PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σασμαν 206 help....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2011, 21:57:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα από τα μαζέματα που θέλει ο Ρεσίφης αφορά το σαζμάν... Εδώ και λίγο καιρό ακούω και νιώθω έναν κραδασμό καθώς ξεκινά το αυτοκίνητο. Σήμερα έσκυψα από κάτω να δω και είδα υγρό (βαλβολίνη, προφανώς) να έχει τρέξει στο πλάι του σαζμάν, κάτω από εκεί που βγαίνει το ημιαξόνιο. Δευτέρα - Τρίτη πάμε να δούμε τι παίζει...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2011, 22:02:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρες μου ενα σασμαν σε 206 που να μην εχει δακρυσει απο βαλβολινες Cool

Το τρεμουλο οταν ξεκινας δεν ειναι απο το σασμαν αλλα απο το δισκο/πλατο μαλλον Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2011, 22:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα αν το λαδι το βλεπεις να σταζει αναμεσα απο μπλοκ και χελωνα,τοτε δεν ειναι απο το σασμαν αλλα απο το χωνακι του στροφαλου(πριζ ντιρεκτ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2011, 22:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακάρι να είναι δίσκος/πλατό, γιατί μέσα στην αναμπουμπούλα θα βάλω και το κ/π... Σαν αίσθηση μου κάνει και κάτι σε ημιαξόνιο, πάντως, δεν ξέρω. Δεν θέλω να υποθέτω, βέβαια... O ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2011, 22:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry, Στέλιο, μετά είδα ότι είχες γράψει κι εσύ... Wink Από αυτά που γράφουμε και οι δύο, είναι σα να συμφωνούμε πως πρόκειται για κάτι τέτοιο, παρά για σαζμάν, καθαρά... Wink

Edit: Και με αφορμή αυτό, να πω πως σε ένα άλλο φόρουμ, πριν "υποβάλεις" το post σου, αν έχει γίνει άλλο post στο μεταξύ στο αναφέρει, ώστε να προλάβεις τυχόν αλλαγές στο δικό σου. Αν μπορούσε να γίνει κι εδώ, χρήσιμο θα 'ταν...

Επίσης, ψάχω περί πρι-ντιρεκτ... Στα γαλλικά είναι prix-direct;

Ξανα-edit: Μόλις το βρήκα, "prise directe", ε;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 01:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,prise directe. Wink
Ειναι ο αξονας που βρισκεται στην ιδια ευθεια με τον στροφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 09:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτήν την περίπτωση, Στέλιο, για τι ζημιά μιλάμε; Δεν εννοώ χρηματικά. Εννοώ τι συμβαίνει και έχουμε αυτήν την διαρροή;

Edit: Έβγαλα μερικές φωτογραφίες το σημείο...





Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sinanai στις Κυρ 03 Απρ 2011, 18:20:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 10:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το χρωμα δεν μου φαινεται για μηχανολαδο αλλα για βαλβολινη οποτε μηπως ειναι η τσιμουχα του ημιαξονιου; Question
Μυρισε την σταγονα του λαδιου.
Η βαλβολινη απο το μηχανολαδο μυριζει εντελως διαφορετικα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 10:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα το δω, Στέλιο... Η τσιμούχα μπορεί να είναι και η - ή να συνδέεται και με την - αιτία για τον κραδασμό, ξεκινώντας; Ένα γκουπ, κάνει, αν ξεκινήσεις σχετικά βίαια. Όχι πολύ, απλά αν δεν ξεκινήσεις εντελώς "κυρία". Ένα άλλο που σκέφτηκα είναι η βάση, λόγω του ότι η κάτω είναι Powerflex, την του εγκεφάλου τη "σφίξαμε" με τις ροδέλες, οπότε μήπως την άκουσε η αριστερή... Confused


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 19:46:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο χλωμο να εχει αρπαξει τοσα κενα το εσωτερικο κομματι του ημιαξονιου ρε... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 19:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι... Ε, πολύ πιθανόν να είναι δυο διαφορετικά προβλήματα, που απλώς έτυχε να συμπέσουν χρονικά... Δλδ η τσιμούχα για τη διαρροή και η βάση για τον κραδασμό. Όλα θα διαλευκανθούν τις επόμενες μέρες... Wink

Θενξ Στέλιο. Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 19:58:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) αυτή τη διαρροήτην έχω και εγώ
2) το βίαιο ξεκίνημα που λές αν τραντάζεται την ώρα που ξεκινάς (ειδικά αν είναι ζεστό) σα να κάνει γκα-γκα-γκα-γκα Laughing είναι πιθανότατα δίσκο πλατώ μιας και είχα την ίδια απορία και πήγα ρώτησα στο μηχανικό μου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 20:04:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουσιαστικά, Τάσο, ένα "γκα" κάνει... Laughing Δλδ σαν να μεταφέρεται απότομα η κίνηση στη ρόδα, για να το πω μπακαλίστικα. Wink

Edit: Επίσης, ρε παιδιά... Πολλούς ακούω που λένε "έλα μωρέ" για τη διαρροή. Δε μπορώ να καταλάβω: Γιατί να μην ανησυχεί αυτή; Εκτός αν εμένα είναι μεγαλύτερη...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2011, 21:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα πάντως δε στάζει.εσένα απ'οσο είδα στάζει...
Παρακάτ' οχι δε μιλάμε για το ίδιο γκάπ :D

Προφανώς κανέναν δεν ανησυχεί γιατί αν έχω καταλάβει καλά ότι και να κάνεις μετά απο λίγο θα χάνει απο εκεί...!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 15:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστή, εγώ στη θέση σου θα το σήκωνα σε ράμπα για ξέπλυμα του εν λόγω σημείου τοπικά με ειδικό καθαριστικό, και μετά από 1 βδομάδα θα παρατηρούσα για διαρροές Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 15:58:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσεξτε κατι...τα σαζμαν μας εχουν μια τρυπα ψηλα που ειναι για συμπλυρωμα και λειτουργει σαν υπερχειλιση. οταν λοιπον κανιβαλιζεστε μπορει απο εκει να ξερασει λιγο βαλβολινες που θα μαζευτουν μετα στο πατο του καβουκιου απεξω και θα σας φαινεται σαν διαρροη...

προτεινεται η τοποθετηση σερβιετας για τις δυσκολες ημερες της πιστας και μετα αλλαγη με ταμπον για το κλεισιμο της τρυπας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2011, 16:12:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Προτιμάς άλλη μάρκα;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 21:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαζμάν έχει μια ελάχιστη διαρροή από μα τάπα κάπου πίσω-ψηλά, εκεί που έρχεται ντίζα λεβιέ ( ; ), αν κατάλαβα καλά, ο μηχανικός τη θεωρεί ανάξια λόγου, και θα αλλαχτεί όταν χρειαστώ και αλλαγή δίσκο-πλατό, γιατί είναι μανούρα. Τα υπόλοιπα δεν έχουν σχέση με μετάδοση... Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sinanai στις Τετ 06 Απρ 2011, 00:45:54, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 23:04:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν τσέκαρα και το δικό μου....είναι ακριβώς ίδια διαροη στο με του Σινανάι μόνο δε ξέρω απο που χάνει εγώ.. βέβαια είναι απλά λερωμένο δεν φαίνεται να χάνει πολύ Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 00:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
λοιπόν τσέκαρα και το δικό μου....είναι ακριβώς ίδια διαροη στο με του Σινανάι μόνο δε ξέρω απο που χάνει εγώ.. βέβαια είναι απλά λερωμένο δεν φαίνεται να χάνει πολύ Laughing


το ιδιο εχω και εγω απο τοτε που εβαλα ανακατσεκυασμενο σασμαν.. απο πανω χανει, ειδικα οταν το φουλαρω με βαλβολινες.. μολις ξερασει μερικα ml μετα ηρεμει και απλος δακρυζει που και που...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1649s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on