PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 206CC Συμπεριφορά εμπρός μέρους στην εκκίνηση
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Αύγ 2003, 23:08:16    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 206CC Συμπεριφορά εμπρός μέρους στην εκκίνηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σε όλους.

Εδώ και αρκετό καιρό προβληματίζομαι για την οδική συμπεριφορά του 206CC 1,6, το οποίο και διαθέτω.

Εντοπίσω το πρόβλημα μπροστά.
Θεωρώ ότι η μούρη του αυτοκινήτου δεν συμπεριφέρεται όπως "πρέπει".
Στη φάση της επιτάχυνσης εμφανίζεται απρόθυμη να ακολουθήσει την ακριβή πορεία που ζητάει το τιμόνι, "διαβάζοντας" υπερβολικά το δρόμο.
Παράλληλα, δεν παρέχει νομίζω αρκετή πρόσφυση με αποτέλεσμα το αυτοκίνητο να σπινάρει πολύ εύκολα, αλλά και να μπλοκάρει τροχούς πολύ εύκολα.

Έχω στο μυαλό μια πιθανή πορεία διερεύνησης και επίλυσης του προβλήματος, αλλά θα ήθελα να ακούσω πρώτα γνώμες.

Να τονίσω ότι δεν επιθυμώ να μεταβάλω σημαντικά τον "βολτάδικο" χαρακτήρα του αυτοκινήτου, καθώς το πλαίσιο ήδη διαμαρτύρεται αρκετά στο στρίμωγμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2003, 07:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

overgr έγραψε:
Εδώ και αρκετό καιρό προβληματίζομαι για την οδική συμπεριφορά του 206CC 1,6, το οποίο και διαθέτω.

Σταύρο το 206 σου είναι μαμίσιο ή έχεις βελτιώσει τίποτα;; Rolling eyes
Αν μας πείς τί έχεις βελτιώσει στο αμάξι σου τόσο πιο εύκολο θα είναι για όλα τα παιδιά να σε βοηθήσουν και να σου πούν τη γνώμη τους... Wink

overgr έγραψε:
Στη φάση της επιτάχυνσης εμφανίζεται απρόθυμη να ακολουθήσει την ακριβή πορεία που ζητάει το τιμόνι, "διαβάζοντας" υπερβολικά το δρόμο.
Άμα σπινιάρει ο τροχός πού να ακούσει το τιμόνι... Θα κάνει τα δικά του... Wink

overgr έγραψε:
Παράλληλα, δεν παρέχει νομίζω αρκετή πρόσφυση με αποτέλεσμα το αυτοκίνητο να σπινάρει πολύ εύκολα, αλλά και να μπλοκάρει τροχούς πολύ εύκολα.

Τι λάστιχα έχεις; Πόσο καιρό τα έχεις;; Πές τα όλα!!!! Very happy
Για να σπινιάρουν δεν φταίει τίποτα άλλο παρά τα λάστιχα... Rolling eyes
εκτός και αν κάνεις εκκινήσεις τύπου Fast and Furious... Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2003, 13:00:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το CC είναι τελείως μαμά.

Τα λάστιχα είναι τα γνωστά Continental τα οποία είναι πλέον κάπως κουρασμένα.

Όμως, το πρόβλημα παραμένει ίδιο από την πρώτη μέρα.

Άλλοι κάτοχοι CC έχουν παρατηρήσει κάτι τέτοιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2003, 14:49:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα topic σχετικά με αναρτήσεις-αντιστρεπτικές-ράβδους στρέψεως και ελαστικά θα σε βοηθήσουν να δείς τι χρειάζεται για να κάνεις το CC σου ακόμα καλύτερο... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Αύγ 2003, 16:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω διαβάσει σχεδόν τα πάντα, αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Το φαινόμενο που αναφέρομαι είναι συγκεκριμένο και αναρωτιέμαι αν το έχω παρατηρήσει μόνο εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Αύγ 2003, 05:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγαινε για ευθυγράμμιση πρώτα...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
wolf865 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206RC (2006)

Ένταξη: 29 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθήνα - Αιτ/νία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Αύγ 2003, 20:34:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με το Μίλτο. Πήγαινε το πρώτα για μια ευθυγράμμιση σε ένα καλό μαγαζί και συζήτησε το πρόβλημα με το μάστορα. Πίθανόν να γνωρίζει.... Πάντως καλύτερα να πας σε ένα καλό μαγαζί με ευθυγραμμίσεις παρά σε Peugeot Service.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot206cc (akis)
Μέλος
Μέλος


308

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 14:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα στην ευθυγράμμιση. Και το δικό μου από καινούργιο έχει μέτρια ελκτική πρόσφυση. Κατά την επιτάχυνση σε γλυστερό δρόμοο ένας τροχός σπινιάρει (ή κοντεύει να σπινιάρει) και αναπτύσεται ροπή στρέψης στο τιμόνι. Εαν σε ενοχλεί το παραπάνω μάλλον έχασες. Δεν υπάρχει λύση. Οφείλεται στη γεωμετρία της ανάρτησης. Ακόμα και να το χαμηλώσεις (που αλλάζει η γεωμετρία) δεν θα δεις σημαντική διαφορά. Ρώτησε για λάστιχα που προσφέρουν καλή ελκτική πρόσφυση και αλλαξε τα για να βελτιωθεί λίγο και προσωρινά η κατάσταση. Εάν δεν υπήρχε υστέρηση στο γκάζι το φαινόμενο θα σου ήταν μάλλον ευχάριστο καθώς έχει πλάκα να προσπαθείς να το κατευθύνεις εκεί που θες. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως το ηλεκτρονικό γκάζι δεν είναι άμεσο ούτε και κάνει αυτό που ακριβώς θες με αποτέλεσμα περισσότερο να φοβίζει παρά να διασκεδάζει (τουλάχιστον όταν δεν είναι φαρδύς ο δρόμος)


Peugeot for ever
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2003, 14:36:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς ένας εξαιρετικός ευθυγραμμισάς που ξέρω, είναι κλειστός λόγω διακοπών, οπότε περιμένω.

Το πρόβλημα είναι περίπου αυτό που περιγράφει ο peugeot206cc.

Πριν λίγες μέρες πέρασα από τον Κρασούλη (Power Boost Service) και συζήτησα λίγο σχετικά με αυτό το πρόβλημα.

Η απόψη του είναι ότι το αυτοκίνητο θέλει χαμήλωμα μπροστά κατά 2 cm με ελατήρια μη προοδευτικά (νομίζω τα είπε ομόκεντρα - που δεν μου ακούγεται μαθηματικά σωστό) Wink

Η άποψη περί μικρού χαμηλώματος, διαισθητικά μου φαίνεται σωστή, καθώς συχνά έχω την αίσθηση ότι η μούρη βρίσκεται ψηλά. Ίσως όμως να είναι απλώς ιδέα μου, και να επηρεάζομαι από το πρόβλημα που έχω αναφέρει.

Πάντως μου τη δίνει αυτή η συμπεριφορά. Μου χαλάει κάθε διάθεση γρήγορης οδήγησης... ΞΕΝΕΡΩΝΩΩΩΩΩΩ

Κόστος για το χαμήλωμα 150 Euro.

Πριν από όλα όμως, θα γίνει η ευθυγράμμιση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
wolf865 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206RC (2006)

Ένταξη: 29 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθήνα - Αιτ/νία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2003, 14:21:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος είναι αυτός ο ευθυγραμμισάς που λες εσύ Σταύρο, διοτι και εγώ ξέρω έναν πολυ καλό στη Ν. Χαλκηδόνα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2003, 17:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

exeis to klasiko psarema tou timoniou gnwrisma tou xaraktira twn peugeot.kai egw otan prwto agorasa to 106 afou eixa sini8isei na odigaw iapwniko mou kakofenotan.me ton kairo to sini8isa Twisted evil Twisted evil
an kaneis eu8igramisi kalo einai na min pro-ideaseis auton pou 8a stin kanei oti exeis provlima.aston na tin kanei kai rwta ton stin poreia an vlepei kapoio provlima.an tou valeis idea oti kati paei strava kai 1/100 tou xiliostou apoklisi na iparxei 8a sou leei meta oti mpla mpla auto eftaige Very happy Very happy ktl.stous ellinikous dromous omws stadar kanoume zimies stin geometria tis anartisis kai stadar prokalountai mikroprovlimata.pantws to fenomeno den ofeiletai se eu8igramisi. episis to mplokarisma twn troxwn einai apotelesma twn frenwn pou pianoun apotoma dynata (kai auto gnwrisma twn peugeot)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2003, 17:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ψαρεμα στο τιμονι εμφανιζεται και σε εμενα πιστευω λογω κυριως δυναμης και κακου δρομου. Τα F1 που φοραω εμπρος ειναι καινουρια 2ης γενιας αλλα συντομα τα βλεπω off λογω πολλαπλου σκισιματος σε καθημερινη βαση...

αυτο που ειπε ο φιλος για το χαμηλωμα εμπρος, μου το εχουν πει και εμενα (στεργιου και αλλοι γνωστοι). Βοηθα την μουρη να καθεται χαμηλωτερα ωστε να βοηθα στην προσφυση. Οχι ομως υπερβολες γιατι το καρο θα συμπεριφερεται σαν πισωκινητο... Razz Razz

Εμενα αυτο που με προβληματιζει ειναι μηπως υπαρξει βελτιωση με την τοποθετηση θολομπαρας αν και πολλοι λενε οχι, ωστοσο στο megane cabrio που επισης εχω, οταν την εβαλα ειδα δραματικη βελτιωση, τοσο σε ακαμψια, οσο σε σε οδικη συμπεριφορα (ακουει πολυ καλυτερα και γρηγοροτερα και εχει γινει πιο σαφες)...

παντως πιστευω οτι και να κανουμε σε αναρτηση, λαστιχα κλπ κλπ στο καρο λογω των υπεροχων δρομων που εχουμε η αισθηση παντα θα ειναι μαυρα χαλια... Confused Confused Confused





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2003, 17:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
Τα F1 που φοραω εμπρος ειναι καινουρια 2ης γενιας αλλα συντομα τα βλεπω off λογω πολλαπλου σκισιματος σε καθημερινη βαση...



Αν τα σκιζεις κρυα,θα σου βγουν off σε χρονο dt...
Αν ομως ζεσταθουν ,ξεφτιλιζουν τη δυναμη του 206, και πρεπει να προσπαθησεις, πολυ για να τα κουρασεις...
Ειναι μαλακο λαστιχο και οπως ολα τα μαλ**α εχει τις ιδιοτροπιες του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2003, 18:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε θολομπαρες και ΄΄τετοια΄΄δεν θα δειτε διαφορα παρα μονο αν φορατε σλικ.Αν θελεις μπορεις να βαλεις σκληρα αμορτισερ πισω και αλλα ΄΄ελατηρια΄΄ για να γινει ποιο σκληρο οποτε κατα την επιταχυνση δεν θα καθετε το αμαξι πισω με αποτελεσμα να σουζαρει η μουρη και να μην εχεις τιμονι.Αλλος ενας τροπος ειναι αυτος που ειπε ο Κρασουλης.Διαλεγεις και αποφασιζεις το τι θελεις να κανεις.Βεβαια αν ΄΄κουτσουρεψεις΄΄ πισω θα εχεις και καλυτερο τιμονι και ποιο αμεσα αντιδρασημο αλλα θα γινει ποιο αγωνιστηκο στην συμπεριφορα και θα πρεπει να εχεις τον νου σου ποιο πολυ.Βασικα αν υπερστρεφει ειναι καλυτερα γιατι εχεις τιμονι.Αν ομως υποστρεφει τοτε εχεις προβλημα αφου χωρις τιμονι δεν ερχετε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 11:56:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα ειναι πως το cc εχει πλαισιο για κλαμματα. περνας λακουβα και κουνιουνται ολα... σε σχεση με το megane cabrio που εχω και του φοραω κονι κιτρινα, μπαρα θολων εμπρος και MAD ελατηρια ειναι η μερα με την νυχτα.

Μαλλον παει και το 206 για θολομπαρα γιατι αλλιως δεν βλεπω να διορθωνεται η κατασταση...

Κολπο για να δειτε τι στρεβλωσεις εχει το σασι. με κλειστη την οροφη περαστε λακουβα ή λιγο κακο δρομο ή γραμμες τρενου και εχετε το δαχτυλο σας στην ενωση της οροφης με το μπαρμπιζ. Εκει θα καταλαβετε για τι πραγμα μιλαω...

Μου χαριζουν κατι SPAX απο διλιτρο GTI. Στο CC μπαινουν? λενε τιποτα ή θα κανουν τα πραγματα χειροτερα????? Confused Confused Confused





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 12:36:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
το θεμα ειναι πως το cc εχει πλαισιο για κλαμματα. περνας λακουβα και κουνιουνται ολα...
Κουz... τράβα χειρόφρενο ΤΩΡΑ και βάλε όπισθεν! (ξέχασες να πάρεις μια λακούβα...) Laughing
Τι δουλειά έχει το CC στις λακούβες τ' αγοριμ' ??? Σημάδι τις έχεις ???

Kouzman έγραψε:
Μαλλον παει και το 206 για θολομπαρα γιατι αλλιως δεν βλεπω να διορθωνεται η κατασταση...
Κολπο για να δειτε τι στρεβλωσεις εχει το σασι. με κλειστη την οροφη περαστε λακουβα ή λιγο κακο δρομο ή γραμμες τρενου και εχετε το δαχτυλο σας στην ενωση της οροφης με το μπαρμπιζ. Εκει θα καταλαβετε για τι πραγμα μιλαω...
lia206cc έγραψε:
Σημάδι τις έχεις ???

Νάταααααα!!! ώστε το παραδέχεσαι... (τι ρωτάω κι εγώ! διάβασέ το πρώτα όλο κοπελιά!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 13:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το να βρεις δρομο χωρις λακουβες ειναι σα να ψαχνεις να βρεις παρθενα σε μπ....... Embarassed Embarassed Very happy Very happy

δυστυχως ειναι προβλημα που πρεπει να αντιμετωπισουμε γιατι δυστυχως δεν γινεται να το αποφυγουμε... Wink





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 13:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
το να βρεις δρομο χωρις λακουβες ειναι σα να ψαχνεις να βρεις παρθενα σε μπ....... Embarassed Embarassed Very happy Very happy

δυστυχως ειναι προβλημα που πρεπει να αντιμετωπισουμε γιατι δυστυχως δεν γινεται να το αποφυγουμε... Wink


XA xA XA XA XA Σωστός!!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2003, 12:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
το να βρεις δρομο χωρις λακουβες ειναι σα να ψαχνεις να βρεις παρθενα σε μπ....... Embarassed Embarassed Very happy Very happy

δυστυχως ειναι προβλημα που πρεπει να αντιμετωπισουμε γιατι δυστυχως δεν γινεται να το αποφυγουμε... Wink


(κοίτα να δείς που το πήρε και στα σοβαρά!)
Α!!! άσχετο, αλλά μήπως το θέμα το 'χαμε συζητήσει και παλιότερα; Παίδες, ρίξτε κι εδώ ένα βλέφαρο...
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1541&postdays=0&postorder=asc&start=20
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 15:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα λάστιχα αλλάχτηκαν σε Pirelli P6 195/55/15 V

Τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής είναι ιδιαίτερα ενθαρυντικά.
Το CC δεν έχει μέχρι στιγμής καμία σχέση με το πως ήταν
με τα Continental (σε όλες τις φάσεις της ζωής τους, ακόμα
και καινούργια).

Τελικά μάλλον το κυριότερο πρόβλημα μου ήταν τα κωλολάστιχα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1467s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on