PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Πρόβλημα με την ένδειξη θερμοκρασίας...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2010, 14:11:54    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Πρόβλημα με την ένδειξη θερμοκρασίας... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί εδώ και αρκετό καιρό αντιμετωπίζω το παρακάτω πρόβλημα.
Πριν 3 βδομάδες άρχισε να ανεβοκατεβαίνει ο δείκτης της θερμοκρασίας σαν τρελός και έτρεχαν και νερά από τη μηχανή όταν έσκυψα κάτω από το αμάξι. Το πήγα στην Peugeot και μου άλλαξαν -για δεύτερη φορά μέσα σε ένα χρόνο- την αντλία νερού, την τροχαλία της και την βαλβίδα που ελέγχει τη θερμοκρασία. Για περίπου 10 μέρες το αμάξι δούλευε μια χαρά αλλά τις τελευταίες μέρες έχει αρχίσει πάλι να παίζει ο δείκτης της θερμοκρασίας. Όχι τόσο όσο την άλλη φορά αλλά πηγαίνει συνέχεια από τους 80 στους 90 βαθμούς και αντίστροφα. Δηλαδή χθες του έκανα άνοιγμα από τα 130 όταν ήταν 90 οι βαθμοί και μέχρι να φτάσω 190 είχε πέσει στους 80.
Να σημειώσω ότι φοράει το αμάξι i/c αν και δεν νομίζω να ευθύνεται αυτό γιατί το φορούσα αρκετό καιρό πριν εμφανιστεί αυτό το πρόβλημα.
Αν έχετε καμιά ιδέα ρε παιδιά πέιτε την γιατί βλέπω να μου ξαναπέρνουν κανένα 200ευρω και να μην φτιάχνεται πάλι.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2010, 22:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν κινεισαι με υψηλη ταχυτητα ειναι λογικο να πεφτει η θερμοκρασια του κινητηρα μερικους βαθμους, κι εγω το παρατηρω αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2010, 23:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτό που λες Άκη το είχα παρατηρήσει κι εγώ από όταν πρωτοπήρα το αμάξι αλλά δυστυχώς αυτό που γίνεται τώρα δεν είναι φυσιολογικό. Το ξαναπήγα μια βόλτα και ενώ είχε ζεσταθεί τελείως (μέχρι και η ένδειξη του λαδιού ήταν στη μέση) μόλις άφηνα το γκάζι έπεφτε αμέσως στους 80. Έχει τα ίδια συμπτώματα που είχε πριν μου αλλάξουν την αντλία. Αλλά δεν είναι δυνατόν αυτό το πράγμα, έχω αλλάξει αντλία δύο φορές και το αυτοκίνητο δεν το έχω 2 χρόνια. Την τελευταία την άλλαξα πριν ένα μήνα. Κανονικά τα ανταλλακτικά δεν έχουν εγγύηση ένα χρόνο? Δεν αντέχω να ξαναδώσω 200 ευρώ αυτό το μήνα ειλικρινά.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2010, 01:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eιπαμε, τα ανταλλακτικα που αλλαζονται υπο καθεστως εγγυησης εχουν αλλα 2 χρονια εγγυηση εκ νεου.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2010, 08:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες τη βαλβιδα θερμοκρασιας που βρισκεται τοποθετημενη στο κουτι του θερμοστατη. 14€ κοστιζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάρ 2010, 21:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτή τη βαλβίδα μου την άλλαξαν πριν τρεις βδομάδες Άκη. Σήμερα το πήγα, του έκαναν τηλεφόρτηση στον εγκέφαλο αλλά το πρόβλημα παραμένει. Άσε που σβήστηκε και το πρόγραμμα. Αύριο μου είπαν να το ξαναπάω να το δουν πιο προσεκτικά. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό. Πάντως με όποιον έχω μιλήσει για τον θερμοστάτη μου λέει, τι δουλειά είχε ο εγκέφαλος δεν ξέρω.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2010, 13:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαξα μια φορα θερμοστατη με δικια μου χρεωση του ανταλλακτικου (80€).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2010, 22:55:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kι εμένα σήμερα Άκη μου είπαν ότι θα μου αλλάξουν το θερμοστάτη μετά το Πάσχα. Πήρε πολύ ώρα για να στον αλλάξουν? Γιατι εμένα μου είπαν ότι θέλει πολύ δουλειά και ότι μπορεί να μείνει μέσα το αμάξι.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2010, 23:08:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Theo_207RC έγραψε:
Kι εμένα σήμερα Άκη μου είπαν ότι θα μου αλλάξουν το θερμοστάτη μετά το Πάσχα. Πήρε πολύ ώρα για να στον αλλάξουν? Γιατι εμένα μου είπαν ότι θέλει πολύ δουλειά και ότι μπορεί να μείνει μέσα το αμάξι.


Θοδωρή, αν δεις που είναι ο θερμοστάτης, θα τραβάς τα μαλλιά σου.
Είναι σε πολύ δύσκολο σημείο και χρειάζεται αρκετή ώρα ξηλώματος για να φτάσεις κοντά του.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2010, 00:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε Στέλιο όπως σου είπα και προχθές στο τηλέφωνο πέρα από όλα τα άλλα έχει γυρίσει σε μαμά mode ο εγκέφαλος και είμαι μαμά 175 αλογάκια. Ελπίζω μετά το Πάσχα που θα μου το φτιάξουν να μου αναστήσεις και τα υπόλοιπα που ψόφισαν. Laughing
Πάντως θυμάμαι και την αντλία όταν μου είχαν αλλάξει είχαν ξηλώσει πολλά πράγματα. Σε αυτό το μηχανοστάσιο ούτε κατσαβίδι δεν χωράει.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2010, 16:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Theo_207RC έγραψε:
Kι εμένα σήμερα Άκη μου είπαν ότι θα μου αλλάξουν το θερμοστάτη μετά το Πάσχα. Πήρε πολύ ώρα για να στον αλλάξουν? Γιατι εμένα μου είπαν ότι θέλει πολύ δουλειά και ότι μπορεί να μείνει μέσα το αμάξι.


Θοδωρή, αν δεις που είναι ο θερμοστάτης, θα τραβάς τα μαλλιά σου.
Είναι σε πολύ δύσκολο σημείο και χρειάζεται αρκετή ώρα ξηλώματος για να φτάσεις κοντά του.

Τρεις ωρες δουλεια ειναι, μεχρι και την πλεξουδα με τα μπουζοκαλωδια ξηλωνουν, τον εγκεφαλο, τη μπαταρια και την βαση της κτλ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2010, 22:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Theo_207RC έγραψε:
Άσε Στέλιο όπως σου είπα και προχθές στο τηλέφωνο πέρα από όλα τα άλλα έχει γυρίσει σε μαμά mode ο εγκέφαλος και είμαι μαμά 175 αλογάκια.


Χα,τι να πω και γω....παω σαν κοτα εδω και 4 μηνες για να μη σπασει το μοτερ...μιλαμε για μεγαλη πικρα!! Crying or Very sad


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2010, 21:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:
Theo_207RC έγραψε:
Άσε Στέλιο όπως σου είπα και προχθές στο τηλέφωνο πέρα από όλα τα άλλα έχει γυρίσει σε μαμά mode ο εγκέφαλος και είμαι μαμά 175 αλογάκια.


Χα,τι να πω και γω....παω σαν κοτα εδω και 4 μηνες για να μη σπασει το μοτερ...μιλαμε για μεγαλη πικρα!! Crying or Very sad


Γιατί τι ακριβώς έχει το μοτεράκι σου?
Πάντως πρέπει να παρατηρήσω ότι μαμά στρίβει καλύτερα. Πήγα όμως να κάνω προσπέρασμα χωρίς να κατεβάσω και δεν ανέβαζε το αναθεματισμένο.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2010, 15:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα πήγα το αυτοκίνητο στην Peugeot άλλαξα τον θερμοστάτη και πάλι τα ίδια. Crying or Very sad Crying or Very sad
Μόλις αφήσω το γκάζι με 5η κατεβαίνει η θερμοκρασία στους 80 βαθμούς. Ρε παιδιά μήπως το έχει παρατηρήσει και κανένας άλλος αυτό γιατί ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω. Μήπως είναι φυσιολογικό και εμένα μου φαίνεται περίεργο? Πάντως παλια χωρίς το ιντερκούλερ δεν μου το έκανε. Ούτε όταν το πρωτοέβαλα.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 00:39:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρατήρησα ακριβώς ότι λέει ο Θοδωρής από πάνω, μόλις αφήσω το γκάζι, πέφτει η θερμοκρασία στους 78, ο νους μου πάει σε κολλημένη βαλβίδα θερμοστστη, αλλά ο Θοδωρής από πάνω λέει ότι του την άλλαξαν και δε διορθώθηκε... Και δε μας είπε τελικά και τι ήταν... :-/
Question Question Question



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 10:41:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα το αμαξι όταν είμαι πορεία με νορμάλ ταχύτητα στους 85-86 δουλεύει


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 11:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω και εγώ μια από τα ίδια όταν είμαι κολλημένος σε κίνηση ή πηγαίνω ήρεμα έχω κανονικά 90 βαθμούς όταν ανοιχτώ λιγάκι (όσο τραβάει το δικό μου) μπορεί να πέσει και κάτω από 70. Να πω απλά ότι άλλαξα θερμοστάτη πριν μια βδομάδα για το ίδιο πρόβλημα και για 2~3 μέρες όλα ήταν ΟΚ (νομίζω γιατί δεν είχα βγει και από Πειραιά να το τρέξω να δω).

Δικαιολογία ήταν ότι φταίνε τα led και τα xenon και μάλλον δημιουργούν το πρόβλημα, τα όποια βεβαία φοράω 2 χρόνια και που τα έβγαλα απλά για τους κάνω την χάρη @@...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 13:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρατάει μια σταθερή 80 βαθμούς συνήθως, και παίζει από 78 μέχρι 92. Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα είναι ο θερμοστατης, αλλά με προβληματίζει αυτό που είπε ο Θοδωρής, ότι δηλαδή δεν λύθηκε το πρόβλημα.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 14:05:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη εχω αλλάξει κι εγω θερμοστάτη επειδη ανεβαζε θερμοκρασία αλλα το συγκεκριμενο φαινόμενο να πεσει τοσο χαμηλά σε πορεία δεν μου εχει τυχει. Συγκεκριμενα με κατεύθυνση προς Λαμία πριν τα διόδια του Αγιου Στεφανου σήμερα το πρωι ενω πήγαινα με 110 αφησα γκαζι και κατεβηκα όλη τη κατηφορα ετσι (1, 5 χιλιομετρο περιπου) με τη θερμοκρασία να είναι το λιγότερο 85 εκεί που δουλεύει πάντα στο δικο μου (εκτος και αν μπλεξω σε κινηση)


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 19:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε κίνηση 90 σταθερά (μπορεί και παραπάνω σταματημένος σε κίνηση), αλλά σε ανοιχτό δρόμο από 80-85 (περίπου) και αν μετά από κίνηση και 90+ βαθμούς κάνω απότομο άνοιγμα και αφήσω να ρολάρει (ειδικά με χαμηλή περιβάλλοντος) πέφτει αρκετά μπορεί και κάτω από 75 κάποιες φορές...σε 10-20 sec έχει ξαναρθει στους 80 περίπου...

Από το 1ο χιλιόμετρο το έκανε και μαμά και όταν έβαλα πρόγραμμα και μετά όταν άλλαξα ιντερκουλερ, ακριβώς η ίδια συμπεριφορά.

Κανένα πρόβλημα άλλο, μάλλον σαν φυσιολογικό μου κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,149s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on