PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Nτιζάκια σασμάν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stratos gti 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 gti

Ένταξη: 10 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 215
Τόπος: katw ap to livadi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 20:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ανεβάσω diy αλλά θα αναφέρεται σε σασμάν κατεβασμένο. ....

αμήν και πότε???? σκέφτεσαι ν τ κατεβάσεις??


[IMG=http://img440.imageshack.us/img440/6916/15662417596427116071255.jpg][/IMG]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 20:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yπομονή... προέχουν κι άλλες υποχρεώσεις, το σασμάν δεν είναι το κέντρο του κόσμου Confused


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 22:15:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Yπομονή... προέχουν κι άλλες υποχρεώσεις, το σασμάν δεν είναι το κέντρο του κόσμου Confused

Οχι.. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!! Razz Mr. Green
ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΩΡΑ!!!
Γιαννη θα φτιαξεις και τον αποστατη για το μπρος πισω στο μοχλικο?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 22:51:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
Γιαννη θα φτιαξεις και τον αποστατη για το μπρος πισω στο μοχλικο?


Toν εχω έτοιμο ρε, κανα χρόνο τώρα


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 23:48:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιαννη την εξαγωνη μπλε "ντιζα" που την βρισκεις?σκεφτομαι να ξαναφτιαξω σαν αυτη στη φωτο αλα με μαμα φωλιες,φαινεται αρκετα γουρουνισια.μποσικα δρν εχω και το μονο που θελω ειναι το μπρος πισω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2011, 00:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το εχεις φτιαγμενο για τα uniball? νομιζα οτι ηταν μονο για το joinball...


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάϊ 2011, 00:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
το εχεις φτιαγμενο για τα uniball? νομιζα οτι ηταν μονο για το joinball...


θυλικό πάσο Μ8 έχει και βιδώνεις είτε μπίλια είτε βίδα με uniball Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 23:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Alex, αν θες να περιμένεις λίγο (κανα μήνα) που θα ξηλώσω τις δικές μου ντίζες που φοράω τώρα (με ball-joints) μπορώ να στις φέρω (ανεβαίνω μια φορά το μήνα Σαλόνικα στάνταρ) Wink


μποι αλαξες ντιζακια τελικα? τα παλια σου τα θέλω!! Laughing

επίσης να ρωτησω κατι, μετα απο λιγο ψαξιμο οσο το αμαξι ηταν πανω σε μπαρα βρηκα τον βασικο λογο που ο λεβιες μου παιζει 1-2 εκ προς καθε κατευθυνση...
και αυτος ο λογος ειναι η βασικη ΜΕΓΑΛΗ ντιζα που ενωνει τον λεβιε με ενα μεταλικο αυτι που εχει μπροστα.

αυτη στο κεντρο που φενεται να μπαινει μεσα στην κουκουναρα......
προσοχη οχι η μπροστα, αυτη που ειναι πισω στο βαθος η μεγαλη



σε εκεινο το σημειο ακριβοσ στην κουκουναρα παιζει πολυ γιατι εχουν φαγωθει τα πλαστικα που εχει ΚΑΙ η βαση και η ντιζα.. την βαση την αλαξα με καινουρια, εκανε μονο 25 ευρο και βελτιώθηκε πολυ η αισθηση ΑΛΛΑ ακομα παιζει και εχει τζογο επειδη εχει φαγωθει ΚΑΙ το πλαστικο της ντιζας...

η ερωτηση μου ειναι να την αλαξω με καινουρια και μηπως ξερει κανενας ποσο κανει? ή μηπως εσεις εδω που φτιαχνετε ντιζες ξερετε αν μπορω να φτιαξω μια καλυτερη?

ευχαριστώ.. Wink


Spritmonitor.de LPG


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlienHack στις Δευ 06 Ιούν 2011, 11:00:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 00:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex, όχι ακόμα. Τα ντιζάκια θα καθυστερίσουν λίγο ακόμα, μιάς και θα γίνει ολικό rebuilt στο σασμάν και περιμένω μερικά ακόμα πραγματάκια. Ελπίζω αρχές Ιουλίου να είμαι έτοιμος.
Τα ντιζάκια μου τελικά είναι σε χάλια κατάσταση κι αυτό γιατί τα balljoints έχουν πάρει μπόσικα απ'το βάλε-βγάλε. Αλλά μπορείς να φτιάξεις εύκολα ρε. Σιγά το πράμα.

Btw, η φωτο δεν ανοίγει.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 01:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εφτιαξα την φωτο να λειτουργει...

οσο για τα ντιζακια.. οταν ανεβεις παμε μαζι να κερασω καφε να παρουμε και τα υλικα απο ενα μαγαζι και να μουδειξεις πως γινεται ενα... αφου εχεις και την εμπειρια απο αυτα που εφτιαξες...

επισης να αυτη η ντιζα που ψαχνω, και θελω να κανω μια ερωτηση αν κανενας εχει δει και ξερει, αυτη η μπαρα στην ακρη της εκει στο κεφαλαρι της εχει πλαστικο μεσα? εκει που μπαινει διλαδη η πλαστικη μπιλια απο την βαση , εχει και η μπαρα πλαστικο περιβλημα μεσα? για να δω αν μπορει να εχει φαγωθει αυτό.. αν δεν εχει μην την πάρω καινουρια τζάμπα...




Spritmonitor.de LPG


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlienHack στις Δευ 06 Ιούν 2011, 11:37:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 11:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν κατάλαβα σωστά, είχε φθαρεί το λαστιχένιο μπαλάκι που φωλιάζει μέσα στη ντίζα του λεβιέ. Αν και φθείρεται σπάνια, ναι, ίσως είχες κι από κει κάποιους τζόγους, αλλά είναι το μόνο σημείο που πρέπει να παραμείνει μαμά (αν δε θες να σου πετάει τις ταχύτητες σε κάθε λακούβα ή γκαζιά). Οπότε καλά έκανες και το αντικατέστησες Wink

Όσο για τα ντιζάκια, μιλάμε όταν είναι να ανέβω προς τα πάνω Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 11:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δες και το πιω πανω ποστ μου προσθεσα φωτο και ερωτηση... Wink

επίσης
δες αυτα... συνολο θα μου βγουν καμια 50-60 ευρω στην πορτα μου και φαινονται γουρουνια, με κλιπ προστασιας μεσα για να μην παιζει πολυ και μην κατα λαθος βγουν.. φαινονται καλη φαση.

εσενα συνολο ολα τα υλικα οταν τα πηρες για να φτιαξεις τα ντιζακια ποσο σου βγηκαν? αν βγαινουν καμια 30αρα τα υλικα ε ας δωσω κανα 20αρικο παραπανω να παρ κατι τετοιο.. Wink

http://cgi.ebay.co.uk/Peugeot-206-GTI-GROUP-N-GEAR-LINKAGES-GEAR-RODS-X3-/270687823875?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f06406803


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 13:16:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια που μπηκαμε στον χορό με τα ντιζακια του σασμαν και την κολοαισθηση του λεβιε ας τα ρωτησω ολα, να τα κανω κιολας να τελειωνω γιατι απο την αρχη που πηρα το αμαξι ο λεβιες μου ηταν απαραδεκτος σε αισθηση.... Crying or Very sad



λοιπον το 5 οπως ειπα το αλαξα και η πλαστικη μπιλια που δειχνω με βελος ηταν φαγωμενη ειχε γινει τετραγωνη.. ειδα διαφορα αρκετη σε παιξιμο του λεβιε και σε αισθηση.. αλλα θελει ακομα..

τα ντιζακια 2 και 3(χ2) θα τα αλαξω ειτε με δικα μου χειροποίητα (με βοηθεια του RoadRunner122 ειτε με αυτα τα ωραια που βρηκα στο ebay...

Οποτε παμε παρακατω , στο 1 που με καιει... αυτο οπως ρωτησα ποιο πανω ξερει κανενας αν εχει πλαστικο μεσα στο σημειο που εχω βαλει ερωτιματικό? γιατι αν εχει θα εχει λιωσει και χρηζει αλαγης.. αν δεν εχει τζαμπα μην το αλαξω. ο γκαγκασταθης δεν το φερνει μονο σε αντιπρωσοπεια... Confused ελπιζω μην κανει κανα 100αρικο.. μεταχειρα βρηκα με 5 ευρώ αλλα αν ειναι παλι λιομενο.. Confused


Τελος ερωτηση για τον λεβιέ νουμερο 9. Η μπιλια η πλαστικη που εχω βαλει με ερωτηματικό. Παιζει να εχει φαγωθει και αυτη και να κανει τον λεβιε να παιζει? επίσης σε ενα shortshift σαν αυτό
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320631857679&category=10406&_trksid=p5197.c0.m619

που αλαζει ολη την βαση απο την οποια περναει ο λεβιες,, πως σκ**α βαζεις τον λεβιε και την μπιλια μεσα? Confused

αυτα... σορυ για τις ερωτησεις αλλα αρκετα ανεχτηκα το θεμα σασμαν οπως ηταν τοσα χρονια με εναν λεβιε να παιζει σαν χαρχαλο...

UPDATE: το 1, η ραβδος που θελω δηλαδη κανει 79Ε απο την αντιπρωσοπια και μετα απο παραγγελια απο Γαλλια... οποτε δεν προκειτε να την παρω αν δεν σιγουρευτώ οτι εχει πλαστικο μεσα και οτι θα διορθωθει το θεμα του πεξιματος του λεβιε.. Confused ΜΗΠΩΣ κανενας εχει ιδεα σε περιπτωση που εχει πλαστικο μεσα μηπως μπορώ να βρω κατι εγω να το αντικαταστήσω?? μην παιρνω ολοκληρη ραβδο, μηπως μπορώ να κολήσω μεσα καμια πλαστική ροδέλα... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 14:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
εσενα συνολο ολα τα υλικα οταν τα πηρες για να φτιαξεις τα ντιζακια ποσο σου βγηκαν? αν βγαινουν καμια 30αρα τα υλικα ε ας δωσω κανα 20αρικο παραπανω να παρ κατι τετοιο.. Wink

http://cgi.ebay.co.uk/Peugeot-206-GTI-GROUP-N-GEAR-LINKAGES-GEAR-RODS-X3-/270687823875?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f06406803

Τα υλικά για τα δικά μου, βγήκαν κανα 30ρι. Έχουν κι αυτά ασφάλειες. Ουσιαστικά δεν έχουν κάποια διαφορά, αφού τα άκρα είναι ίδια. Το μόνο που αλλάζει είναι η ντίζα. Η δική μου είναι αρσενική ενώ σ'αυτά που λες είναι θυλικιά. Αν δεν έχεις χρόνο να ξοδέψεις για να πας να αγοράσεις υλικά και να κάτσεις να τα φτιάξεις (μισάωρο), τότε τα παραγγέλνεις και είσαι οκ.

AlienHack έγραψε:

Οποτε παμε παρακατω , στο 1 που με καιει... αυτο οπως ρωτησα ποιο πανω ξερει κανενας αν εχει πλαστικο μεσα στο σημειο που εχω βαλει ερωτιματικό?

Στην αντίστοιχη του 106, όχι, δεν έχει τίποτα μέσα. Είναι μεταλλική και εσωτερικά. Έχε υπόψη σου στο συγκεκριμένο σημείο, πρέπει να υπάρχει ένα μικρό μπόσικο. Διαφορετικά θα έχεις πρόβλημα με ξεκουμπώματα στο πάτα-άσε.

AlienHack έγραψε:
Τελος ερωτηση για τον λεβιέ νουμερο 9. Η μπιλια η πλαστικη που εχω βαλει με ερωτηματικό. Παιζει να εχει φαγωθει και αυτη και να κανει τον λεβιε να παιζει? επίσης σε ενα shortshift σαν αυτό
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320631857679&category=10406&_trksid=p5197.c0.m619

που αλαζει ολη την βαση απο την οποια περναει ο λεβιες,, πως σκ**α βαζεις τον λεβιε και την μπιλια μεσα? Confused

To αν έχει φαγωθεί η μπίλια θα το δεις τραβώντας το λεβιέ προς τα πάνω. Αν παίζει, τότε ενδεχομένως να την έχεις φάει λίγο. Παρόλαυτά δεν θα δεις τρελλή διαφορά αν το αλλάξεις.
Στο πυργολεβιεδάκι που βρήκες, βγάζεις το μαμά λεβιέ σου, αφαιρείς τη πλαστική μπίλια και τον περνάς από κάτω προς τα πάνω Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 14:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιαννη τα δικα μου τα μικρα ντιζακια που φτιαξαμε ποσο εχει το καθε Joint και που τα βρισκω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 14:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
γιαννη τα δικα μου τα μικρα ντιζακια που φτιαξαμε ποσο εχει το καθε Joint και που τα βρισκω?


Θα τα βρεις στο γωνιακό μαγαζί με τα μαρκούτσια στη Σπ.Πάτση. Τιμή /τεμαχιο δεν θυμάμαι ρε...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 15:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Roadrunner ησουν κατατοπιστικότατος... Laughing Laughing

να εχει μποσικα που λες η μεγαλη η ντιζα ΑΛΛΑ να παιζει ο λεβιες 1-1,5 εκ δεξια και αριστερα δεν λεει... Confused Crying or Very sad

λες στο 206 να εχει πλαστικο μεσα? πρπεει να πεσω απο κατω να το δω.. αλλα και 80 ευρώ δεν λεει..

τα ντιζακια για 20 ευρό παραπανω θα παραγγειλω αυτα απο το νετ..

για τον λεβιε... χμμμ πανω κατω δεν παει ο λεβιες, μονο δεξια αριστερα.. αρα η μπιλια του αυτη δεν ειναι φαγωμενη..

ΑΝτε να τα φτιαξω να δω μπας και στρωσει λιγο η αισθηση...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 15:23:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
volvos έγραψε:
γιαννη τα δικα μου τα μικρα ντιζακια που φτιαξαμε ποσο εχει το καθε Joint και που τα βρισκω?


Θα τα βρεις στο γωνιακό μαγαζί με τα μαρκούτσια στη Σπ.Πάτση. Τιμή /τεμαχιο δεν θυμάμαι ρε...


κατσε σε αυτο με τα μαρκουτσια ή στο διπλα του?
ως τι τα ζηταω?Μ8?
δε θυμασαι περιπου τιμη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 15:40:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πανο εχει ο μαρκουτσας στην κωσταντινουπολεως (και πατση γωνια)τετοιες αρθρωσεις που τις χρισιμοποιουν για αμορτισερακια για πορτ παγκαζ, και ντιζες ναι μ8 θελει,καπου ενδιαμεσα σ.πατση οπως ανεβαινεις δεξια εχει ντιζες κανα ευρο το μετρο Razz τιμη joint οπως στην φωτο 3-4 ευρο το πολυ το ζυγαρι

γιαννη την εξαγωνη ντιζα με εσωτερικο σπειρωμμα την εφτιαξες σε τορνο η την βρηκες ετοιμη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 16:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
κατσε σε αυτο με τα μαρκουτσια ή στο διπλα του?
ως τι τα ζηταω?Μ8?
δε θυμασαι περιπου τιμη?


Σε αυτό με τα μαρκούτσια, το γωνιακό.

Zητάς 4xM6 και 2xM8 (Μ6 τις 2 κοντές και Μ8 για τη μακρυά)

Κανα 30ρι μαζί με τις ντίζες πάνε Πάνο...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2614s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on