PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

e-pass Αττικης οδου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:08:59    Θέμα δημοσίευσης: e-pass Αττικης οδου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη θελω να παρω αυτο το μπιχλιμπιδι θελω να ρωτησω καποια πραγματα απο χρηστες του μιας και δε τα βρηκα πουθενα
1)Μπορω να το παρω απο ενα οχημα και να το εχω και σε αλλο?
2)Μπορω με το courier να το παρω αλλα με την αιτηση/στοιχεια τι γινεται?(στο τηλεφωνο δε καταλαβα) σε ποιον τη δινω?
3)Φορτιζω το μπιχλιμπιδι π.χ με 20 ευρα, πρεπει να εγγραφω και σε προγραμμα (express) ή ειναι χυμα?
4)Εχει τιποτα κρυφες χρεωσεις?(περα απο την εκδοση λογαριασμου?) π.χ κανενα παγιο?
5)Πρεπει να τη φορτιζω οπωσδηποτε καθε μηνα? (π.χ λειπω 3 μηνες, τι γινεται κραταει το ποσο?)

αυτα (αν θυμηθω τιποτα θα το βαλω)

Υ.Γ: Εχω pass απο αλλες χωρες τωρα θα βαλουμε και της μπανανιας


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:17:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: e-pass Αττικης οδου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
επειδη θελω να παρω αυτο το μπιχλιμπιδι θελω να ρωτησω καποια πραγματα απο χρηστες του μιας και δε τα βρηκα πουθενα
1)Μπορω να το παρω απο ενα οχημα και να το εχω και σε αλλο?
2)Μπορω με το courier να το παρω αλλα με την αιτηση/στοιχεια τι γινεται?(στο τηλεφωνο δε καταλαβα) σε ποιον τη δινω?
3)Φορτιζω το μπιχλιμπιδι π.χ με 20 ευρα, πρεπει να εγγραφω και σε προγραμμα (express) ή ειναι χυμα?
4)Εχει τιποτα κρυφες χρεωσεις?(περα απο την εκδοση λογαριασμου?) π.χ κανενα παγιο?
5)Πρεπει να τη φορτιζω οπωσδηποτε καθε μηνα? (π.χ λειπω 3 μηνες, τι γινεται κραταει το ποσο?)

αυτα (αν θυμηθω τιποτα θα το βαλω)

Υ.Γ: Εχω pass απο αλλες χωρες τωρα θα βαλουμε και της μπανανιας


1) σε όποιο όχημα θες, ίδιας κατηγορίας.
2) τα δίνεις στον κούριερ
3) το στάνταρ πρόγραμμα είναι το εξπρες. αυτό το φορτώνεις όποτε γουστάρεις. (σταθερά 2,35 ευρώ ανά διέλευση). τα άλλα προγράμματα θέλουν μελέτη (συμφέρουν από 35 διελεύσεις τον μήνα και πάνω αν θυμάμαι καλά)
4) καμία κρυφή χρέωση, κανένα πάγιο.
5) όποτε θες και ότι ποσό θες.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την SnakeMJK στις Τετ 17 Μάρ 2010, 11:18:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:18:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: e-pass Αττικης οδου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
επειδη θελω να παρω αυτο το μπιχλιμπιδι θελω να ρωτησω καποια πραγματα απο χρηστες του μιας και δε τα βρηκα πουθενα
1)Μπορω να το παρω απο ενα οχημα και να το εχω και σε αλλο?
2)Μπορω με το courier να το παρω αλλα με την αιτηση/στοιχεια τι γινεται?(στο τηλεφωνο δε καταλαβα) σε ποιον τη δινω?
3)Φορτιζω το μπιχλιμπιδι π.χ με 20 ευρα, πρεπει να εγγραφω και σε προγραμμα (express) ή ειναι χυμα?
4)Εχει τιποτα κρυφες χρεωσεις?(περα απο την εκδοση λογαριασμου?) π.χ κανενα παγιο?
5)Πρεπει να τη φορτιζω οπωσδηποτε καθε μηνα? (π.χ λειπω 3 μηνες, τι γινεται κραταει το ποσο?)

αυτα (αν θυμηθω τιποτα θα το βαλω)

Υ.Γ: Εχω pass απο αλλες χωρες τωρα θα βαλουμε και της μπανανιας


1) Κάτι είχα ακούσει οτι δεν γίνεται επειδή δηλώνεις τα στοιχεία του αυτοκινήτου, αλλά δε βλέπω πώς θα μπορούσε κάποιος να checkάρει με ποιό αμάξι μπαίνεις. Οπότε φαντάζομαι μπορείς.
2)Δε ξέρω εγώ το πήρα από το practiker Very happy Ξαναρώτα!
3)Εγώ δεν μπήκα σε κανένα πρόγραμμα. Χύμα είναι. Το φορτίζεις όποτε θές.
4)Δεν έχω παρατηρήσει τίποτα κρυφές χρεώσεις όσο καιρό το έχω. Ούτε από το λογαριασμό.
5)Κρατάει όσο θές αρκεί να κάνεις μια διαδρομή τουλάχιστον μέσα στο χρόνο απ'οτι μου είχαν πεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) το μπιχλιμπίδι μπορείς να χρησιμοποιείς σε όσα οχήματα θες, δεν είναι συνδεδεμένο με κάποιο συγκεκριμένο όχημα αλλά με το άτομο στο οποίο έρχετε ο λογαριασμός. Εγώ επειδή βαριόμουν αυτή την αλλαγή από το ένα αυτοκίνητο στο άλλο πήρα 2 μπιχλιμπίδια. Ο λογαριασμός είναι ένας και για τα 2.
2)....

3) Για να αποκτήσεις το e-pass θα εγγραφείς υποχρεωτικά σε κάποιο από τα προγράμματα της Αττικής οδού. Για την δική σου περίπτωση ιδανικό είναι αυτό που έχω και εγώ, το express. Αλλά αν θες ψάξτο λίγο στο site τους μήπως και θες κάτι άλλο. Γράφει τα πάντα μέσα και τις χρεώσεις.

4) το πρόγραμμα express δεν έχει καμία επιπλέον χρέωση ή πάγιο. Όσα χρήματα βάζεις, αυτά πιστώνονται στο λογαριασμό σου. Τώρα για την έκδοση λογαριασμού εγώ έχω ζητήσει να μου τον στέλνουν μια φορά το μήνα με e-mail και μια φορά το χρόνο έντυπο ταχυδρομικώς. 'Ετσι δεν χρεώνομαι για έκδοση λογ\σμού (σημ. δεν ξέρω αν χρεώνουν μηνιαία έκδοση λογ\σμου).

5) Δεν είναι απαραίτητο να το "φορτώνεις" κάθε μήνα, τουλάχιστον στο πρόγραμμα που δεν έχει πάγια όπως το express.

ΥΓ. στο site τους τα γράφει όλα αυτά, check it out. Wink



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:34:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον στο express θα είμαι και εγώ. Δε το θυμάμαι! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 11:56:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας

στο site δε λεει και πολλα (τα διαβαζα ολο το πρωι) και στο τηλεφωνο μονο αν εισαι για αγορα ψιλοαπαντανε

Ρωταω παλι
1)Πες οτι εχω το μπιχλιμπιδι και θελω να του βαλω 5 ευρα που εχω στη τσεπη θα τα δεχτουν ή σου λενε απο 20 ευρα και πανω για παραδειγμα
2)Eχει καμια αιτηση?(δε λεει πουθενα γι'αυτο)γιατι φανταζομαι που θα δηλωσεις το mail....


Θεωρητικα συμφερει πολυ μιας και εχεις εκπτωση χωρις να κανεις κατι επιπλεον το μονο αρνητικο που βλεπω ειναι να σε βαλουν στην ιστορια να περνας συνεχεια λογω εκπτωσης!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 12:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) αν έχεις 5€ βάζεις 5€
κανείς δεν σου λέει τίποτα

2) για να πάρεις το μπιχλιμπίδι κάπου λογικά πρέπει να υπογράψεις, δλδ στην αίτηση. Δεν το δίνουν έτσι απλά.


για ρίξε μια ματιά εδώ, και αν τελικά έχεις και άλλες απορίες ξαναρώτα
Arrow περί προγράμματος
http://www.attikiodos.gr/article.asp?catid=9855

Arrow περί εγγραφής
http://www.attikiodos.gr/article.asp?catid=16577
http://www.attikiodos.gr/article.asp?catid=16578
http://www.attikiodos.gr/article.asp?catid=16580

Arrow Γενικά
http://www.attikiodos.gr/article.asp?catid=9996



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 12:52:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2 αρνητικα εχει.
τα σαμαρακια στον αντιστοιχο διαδρομο,και οτι αμα εισαι με παρεα μπορει να φιλοτιμηθει ο συνεπιβατης και να τσονταρει τπτ... Laughing Laughing Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 13:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δευτερο γιατι ειναι αρνητικο? Embarassed

(λεω να το παρω γιατι αποτι μου ειπε γνωστος η συσκευουλα η συγκεκριμενη που βγηκε απο Ιουνη θα ειναι συμβατη με ολα τα συστηματα διοδιων της μπανανιας, ηδη της πελλοπηνησου επεσαν οι υπογραφες και λενε εντος ετους και με αλλες, τεχνολογικα ομως ειναι κομπλε)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 14:02:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα διόδια της Πελοπονήσσου λειτουργεί το σύστημα εδώ και περίπου 2 χρόνια.Για την εθνική οδό Αθ-Θεσ δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς, τουλάχιστον όχι ακόμα.

Επίσης σε ερώτησή μου, γιατί συμβαίνει αυτό και αν θα γίνει ποτέ, μου είχαν απαντήσει ότι έχει αναλάβει την εκμαιτάλευση του αυτοκινητόδρομου και των διοδίων άλλη εταιρεία και δεν θα κάνουν κάποιο συμβόλαιο μαζί τους. Είναι δλδ πολύ πιθανό να έχουμε 2 μπιχλιμπίδια, ένα για Αττική Οδό και κάτω απ' τ' αυλάκι, και ένα για πάνω.
Δεν είναι θέμα τεχνολογίας, είναι θέμα συμφωνίας μεταξύ των εταιρειών εκμετάλευσης.

Αν βέβαια αποφασίσουν κάποια στιγμή να το ενοποιήσουν το σύστημα τόσο το καλύτερο για μας Wink



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 14:10:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
Στα διόδια της Πελοπονήσσου λειτουργεί το σύστημα εδώ και περίπου 2 χρόνια.Για την εθνική οδό Αθ-Θεσ δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς, τουλάχιστον όχι ακόμα.

Επίσης σε ερώτησή μου, γιατί συμβαίνει αυτό και αν θα γίνει ποτέ, μου είχαν απαντήσει ότι έχει αναλάβει την εκμαιτάλευση του αυτοκινητόδρομου και των διοδίων άλλη εταιρεία και δεν θα κάνουν κάποιο συμβόλαιο μαζί τους. Είναι δλδ πολύ πιθανό να έχουμε 2 μπιχλιμπίδια, ένα για Αττική Οδό και κάτω απ' τ' αυλάκι, και ένα για πάνω.
Δεν είναι θέμα τεχνολογίας, είναι θέμα συμφωνίας μεταξύ των εταιρειών εκμετάλευσης.

Αν βέβαια αποφασίσουν κάποια στιγμή να το ενοποιήσουν το σύστημα τόσο το καλύτερο για μας Wink


δε διαβασες προσεκτικα

Μεχρι τον Ιουνη υπηρχε θεμα με το μπιχλιμπιδι, πλεον ΟΧΙ
Για τη συμφωνια, θελει το κρατος (αυτο το ξερω) για να πεσουν λιγο και τα χρηματα που δινει ο μεσος οδηγος (κατι που ειναι αυτονοητο σε αλλες χωρες). Υπαρχει βουληση πολιτικη να δουμε τι θα γινει με τα συμφεροντα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 14:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διευκρίνηση:

όταν λες ότι υπήρχε πρόβλημα με το e-pass μέχρι τον Ιούνη τι εννοείς?
έχω περάσει αρκετές φορές (και πρόσφατα) από τα διόδια της πελοπονήσσου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα Confused



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 14:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αποτι μου ειπε ατομο απο εκει καποιες παρτιδες δεν ηταν συμβατες, τα νεα μηχανακια (απο Ιουνη) θα ειναι συμβατα με ολα τα διοδια της χωρας


(σου γραφω οτι μου ειπε, τεχνικα και λεπτομεριες δε ξερω, καποια μου ειπε αλλα δε...θυμαμαι Embarassed )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 19:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτηση δικη μου τωρα....
Για την αποκτηση εκτος απο την αιτηση κλπ, χρεωνεσαι με κατι για το μπιχλιμπιδι??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 19:37:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πληρωνεις 100ευρω εγγυηση και δινεις και ε9
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 19:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
ερωτηση δικη μου τωρα....
Για την αποκτηση εκτος απο την αιτηση κλπ, χρεωνεσαι με κατι για το μπιχλιμπιδι??


όχι λέμε...
η αττική οδός δεν διοικείται από έλληνες, είναι φυσιολογικές οι καταστάσεις Razz

δεν χρεώνεσαι (πλέον) οτιδήποτε έξτρα. απλά ανάλογα με το πρόγραμμα πρέπει να φορτώσεις το μηχανηματάκι σου με ένα συγκεκριμένο αρχικό ποσό. νομίζω για το εξπρές είναι 20 ή 30 ευρώ. στις επόμενες φορτώσεις βάζεις ότι ποσό θες, όπως ξαναγράψαμε παραπάνω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 20:39:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xaxaxa
καλα ρε, μην φωναζετε...
Ειχα 6 ωρες σχολη και αλλες 3 καφε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 20:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνα με το λινκ της χρυσας στην αρχη βαζεις τουλαχιστον 15 ευρα και μετα (οπως εγραψαν οι υπολοιποι) οσο θες


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2010, 10:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
ερωτηση δικη μου τωρα....
Για την αποκτηση εκτος απο την αιτηση κλπ, χρεωνεσαι με κατι για το μπιχλιμπιδι??


Για την απόκτηση του μηχανήματος δεν χρεώνεσε κάτι.
Αν το χάσεις τότε το χρεώνεσε κανονικά. Η αξία του είναι 20,00€



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Μάρ 2010, 12:08:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γτ, υπαρχει περιπτωση να στο ζητησουν πισω; ποση "συμβαση" εχει; ετησια; αμα δεν το φορτωσεις για καιρο παιζει να παψει να ισχυει;;;
υ.γ. βαλανε στο σπαθοβουνι και στο ρευμα για αθηνα διοδια,οποτε οτι γλυτωσουμε καλο ειναι... Crying or Very sad


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1638s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on