PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καλοκαιρινό Touring στην Αγ. Άννα 10-11-12 Ιουλίου 2009
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 08:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Καλοκαιρινό Touring στην Αγ. Άννα 10-11-12 Ιουλίου 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το PSClub έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στο Καλοκαιρινό Touring που θα γίνει στo "Camping Club Αγία Άννα" που βρίσκεται στην Β. Εύβοια, την Παρασκευή 10, Σάββατο 11 και Κυριακή 12 Ιουλίου 2009.



Το Club Αγία Άννα είναι ο απόλυτος καλοκαιρινός προορισμός, για όσους αναζητάνε όλα τα απαραίτητα συστατικά για ...καλές διακοπές!

Ένας ονειρεμένος προορισμός διακοπών, μόλις δύομιση ώρες από την Αθήνα, μέσα σε ένα πευκόφυτο δάσος και σε απόσταση αναπνοής από την μαγευτική παραλία της Αγίας Άννας. Εάν έχετε έρθει είμαστε σίγουροι ότι έχουμε ήδη μπει στο shortlist των επιλογών σας. Εάν όχι, έχετε κάνει ήδη το πρώτο click για να ζήσετε από κοντά την εμπειρία διακοπών Club Αγία Άννα.

Ιδανικός προορισμός τόσο για σύντομες αποδράσεις από την πόλη, όσο και για πολυήμερες διακοπές, στο Club Αγία Άννα, συναντιούνται νεανικές παρέες, οικογένειες και φανατικοί campers.


Τιμές ανά ημέρα

Άτομο : 3,7 ευρώ / ημέρα
Θέση πολύ μεγάλη : 4,9 ευρώ / ημέρα
Θέση μεγάλη : 3,9 ευρώ / ημέρα
Θέση μικρή : 3,7 ευρώ / ημέρα
Αυτοκίνητο : 2,1 ευρώ / ημέρα
Ρεύμα : 2,4 ευρώ / ημέρα


Χάρτης και τρόποι πρόσβασης

Η διαδρομή προς το club Αγία Άννα θα σας βάλει στην κατάλληλη διάθεση για να ξεκινήσετε τις διακοπές σας, καθώς το τοπίο αλλάζει χρώματα και διαθέσεις και συνδυάζει βουνό και θάλασσα.

http://www.clubagiaanna.gr/images/articles/content/map_greece.jpg

Από Αθήνα...
με κατεύθυνση προς Ιστιαία, ακολουθείτε το δρόμο Αθήνα-Χαλκίδα-Στροφιλιά (χωρίς να στρίψετε αριστερά προς Λίμνη) και στο 69ο χλμ. απο τη Χαλκίδα συναντάτε την παράκαμψη η οποία σας οδηγεί στην παραλία της Αγίας Άννας.

Από Θεσσαλονίκη...
Ακολουθώντας την εθνική οδό Αθηνών-Λαμίας και σε απόσταση 60 χλμ. από τη Λαμία, συναντάτε το λιμάνι της Γλύφας, στη Φθιώτιδα. Από τη Γλύφα προς τον Αγιόκαμπο Ευβοίας εκτελούνται πολύ συχνά δρομολόγια με φέρυ. Αποβιβαζόμενοι στο λιμάνι του Αγιόκαμπου ακολουθείτε τη διαδρομή προς Ιστιαία και Αγία Άννα μέσω Λίμνης.

Χιλιομετρικές αποστάσεις
(ακολουθώντας τις παραπάνω διαδρομές): Από Αθήνα: 156 χλμ. Από Θεσσαλονίκη: 322 χλμ


Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.


Πρόγραμμα

Ελεύθερο......



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:53:43, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 08:34:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφού δεν πήγα απ το σπίτι μου ρε παπάρι.... Λοιπόν, εγώ είμαι μέσα σε οποιαδήποτε ημερομηνία αποφασιστεί. 30άρη.... έπρεπε να το κάνεις poll.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 09:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμείς τα είπαμε.
λογικά θα ψήσω και τον kane μπας και ξεκουλαθούμε προς τα εκεί Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 09:20:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρχές Ιουλίου θα είμαστε Αγγλία οπότε επειδη θα λείψω τότε απ' το μαγαζί ειναι αδυνατο να "ξαναλείψω" Παρασκευή ή/και Σάββατο...
18 γενέθλιαζω οπότε δεν ξέρω αν και τι και πως θα παιχτεί γενικώς.
οπότε...αν μπορώ "διαδικαστικά" όποια απ τις 2 ημ/νιες ίσως ανέβω Σάββατο μεσημέρι/απόγευμα καπακι μετα δουλεια...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 09:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αρχές Ιουλίου θα είμαστε Αγγλία
Ναι, θα είμαστε Very happy

MEMsound έγραψε:
18 γενέθλιαζω οπότε δεν ξέρω αν και τι και πως θα παιχτεί γενικώς.
Μην με κάνεις να το αλλάξω σε Memsound's Birthday Touring Party Gang Bang 3 way poolside asian klp. klp.... Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 09:40:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Memsound's Birthday Touring Party Gang Bang 3 way poolside asian klp. klp.... Laughing


+1368 Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 09:45:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ πιθανο να ακολουθησω και εγω οποια απο τις 2 ημερομηνιες εκτος συγκλονιστικου απροοπτου παντα μιας και μιλαμε για εναμιση μηνα μετα και η δουλεια παντα εχει απροοπτα.
Θα φυγω Παρασκευη απογευμα μετα τη δουλεια και θα ειμαι βραδακι εκει.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 10:27:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 10-11-12 μου κάθετε καλύτερα γιατί στις 19 έχω βάφτιση.
Εκτός τρελού απροόπτου είμαι μέσα με πλήρη εξοπλισμό για camping!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 10:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεσα εννοειται...

Security style!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 10:59:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ for the record έχω μια προτίμηση προς το 10-12 Ιουλίου... Επειδή από άδειες δεν ξέρω τι θα παίξει, θα φύγω το νωρίτερο δυνατό από την δουλειά (κατα τις 3), οπότε γύρω στις 6 το απόγευμα θα είμαι Αγ.Άννα για το απογευματινό πισινάτο Razz

Να βλέπω χεράκια.... Από το 2004 έχουμε να κάνουμε μαζικό camping σαν λέσχη! Να ξέρουμε πόσα άτομα θα μαζευτούμε για να κάνουμε κράτηση να μαστε σε κοντινές θέσεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανω μια χαζη ερώτηση; Embarassed Embarassed

Θα ειστε και με εττερα ημισυ ή να φροντισω να ερθω χιμπατζης; Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Να κανω μια χαζη ερώτηση; Embarassed Embarassed

Θα ειστε και με εττερα ημισυ ή να φροντισω να ερθω χιμπατζης; Laughing
Όπως νομίζει ότι θα περάσει καλύτερα ο κάθε ένας Cool



Υ.Γ: Ο κος Παρμακλής να επικοινωνήσει με την γραμματεία παρακαλώ! Rotfl

Υ.Γ2: Ο π!@%#ης ο ταβερνιάρης, χρωστάει από πέρισυ ένα καρπούζι... Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:07:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:04:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ μέσα, δεν έχω προς το παρόν κάποια προτίμηση για ημερομηνία αλλά λογικά επειδή δεν ξέρω τι θα παίξει με άδεια κλπ μάλλον και εγώ από παρασκευή απόγευμα. Wink



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


Υ.Γ: Ο κος Παρμακλής να επικοινωνήσει με την γραμματεία παρακαλώ! Very happy


WC TIME : Laughing Laughing Laughing


- (steve:) ΤΟΚ ΤΟΚ ΤΟΚ

- (άγνωστος:) Αλλος!!

- (steve:) Τι άλλος βρε μ@λ@κ@ αφού εσύ είσαι!



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:08:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ φταίω με τον παλιοψεύταρο που πέτυχα? Razz

soler έγραψε:
WC TIME : Laughing Laughing Laughing
a.k.a. Φρενάρισμα



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:09:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικα Πανο οπως νομιζεις.. Απλα μονοι μας γινομαστε σινηθως ρομπα, οποτε αν υπαρχουν τετοια θεματα με το ετερον ημισι, καλυτερα μονος σου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

steve έγραψε:
Υ.Γ: Ο κος Παρμακλής να επικοινωνήσει με την γραμματεία παρακαλώ!


Με φωναξε κανεις??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Steve έγραψε:


Υ.Γ: Ο κος Παρμακλής να επικοινωνήσει με την γραμματεία παρακαλώ! Very happy


WC TIME : Laughing Laughing Laughing


- (steve:) ΤΟΚ ΤΟΚ ΤΟΚ

- (άγνωστος:) Αλλος!!

- (steve:) Τι άλλος βρε μ@λ@κ@ αφού εσύ είσαι!


Αυτο ειναι απο Ροβιες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:10:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Θα ειστε και με εττερα ημισυ ή να φροντισω να ερθω χιμπατζης;


Το έτερον δεν έχω ιδέα αν θα έρθει... Σιχένεται τα camping οπότε δεν το κόβω, αλλά θα προσπαθήσω να την πείσω. Η παρέα θα σηκώνει και γυναίκες κανονικά. Δεν πάμε για όργια... Στιγμές χαλάρωσης psclub θα είναι Very happy

(και κάποια στιγμή -του χρόνου- θα πρέπει να πάμε και πουθενά αλλού για camping.... πχ αρμενιστή ή ελαφόνησο)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:10:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒΤW: Steve καποια στιγμη το καλοκαιρι πρεπει να παιξει και ενας Αρμενιστης πιστευω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2009, 11:16:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
(και κάποια στιγμή -του χρόνου- θα πρέπει να πάμε και πουθενά αλλού για camping.... πχ αρμενιστή ή ελαφόνησο)
Αρμενιστής φίλε θα παίξει φέτος
Road_Runner έγραψε:
ΒΤW: Steve καποια στιγμη το καλοκαιρι πρεπει να παιξει και ενας Αρμενιστης πιστευω..
Θα παίξει μετά την Αγ. Άννα Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 1 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1771s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on