PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Nτιζάκια σασμάν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάϊ 2011, 15:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστη σου εχω καλυτερο !!! διαβασε και στοιχους απο κατω να δεις!!

Η αληθεια ειναι οτι θελω να δω τελειωμενο ολο το μοχλικο ... Exclamation


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάϊ 2011, 15:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο mute κάτι γίνεται... ΩΧ! Η ιδιαιτέρα το Οκτανίου!!!

Τα ξέρει αυτά ο εργοδότης της;;; Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάϊ 2011, 19:10:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
ΠΡΟΣΕΧΩΣ:



Γιούπι ήρθαν. Μαζεύονται σιγά σιγά τα κομμάτια του παζλ.
Yahoo! Yahoo! Yahoo! Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Onfire Onfire Onfire Shocked Shocked Shocked


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάϊ 2011, 23:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
ΠΡΟΣΕΧΩΣ:



γιαννη αυτα θελουν καμια αλαγη στις μαμα μπιλιες?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 00:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eννοείται! Τις κόβεις τελείως, ανοίγεις τρύπες είτε στο ίδιο σημείο είτε πιό μέσα ή έξω για να κοντύνεις ανάλογα και περνάς βίδες με κωνικές ροδέλες...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 13:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια που δεν το ειχα δει αυτο το thread μεχρι τωρα και μια που ειμαι εντελος απογοητευμενος απο τους τζογους του λεβιε (των ντιζών δηλαδη) του 206 μου...
μπορειτε να με βοηθησετε να δω τι αλαγη μπορω να κανω μπας και παρει λιγο στιβαροτητα ο λεβιες-σασμαν?


Καταρχας, οι διαστασεις των ντιζων σε 106 με 206 ειναι οι ιδιες?

Για να μην μπλεξω με ιδιοκατασκευη κανουριων ντιζων οπως δειχνετε στις προηγουμενες σελιδες υπαρχουν ετοιμες απο καποια τριτη εταιρια για 206? αν ναι το κοστος εχουν?

Καποιος που να εχει φτιαξει τις ντιζες που λετε στην προηγουμενη σελιδα και να ειναι διατεθημενος να μου κανει και μενα ενα σετ (με πληρομη φυσικα) ... ΖΑΚ?? Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 13:55:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex, αν θες να περιμένεις λίγο (κανα μήνα) που θα ξηλώσω τις δικές μου ντίζες που φοράω τώρα (με ball-joints) μπορώ να στις φέρω (ανεβαίνω μια φορά το μήνα Σαλόνικα στάνταρ) Wink

Το μήκος νομίζω δεν είναι ακριβώς το ίδιο αλλά υπάρχει δυνατότητα ρύθμισης, οπότε δεν είναι πρόβλημα.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 14:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Alex, αν θες να περιμένεις λίγο (κανα μήνα) που θα ξηλώσω τις δικές μου ντίζες που φοράω τώρα (με ball-joints) μπορώ να στις φέρω (ανεβαίνω μια φορά το μήνα Σαλόνικα στάνταρ) Wink

Το μήκος νομίζω δεν είναι ακριβώς το ίδιο αλλά υπάρχει δυνατότητα ρύθμισης, οπότε δεν είναι πρόβλημα.


ναι ρε φιλε. με το αζημιοτο φυσικα. Smile
εσυ σε σχεση με μαμα ειδες διαφορα με αυτες? Εσυ τι θα βαλεις τωρα?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 14:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
εσυ σε σχεση με μαμα ειδες διαφορα με αυτες? Εσυ τι θα βαλεις τωρα?


Ναι ρε, έχει διαφορά, ειδικά αν ο τζόγος προέρχεται απ'τα μαμά ντιζάκια που καίγονται τα σινεμπλόκ τους και αποκτούν μπόσικα.

Τώρα θα βάλω rod-ends αυτά τα μπλε στη φωτό...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 16:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα απο τα ντιζακια ειναι ο τζογος και τα σινεμπλοκ τους οπως λες, γιατι σηκωσα το αμαξι εβγαλα την heatshield της εξατμισης και τα ειδα... ολα τα ντιζακια παιζουν απιστευτα.. ειδικα το μεγαλο που πιανει κατω απο τον λεβιες και συνανταει ενα αλλο κατω απο το καρτερ σχεδον ( εκει στο πιασιμο με το δευτερο ντιζακι ειχε ενα μεγαλο αν θυμαμαι καλα σινεμπλοκ) εε εκει επαιζε σαν χαρχαλο...

αυτα τα μπλε που λες ειναι ετοιμο κιτ εταιριας? ποσο βγαινει?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 17:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει ετοιμο σετ κομπλε για 206
εχει λινκ στο τοπικ αυτο σε πιο πισω σελιδες αν δεν κάνω λάθος
ή σε αυτο
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=16251&postdays=0&postorder=asc&start=0


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 17:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
υπαρχει ετοιμο σετ κομπλε για 206
εχει λινκ στο τοπικ αυτο σε πιο πισω σελιδες αν δεν κάνω λάθος


το παρον thread το διαβασα απο την αρχη πριν γραψω αλλα δεν προσεξα λινκ για τα συγκεκριμενα μπλε ντιζακια.. Confused τοσο γκαβος ειμαι? Laughing

θα βαλω του roadrunner αυτα που ειχε φτιαξει να δω διαφορες με μαμα.. ετσι κ αλλιος θα μου τα σκοτωσει.. Wink Laughing και αν οντως υπαρχει αισθητη διαφορα αργοτερα προβαινω στην ακομα καλυτερη αγορα αυτου του κιτ..

ποσο βγαινει θυμαται κανεις?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 17:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τσεκαρε και το αλλο τοτε Laughing (το προσθεσα εν το μεταξυ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 18:12:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
αυτα τα μπλε που λες ειναι ετοιμο κιτ εταιριας? ποσο βγαινει?


όχι τα μπλε που πόσταρα στη φωτό παραπάνω είναι δική μας κατασκευή, ας πούμε πατέντα. Ενδεχομένως να βρεις και έτοιμα όπως λέει ο Μάνθος αλλά να ξέρεις πως αυτά χρειάζονται περισσότερη δουλειά για να μπουν, ενώ τα χρυσαφί μπαίνουν PnP Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 18:59:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
AlienHack έγραψε:
αυτα τα μπλε που λες ειναι ετοιμο κιτ εταιριας? ποσο βγαινει?


όχι τα μπλε που πόσταρα στη φωτό παραπάνω είναι δική μας κατασκευή, ας πούμε πατέντα. Ενδεχομένως να βρεις και έτοιμα όπως λέει ο Μάνθος αλλά να ξέρεις πως αυτά χρειάζονται περισσότερη δουλειά για να μπουν, ενώ τα χρυσαφί μπαίνουν PnP Wink


τα μπλε ειναι δικα σας? Shocked φοβερη δουλεια! ποτε με το καλο θα ειναι το κιτ ετοιμο?? Laughing ανεβαινεις με το αμαξι θεσνικη?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 19:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
τα μπλε ειναι δικα σας? Shocked φοβερη δουλεια! ποτε με το καλο θα ειναι το κιτ ετοιμο?? Laughing ανεβαινεις με το αμαξι θεσνικη?


Κατά τις αρχες του επόμενου μήνα (θα γίνουν και πολλά άλλα μαζί οπότε συγκεντρώνω υλικά...)

Σαλόνικα με το αμάξι... παλιά στο Texas! (όταν η βενζίνη ήταν φθηνότερη απ'το νερό) Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 22:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε συ γιαννη νταξει το παλατζο το βγαζεις κοβεις τις μπιλιες κλπ στις μικρες ντιζες δε θυμαμαι αν βγαινουν ευκολα οι μπιλιες οπως επισης στο αυτι του σασμαν που ειναι για τις ταχυτητες τι αλαζαεις?γιατι τωρα εχω κανει απο πανω αλλη τρυπα με μπιλια αλα αμα χρειαστει βγαινει Confused


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 22:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα, εχω αγοράσει όλα τα παλάτζα εις διπλούν ώστε να μπορώ να τα φτιάξω ευκολότερα. Το κόστος ήταν αστείο από μαγαζί με μτχρισμένα. Με εξαίρεση το πάνω πάνω του σασμάν (για το μπρος-πίσω) το οποίο θα γίνει σε 2-3 βδομάδες που θα κατέβει σασμάν (θα κατέβαινε ούτως ή άλλως για δισκόπλατω, 14/60, μπλοκέ, ελαφρύ βολάν, συγχρ ps κλπ).

Από κει και πέρα, αν δεν κατεβάσεις σασμάν τα πράγματα είναι λίγο δύσκολα αφού τα σημεία που βρίσκονται οι μπίλιες είναι δυσπρόσιτα.
Όταν γίνει, θα ανεβάσω diy αλλά θα αναφέρεται σε σασμάν κατεβασμένο.

Πάντως Βασίλη, όλες οι μπίλιες θα "ξυριστούν" και στη συνέχεια θα ανοιχτούν 8ρες τρύπες (σε κάποια παλάτζα στο ίδιο σημείο που ήταν οι μπίλιες, σε κάποια άλλα ελαφρώς μετατοπισμένα, αν κ σκέφτομαι να κάνω και 2-3 ακόμα ώστε να μπορεί να αλλάξει η θέση πάνω στο παλάτζο).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 23:16:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to παλατζο με το μαυρο μπαλακι για την μεγαλη ντιζα βγαινει ευκολα Smile το αλλο ετσι και ετσι,τωρα αυτο στο σασμαν το βλεπω ακυρο να το κατεβασω μονο γιαυτο Sad βλεπουμε οτι μπορει ναγινει επι τοπου Confused


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2011, 01:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρέπει να βγάλεις και αυτό που λες (που βιδώνει στο καθρεύτη) και του αριστερά-δεξιά και το οριζόντιο που περνά πάνω απ'τον καταλύτη.
Το μεγάλο το πάνω δε βγαίνει ούτως ή άλλως γιατί ερχεται από μέσα... Confused


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2104s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on