλα τακακια μπρος το 16 χαμηλα ειναι εδω

υ.γ. περιττο να πω οτι αν μου ελεγε κανεις να ξανακανω το κιτκαρο μαμα απο θεμα μοτερ θα το πεταγα στο σουνιο το επομενο δευτερολεπτο. ειναι απλα τραγικο ποσο αργο σε γκαζι μου φανηκε του κωστη μες τη πιστα (ασχετα αν ειναι αργο απλα μιλαω για την αισθηση και τη σπιρταδα)

κολλησα... μου εχουν λειψει τα μεγαρα

ελπιζω 18 μαη τριτη που εχει ο lazer τρακντει να μπορεσω να παω Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 02:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

πολυ ζεστη και απο οσο ακουσα απο διαφορα παιδια δεν ηταν και στα πολυ πολυ καλα η πιστα της


δεν μπορω να ξερω πως ηταν παλιοτερα η πιστα..πρωτη φορα ηρθα!!παντως μου φανηκε οτι σε μερικα απο τα μπαλομενα κομματια<<σχεδον>> μπορουσαν να ειχαν κανει καλυτερη δουλεια στο μπαλωμα που αναφερω γενικοτερα!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 07:48:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλτε φωτος!
ΥΓ. οσον αφορα το θεμα μαμα μοτερ, πιστευω Τακη στα Μεγαρα οτι περισσοτερο πειραζει η μαμα μεταδοση παρα το μοτερ.
Δλδ αν ο Κωστης ειχε ενα 14/60 τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα και σε αισθηση και σε χρονο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 07:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάκη εννοείται ότι βοήθησες τρελά. Χωρίς τα 10 πράγματα που μου 'πες δε θα γινόταν ο χρόνος, που να έσκαγα. Και αν βελτιώσωμερικά σημεία κατά κάποιο βαθμό ακόμη, πέφτει και στο 17, πιστεύω, ακόμη και με "μαμά" τακάκι. ΘΕΝΞ Ε ΛΟΤ! Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 09:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Όμορφα ηταν σήμερα. Κάψαμε τα κέρατά μας - εγώ περισσότερο - είδαμε και το Χριστόφορο, είδαμε και το Γκουρού, μετά του Σαλέξεως και το Μάνθο, μετά του Κουλαλέξεως και του Τρελού (MAD), και με τις υποδείξεις του θείου Τάκη καταφέραμε ένα 1.17.4 στο τέλος της ημέρας. Cool

Πάω να τεζάρω. Laughing



Μπραβο παιδακια σας ζηλευω πολυ.
Κωστη το 17.4 ειναι πολυ καλος χρονος και νομιζω οτι δεν παει σχεδον αλλο κατω για τα δεδομενα των αυτοκινητων μας σε μαμα μορφη κινητηρα και σαζμαν.
Για μενα το 1.18.2 ειναι ο κορυφαιος ολων(με ψιλοπροβληματακια στη πιστα ομως).
Αποφασισα λοιπον να κοντραρω το Τακη με αλλον τροπο.
Πηρα αλλο αμαξι για πιστα(καποιοι το γνωριζουν ηδη,Σπυρο πρεπει να πιουμε καφε) σε αυτους τους χαλεπους καιρους(που μυαλο; Laughing ) και περιμενω ποτε θα παμε μαζι να του γλειφω τον πισω προφυλακτηρα.
Να δεις μετα πως θα σπασει το 11αρι. Laughing Laughing
Μεινετε ζεστοι λογικα ερχονται και αλλα ανοιχτα event οποτε σας θελω παρεουλα.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 09:28:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε; Λέγε ρε...! Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2010, 17:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ χάρηκα που είδα το Στάθη, που με φιλοξένησε στα άνετα καθισματάκια του (και ξεκουράστηκα και λίγο) και που γνωριστήκαμε και με τα υπόλοιπα παιδιά.
Κωστή τα κατάφερες τελικά και το έσπασες το 18αρι ε? Μπράβο ρε αγορίνα! Wink Κάτι ήξερε ο γκουρού που σου άφησε το "κουτί". Razz
Άντε την επομενη φορά και περισσότεροι. Very happy

ΥΓ: Ανεβάστε κανένα βιντεάκι (ειδικά του Στάθη από τη μπροστινή, πρέπει να γα**ει!!!!).


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1432s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on