PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - THP water injection
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 19:29:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Τηλέφωνο να έπαιρνες όταν ήταν να βρεθείς με τον άμπαλλο να βάλετε το κιτάκι γα** τις δικαιολογίες σου! Evil


χεχε όλη η δουλεια έγινε το μεσημέρι του Σαββάτου στα Γιαννιτσά, την άλλη μέρα πίσω Σαλόνικα....

Τώρα που δρόσισα το αμάξι, καιρός να δροσιστώ και εγώ. Άντε αν κατέβεις 1ο πόδι πάρε τηλ απο Παρασκευή το βλέπω για άδεια (αν κάτσει)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 20:49:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
Steve έγραψε:
Τηλέφωνο να έπαιρνες όταν ήταν να βρεθείς με τον άμπαλλο να βάλετε το κιτάκι γα** τις δικαιολογίες σου! Evil


χεχε όλη η δουλεια έγινε το μεσημέρι του Σαββάτου στα Γιαννιτσά, την άλλη μέρα πίσω Σαλόνικα....

Τώρα που δρόσισα το αμάξι, καιρός να δροσιστώ και εγώ. Άντε αν κατέβεις 1ο πόδι πάρε τηλ απο Παρασκευή το βλέπω για άδεια (αν κάτσει)
Της θειάς σου...

Μάλλον θα είμαι Λάρισα Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Αύγ 2012, 08:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερει κανεις αν η ισοπροπιλικη αλκοολη κανει αντι για μεθανολη; Ειναι πιο ευκολο να βρεις στα φαρμακεια πολυ καλης ποιοτητας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Αύγ 2012, 11:09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

isim έγραψε:
Ξερει κανεις αν η ισοπροπιλικη αλκοολη κανει αντι για μεθανολη; Ειναι πιο ευκολο να βρεις στα φαρμακεια πολυ καλης ποιοτητας


Σε καμία περίπτωση αντί της μεθανόλης. Δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μεγάλες ποσότητες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Αύγ 2012, 22:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορει,παντα αραιωμενο,οπως κ η μεθανολη.... μην αγχωνεις το κοσμο Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Αύγ 2012, 11:41:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είπα το αντίθετο, αυτό που είπα είναι ότι δεν μπαίνει σκέτη η ισοπροπανόλη χωρίς μεθανόλη. Και πάλι θέλει πολύ προσοχή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Αύγ 2012, 14:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για δώστε ρε παίδες μια βοήθεια όποιος έχει βάλει devilown DVC-30:

Δούλευα το κιτ για 3 εβδομάδες και ψεκαζα κανονικά, δηλαδή το πράσινο λαμπάκι άναβε (που είναι για την αντλία) τώρα πλέον τίποτα. Με πολύμετρο τσέκαρα το πορτοκαλί καλωδιο και βγάζει 12V τσέκαρα τα δύο καλώδια της αντλίας και έχω 12V και απο εκεί. Τσέκαρα το κύκλωμα που παίρνει πίεση ο map sensor του devilswon , όλα καλα. Άλλωστε δεν θα δούλευε και το μπαρόμετρο αν δεν έπαιρνε πίεση το devilsown.

Λέτε να έχω κανα θέμα με την αντλία? Ήδη έχω στείλε email στην Devilsown περιμένω απο εκεί μία απάντηση....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Αύγ 2012, 16:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την ασφαλεια την ειδες ρε κωστα,μηπως την εχει καψει?εχει μια ασφαλεια το κιτακι,για τσεκαρετην.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Αύγ 2012, 18:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:

Λέτε να έχω κανα θέμα με την αντλία? Ήδη έχω στείλε email στην Devilsown περιμένω απο εκεί μία απάντηση....

Όπως τα λες μάλλον με την αντλία σου έχεις θέμα.
Εγγύηση δεν έχει το κιτ?



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Αύγ 2012, 19:43:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

michael-grivas έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:

Λέτε να έχω κανα θέμα με την αντλία? Ήδη έχω στείλε email στην Devilsown περιμένω απο εκεί μία απάντηση....

Όπως τα λες μάλλον με την αντλία σου έχεις θέμα.
Εγγύηση δεν έχει το κιτ?


Έχει, έχω ήδη γράψει στο forum της devilsown και περιμένω οδηγίες - κατευθύνσεις.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Diamadis (Diamadis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 16:40:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι γνώμη έχετε για χρήση του water injection σε μαμά αμάξι μόνο με νερό (ίσως αργότερα και λίγο μεθανόλης) με σκοπό να πέσουν οι θερμοκρασίες, να καθαρίσει το μοτέρ και οι βαλβίδες από επικαθήσεις, και να είναι πάντα το καύσιμο 100+ οκτάνια ανεξάρτητα του τι θα σου βάλει ο βενζινάς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Diamadis έγραψε:
Τι γνώμη έχετε για χρήση του water injection σε μαμά αμάξι μόνο με νερό (ίσως αργότερα και λίγο μεθανόλης) με σκοπό να πέσουν οι θερμοκρασίες, να καθαρίσει το μοτέρ και οι βαλβίδες από επικαθήσεις, και να είναι πάντα το καύσιμο 100+ οκτάνια ανεξάρτητα του τι θα σου βάλει ο βενζινάς;


Αν μπορείς να διαθέσεις το ποσό για ένα τέτοιο σύστημα, κάντο για προστασία και καθαριότητα. Τωρα εγώ που έβαλα 95 άρα για 500 χιλιόμετρα δεν κατάλαβα κάτι διαφορετικό απο τις επιδόσεις του αμαξιού.

Βέβαια σε επαναλαμβανόμενα πατήματα δεν καταλάβαινε τίποτα το αμάξι απο θερμοκρασίες - απόδοση.

Όμως μόνο και μόνο για την προστασία και την καθαριότητα αξίζει πιστεύω ακόμα και στο μαμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Diamadis (Diamadis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 18:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
Diamadis έγραψε:
Τι γνώμη έχετε για χρήση του water injection σε μαμά αμάξι μόνο με νερό (ίσως αργότερα και λίγο μεθανόλης) με σκοπό να πέσουν οι θερμοκρασίες, να καθαρίσει το μοτέρ και οι βαλβίδες από επικαθήσεις, και να είναι πάντα το καύσιμο 100+ οκτάνια ανεξάρτητα του τι θα σου βάλει ο βενζινάς;


Αν μπορείς να διαθέσεις το ποσό για ένα τέτοιο σύστημα, κάντο για προστασία και καθαριότητα. Τωρα εγώ που έβαλα 95 άρα για 500 χιλιόμετρα δεν κατάλαβα κάτι διαφορετικό απο τις επιδόσεις του αμαξιού.

Βέβαια σε επαναλαμβανόμενα πατήματα δεν καταλάβαινε τίποτα το αμάξι απο θερμοκρασίες - απόδοση.

Όμως μόνο και μόνο για την προστασία και την καθαριότητα αξίζει πιστεύω ακόμα και στο μαμα.

Βασικά το αμάξι λόγω πολύ μικρού μηχανοστασίου βράζει (MINI Cooper S) και έλεγα να βάλω κούλερ.
Αλλά σκέφτηκα με τα μισά χρήματα να βάλω water injection που έχει και άλλα οφέλη εκτός από τις χαμηλότερες θερμοκρασίες.
Κατά τα άλλα το αυτοκίνητο μια εισαγωγή της K&N έχει και μαμα πρόγραμμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 19:10:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Diamadis έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
Diamadis έγραψε:
Τι γνώμη έχετε για χρήση του water injection σε μαμά αμάξι μόνο με νερό (ίσως αργότερα και λίγο μεθανόλης) με σκοπό να πέσουν οι θερμοκρασίες, να καθαρίσει το μοτέρ και οι βαλβίδες από επικαθήσεις, και να είναι πάντα το καύσιμο 100+ οκτάνια ανεξάρτητα του τι θα σου βάλει ο βενζινάς;


Αν μπορείς να διαθέσεις το ποσό για ένα τέτοιο σύστημα, κάντο για προστασία και καθαριότητα. Τωρα εγώ που έβαλα 95 άρα για 500 χιλιόμετρα δεν κατάλαβα κάτι διαφορετικό απο τις επιδόσεις του αμαξιού.

Βέβαια σε επαναλαμβανόμενα πατήματα δεν καταλάβαινε τίποτα το αμάξι απο θερμοκρασίες - απόδοση.

Όμως μόνο και μόνο για την προστασία και την καθαριότητα αξίζει πιστεύω ακόμα και στο μαμα.

Βασικά το αμάξι λόγω πολύ μικρού μηχανοστασίου βράζει (MINI Cooper S) και έλεγα να βάλω κούλερ.
Αλλά σκέφτηκα με τα μισά χρήματα να βάλω water injection που έχει και άλλα οφέλη εκτός από τις χαμηλότερες θερμοκρασίες.
Κατά τα άλλα το αυτοκίνητο μια εισαγωγή της K&N έχει και μαμα πρόγραμμα.


Εισαι ο Διαμαντης που νομιζω; με το μαυρο μινι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Diamadis (Diamadis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 19:53:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ω ναι! Cool
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου ότι έχει τουμπανέψει κι άλλο το 207!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Σεπ 2012, 20:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καποιος εκανε καγκουριες??? Laughing Laughing Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2012, 18:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS πες αλεύρι...

http://uk.farnell.com/freescale-semiconductor/mpx2202asx/ic-pressure-sensor-0-to-200kpa/dp/1908020

http://uk.farnell.com/freescale-semiconductor/mpxa4250ac6u/ic-pressure-sensor/dp/1555609

http://uk.farnell.com/jsp/search/productdetail.jsp?SKU=2102576&MER=baynote-2102576-pr



Twisted evil Twisted evil Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2012, 21:15:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
SAKIS-LEMANS πες αλεύρι...

http://uk.farnell.com/freescale-semiconductor/mpx2202asx/ic-pressure-sensor-0-to-200kpa/dp/1908020

http://uk.farnell.com/freescale-semiconductor/mpxa4250ac6u/ic-pressure-sensor/dp/1555609

http://uk.farnell.com/jsp/search/productdetail.jsp?SKU=2102576&MER=baynote-2102576-pr



Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Για πες και σε μας τους ασχετους τι τα κανουμε αυτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Νοέ 2012, 08:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαπ αισθητηρες ειναι....φτιχνεις το κυκλωματακι σου εσυ αν πιανει το χερι σου και ετοιμος ο κοντρολερ να ψεκαζει απο οτι πιεση μεχρι οτι πιεση θες..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Νοέ 2012, 08:57:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ από μοτερ,ανεπιστροφες κτλ τι κανείς?


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 8 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2993s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on