PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σασμαν 206 help....
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 15:38:06    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Σασμαν 206 help.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον φιλοι μου πουλησα το 306 που ειχα κ πηγα παλι σ γαλλο κ πηρα Eνα 206 gti 1600 16v ηλεκτρονικο γκαζι κ εχω μια απορια....Επειδι βρονταει το σασμαν του πολυ(κορονοπινιο)θελω να του αλλαξω σασμαν,,,,Βρηκα ενα πολυ καλο απο 206 αλλα 1.4 8 v....To θεμα ειναι μπαινει????Τα φωτα σας Plz.....







By Car Audio Performance......The loydest team in Greece.....

www.Streetbassclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 16:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνει αλλά μου φαίνεται πως είναι αρκετά κοντό και σε ταξίδια θα σε κουράσει μιας και θα πηγαινεις 130-140 km με αρκετές στροφές.

Δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος! Ας πάρουμε την γνώμη και κάποιων που το έχουν δοκιμάσει ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 17:16:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

me 195/50/15 zanta και σασμαν 1.4 8v θα πηγαινεις με 130 στις 4000-4200 στροφες...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 17:30:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
me 195/50/15 zanta και σασμαν 1.4 8v θα πηγαινεις με 130 στις 4000-4200 στροφες...

Ακόμα να περιμένω τον vin σου.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 17:46:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σασμαν 206 help.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tzitzopower έγραψε:
Λοιπον φιλοι μου πουλησα το 306 που ειχα κ πηγα παλι σ γαλλο κ πηρα Eνα 206 gti 1600 16v ηλεκτρονικο γκαζι κ εχω μια απορια....Επειδι βρονταει το σασμαν του πολυ(κορονοπινιο)θελω να του αλλαξω σασμαν,,,,Βρηκα ενα πολυ καλο απο 206 αλλα 1.4 8 v....To θεμα ειναι μπαινει????Τα φωτα σας Plz.....


βαλτο
στην χειροτερη αν σου πεσει πολυ κοντο για εθνικη βαζεις μια μακρια 5η

υπαρχει ηδη σχετικο τοπικ για Κ/Π


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 18:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@iceage :με εχει φαει το αγχος,ξεχναω διαφορα...σημερα θα στο στειλω το βραδυ σιγουρα..

λες να μην ειμαι "μαμα" Shocked


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2010, 20:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαρακια μου ευχαριστω για την ανταποκρισι...Εχω 205 40 17 πανω.....Θα ανοιξω κ κ σχετικο θεμα να σας το παρουσιασω....Και παλι ευχαριστω πολυ....







By Car Audio Performance......The loydest team in Greece.....

www.Streetbassclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2010, 19:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tzitzopower έγραψε:
Φιλαρακια μου ευχαριστω για την ανταποκρισι...Εχω 205 40 17 πανω.....Θα ανοιξω κ κ σχετικο θεμα να σας το παρουσιασω....Και παλι ευχαριστω πολυ....
Πουλάω και μια τετράδα λάστιχα σε αυτή τη διάσταση αν θέλεις πάντως Very happy

Το 1.6 GTi 16v έχει κορωνοπήνιο 17/64 εκ του εργοστασίου. Πες μας για τί χρήση το έχεις το αμάξι να σου πούμε και τί κορωνοπήνιο θα βάλεις... Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2010, 20:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
tzitzopower έγραψε:
Φιλαρακια μου ευχαριστω για την ανταποκρισι...Εχω 205 40 17 πανω.....Θα ανοιξω κ κ σχετικο θεμα να σας το παρουσιασω....Και παλι ευχαριστω πολυ....
Πουλάω και μια τετράδα λάστιχα σε αυτή τη διάσταση αν θέλεις πάντως Very happy

Το 1.6 GTi 16v έχει κορωνοπήνιο 17/64 εκ του εργοστασίου. Πες μας για τί χρήση το έχεις το αμάξι να σου πούμε και τί κορωνοπήνιο θα βάλεις... Wink



Φιλε μου εχεις λαστιχα ενδιαφερον....Λοιπον το αμαξακι το εχο για λεζαντο βολτεσ κ μ αρεσει πολυ να το στριβω...Δν ειμαι πολυ φαν τισ ευθειας...Ουτε για ταξιδια ουτε τπτ....Απλως θελω να ξερω αν μπενει το σασμανακι....







By Car Audio Performance......The loydest team in Greece.....

www.Streetbassclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2010, 20:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπαίνει αλλά θα γίνει πιο δαπανηρό στις μεγάλες διαδρομές Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2010, 22:46:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σασμαν απο τα 1400 8v ειναι μακρυτερο απο αυτο των GTi 1.6.
Ειναι με ανοιχτες σχεσεις και Κ/Π 4,06 ή 3,77 σε καποιες λιγες περιπτωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2010, 20:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοίξω νέο τόπικ γράφω εδώ. Λοιπόν, τα 206 απ' ότι έχω ακούσει έχουν ευαισθησία στα σασμάν. Σωστά ?

Κατεβαίνοντας λοιπόν από Αθήνα για Πύργο σε κάθε ταχύτητα σε πάτημα γκαζιού και όταν το άφηνα ακουγεται θόρυβος σαν "χρρρρρρ" Laughing Laughing Κάπως έτσι τέλος πάντων. Το κάνει μόνο σε άσε-πάτα και όταν βάζω νεκρά δεν ακούγεται τίποτα.

Πηγαίνοντας κατευθείαν στο μηχανικό μόλις έφτασα μου λέει πως είναι θόρυβος από διαφορικό. Μα από τα 76.000 χλμ πρόβλημα με διαφορικό ? Confused Περίεργα πράγματα.

Θα λύσω αύριο βαλβολίνες να δούμε για γρέζι και θα ξαναγεμίσω. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μου πει τι γίνεται ?


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2010, 22:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yπαρχει περιπτωση να εχεις θεμα με βασεις και οταν αφηνεις πατας να κουνιουνται ντιζες και να σου κανει οτι κανει?
Εγω οταν ειχα προβλημα διαφορικο(ρουλεμαν πηνιον τη μια και διαλυμενα πλανητικα και ρουλεμαν την δευτερη Twisted evil )(μαλιστα εχω αλλαξει μια φορα σασμαν και μια ανακατασκευη για τον ιδιο λογο) οταν αφηνα το γκαζι με σχεση μεσα και ρολλαρε εκανε ενα "χρρρρρρρρρρρρρρ" με μεταλικο ηχο οση ωρα το αφηνα να τσουλαει...μολις πατουσα γκαζι σταματουσε...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιούλ 2010, 15:46:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έβαλα σήμερα βάση σασμάν powerflex αλλά το πρόβλημα παρέμεινε. Από Δευτέρα θ' αλλάξω και βαλβολίνες να δω τι γίνεται γιατί σήμερα δεν είχα χρόνο.


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιούλ 2010, 20:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν το κάνει με όλες τις ταχύτητες και όχι με νεκρά η λογική λεει ότι κάτι παίζει με το διαφορικό, εκτός κι αν φταίει κανα ρουλεμάν??

αν είδες σε δικό μου τόπικ που ακουγόταν από την ασφάλεια του δισκόφρενου, αλλά ήταν διαφορετικός ήχος μάλλον

για την powerflex για πες, u like it???


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιούλ 2010, 03:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
αν το κάνει με όλες τις ταχύτητες και όχι με νεκρά η λογική λεει ότι κάτι παίζει με το διαφορικό, εκτός κι αν φταίει κανα ρουλεμάν??

αν είδες σε δικό μου τόπικ που ακουγόταν από την ασφάλεια του δισκόφρενου, αλλά ήταν διαφορετικός ήχος μάλλον

για την powerflex για πες, u like it???


Η powerflex ? Σου γαργαλάει την πλάτη και τα πόδια, ένα είδος μασάζ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ο μηχανικός διαφορικό μου είπε. Από Δευτέρα θα ξέρω. Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 15:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, ο θόρυβος προέρχεται από το ρουλεμάν του πηνίου κατά 99,9 %. Αφού όμως θα λυθεί σασμάν σκέφτομαι να περάσω και τα υπόλοιπα τρία ρουλεμάν που υπάρχουν, όχι όμως της κορώνας. Εκείνα δεν τα πειράζω καθόλου. Αύριο πρώι μπαίνει συνεργείο για εγχείρηση ανοικτής καρδιάς Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 16:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΑ!

Μην λυπασαι το κοστος...Δεν λεω οτι ειναι λιγα τα χρηματα αλλα αν η φθορα σε προλαβει,θα ξαναπληρωσεις ανεβα-κατεβα; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 17:28:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο δίκιο έχεις. Αλλά ο μάστορας μου είπε πως τα δύο της κορώνας δύσκολα χαλάνε ενώ αν πάμε με αυτή την λογική καλό είναι να αλλαχθεί και δίσκο πλατώ και πάμε ψηλααααα Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 17:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Welcome to club νικο....670ε (πηρα αλλο μεταχειρα σασμαν και δισκο πλατω και τα εβαλα χυμα)πληρωσα για την ιδια ζημια τα χριστουγεννα και αλλα 360 πριν 1 μηνα (εκανα ανακατασκευη στο υπαρχον γιατι διελυσε το ρουλεμαν πηνιον και τα πλανητικα διαλυθηκαν...! Smile )

το μονο καλο που μου βγηκε απο την ολη υποθεση ειναι οτι μου εκατσε (τυχαια) κοντο σασμαν απο ραλλυ s2(κοντες σχεσεις) με 16/65 και ειναι κομπλε...!


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1852s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on