PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σχετικα με αγορα Peugeot 307 1.4 8v.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 19:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου οδηγα το ενα και το αλλο και δες ....

αλλα παιζουν πολλα θεματα και για το corsa και για το 307 και για ολα τα μεταχειρα ....
Τι χιλιομετρα εχουν, τι συντηρηση ειχαν , τι σκισιμο εχουν φαει,σε τι περιοχη - διαδρομες κινουνταν , σε τι κατασταση ειναι τωρα (θελουν λαστιχα, κτεο, επισκευες , service κ.τ.λ.), τι ασφαλεια θελει το καθενα, τι σημα, τι τιμη εχει το καθενα, κ.τ.λ.

Πολλα απο αυτα μπορει να μην τα μαθεις ποτε, μερικα μπορει να τα ξερεις και καποια αλλα ειναι εμφανη...

εγω προσωπικα δεν εχω ιδεα απο το corsa και δεν μπορω να σου πω κατι .....

τωρα αν θες δωσε και αλλες πληροφοριες Confused


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 19:36:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενταξει ρε παιδια το 1.4 8v den einai kai ασχημο για καθημερινο,εγω τουλαχιστον που εχω εμπειρια απο ενα 1.4 c3 ειναι τζι τζι, το χει ενας κολητος απο την εταιρια του και μεσα σε 3 χρονια το εχουν ξεσκισει 140000 χλμ και δε ζηταει τιποτα(με servise anyparkta)γενικα οικονομικο και τιμιο,αν και εγω θα κοιταγα αντι για 307 κατι σε πιο ελαφρυ πχ206-c3-c2 akoma kai se σαξο 8v(look vts) μια χαρα ειναι.αα και αμα κανεις(και 16αρηδες) λεει οτι παει καλα με το clima στο on η με 4 ατομα ειναι ψευταρας Wink


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LexQ (Αλεξης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Aκομα στην αναζητηση..

Ένταξη: 18 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2010, 19:58:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
φιλε μου οδηγα το ενα και το αλλο και δες ....

αλλα παιζουν πολλα θεματα και για το corsa και για το 307 και για ολα τα μεταχειρα ....
Τι χιλιομετρα εχουν, τι συντηρηση ειχαν , τι σκισιμο εχουν φαει,σε τι περιοχη - διαδρομες κινουνταν , σε τι κατασταση ειναι τωρα (θελουν λαστιχα, κτεο, επισκευες , service κ.τ.λ.), τι ασφαλεια θελει το καθενα, τι σημα, τι τιμη εχει το καθενα, κ.τ.λ.

Πολλα απο αυτα μπορει να μην τα μαθεις ποτε, μερικα μπορει να τα ξερεις και καποια αλλα ειναι εμφανη...

εγω προσωπικα δεν εχω ιδεα απο το corsa και δεν μπορω να σου πω κατι .....

τωρα αν θες δωσε και αλλες πληροφοριες Confused

Λοιπον θα σου πω για το Peugeot γιατι τα εχω φρεσκα.Εχει 75.000km, Αψογη συντηρηση ολα τα service στην Αντιπροσωπεια, Τωρα για το τι σκισιμο εχει φαει... γυναικα το ειχε 1ο χερι, διαδρομες Ευοσμος - Καλαμαρια, φοραει λαστιχα για 5.000km , κτεο μεχρι 2010, full service εκανε πριν 5.000km (ιμαντες - τακακια κτλπ), εχει σημα 2010... Με λιγα λογια για να μην σας πρηζω το μονο κοστος που εχω να πληρωσω ειναι η μεταβιβαση στο ονομα μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2010, 04:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LexQ έγραψε:
Λοιπον θα σου πω για το Peugeot γιατι τα εχω φρεσκα.Εχει 75.000km, Αψογη συντηρηση ολα τα service στην Αντιπροσωπεια, Τωρα για το τι σκισιμο εχει φαει... γυναικα το ειχε 1ο χερι, διαδρομες Ευοσμος - Καλαμαρια, φοραει λαστιχα για 5.000km , κτεο μεχρι 2010, full service εκανε πριν 5.000km (ιμαντες - τακακια κτλπ), εχει σημα 2010... Με λιγα λογια για να μην σας πρηζω το μονο κοστος που εχω να πληρωσω ειναι η μεταβιβαση στο ονομα μου.

Να πω κι εγω τη γνωμη μου,συμφοιτητης μου εχει ενα 206 1100 8V του 2001,το παιδι δεν ειναι γκαζιαρης,απλα θελει το αυτοκινητο για να κανει τη δουλεια του,προσφατα λοιπον πηγαμε στο Ρεθυμνο εν'οψη καρναβαλιου εγω με το 106 μου και δυο ατομα κι εκεινος με το 206 του και τρια ατομα (σεβαστης σωματικης μαζας) ο δρομος ειναι σε αρκετα σημεια εντονα ανηφορικος,λοιπον σας πληροφορω οτι το κατα τα αλλα αδυναμο 206 τα καταφερε μια χαρα και μαλιστα εκαψε ψιχουλα! Καποιες φορες που το εχω οδηγησει μου φαινεται ψοφιο εν συγκρισει με το 106 μου αλλα σε καμια περιπτωση δε θα αρνουμουν τη συμβιωση μαζι του...Φτανει η φλυαρια ωρα να μπω στο ψητο,λοιπον φιλε αν το αυτοκινητο το γουσταρεις και απλα θες να κανεις τη δουλεια σου χτυπα το ασυζητητι! Μιας και ουτε ευρω δε θελει στην κατασταση που ειναι! Τωρα αν ψαχνεις συγκινησεις κοιτας σε λαθος πλευρα,εγω πιστευω αν εισαι συνειδητοποιημενος δε θα βγεις χαμενος απο την αγορα του μιας και η φοιτητοπαρεα θα χωρεσει ανετα μεσα οπως επισης και το αισθημα δε θα παραπονεθει για το χωρο στα πισω καθισματα (κι εγω φοιτητης ειμαι) Wink Δικη σου η πιτα δικο σου και το μαχαιρι! Εγω σου ευχομαι καλοριζικο και καλοταξιδο!!! Smile


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2010, 17:28:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε μου εχω οδηγησει ακριβως το 307 που λες 1400 8v ενος φιλου και εχω να πω οτι στην αρχη μου φανηκε καπως λογο του δικου μου 1.6 16v που εχω συνηθησει (ποιο αργο δηλαδη εως αρκετα) αλλα επειδη πηγεναμε πεντελη η οποια εχει ανηφορες πολλες ειδικα παλαια πεντελη ανω βριλησσια και το αμαξι ειναι λογικο να τραβαει λιγο ζορι περισσοτερο αλλα μια χαρα.....με 3 ατομα μεσα μαζι με εμενα και καλοριφερ.......το αμαξακι....ειναι μια χαρα......ειδικα για τον λογο που το θες......θα σου ειναι κουτι πιστευω Wink





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2010, 18:45:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρά ΔΕΝ είναι. Laughing Μια χαρά είναι τα 16αρια μας. Wink


Απλά τουλάχιστον λες ότι πας συνειδητοποιημένα αργά. Αν και δυστυχώς την δύναμη θα την χρειαστείς σε συγκεκριμένες περιπτώσεις (πχ μια διόρθωση, μια προσπέραση κλπ) και εκεί θα είσαι κρεμασμένος.

ΙΜΗΟ είναι έγκλημα το 307 με αυτό το μοτέρ...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Φεβ 2010, 18:56:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
...

ναι μόνο που το 206 απ το 307 έχουν και 300 κιλά διαφορά...
χώρια ότι το ένα έχει μηχανικό γκάζι και το άλλο ηλεκτρονικό.


Μια χαρα ντιζατο γκαζι εχει το 1.4....
Δεν ειχε βγει ποτε στην καροτσα αυτη 1.4 8v ηλεκτρογκαζο μιας και το αλαξε πολυ γρηγορα με το 1.4 16v το οποιο βγηκε μονο ηλεκτρογκαζο


LexQ έγραψε:
Με λιγα λογια για να μην σας πρηζω το μονο κοστος που εχω να πληρωσω ειναι η μεταβιβαση στο ονομα μου.


Σου χαρηζουν γαιδαρο και τον κοιτας στα δοντια μου φαινεται..... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,296s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on