PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - THP water injection
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάϊ 2012, 23:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχουμε κανενα νεο?



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 00:30:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν εννοείς εμένα... μπααα δεν βρήκα χρόνο να ασχοληθώ ακόμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 02:26:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb Left ok.



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 12:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Καλορίζικο, πόσο σου κόστισε αν επιτρέπεται?


435 Ευρώ μαζί και μεταφορικά

Είναι το DVC-30
http://www.methanol-injection.co.uk/product_info.php?cPath=21&products_id=29

πήρα και το φλοτέρ για την στάθμη, καθώς και ένα παγούρι.


Το παγουρι που θα το βαλεις?

Λογικα αυριο θα εχει μπει και το δικο μου!



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 17:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Καλορίζικο, πόσο σου κόστισε αν επιτρέπεται?


435 Ευρώ μαζί και μεταφορικά

Είναι το DVC-30
http://www.methanol-injection.co.uk/product_info.php?cPath=21&products_id=29

πήρα και το φλοτέρ για την στάθμη, καθώς και ένα παγούρι.


Το παγουρι που θα το βαλεις?

Λογικα αυριο θα εχει μπει και το δικο μου!


Λέω να το βάλω πίσω στις αποσκευές μαζί με την αντλία.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 18:06:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θα ναι μεγαλη η διαδρομη γιανα παει στο μπεκ?Και κατι ακομα.Γιατι δεν πηρες αυτο που ριχνει αναλογα με τα bar πιεσης...ηταν και πιο φθηνο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 19:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ParisMcridis έγραψε:
δε θα ναι μεγαλη η διαδρομη γιανα παει στο μπεκ?Και κατι ακομα.Γιατι δεν πηρες αυτο που ριχνει αναλογα με τα bar πιεσης...ηταν και πιο φθηνο.


αυτό που πήρα εγώ έχει δικό του map sensor και δεν χρειάζεται να συνδεθεί με τον map του αυτοκινήτου. Mε την πίεση δουλευει πάλι. Θα χρειαστεί να βάλω ένα ταφ, το οποίο έχει το κιτ. Απλα δεν βάζεις καλώδια επιπλέον στον map. Α και ο map ο συγκεκριμένος διαβάζει μέχρι 3 bar, κάτι που δεν είναι χρήσιμο με το παρόν setup.


Τωρα για την απόσταση τι να πω, ο σωλήνας ίσα ίσα φτάνει αλλα και η τρόμπα στέλνει σχεδών 14 bar πίεση, η οποία μπορεί να ρυθμιστεί μέχρι και στα 17 bar. Θα δούμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim_207GT (Jim)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 12 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 157

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 20:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω το εχω τοποθετημενο πισω στο πορτμπαγκαζ εδω και ενα χρονο και δουλευει τελεια το μονο αρνητικο οτι σου τρωει λιγο χωρο οταν φορτωνεις αποσκευες


207 GT με τρελή πίεση!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάϊ 2012, 15:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια φωτό να δούμε το nozzle πως το έχεις βάλει θα βάλεις?

Very happy

για τις αποσκευές έχω το golf οπότε no problem


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 12:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλαμε και το water injection επιτελους!

Εχω φωτο μονο απο το engine bay. Θα ανεβασω και φωτο το βραδυ αν ειναι απο το κουμπακι που μπορω να ενεργοποιησω το μοτερακι τις AEM, και ενα φωτακι κοντα στο λεβιε που οταν παταω πανω απο συγκεκριμενες στροφες αναβει οτι μπαινουν τα νερα!




Μεθανολες δεν εχω βαλει ακομα.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 13:00:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία σωλήνα cooler! Που την έχεις φτιάξει; Very happy

Το μπεκάκι του wi δεν θα ήταν πιο σωστό αν έμπαινε υπό γωνία;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 13:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή ήμουν παρόν στην παρ' ολίγον τοποθέτηση του water injection στον SAKIS-LEMANS, μου γεννήθηκε η εξής απορία όταν ήρθε η ώρα του μπεκ, όπως και τώρα:

Η αντλία του w-i στέλνει πίεση μέχρι και 200PSI απ' ότι έγραφε, δηλαδή 14 bar περίπου, έτσι ώστε να δημιουργήσει την "πάχνη" από το νερό.

Στην τοποθέτηση σου,



ενώ στέλνεις αέρα με περίπου π.χ. 1 bar ή 1,5 το πολύ (ανάλογα το τί πίεση δουλεύεις εκείνη τη στιγμή βέβαια), το μπεκ του w-i σκάει κάθετα με... παραπάνω πίεση από του αέρα, που σημαίνει πως σίγουρα θα έχεις στροβιλισμό.

Τώρα, το πρόβλημα θα είναι πόσο στροβιλισμό θα έχεις, κάτι το οποίο δεν γνωρίζω γιατί δεν είδα πώς ψεκάζει το μπεκ (δε καταφέραμε να το λειτουργήσουμε) και αν αξίζει τον κόπο να το βάλεις υπό γωνία, η οποία κατ' εμέ θα πρέπει να είναι το ελάχιστο 45° ή όσο πιο παράλληλα γίνεται με τον σωλήνα της εισαγωγής, για να μην παρεμποδίζεις την ροή του αέρα στην πεταλούδα...

Όταν καταφέρει ο SAKIS-LEMANS να το τοποθετήσει, τότε θα έχω... χειροπιαστά αποτελέσματα Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:36:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
Βαλαμε και το water injection επιτελους!

Εχω φωτο μονο απο το engine bay. Θα ανεβασω και φωτο το βραδυ αν ειναι απο το κουμπακι που μπορω να ενεργοποιησω το μοτερακι τις AEM, και ενα φωτακι κοντα στο λεβιε που οταν παταω πανω απο συγκεκριμενες στροφες αναβει οτι μπαινουν τα νερα!




Μεθανολες δεν εχω βαλει ακομα.


Moνος το εβαλες,,,,η ο Βαγγέλης..???αν το εβαλε ο Βαγγελης...πες του οτι με αντιγραφει Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Επειδή ήμουν παρόν στην παρ' ολίγον τοποθέτηση του water injection στον SAKIS-LEMANS, μου γεννήθηκε η εξής απορία όταν ήρθε η ώρα του μπεκ, όπως και τώρα:

Η αντλία του w-i στέλνει πίεση μέχρι και 200PSI απ' ότι έγραφε, δηλαδή 14 bar περίπου, έτσι ώστε να δημιουργήσει την "πάχνη" από το νερό.

Στην τοποθέτηση σου,



ενώ στέλνεις αέρα με περίπου π.χ. 1 bar ή 1,5 το πολύ (ανάλογα το τί πίεση δουλεύεις εκείνη τη στιγμή βέβαια), το μπεκ του w-i σκάει κάθετα με... παραπάνω πίεση από του αέρα, που σημαίνει πως σίγουρα θα έχεις στροβιλισμό.

Τώρα, το πρόβλημα θα είναι πόσο στροβιλισμό θα έχεις, κάτι το οποίο δεν γνωρίζω γιατί δεν είδα πώς ψεκάζει το μπεκ (δε καταφέραμε να το λειτουργήσουμε) και αν αξίζει τον κόπο να το βάλεις υπό γωνία, η οποία κατ' εμέ θα πρέπει να είναι το ελάχιστο 45° ή όσο πιο παράλληλα γίνεται με τον σωλήνα της εισαγωγής, για να μην παρεμποδίζεις την ροή του αέρα στην πεταλούδα...

Όταν καταφέρει ο SAKIS-LEMANS να το τοποθετήσει, τότε θα έχω... χειροπιαστά αποτελέσματα Laughing


Steve στις οδηγίες λέει να μπει να καθετα...αλλα εκτός αυτου...το πράγμα οταν ψεκάζει.. βγάζει νέφος-σκόνη νερου...δεν εχει πίεση...δλδ αν ετσι απλα το κρατάς με το χερι και ψεκάσει... ακόμα και αν φυσάς με το στόμα θα αλλάξει η κατεύθυνση του ψεκαστου ζωμού ..!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 15:50:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο χαζη η απορια μου, αλλα δεν ειναι τοποθετημενο αρκετα μακρια απο τους κυλινδρους? Ενωω πως ναι μεν ψεκαζει νεφος, αλλα μεχρι να φτασει πεταλουδα/εισαγωγη/θαλαμους, δεν υπαρχει περιπτωση να υγροποιηται το νεφος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 18:38:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
Steve στις οδηγίες λέει να μπει να καθετα...αλλα εκτός αυτου...το πράγμα οταν ψεκάζει.. βγάζει νέφος-σκόνη νερου...δεν εχει πίεση...δλδ αν ετσι απλα το κρατάς με το χερι και ψεκάσει... ακόμα και αν φυσάς με το στόμα θα αλλάξει η κατεύθυνση του ψεκαστου ζωμού ..!
Γι αυτό είπα, δεν το έχω δει να δουλεύει για να δω πως βγαίνει το νέφος που λες εσύ, και κρατάω την επιφύλαξη αν αξίζει τον κόπο να μπει υπό γωνία!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 21:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και υπό γωνιά μια χαρα δουλευει.....δεν εχει διαφορα απο καθετο..

Το θεμα ισως ειναι και λιγο ψυχολογικο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 05:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Λιγο χαζη η απορια μου, αλλα δεν ειναι τοποθετημενο αρκετα μακρια απο τους κυλινδρους? Ενωω πως ναι μεν ψεκαζει νεφος, αλλα μεχρι να φτασει πεταλουδα/εισαγωγη/θαλαμους, δεν υπαρχει περιπτωση να υγροποιηται το νεφος?


ούτε μία στο εκατομύριο.

παραθέτω ένα Link απο την devilsown για το που και πως μπορεί να τοποθετηθεί το μπεκάκι.


http://www.alcohol-injection.com/en/content/20-where-to-locate-your-alcohol-water-injection-nozzle


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 07:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε παιζει τοσο μεγαλο ρολο το ποσο μακρια απτους κυλινδρους,το οσο ναναι πριν τον μαπ.η δουλεια του ειναι να ριχνει τη θερμοκρασια κ αυτη τη θερμοκρασια ΠΡΕΠΕΙ να τη διαβασει ο μαπ Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2012, 07:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα να το τελειωσουμε.. Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 6 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1838s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on