PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Auto Festival GP Tuning
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xali...jr (ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Φεβ 2010, 15:03:52    Θέμα δημοσίευσης: 1ο Auto Festival GP Tuning Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_rally-news-article&race_id=0&article_id=17602


206 junior cup 2005 champion!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Μάρ 2010, 18:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2010
ΑΓΩΝΑΣ GP TUNING & DRIFT ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΔΡΑΣΙΣ


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 13:06:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οσους δεν το εμαθαν ακομα......Ειχε αγωνα σημερα στο Autofestival...!
Πριν απο λιγο εγινε μαλαkια...
Eχουμε θυμα δυστυχως και βαρια τραυματισμενους.......... Crying or Very sad
Confused

Ηταν που ηταν τα πραγματα χαλια......τωρα και αυτο......


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 13:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τρομερό δυστύχημα έγινε σήμερα στον 2ο αγώνα Αuto Festival GP Tuning όταν κατα την διάρκεια του αγώνα ενα αγωνιστικό παρέκλινε απο την πορεία του χτυπώντας κάποιους θεατές. Για την ώρα δυστυχώς ένα παιδάκι υπέκυψε, αλλο ένα είναι σοβαρά όπως και ενας ακόμα άνθρωπος. Μακάρι να σωθούν αυτοι. Είναι μια απο τις χειρότερες μέρες της ζωής μου, ίσως η χειρότερη ως τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 13:29:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν 10 λεπτα το εμαθα και εγω απο εναν φιλο.... Crying or Very sad
Τι να πεις....
Μακαρι να ειναι οι τελευταιοι.....
Ησουν εκει Γιαννη??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 14:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Πριν 10 λεπτα το εμαθα και εγω απο εναν φιλο.... Crying or Very sad
Τι να πεις....
Μακαρι να ειναι οι τελευταιοι.....
Ησουν εκει Γιαννη??


Ναι νικο, η λύπη μου είναι απερίγραπτη. Μακάρι να ζήσει το αλλο παιδάκι, οταν έφυγα κουνούσε τα πόδια του. Η αλλη η ψυχούλα δεν τα κατάφερε όσο κι αν ο Χ. Πλατής έκανε πραγματικά οτι μπορούσε και για τους 3ς, οδοντίατρος είναι ο ανθρωπος και προφανώς δεν ηταν ο γιατρός του αγώνα.
Δεν έχω την διάθεση να γράψω για τα παρασκήνια του αγώνα αλλά κάποια στιγμή πρέπει να αναφερθούν αρκετά πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 14:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για γραψε τι εγινε Confused Shocked

κριμα ρε γα**το


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 14:57:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτος απο τον κυριο Πλατη, γιατρος δεν υπηρχε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 14:58:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr_rally-news-article&race_id=0&article_id=17869
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Εκτος απο τον κυριο Πλατη, γιατρος δεν υπηρχε??


δεν μπορώ να το πω με σιγουριά γιατί καταλαβαίνεις πόσο σοβαρό είναι να αρχίσει αγώνας χωρίς ύπαρξη γιατρού - ασθενοφόρου. Μπορώ να πω ομως πως ένας θεατής (ο κύριος Πλατής), οδοντίατρος στο επάγγελμα βρέθηκε να παρέχει ουσιαστικές πρώτες βοηθειες. Ασθενοφόρο δεν υπήρχε, μονο ενα φορειοφόρο land rover defender. Συν τοις αλλοις στην αρχή τουα αγώνα το πυροσβεστικό όχημα που βρισκόταν εκεί χρειάστηκε λόγο παρακείμενης φωτιάς να φύγει. Σταμάτησε λοιπόν ο αγώνας αλλά κάποιοι επίμονοι (δεν θέλω να ονοματίσω και να χαρακτηρίσω) είχαν αλλη αποψη. Ξεκίνησε ο αγώνας και στη συνέχεια ήρθε ξανα το πυροσβεστικό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
για γραψε τι εγινε Confused Shocked

κριμα ρε γα**το


http://kokkinhshmaia.blogspot.com/

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19282&highlight=
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι και να πεις ειναι λιγο.....
Απλα ελπιζω οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ υπεθυνοι να τιμωρηθουν όπως πρέπει...
Καποια στιγμη πρεπει να το παρουν στα σοβαρα το αθλημα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Οτι και να πεις ειναι λιγο.....
Απλα ελπιζω οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ υπεθυνοι να τιμωρηθουν όπως πρέπει...
Καποια στιγμη πρεπει να το παρουν στα σοβαρα το αθλημα...


κριμα που για αλλη μια φορα,στο κοτετσι που χουμε για χωρα,πρεπει να γινει η μαλ***α για να τιμωρηθει καποιος...

Οτι και να γινει χαθηκε μια ζωη και αλλη μια κοντεψε...

Λεπτομερειες γνωριζουμε?

Δεν γνωριζω καθολου τον χωρο εκει,ο κοσμος καθεται τοσο κοντα στη πιστα? ήταν λαθος η θεση των θεατων?

Οριστε και οι υπευθυνοι του αγώνα.Βεβαια δεν γνωρίζω ποιος φταίει,μιας και φανταζομαι πως σε τετοιες περιπτωσεις,θα υπάρχει κάποιο νομικό πλαισιο ή καποιος κανονισμός απο εθεα/ελπα?

Oργανωτής: Α.Λ.Ε.Μ.

1.2 OPΓANΩTIKH EΠITPOΠH

Πρόεδρος ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Α.
Mέλη ΔΡΑΚΟΥ Δ.
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Ν.
ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ.Π
ΝΑΣΟΥΛΑΣ.Δ.


1.3 ΣTEΛEXH TOY AΓΩNA

Aγωνοδίκης ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Aλυτάρχης ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Α.
Γραμματέας του αγώνα ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ Μ.
Tεχνικός Έφορος ΜΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ Α.
Επικεφαλής ιατρός ΠΑΠΠΑΣ Ν.
Έφορος Αποτελεσμάτων INFOMEGA - ΛΑΟΠΟΔΗΣ Γ


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Οτι και να πεις ειναι λιγο.....
Απλα ελπιζω οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ υπεθυνοι να τιμωρηθουν όπως πρέπει...
Καποια στιγμη πρεπει να το παρουν στα σοβαρα το αθλημα...


κριμα που για αλλη μια φορα,στο κοτετσι που χουμε για χωρα,πρεπει να γινει η μαλ***α για να τιμωρηθει καποιος...

Οτι και να γινει χαθηκε μια ζωη και αλλη μια κοντεψε...

Λεπτομερειες γνωριζουμε?

Δεν γνωριζω καθολου τον χωρο εκει,ο κοσμος καθεται τοσο κοντα στη πιστα? ήταν λαθος η θεση των θεατων?


το αλλο το παιδακι, το αδερφακι του δεν εχει γλιτώσει ακόμα. Κι απ' οσο είδα ειναι πολύ ασχημα, εχει χτυπήσει πολύ στο κεφάλι.

Από τους υπευθύνους δεν θα την πληρώσει κανείς αν φέρουν τελικά ευθύνη, είναι σχεδόν σίγουρο για μένα. Οι παραγοντες του μηχανοκίνητου αθλητισμού είναι άνθρωποι με αρκετές διασυνδέσεις κτλ κτλ. Στην Ελλάδα είμαστε.

Υπήρχε μια κάποια αποσταση απο την διαδρομή ως τα καγκελα που την χώριζαν με τους θεατές. Σταύρο ήταν σημείο που πολύ απο εμάς πιθανότατα θα πηγαιναν να κάτσουν, ωστόσο ηταν εμφανώς επικνδυνο. Στο άπεξ στροφής με ανάποδη κλίση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:39:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συλληπητηρια στις οικογενειες των θυματων.

οτι και να λεμε ειναι λιγο

και κουραγιο στον ατυχο οδηγο που θα τον κυνηγανε για μια ζωη. διαβαζοντας την επιτροπη και με δεδομενο οτι υπηρχαν στελεχη της εθεα εκει ειναι προφανες απο την ιστορια και παλιοτερες περιπτωσεις τετοιου τυπου οτι η λεσχη θα τη βγαλει καθαρη και θα τη πληρωσει ο οδηγος μονο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 15:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Οτι και να πεις ειναι λιγο.....
Απλα ελπιζω οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ υπεθυνοι να τιμωρηθουν όπως πρέπει...
Καποια στιγμη πρεπει να το παρουν στα σοβαρα το αθλημα...


κριμα που για αλλη μια φορα,στο κοτετσι που χουμε για χωρα,πρεπει να γινει η μαλ***α για να τιμωρηθει καποιος...

Οτι και να γινει χαθηκε μια ζωη και αλλη μια κοντεψε...

Λεπτομερειες γνωριζουμε?

Δεν γνωριζω καθολου τον χωρο εκει,ο κοσμος καθεται τοσο κοντα στη πιστα? ήταν λαθος η θεση των θεατων?

Οριστε και οι υπευθυνοι του αγώνα.Βεβαια δεν γνωρίζω ποιος φταίει,μιας και φανταζομαι πως σε τετοιες περιπτωσεις,θα υπάρχει κάποιο νομικό πλαισιο ή καποιος κανονισμός απο εθεα/ελπα?

Oργανωτής: Α.Λ.Ε.Μ.

1.2 OPΓANΩTIKH EΠITPOΠH

Πρόεδρος ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Α.
Mέλη ΔΡΑΚΟΥ Δ.
ΜΟΥΖΑΚΗΣ Ν.
ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ.Π
ΝΑΣΟΥΛΑΣ.Δ.


1.3 ΣTEΛEXH TOY AΓΩNA

Aγωνοδίκης ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Aλυτάρχης ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Α.
Γραμματέας του αγώνα ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ Μ.
Tεχνικός Έφορος ΜΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ Α.
Επικεφαλής ιατρός ΠΑΠΠΑΣ Ν.
Έφορος Αποτελεσμάτων INFOMEGA - ΛΑΟΠΟΔΗΣ Γ


Δεν υπαρχουν εξεδρες... Ο κοσμος καθεται στο ιδιο επιπεδο με τονβ δρομο... Τωρα αποσταση δεν ξερω γιατι δεν εχω παει, αλλα απο βιντεο σε αλλους αγωνες ειναι διπλα στον δρομο, με εξαιρεση καποιες στροφες που ειναι λιγο πιο πισω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 16:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr-news-article&article_id=17870&race_id=0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 16:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=KIdhhu4WpO4&feature=player_embedded

Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 16:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διαβαζοντας την ανακοινωση της εθεα
και βλεποντας αυτο το βιντεο.....
http://qik.com/video/5994438

απλα ειμαι σιγουρος οτι η μεσογειων εχει ημερομηνια ληξης.
η σαπιλα τους περασε και το κοκαλο

περιμενω απο πλατη οταν εχει το κουραγιο να γραψει 2 πραματα για αυτη τη φρικιαστικη εμπειρια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2010, 17:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to εβαλα και στα τροχαια ατυχηματα


1)Ηταν να παω
2)Οταν ειδα στο βιντεο "τα μετρα ασφαλειας" ανατριχιασα...
3)Ο οδηγος αποτι μου ειπαν στο τηλ οχι απλως ειχε σοκ....πηγαινε για εγκεφαλικο Crying or Very sad
4)Δε ξερω τι να πεις στο πατερα που μια βολτα για διασκεδαση κατελυξε σε μακελιο
5)Σε αυτη τη "πιστα" να κανεις τετοιου ειδους αγωνα και με θεατες μεσα δεν ειναι εγκλημα.....ειναι προγραμματισμενο φονικο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1654s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on