PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σασμαν 206 help....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 17:55:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
Welcome to club νικο....670ε (πηρα αλλο μεταχειρα σασμαν και δισκο πλατω και τα εβαλα χυμα)


670 σασμάν+δισκοπλατό;
μήπως σε έγδαραν λίγο; Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 18:01:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
reselie έγραψε:
Welcome to club νικο....670ε (πηρα αλλο μεταχειρα σασμαν και δισκο πλατω και τα εβαλα χυμα)


670 σασμάν+δισκοπλατό;
μήπως σε έγδαραν λίγο; Confused

τελικες τιμες δηλαδη μαζι με ΦΠΑ
1) 300 το σασμαν(απο εμπορο ανταλλακτικων..δυστηχως ηταν ηδη 3 μερες ανοιχτο στο συνεργειο δεν μπορουσα να περιμενω αλλο στο ψαξε..)
2) 170 εργασια ,
3)~150δισκο πλατω
4)και κατι μπιχλιμπιδια που δεν θυμαμαι (βαλβολινες,τσιμουχες ημιαξονιων κτλπ)

την δευτερη φορα πληρωσα
Ρουλεμαν SKF 138ευρω , τσιμουχες 20ε ,Πλανητικα 105ε ,εργασια 64ευρω, βαλβολινες και κατι αλλα μπιχλιμπιδια συνολο 369 ευρω


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 18:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τιμές που ανέφερες, είναι αρκετά υψηλές. Εγώ με εργασία λύσε-δέσε και βαλβολίνες στα 120 € και ρουλεμάν (4) SKF στα 80 €. Οπότε, όπως λέει ο Ζήσης σε έγδαραν ελαφρώς Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 18:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Για τιμές που ανέφερες, είναι αρκετά υψηλές. Εγώ με εργασία λύσε-δέσε και βαλβολίνες στα 120 € και ρουλεμάν (4) SKF στα 80 €. Οπότε, όπως λέει ο Ζήσης σε έγδαραν ελαφρώς Laughing Laughing Laughing



Οσο αναφορα την εργασια δεν ξερω αλλα για ρουλεμαν εγω αλλαξα 6 και η τιμη που ειπα ειναι η τελικη με ΦΠΑ οποτε αν οι δικες σου ειναι χωρις φπα τοτε εχουμε 20*6=120*21%=145ευρω

εσενα οι τιμες ειναι τιμολογιο ή χωρις φπα?(ρωταω γιατι οπου και να ρωτησα περι τα 150 ευρω μου ειπαν εργασια...!)


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 19:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αααα... νόμιζα ήταν τιμή μόνο ανταλλακτικά. αφού έχεις κ τα εργατικά μέσα, είσαι μια χαρά. καλά είναι τα 170 (πλέον)...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 20:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Της κορώνας δεν τα αλλάζω εκτός αν έχουν πάρει (δύσκολο). Οι τιμές είναι κομπλέ με ΦΠΑ. Στην αντιπροσωπεία μου είπαν 140 € όλα κομπλέ, μέσα και οι βαλβολίνες αλλά θα προτιμήσω τον δικό μου μάστορα Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 20:30:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ρουλεμαν ΚΑΙ ΤΑ 6 κανουν καπου στα 200Ε και αυτο ειναι τιμη συνεργειου και ΟΧΙ λιανικης.
Σαν εργατικα λυσε-δεσε σασμαν,το 100αρικο ειναι λογικη τιμη αλλα μαζι με το ανεβα-κατεβα ξεπερναει συνηθως τα 150Ε...
Οποτε ενα λογικο ποσο για το συνολο ειναι μεχρι 400Ε(μαζι με ΦΠΑ) για ολα μαζι,αν βαλουμε δηλαδη και βαλβολινες,κανενα συγχρονιζε και καμια τετοια μλκια... Wink

Απλα οταν εχεις κατω το σασμαν,που στην περιπτωση μας ειναι και σχετικα ευπαθες.αξιζει να τα αλλαζεις ολα μιας και ξενοιαζεις,παρα να ξαναπληρωνεις ανεβα-κατεβα που στην περιπτωση του 206 θελει και ξηλωμα γεφυρας(κοστος δηλαδη).

Επισης συμφερει να γινεται και ελαφρωμα βολαν... Arrow
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 23:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμενακαπου τοσ θυμαμαι κανα 120αρι για αλλαγη ολα τα ρουλεμαν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2010, 19:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από τις 9 το πρωί συνεργείο μέχρι τις 5 το απόγευμα Laughing Laughing Κυριολεκτικά έλιωσα Laughing Laughing Λοιπόν έχουμε και λέμε. Αλλάχθηκαν 4 ρουλεμάν, τα δύο της κορώνας και δύο του πηνίου, ένα μπροστά και ένα πίσω. Επίσης 3 γρανάζια τα οποία ήταν σε άσχημη κατάσταση.

Πλέον είναι σαν καινούριο. Laughing Αλλαγές στο άστραμα. Δεν προλαβαίνω το γκάζι Laughing Laughing

140 € 4 ρουλεμάν, 120 € εργασία με βαλβολίνες. Αυτά. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2010, 19:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Από τις 9 το πρωί συνεργείο μέχρι τις 5 το απόγευμα Laughing Laughing Κυριολεκτικά έλιωσα Laughing Laughing Λοιπόν έχουμε και λέμε. Αλλάχθηκαν 4 ρουλεμάν, τα δύο της κορώνας και δύο του πηνίου, ένα μπροστά και ένα πίσω. Επίσης 3 γρανάζια τα οποία ήταν σε άσχημη κατάσταση.

Πλέον είναι σαν καινούριο. Laughing Αλλαγές στο άστραμα. Δεν προλαβαίνω το γκάζι Laughing Laughing

140 € 4 ρουλεμάν, 120 € εργασία με βαλβολίνες. Αυτά. Wink


αντε "καλοριζικο"...
Rolling eyes


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2010, 13:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια που αναφέρατε τιμές έχουμε και λέμε απο την δικιά μου αλλαγή:

σασμάν ανακατασκευασμένο (μου βγήκε με κοντότερες σχέσεις τελικά, μάλλον απο 1.4 16v ειναι αποσο είδα στον υπολογιστή σχέσεων) 340Ε

δισκο πλατό 200Ε

εργασία 150Ε

συνολο 690Ε τελική


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2010, 11:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ, γράφω εδώ και αν υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα να μεταφερθεί εκεί από τους mod.

Τα 206 μας κάπου διάβασα πως υστερούν αρκετά σε σασμάν σε σχέση με αυτά του ραλί. Αληθεύει κάτι τέτοιο ??? Confused

Αν είναι έτσι, τότε υπάρχει απώλεια δύναμης. Confused

Μπορεί ένα σασμάν ραλί να κουμπώσει στο δικό μας ????? Smile


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2010, 19:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο 1.4 που είχα είχα αγοράσει ενα μεταχείρα και τελικά αν δεν κάνω λάθος ήταν απο ραλί(μεγάλα πλανητικά ,άλλο σχήμα εξωτερικά και οι σχέσεις ταίριαζαν με του s2 rallye) αλλά ίδιο σασμαν είναι MA εχουν και τα 2 Exclamation


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2010, 21:46:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,μπαινει κανονικα,απλα ισως χρειαστει μια μικρη αλλαγη στον επιλογεα πανω στην χελωνα.
Τιποτα ανησυχητικο παντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 02:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ναι,μπαινει κανονικα,απλα ισως χρειαστει μια μικρη αλλαγη στον επιλογεα πανω στην χελωνα.
Τιποτα ανησυχητικο παντως...


Υστερούμε σε σασμαν απο σχεση αποδοσης με τα σαξοραλα??? Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 07:26:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σασμαν δεν παραγει ισχυ.Μεταδιδει...

Οι διαφορες με τα 106 ειναι η κλιμακωση.
Με εξαιρεση τα 206 GTi(1.6),ολα τα 206(με TU μοτερ) φορανε τις μακριες σχεσεις.
Οποτε το 106 πλεονεκτει στο rev drop...
Απο εκει και περα αλλαζουν τα Κ/Π που ο καθενας επιλεγει αναλογα με τις προτιμησεις του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 13:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το σασμαν δεν παραγει ισχυ.Μεταδιδει...

Οι διαφορες με τα 106 ειναι η κλιμακωση.
Με εξαιρεση τα 206 GTi(1.6),ολα τα 206(με TU μοτερ) φορανε τις μακριες σχεσεις.
Οποτε το 106 πλεονεκτει στο rev drop...
Απο εκει και περα αλλαζουν τα Κ/Π που ο καθενας επιλεγει αναλογα με τις προτιμησεις του.


Αυτο εννοουσα και εγω. Μέσω μετάδοσης του σασμαν αν χανουμε ισχυ.


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 14:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και εχει συζητηθει κατα πολυ στα αναλογα τοπικ για αλλαγή σασμαν σε ενα 1.6 206 με Κ/Π 14/60.

ρωτάω απο περιέργεια, αν εχει καποιος μαμα σασμαν σε 206, αλλάζει μονο το Κ/Π για να παει σε 14/60 ετσι? και πόσο βγαινει ενα μεταχειρισμένο Κ/Π? βρίσκεται ευκολα? και η αλλαγή του? το κατέβασμα του σασμαν και μονο βγαινει 150Ε με το καλημερα.. Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 15:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι βρισκετε ευκολα,100-150 ευρο και πολλα λεω (αναλογα απο που θα το αγορασεις) τωρα το κοστος δεν πεζει ακριβος να βρεις τιμη αν δεν το λυσεις,αν το λυσεις και δεις λιγο φαγομενο δισκοπλατο δεν θα το αλλαξεις?βαλε βαλβολινες,κανενα μπιλιοφορο καμια φουσκιτσα ολα ειναι πιθανα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2010, 16:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαλαροταρα 100Ε εργασια + οτι πληρωσεις για το Κ/Π...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1668s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on