PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

bmc ota
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2010, 17:41:01    Θέμα δημοσίευσης: bmc ota Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια χαρα παιδια.περναω που λετε να παρω κατι λαμπες για το αμαξι και κοιταω και ειχε φερει το καινουγιο της bmc,απο εκει ειχα βαλει το dia αρκετα φτηνα (130) και λεω δεν ρωταω,,,τι το ηθελα...καινουργιο μου λεει 350 μου λεει Dizzy2 .με διαβεβαιωσε οτι ειναι super, τι λενε οι ειδιμονες οχι οτι θα το παρουμε αλα λεμε τωρα....λοιπον ειναι αυτο




τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2010, 18:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαρελακι BMC ειναι ρε,απλα ειναι οβαλ σχηματος... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2010, 18:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο το ειδα οτι ειναι ιδιο, ανθρακονιμα,κωνος κλπ αλα νομιζω οτι σαν εσωτερικο συνολο εχει πιο πολυ χωρο απο τα κυλιδρικα για τον αερα και νομιζω οτι το φιλτρο δουλευει αναποδα αλα δεν ειναι κωνικο αλα κυλινδρικο να μια εικονα





τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2010, 19:00:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανονικα δουλευει ρε,δες και τα βελακια που δειχνουν την ροη... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 01:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Κανονικα δουλευει ρε,δες και τα βελακια που δειχνουν την ροη... Confused


Το είδα και εγώ πριν καμοιά δυο μέρες.Παιδιά δεν ξέρω αν δουλεύει με τον ίδιο τρόπο που δουλεύει και το στρογγυλό.... Αλλά ξέρω οτι τοποθετήθηκε σε 500ρακι ABARTH και απέδωσε 13 άλογα παραπάνω και 6 kg ροπής.....Κάπως αισιόδοξα μου ακούγονται αυτά τα νούμερα....!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tasos_C (TASOS)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208hdi,Saxo vts16V

Ένταξη: 01 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 122
Τόπος: Ορεστιάδα..Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 01:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι απλά αισιόδοξα...υπερβολικά! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 12:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tasos_C έγραψε:
οχι απλά αισιόδοξα...υπερβολικά! Rolling eyes


Κι όμως ρε γα**το λένε οτι απέδοσε τόσο σε δυναμόμετρο κιόλας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 13:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
tasos_C έγραψε:
οχι απλά αισιόδοξα...υπερβολικά! Rolling eyes


Κι όμως ρε γα**το λένε οτι απέδοσε τόσο σε δυναμόμετρο κιόλας....


Εξαρτάται και τι δυναμόμετρο ήταν αυτό Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
rallos180 (nikos)
Μέλος
Μέλος


205 t16 evo 2

Ένταξη: 27 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2010, 14:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ισχυει αυτο με τα αλογα και τισ ροπεσ ειναι παρα πολυ καλο... μενει να το δοκιμασει και καποιοσ απτο κλαμπ για να μασ πει διαφορεσ και ολα τα σχετικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 00:00:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
tasos_C έγραψε:
οχι απλά αισιόδοξα...υπερβολικά! Rolling eyes


Κι όμως ρε γα**το λένε οτι απέδοσε τόσο σε δυναμόμετρο κιόλας....


Εξαρτάται και τι δυναμόμετρο ήταν αυτό Laughing



Αυτό δεν το ξέρω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 06:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως τα 13 αλογα ειναι παρα πολλα αλλα και απο την αλλη ενα νουμερο που θα πλησιαζει τα 10 δεν ειναι τοσο παραλογο αν το εργοστασιακο φιλτροκουτι ειναι τοσο κακοσχεδιασμενο. Confused
Στα 155 αλογα το 13 ειναι σχεδον 10%,νουμερο αρκετο για ενα απλο φιλτρο. Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 14:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Οντως τα 13 αλογα ειναι παρα πολλα αλλα και απο την αλλη ενα νουμερο που θα πλησιαζει τα 10 δεν ειναι τοσο παραλογο αν το εργοστασιακο φιλτροκουτι ειναι τοσο κακοσχεδιασμενο. Confused
Στα 155 αλογα το 13 ειναι σχεδον 10%,νουμερο αρκετο για ενα απλο φιλτρο. Scratch



Αν ήταν έτσι δεν θα έπρεπε και τα παιδιά από εδώ που έχουν βάλει χοάνη να δουν μια αύξηση στην ιπποδύναμη....? Οχι βέβαια της τάξης των 10+ αλόγων αλλά κάτι παραπάνω....?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 15:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά προπάντων ηρεμήστε Laughing Τι είναι τα άλογα, στραγάλια ? Cool

Θεωρώ αδύνατον με ένα φίλτρο να πήρε 13 άλογα... Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 15:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Παιδιά προπάντων ηρεμήστε Laughing Τι είναι τα άλογα, στραγάλια ? Cool

Θεωρώ αδύνατον με ένα φίλτρο να πήρε 13 άλογα... Confused



Γιατί τα 6 kg ροπή.......?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2010, 19:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:

Αν ήταν έτσι δεν θα έπρεπε και τα παιδιά από εδώ που έχουν βάλει χοάνη να δουν μια αύξηση στην ιπποδύναμη....? Οχι βέβαια της τάξης των 10+ αλόγων αλλά κάτι παραπάνω....?

Η χοανη με το βαρελι δεν εχουν καμια απολυτως σχεση στην φιλοσοφια ροης.

Επισης μην συγκρινεις ανομοια πραγματα μιας και αλλες σχεδιαστικες ατελειες εχει το καθε μοτερ σε σχεση με αλλα.Το οτι ειναι και τα δυο 16v και turbo δεν σημαινει απολυτως τιποτα.

Δεν λεω οτι τα 13 αλογα και τα 6 ροπη ειναι καθημερινα νουμερα αλλα αν πχ ηταν 7-9,εκει δηλαδη θα το δεχομασταν;
Η΄ απορριπτουμε το γεγονος του να μετρηθηκε εσκεμμενα με λερωμενο μαμα φιλτρο και με "ολοφρεσκο" BMC;
Ξερετε πολυ καλα οτι με τις ποσοτητες αερα που δεχεται ενα turboμοτερ,το λερωμενο φιλτρο δρα καταλυτικα στην αποδοση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2010, 01:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:

Αν ήταν έτσι δεν θα έπρεπε και τα παιδιά από εδώ που έχουν βάλει χοάνη να δουν μια αύξηση στην ιπποδύναμη....? Οχι βέβαια της τάξης των 10+ αλόγων αλλά κάτι παραπάνω....?

Η χοανη με το βαρελι δεν εχουν καμια απολυτως σχεση στην φιλοσοφια ροης.

Επισης μην συγκρινεις ανομοια πραγματα μιας και αλλες σχεδιαστικες ατελειες εχει το καθε μοτερ σε σχεση με αλλα.Το οτι ειναι και τα δυο 16v και turbo δεν σημαινει απολυτως τιποτα.

Δεν λεω οτι τα 13 αλογα και τα 6 ροπη ειναι καθημερινα νουμερα αλλα αν πχ ηταν 7-9,εκει δηλαδη θα το δεχομασταν;
Η΄ απορριπτουμε το γεγονος του να μετρηθηκε εσκεμμενα με λερωμενο μαμα φιλτρο και με "ολοφρεσκο" BMC;
Ξερετε πολυ καλα οτι με τις ποσοτητες αερα που δεχεται ενα turboμοτερ,το λερωμενο φιλτρο δρα καταλυτικα στην αποδοση...


Φίλε Στέλιο δεν μπαίνω σε διαδικασία σύγκρισης μεταξύ χοάνης και βαρελιού (κάθε είδους)...Απλά προσπαθώ κι εγώ να καταλάβω αν μπορεί αυτά τα νούμερα να είναι ρεαλιστικά...Πράγμα του θεωρώ λίγο απίθανο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2010, 07:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα,μιας και εχω δει αναλογες μετρησεις σε Clio RS 172 που εχει ηδη αξιολογο φιλτροκουτι,οι διαφορες ηταν 6-7 αλογα...
Για αυτο λεω οτι δεν μου φαινεται και τοοοσο παραλογο. Confused
Και εκεινο ειναι μοτερ με σχεδον 170 αλογα,ατμοσφαιρα κιολας και με ηδη καλο φιλτροκουτι απο θεμα σχεδιασης.

Τωρα για ολα τα υπολοιπα,δεν παιρνω και ορκο βεβαια αλλα αν δεν μαθεις λεπτομερειες κατα την συγκριση,δυσκολα θα βγαλεις ασφαλη συμπερασματα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούν 2010, 11:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κάτι....
Πιστεύετε ότι μπορεί να χωρέσει ανάμεσα σε μοτέρ και μπαταρία???
π.χ: όπως εδώ



Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούν 2010, 15:13:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Κοιτα,μιας και εχω δει αναλογες μετρησεις σε Clio RS 172 που εχει ηδη αξιολογο φιλτροκουτι,οι διαφορες ηταν 6-7 αλογα...
Για αυτο λεω οτι δεν μου φαινεται και τοοοσο παραλογο. Confused
Και εκεινο ειναι μοτερ με σχεδον 170 αλογα,ατμοσφαιρα κιολας και με ηδη καλο φιλτροκουτι απο θεμα σχεδιασης.

Τωρα για ολα τα υπολοιπα,δεν παιρνω και ορκο βεβαια αλλα αν δεν μαθεις λεπτομερειες κατα την συγκριση,δυσκολα θα βγαλεις ασφαλη συμπερασματα... Sad


Στελακο δεν πρεπει να μας φαινεται παραλογο(αντε να ειναι πανω κατω 1-2 αλογα πιο κατω),γιατι αν εχει οντως κακοσχεδιασμενη εισαγωγη,τοτε γιατι να μην τα παρει τα αλογακια του?παρε παραδειγμα απο τα κολτακια... Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούν 2010, 15:23:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dope207 έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι....
Πιστεύετε ότι μπορεί να χωρέσει ανάμεσα σε μοτέρ και μπαταρία???
π.χ: όπως εδώ



Δεν αποκλείεται να χωράει....Αν σκεφτείς οτι φεύγει ο πλαστικός σωλήνας που πάει στο φιλτροκούτι ανοίγει λίγο ο χώρος εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2003s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on