PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Επιλογή αμορτισέρ για 206 1.1
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 07:38:27    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Επιλογή αμορτισέρ για 206 1.1 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ!
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!
ΕΧΩ ΤΟ 206 ΤΟ 1100cc
ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΛΑΤΗΡΙΑ EIBACH ΧΑΜΗΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟ 3,5 ΠΟΝΤΟΥΣ.
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΜΑΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΟΜΩΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ!!!
ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ BILSTEIN.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?
ΠΟΙΑ BILSTEIN ΟΜΩΣ?
ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ?

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 10:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλέ Θοδωρή καλώς ήρθες!!

Εγώ με θα σου πρότεινα να μην βάλεις τα Bilstein (λόγω κόστους) και να κατευθυνθείς σε λύσεις όπως De Carbon comfort ή Sachs. Το κόστος των 2 αμορτισέρ που σου έδωσα (με τοποθέτηση) περίπου 300€.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 10:17:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!
ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ BILSTEIN,ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ???
ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ ΠΟΣΑ ΚΥΒΙΚΑ ΕΙΝΑΙ??? Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 13:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Bilstain χαμηλώματος είναι τα sprint (κίτρινα), τα οποία για το 206 θα σου στοιχίσουν κοντά 600+ €!! Νομίζω ότι είναι πολύ ακριβά για το χαρακτήρα και τις δυνατότητες του αυτοκινήτου σου.

Εγώ έχω το 1.6 το 16v με τα 110 (118 στις δυναμομετρήσεις Wink ) άλογα.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 17:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ego exo vrei ta sprint me 530 euro alla kai pali einai megali i timi...
pistevo oti mporo na ta vro kai pio ftina...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 17:59:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμμμ...
αμορτισερ Bilstein στο 1100??
Μηπως ειναι λιγο υπερβολη βρε συ thodora??
Εδω εμεις οι 1600αριδες,αλλαζουμε λαστιχα (με την μαμα αναρτηση ) και βλεπουμε θεαματικη αλλαγη στο αυτοκινητο.Φανταζομαι οτι για να κανεις θεμα για αναρτηση,πιθανον να νιωθεις το αμαξι να πλεει και να εχει χασει την σταθεροτητα του...
Αν εχει βαση ο παραπανω ισχυρισμος μου,φανταζομαι οτι τα αμορτισερ σου εχουν κλαταρει απο τα σκληρα ελατηρια που εχεις βαλει,πραγμα απολυτα λογικο και φυσιολογικο.Οπωτε εγω θα σου προτεινα να μην πας σε κατι σκληρο οπως τα bilstein και να ριξεις μια ματια στα αμορτισερ σου,μηπως χρειαζονται αλλαγη.Σε περιπτωση που χρειαζονται αλλαγη και δεν θελεις να πας στα μαμισια,πολυ καλη λυση ειναι τα DeCarbon που σου προτεινε ο Γιωργος(pezomania).Εκτος του οτι ειναι υπερ-υπερ αρκετα για το χαρακτηρα του αυτοκινητου σου,ειναι και δοκιμασμενα απο ατομο του club σε οριακους ρυθμους και μαλιστα σε 206 που εχει σχεδον την διπλασια δυναμη απο το δικο σου (1600 16v).

Και παλι καλως μας ηρθες και ευχομαι να βρεις λυση μεσα απο το forum....

p.s. Κρατα τα λεφτα σου και μην τα πετας απο εδω και απο εκει σε καθε ξελιγωμενο λαστιχα-αμορτισερα που το μονο που ξερει ειναι να αδειαζει πορτοφολια.Bilstein - bilstein -bilstein. Ολοι το ιδιο ξερουν να λενε,ο καθενας με διαφορετικη σαλτσα......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2003, 14:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω πολυ φιλε για τα πολυτιμα λογια σου και για την βοηθεια που μου προσφερεις!
Ο μονος λογος που εχω κολλισει στα bilstein ειναι γιατι ειναι αρκετα ανθεκτικα,και δεν προκειται να βγουνε off σε λιγα χιλιομετρα!
Τωρα τα de carbon που μου προτεινεις,κατα ποσο ειναι καλα και ανθεκτικα οσο τα bilstein???
Ποσο περιπου πανε τα de carbon? υπαρχει ειδικως τυπος τους ή ειναι ενα ειδος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Αύγ 2003, 14:44:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Ποσο[/b] περιπου πανε τα de carbon? υπαρχει ειδικως τυπος τους ή ειναι ενα ειδος?


Νομιζω οτι ειναι ωρα να στειλεις ενα Προσωπικο μηνυμα (πμ ) στον Μιλτο (Miltellas)......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 14:52:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια βοηθειααααααααααααα δεν ξερω τι να επιλεξω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2003, 15:56:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρίξε μια ματιά εδώ:
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?p=43161&highlight=de+carbon#43161
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?p=35574&highlight=de+carbon#35574
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?p=19334&highlight=de+carbon#19334


Και φυσικά μην ξεχνάτε την αναζήτηση


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 08:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα σου πρότεινα να αρχίσεις από τις αντιστρεπτικές, να βάλεις δηλαδή τις αντιστρεπτικές και τις ράβδους στρέψεις του 1.4 ή του 1.6, γιατί το δικό σου από όσο ξέρω δεν έχει αντιστρεπτικές.

Με αυτόν τον τρόπο θα δεις θεαματική αλλαγή ως προς τις κλίσεις στις στροφές (θα μειωθούν πολύ), αλλά και στην οδική συμπεριφορά του αυτοκινήτου που θα αλλάξει προς το ασφαλέστερο και καλύτερο.

Μετά από αυτήν την κίνηση και αν δεν μείνεις ευχαριστημένος ακόμα και με την ανάρτηση που έχεις τώρα, τότε μόνο θα σου πρότεινα να αρχίσεις να κυνηγάς τα αμορτισέρ.

Αυτά! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 09:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Στεφανε εχω την εντυπωση πως και το δικο μου,παρ 'οτι 1100cc,εχει αντιστρεπτικη!Πισω δεν εχω ελατηρια!Αυτο δεν σημαινει αυτοματα οτι εχω αντιστρεπτικη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 09:33:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Φιλε Στεφανε εχω την εντυπωση πως και το δικο μου,παρ 'οτι 1100cc,εχει αντιστρεπτικη!Πισω δεν εχω ελατηρια!Αυτο δεν σημαινει αυτοματα οτι εχω αντιστρεπτικη?


Όχι, όχι, καμία σχέση. Άλλο αντιστρεπτικές, άλλο ελατήρια. Τα δικά μας δεν έχουν πίσω ελατήρια, αλλά αντ'αυτών έχουν τις λεγόμενες "ράβδους στρέψεις" που τα αντικαθιστούν. Οι αντιστρεπτικές είναι για τις κλίσεις του αμαξώματος και γενικά την οδική συμπεριφορά του αυτοκινήτου. Κι εξακολουθώ να νομίζω ότι δεν έχεις πίσω αντιστρεπτικές. Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 14:44:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω ότι στα τελευταία μοντέλα, έχουν βάλει αντιστρεπτικές και στα 1100.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2003, 14:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω ότι στα τελευταία μοντέλα, έχουν βάλει αντιστρεπτικές και στα 1100.


Wink Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 09:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες που άλλαξα τις βαλβολίνες και η αριστερή πλευρά του αυτοκινήτου είχε σηκωθεί (και άρα το δεξί εμπρός αμορτισέρ είχε κρεμάσει) έπαθα την πλάκα μου.................

Το εν λόγω αμορτισέρ αποφάσισε να δροσιστεί λιγάκι και αλείφθηκε με λαδάκι ιδίας παραγωγής...... Evil Evil Evil γύρω γύρω του στο μέρος που καλύπτεται από το καουτσούκ έχει όχι απλώς δακρύσει,......πρωταγωνιστής της "Λάμψης" έχει γίνει!

Τά'φτυσε το γ....ο και δεν έχει κάνει 30.000 χλμ. Για όσους θυμούνται είναι τα ενισχυμένα της μαμάς Πεζό. Δυστυχώς ο ζαντολαστιχάς μου είναι σε διακοπές και δεν μπορώ να το μετρήσω ακόμα, από βδομάδα προφανώς.

Προβλέπω μπελάδες πάλι με την αντιπροσωπεία.....αχχχχχχχχχχ Crying or Very sad




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 10:20:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Χτες που άλλαξα τις βαλβολίνες και η αριστερή πλευρά του αυτοκινήτου είχε σηκωθεί (και άρα το δεξί εμπρός αμορτισέρ είχε κρεμάσει) έπαθα την πλάκα μου.................

Το εν λόγω αμορτισέρ αποφάσισε να δροσιστεί λιγάκι και αλείφθηκε με λαδάκι ιδίας παραγωγής...... Evil Evil Evil γύρω γύρω του στο μέρος που καλύπτεται από το καουτσούκ έχει όχι απλώς δακρύσει,......πρωταγωνιστής της "Λάμψης" έχει γίνει!

Τά'φτυσε το γ....ο και δεν έχει κάνει 30.000 χλμ. Για όσους θυμούνται είναι τα ενισχυμένα της μαμάς Πεζό. Δυστυχώς ο ζαντολαστιχάς μου είναι σε διακοπές και δεν μπορώ να το μετρήσω ακόμα, από βδομάδα προφανώς.

Προβλέπω μπελάδες πάλι με την αντιπροσωπεία.....αχχχχχχχχχχ Crying or Very sad


Ρε Στέφανε, δεν πας να πάρεις μια 4αδα sachs ή De Carbon να ησυχάσει το κεφάλι σου;;!! Από λεφτά τα ίδια θα σου έρθουν (πάνω κάτω Laughing ).


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 10:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο μου, τα αμορτισέρ τα είχα αλλάξει μέσα στην εγγύηση κι αυτό θα κοιτάξω να κάνω και τώρα (που δεν το βλέπω γιατί τότε είχαν 17.000 χλμ, και αυτά τώρα έχουν κάνει 30.000)

Μάλλον θα πάω για DeCarbon.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2003, 23:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Φιλε Στεφανε εχω την εντυπωση πως και το δικο μου,παρ 'οτι 1100cc,εχει αντιστρεπτικη!

Πάμε άλλη μία... Smile
Θόδωρα εαν το 206 σου είναι του 2001 και κατα προτίμηση μετά το Μάϊο(Μάϊος 2001 είναι το δικό μου) τότε ναι,έχει αντιστρεπτική... Wink
Αυτό θα το δείς όταν πας το αμάξι σου για service και καθώς θα το παρατηρείς απο κάτω,δείς ένα κομμάτι σίδερου(δεν ειναι σίδερος αλλα λέμε τώρα για να καταλάβεις καλύτερα) να ενώνει τα δύο αμορτισέρ του 206 σου.Το γνωστό στα ελληνικά Ζαμφόρ... Smile
Οκ; Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2003, 22:30:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοτε μιχαλη εχω αντιστρεπτικη!!!
Γιατι αυτη τη μπαρα που λες την εχω δει!
Παιδες τα καινουρια αμορτισερια μπηκαν!!! Very happy Very happy Very happy
Bilstein Sprint κιτρινα
Παιδια αν και 1100cc το αμαξακι μου ωφειλω να ομολογησω οτι εχει γινει κουτσουρο Very happy ,και μπαινει απο αρκετα καλα ως τελεια στις στροφες καθ 'οτι ειχα ηδη ελατηρια 3 ποντα eibach!

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1403s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on