PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 RALLYE 1.3.....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Νοέ 2013, 15:54:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο fia.com έχει τους αριθμούς των ομολογκασιόν.

Βρίσκεις από εκεί τον 4ψήφιο αριθμό που αντιστοιχεί στο Rallye 1.3 και στη συνέχεια το βάζεις search στο google. Όλο και κάποιο pdf θα υπάρχει με την ομολογασιόν.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Φεβ 2014, 22:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκολλητα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερωτηση.....εχω μαθει οτι στο εξωτερικο που ειδα μεσω ebay πουλανε ολοκληρο το set απο τα εργοστασιακα αυτοκολλητα απο το 13αρι.

Καποιος μου ειπε οτι υπαρχουνε 2 τυποι,ο ενας γαλλος και ο αλλος αγγλος.Καποιος απο τους 2 τα κανει πιστα αντιγραφα και επιπλεον δινει και ακριβεστατες μετρησεις για να τοποθετηθουνε ακριβως.Ο αλλος εχει μια διαφορα στα αυτοκολλητα (νομιζω στα γραμματα πισω) και δεν δινει ακριβεστατες μετρησεις για το πού θα μπουνε.

Ξερει κανεις ποιος ειναι αυτος με τα πιστα αντιγραφα και με τις μετρησεις???


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2014, 22:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αnyone???


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2014, 21:31:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαποιος???


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2014, 21:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στειλε πμ στον KP61


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
spar@ 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 21 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2014, 18:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρήκατε άκρη με τα αυτοκολλητα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2014, 20:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ο γάλλος εχει το καλό σετ,έχεις τιποτα ή θες κάποιο;


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2014, 12:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την βρηκα την homologation,βρήκα και prospectus οταν πουλιοτανε καινουργιο και τσίμπησα και μια μινιατούρα 1/18 σε κοκκινο χωματακι φανταστικη απο την γνωστη εταιρεια.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2014, 14:17:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που τον βρισκουμε αυτον το γαλλο ?



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 16:13:24    Θέμα δημοσίευσης: 2 rallye 1.3 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω την γνωμη σας, εχουμε 2 13αρια, το ενα ατρακαριστο εντελως αλλα μηχανικα παρατημενο και το αλλο με 130.000χλμ πραγματικα-ξερω αλλα 4 με ιδια περιπου χλμ-το οποιο δυστυχως τρακαρε προσφατα και αλλαξε πορτα και φτερο μπροστα και τραβηχτηκε λιγο η κασα στο πλαι.

Σκεφτομαι να τους αλλαξω τραμπα τα μηχανικα, με συμφερει?

Το ατρακαριστο θελει αξονα, κρεμαγιερα, συμπλεκτη, αναρτηση φρενα κτλ.Το χτυπημενο ειναι αριστο σε ολα του.Τι θα κανατε????


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 19:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η λογικη λεει αυτο που σκεφτεσαι... Confused

Απλά μην πειραξεις πλαστικα εσωτερικου γιατι θα αρχισει να τριζει το συμπαν μετα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 19:49:50    Θέμα δημοσίευσης: ..... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο αυτο σκεφτομαι,θα αποφασισω μεχρι Δευτερα που παω για μεταβιβαση (αυτο οσο αναφορα το δρομισιο μου).

Κατι ακομα,εχει δει καποιος με τα ματια του στην Ελλαδα την ελαφρια εκδοση του 1.3???

Αυριο το πρωι θα δω ενα αγωνιστικο Ν1 που τρεχει αναβασεις εδω και 1-2 χρονια (εχει κανει 9 αγωνες,πριν ητανε δρομσιο) και μου ειπε ο ιδιοκτητης οτι οταν το ξηλωσανε για να το φτιαξουνε ειδανε οτι δεν ειχε πισοχαρτα απο κατω απο την μοκετα του και κολλες στους αρμους ή κατι τετοιο τελος παντων.

Νομιζω οτι δεν ειχε και υαλοκαθαριστηρα πισω και τα τζαμια του ειχανε ολολευκη αποχρωση οχι αυτο το ψιλοπρασινο που εχουνε ολα τα υπολοιπα.Τετοιο ειχε και ο Κουκουμακης οπως εχω ξαναπει αλλα και ο Σταθης Ρωμαιος νομιζω ειχε τετοιο.

Μπορει καποιος να μου πει σιγουρα??Ρωτησα και στο γαλλικο φορουμ αλλα δεν απαντησανε.

Αυτη την εβδομαδα κληρωνει για δρομισιο και για αγωνιστικο Laughing Laughing

Ηδη χασαμε 50 ευρω προκαταβολη σε ενα κοκκινο που το ειχα για χαρτι (ο Λύρος ξερει) και μολις 2 ημερες πριν το κανω μεταβιβαση (ητανε χωρις πινακιδες 3 χρονια σε γκαραζ) τραβαω την τσιμουχα και βουαλα.......ιχνη δαγκανας απο τραβηγμα....τόμπολα!!!!!Παρα τριχα γλυτωσα,ο φιλος του ιδιοκτητη που το πουλαγε εκανε τον ανηξερο!Ειναι ακομα στο car.gr για οσους ψαχνουνε.

Παντως αν δεν με σουταρει η γυναικα μου τωρα δεν θα με σουταρει ποτε, 2 106 RALLYE 1.3 και ενα XSI θα παρκαρουνε στο σπιτι αν και το αγωνιστικο θα παει αρχικα στον νονο της μικρης για να της το φερω σιγα-σιγα!!!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 21:06:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη εχω δει light αλλά δεν εβγαζαν πινακιδες,μονον ΕΘΕΑ(τοτε)...
Ηταν 40 κιλα ελαφρυτερο,χωρις ρεζερβα,χωρις δεξι καθρεφτη,πισοχαρτα και οτι αλλο ξερεις...
Νομιζω δεν ειχε ουτε καν πισω ζωνες.

Αμφιβαλλω βεβαια αν βρεις τετοιο,ιδιαιτερα βολτας κιολας. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 22:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρεπει να εχεις δικιο,μου λεει αερολογιες ο παιχτης μου φαινεται και μου αρεσει το αμαξι του.Τριζει μονο την τριτη ταχυτητα μου λεει ακομα και οταν ητανε δρομισιο.Αυτο με τις αρμοκολλες με ανησυχει,μην εχει φαει καμια και παει να μου το περασει ετσι.Δεν νομιζω οτι ειναι το ελαφρυ μου φαινεται απιθανο τελειως.

Αυριο θα το δω απο κοντα και βλεπουμε και το απογευμα θα δω αλλο ενα,το κανονισα πριν λιγο.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2014, 23:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσω αριθμού πλαισίου και servicebox δε μπορεί να ελεγχθεί ακριβώς ποιά έκδοση ήταν; Scratch


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 15:22:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως ουτε σε φωτογραφια δεν εχω δει ελαφρωμενο .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 18:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω δει εγω αλλά το ενα ειχε πινακιδες κυκλοφοριας κανονικα και δεν ξερω σιγουρα αν αγοραστηκε σαν light ή οχι,παντως ο ιδιοκτητης δεν ειχε κανεναν λογο να μου πει ψεματα ή τουλαχιστον δεν βρισκω καποια αιτια να μου πει μπουρδες...Αυτο προ 15ετιας περιπου...

Ενα αλλο που ξερω οτι ειναι light,ειναι το παλιο αγωνιστικο που ειχε καποτε ο Μιχος,που βρισκεται εδω και πολλα χρονια εδω,σε τοπικο συνεργειο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2014, 22:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε Καλοριζικο και να το χαίρομαι για Τρίτη φορά ιδιοκτήτης 1.3ριου 106 Rallye λευκό και πάλι και σίγουρα οχι τελευταίο.

Το πήρα πολυ χαμηλά,σασι παρά πολυ καλό και ίσως το μοναδικό με τα αληθινά του χλμ χεχεχε!!Αισιως 280.000 χλμ με τον ίδιο κινητήρα με αλλαγμενη μια φορά την φλαντζα,σασμαν περιέργως καλό για τα χρονια του.

Είμαι ο τρίτος ιδιοκτήτης,ο πρώτος έκανε 40.000χλμ ο δεύτερος 240.000χλμ!!!!!!Ο δεύτερος το ειχε 14 χρονια,ειναι 94αρι με πρώτη ημερομηνία κυκλοφορίας 11/11/1994 χθες δηλαδή έγινε 20 ετών!!

Εχει αλλάξει έναν μπροστινό προφυλαχτηρα και δεν νομίζω κατι αλλο απο οτι είπανε και οι φανοποιιο,με τα πρώτα αυτοκόλλητα ακομα ξεθωριασμενα βεβαια και σε ποσοστό 80-90% με το Μαμα χρωμα αλλα κομμένο και με λακουβιτσες,γρατζουνιες κτλ.

Μηχανικά θέλει δουλειά αλλα το πήρα για να ασχολούμαι σιγά-σιγά οπότε εχω κέφι,σαν long time project.Πιθανοτατα να γίνει αυτο αγωνιστικό απο εμένα και να πάρω αλλο δρομισιο.Εχει πουληθεί απο την Peugeot Μοιρη εδώ στην Αθήνα στα βιβλιαρακια του που βρήκα και στο προσπεκτους του.

Το εχω λατρεψει το άτιμο,δεν το βαριέμαι ποτέ το καταλαβαίνω κάθε φορά που μπαίνω μέσα και χαίρομαι το ίδιο σαν να μην μου έλειψε μια μέρα.

Παντως πολυ βρωμια....εχει να πέσει τριψιμο και καθάρισμα......


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2014, 10:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεγειά...καλή ανακατασκευή..καλες βόλτες


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2014, 11:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω πολυ να εισαι καλα,το εσωτερικο ειναι ετοιμο,φτιαξαμε σαλονι-πλυθηκε το συμπαν και τριφτηκε ολο το εσωτερικο με JIF μιλαμε κανει θαυματα το πραμα!!!!!!

Θελει 2 ηχειακια μπροστα και τελος,2 ταπουλες ισως λειπουνε στα ποδια μπροστα αλλα δεν ειμαι σιγουρος ακομα θα μου πει και ο Λυρος.

Χθες πηγα για τεχνικο ελεγχο αγωνιστικο 13αρι με 3 αναβασεις στο ενεργητικο του και λιγα track-days.

Μεγαλος γνωστης και κατοχος και ο ιδιος ο μηχανικος,τα εχει ''ζησει'' οταν δουλευε στον Παρασκευοπουλο-''Οκταβιο''.

Μου εδειξε και μου ειπε και ποια ητανε lightweight και ειδα και 1 σε φωτο που δεν ειχε φλασακια στο πλαι (οπως τα γαλλικα) που ειναι η εκδοση πουπουλο.

Κατα τα λεγομενα του υπαρχουνε αρκετα που ειναι σε γκαραζ αμπαρωμενα και βγαινουνε κανενα σου-κου μεχρι το Σουνιο και παλι μεσα.

Σε σχεση με αυτο που πηγα για τεχνικο ελεγχο,εντελως ατρακαριστο-ουτε καν φτερο-και βαμμενο ενα καπω μπροστα απο το 1995 μεχρι σημερα.

Λογικα η χαρα και το party αρχιζει απο αυριο αν και θα φτιαχτει σιγα-σιγα στα προτυπα μου με τα μαμα αυτοκολλητα (αν και τα εχει) και τα αυτοκολλητα των εταιρειων οταν παρουσιαστηκε απο την PEUGEOT,θα γινει ενα μελλοντικο ιστορικο και track-day car και για αναβασεις.

Τα αυτοκολλητα θα ειναι της FACOM/SHELL/PEUGEOT SPORT/MICHELIN/DEVIL/VALEO/CARILLO.

Μηχανικα δεν θελει τιποτα (ετρεξε Δερβενοχωρια προσφατα) οποτε μενει μονο καλωπισμος μεσα-εξω κα καινουργιος εξοπλισμος καθισμα-τιμονι-ζωνες.

Αυτα απο το μετωπο με τα λιονταρακια!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1193s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on