PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

4o touring 206 club - Beach Party Camp
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πότε;
6-7 Σεπτεμβρίου
17%
 17%  [ 5 ]
13 - 14 Σεπτεμβρίου
82%
 82%  [ 23 ]
Σύνολο Ψήφων : 28

Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ρωτησω και εδω τελικα.Ποιος ειναι ρε παιδια αυτος ο Παγκοσμιος Question Question Question

Εφη εχεις γεμισει ολο το Forum με δαυτον.Πες τουλαχιστον και ποιος ειναι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
ΚΑΙ Τ Ω Ρ Α
περιμένουμε την έκθεση της Λιάνας (Μήπως το μαγιρεύεις πολύ?).......
Φιλάκια

Αμ τι να κάνω κοπελιά... ? χθες έπεσα για ύπνο στις 3 το μεσημέρι και ξύπνησα σήμερα το πρωί! Μάλλον θα 'πρεπε να με ρωτήσεις αν είμαι μαζί μου ή χώρια μου...
Αν σου πω ότι ξέχασα το μυαλό μου στην Αγία Άννα, θα με πείς κολλημένη...
Αν σου πώ ότι δεν άνοιξα ακόμα το trunk για να μην ξεπηδήσουν από μέσα αναμνήσεις, θα με πείς ρομαντική... (ή βρωμιάρα - με τόση λάσπη που κουβαλήσαμε... Laughing )
Τελικά αυτό το tour είχε κάτι μαγικό ή εγώ έιμαι βλαμμένη;
Τώρα που το σκέφτομαι, το 206club δεν μου πάει καθόλου. Θα διαγραφώ!
Διότι δεν γίνεται παιδιά μου να γυρνάω κάθε φορά πίσω με ένα κενό ΝΑ με το συμπάθειο... Δεν γίνεται να είναι όλα τόσο όμορφα, να δένουμε κάθε φορά σαν παρέα, να αγαπιόμαστε μέσα σε 2 μέρες και μετά "άντε γειά"
Αυτό το φαινόμενο θέλει εξήγηση απ' την κα "Έτσι έτσι" ....νομίζω; Σε κάθε touring καινούριες φάτσες με άσχετους χαρακτήρες και παρόλα αυτά η "χημεία" superb! Έχω μπερδευτεί τόσο που όταν με ρωτάνε για την παρέα μου, ασύνειδα η σκέψη και τα λόγια μου πάνε στο club.
Δεν σας αντέχω πια! Βαρέθηκα! Θα μετακομίσω...

Δεν θέλω να εκφράσω τη λύπη μου για τους absent συνclubήτες που ήθελα τόσο να ξαναδώ... Άλλωστε οι βασικοί παίχτες ήταν πάλι εκεί και το νέο αίμα υπόσχεται πολλά (αρκεί να μην μας θυμίζει συνεχώς τις ημερομηνίες γέννησης)
Επίσης δεν μπορώ και δεν θέλω να αναφερθώ στον καθένα ξεχωριστά (θα το κάνω με σφήνες μετά, έννοια σας...), γιατί σαν ομάδα μετράμε. Έστω κι ένας να έλειπε δεν θα έδενε το γλυκο.

Για πρώτη φορά είχα μπροστά μου δρόμο (στην επιστροφή) και δεν μπορούσα να τον απολαύσω (έτσι εξηγούνται τα κόκκινα που πέρασα στον Πειριφερειακό της Θεσ/νίκης).
Οι σκέψεις έτρεχαν στο camp, σε κάτι κορμιά ένα με το χώμα το πρώτο βράδυ στην παραλία, στους παππούδες-θεωρείο που τελικά τους λένε Γιάννη και Παγκόσμιο, στη γελαστή φατσούλα της Άντας, στη μασκότ που δεν βγήκε 2 μέρες απ' τη μπρίζα (αααχ Έφη Έφη!), στην πρώτη μου σπρωξιά σε πισίνα (σοβαρή γυναίκα... θα το θυμάμαι Πετράκη... και Θοδωράκη, σε είδα που συνωμοτούσες, μη χαίρεσαι), στον Μιχαλάκη που δεν καπνίζει, δεν πίνει αλλά άδειασε όλες τις guervo και σηκώθηκε κι έφυγε μες τη βρόχα! (τελικά είναι σε διάσταση matrix αυτό το παιδί), στην Όλγα που σίγουρα θα έκανα κολλητάρι αν ήμασταν κοντά, στον Τασούλη που δεν είναι τελικά ο mister-perfect και στην Ελένη που αναρωτιέμαι πως τον αντέχει, στο πρωινό βλέμμα αγελάδος του Χρήστου μας, στον Πανούλη που έκανε πάλι την έκπληξη πίνοντας τα λιγότερα και ροχαλίζοντας (έναν καλό είχαμε πάει κι αυτός!). Για το καγκουρο-ΔΣ Μιχάλη και Πάνο, σοβαροί άνθρωποι... τι να πώ! (α! σας χρωστάω και κάτι τεκίλες εσάς), Εικόνες, εικόνες... Α! το χέρι του Ανδριανού πάνω κάτω (Τα έλιωσες τα ζαρια αγόρι μου! και μη μου πείς ότι φταίει εκείνη η "ήσυχη" κοπέλα η Μαρία... - σας χρωστάω οικογενειακώς μια ανάλυση περι Βόρειων -Νότιων και τον ωροσκόπο σου). Τι άλλο μου 'ρχεται... ε αλοίμονο, το άδειασμα της πισίνας απ' τον Νίκο και το ροχαλητό που έδιωχνε αρκούδες σε ακτίνα χιλιομέτρου, και φυσικά εκείνες οι σουρωμένες οι κ*λόσφηκες που δεν μπορούν να πετάξουν και να περπατήσουν αλλά τελικά τσιμπάνε οι ρουφιάνες...
Αλήθεια καμιά φωτογραφία θα δούμε; αν και πρέπει να στήνουμε κάμερα ρε παιδιά!

Θα βάλω bookmark σ' αυτή την εκδρομή... Τι να πώ:
Ένα μεγάλο ευχαριστώ!Έχετε γεμίσει την καρδιά μου χαρά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:32:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Δεν σας αντέχω πια! Βαρέθηκα! Θα μετακομίσω...


Μονο μην μας φωναξεις για βοηθεια γιατι εχω την μεση μου Laughing

lia206cc έγραψε:
Έστω κι ένας να έλειπε δεν θα έδενε το γλυκο.


Α ετσι ε?Θα σε ξανακανω καλα βολτα με το αγωνιστηκο Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:41:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Δεν σας αντέχω πια! Βαρέθηκα! Θα μετακομίσω...

Μονο μην μας φωναξεις για βοηθεια γιατι εχω την μεση μου Laughing

έτσι που τό 'κανες το αμάξι σου, καλά να πάθεις, που ανεβάζεις και γκόμενες για ραντεβού, τρομάρα σου!

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Έστω κι ένας να έλειπε δεν θα έδενε το γλυκο.

Α ετσι ε?Θα σε ξανακανω καλα βολτα με το αγωνιστηκο Very happy

Πότε μου 'κανες και δεν το θυμάμαι ρε παραμύθα; Μόνο μακαμάκα είσαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Τελικά αυτό το tour είχε κάτι μαγικό ή εγώ έιμαι βλαμμένη;


Ρητορική ερώτηση είναι αυτή;


lia206cc έγραψε:
... στον Τασούλη που δεν είναι τελικά ο mister-perfect


Xε χε... πως με κόβεις;




Πάντως δεν είσαι η μόνη που αισθάνεσαι έτσι...
Γι'αυτό τον λόγο έχω την αίσθηση ότι το νέο Touring θα έρθει πιο γρήγορα απ'ότι υπολογίζαμε....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου χω εγω για το επομενω Τασο....... Very happy Very happy Μονο μην εχει χιονια ξανα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:53:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Τελικά αυτό το tour είχε κάτι μαγικό ή εγώ έιμαι βλαμμένη;

Ρητορική ερώτηση είναι αυτή;

Εντάξει λοιπόν, ρητορική... τι θες τώρα; με ρώτησες ποτέ αν είμαι βλαμμένη και το αρνήθηκα; (μη την ψωνίσογλου!)
Όσο για τη φωτό... είσαι σαν να ήπιες τ' άντερά σου το προηγούμενο βράδυ (αλλά δε στο λέω!) Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:58:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Sidobre έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Τελικά αυτό το tour είχε κάτι μαγικό ή εγώ έιμαι βλαμμένη;

Ρητορική ερώτηση είναι αυτή;

Εντάξει λοιπόν, ρητορική... τι θες τώρα; με ρώτησες ποτέ αν είμαι βλαμμένη και το αρνήθηκα; (μη την ψωνίσογλου!)


Τελικά είσαι τόοοοοσο ΒΛΑΜΜΕΝΗ που δεν κατάλαβες ούτε ότι η ρητορική ερώτηση αφορούσε το "κάτι μαγικό"! Razz Razz Razz Razz Razz

lia206cc έγραψε:
Όσο για τη φωτό... είσαι σαν να ήπιες τ' άντερά σου το προηγούμενο βράδυ (αλλά δε στο λέω!) Twisted evil


Εγώ να έχω πιεί και μάλιστα τα άντερά μου..... ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 10:14:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Γι'αυτό τον λόγο έχω την αίσθηση ότι το νέο Touring θα έρθει πιο γρήγορα απ'ότι υπολογίζαμε....
Έτσι έτσι... Wink ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ! ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 10:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Γι'αυτό τον λόγο έχω την αίσθηση ότι το νέο Touring θα έρθει πιο γρήγορα απ'ότι υπολογίζαμε....


Δεν σας βλεπω ομως να το συζητατε και δεν μου αρεσει.

Αντε Τασο ανοιξε τοπικ για το επομενο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 14:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Δυο μέρες τώρα διαβάζεις ασταμάτητα τα στόματα αυτών που σου χάρισαν εκείνο το αξέχαστο χαμόγελο, ναι αυτό που τώρα είναι κόμπος που όλο σφίγγει....
τι έγινε ρε γ...το?
προχθες πατούσες γκάζι να τους αφήσεις πίσω, ή έτσι νόμιζες, κι όμως στον καθρέφτη σου βλέπεις ότι βλέπει και ο μπροστινός σου...όπως όταν πήγαινες να τους βρεις, μόνο που τότε γελούσαν και τα αυτιά σου ενω τώρα ιδρώνεις και όσο το πατάς τόσο δεν φτάνεις εκεί που θέλεις.
Η βροχή σε μούσκεψε, αλλά δεν σου'φτασε, ήθελες κιάλλο.Γνώρισες καινούργιους, βρήκες τους παλιούς, βρήκες τη χαρά σου - ίσως και το μπελά σου- γέμισες τις αισθήσεις σου και μετά....άδειος ο καθρέφτης....
Τα πες με όλους, τα'λεγες συνέχεια.
παράπονα κανείς; ναι!εσύ...Που όσα και να είπες είχες κιάλλα πολλά να πεις.-μήπως δεν είπες τίποτα?-μήπως?
-Τι να σου κάνουν δυο μέρες?
τι ερώτηση !!!!
- Πω πω τι κάνουν δυο μέρες!!!Φαντάσου νάταν παραπάνω....Φαντάσου....

Σταμάτα να φαντάζεσαι, σταμάτα να ψάχνεις στους καθρέφτες...

Τι εκδρομή...τι παρέα....

και τριανταρίζεις σε λίγο...
έρχονται κιάλλα.....πολύ σύντομα"


νάστε όλοι καλά, απόντες και παρόντες


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 14:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
"Δυο μέρες τώρα διαβάζεις ασταμάτητα τα στόματα αυτών που σου χάρισαν εκείνο το αξέχαστο χαμόγελο, ναι αυτό που τώρα είναι κόμπος που όλο σφίγγει....
τι έγινε ρε γ...το?
προχθες πατούσες γκάζι να τους αφήσεις πίσω, ή έτσι νόμιζες, κι όμως στον καθρέφτη σου βλέπεις ότι βλέπει και ο μπροστινός σου...όπως όταν πήγαινες να τους βρεις, μόνο που τότε γελούσαν και τα αυτιά σου ενω τώρα ιδρώνεις και όσο το πατάς τόσο δεν φτάνεις εκεί που θέλεις.
Η βροχή σε μούσκεψε, αλλά δεν σου'φτασε, ήθελες κιάλλο.Γνώρισες καινούργιους, βρήκες τους παλιούς, βρήκες τη χαρά σου - ίσως και το μπελά σου- γέμισες τις αισθήσεις σου και μετά....άδειος ο καθρέφτης....
Τα πες με όλους, τα'λεγες συνέχεια.
παράπονα κανείς; ναι!εσύ...Που όσα και να είπες είχες κιάλλα πολλά να πεις.-μήπως δεν είπες τίποτα?-μήπως?
-Τι να σου κάνουν δυο μέρες?
τι ερώτηση !!!!
- Πω πω τι κάνουν δυο μέρες!!!Φαντάσου νάταν παραπάνω....Φαντάσου....

Σταμάτα να φαντάζεσαι, σταμάτα να ψάχνεις στους καθρέφτες...

Τι εκδρομή...τι παρέα....

και τριανταρίζεις σε λίγο...
έρχονται κιάλλα.....πολύ σύντομα"


νάστε όλοι καλά, απόντες και παρόντες


Αυτά τα λόγια πρέπει να μπούνε πρώτα-πρώτα στο site.

Με αυτά τα λόγια πρέπει να καλοσωρίζουμε τους νέους φίλους μας.

Να 'σαι καλά Πάνο.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 15:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σεις!! Θέλετε να τις κόψω;;;; Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Δεν με λυπάστε; Με έχετε στείλει με αυτά που γράφετε! Sad
Και κάθησα και λίγες ώρες... Που να ερχόμουν και εγώ απο την Παρασκευή! Δεν φτάνει που όλη την ώρα το μυαλό μου είναι εκεί πίσω διαβάζω και εσάς και έχω ξεφύγει! ΥΠΟΜΟΝΗ!!! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 15:10:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
"Δυο μέρες τώρα διαβάζεις ασταμάτητα τα στόματα αυτών που σου χάρισαν εκείνο το αξέχαστο χαμόγελο, ναι αυτό που τώρα είναι κόμπος που όλο σφίγγει....
τι έγινε ρε γ...το?
προχθες πατούσες γκάζι να τους αφήσεις πίσω, ή έτσι νόμιζες, κι όμως στον καθρέφτη σου βλέπεις ότι βλέπει και ο μπροστινός σου...όπως όταν πήγαινες να τους βρεις, μόνο που τότε γελούσαν και τα αυτιά σου ενω τώρα ιδρώνεις και όσο το πατάς τόσο δεν φτάνεις εκεί που θέλεις.
Η βροχή σε μούσκεψε, αλλά δεν σου'φτασε, ήθελες κιάλλο.Γνώρισες καινούργιους, βρήκες τους παλιούς, βρήκες τη χαρά σου - ίσως και το μπελά σου- γέμισες τις αισθήσεις σου και μετά....άδειος ο καθρέφτης....
Τα πες με όλους, τα'λεγες συνέχεια.
παράπονα κανείς; ναι!εσύ...Που όσα και να είπες είχες κιάλλα πολλά να πεις.-μήπως δεν είπες τίποτα?-μήπως?
-Τι να σου κάνουν δυο μέρες?
τι ερώτηση !!!!
- Πω πω τι κάνουν δυο μέρες!!!Φαντάσου νάταν παραπάνω....Φαντάσου....

Σταμάτα να φαντάζεσαι, σταμάτα να ψάχνεις στους καθρέφτες...

Τι εκδρομή...τι παρέα....

και τριανταρίζεις σε λίγο...
έρχονται κιάλλα.....πολύ σύντομα"


νάστε όλοι καλά, απόντες και παρόντες


Ρίξε κι άλλο λάδι στην φωτιά, ρίξε! Ούτως η άλλος αυτή η φλόγα ποτέ δεν θα σβήσει!

Να είσαι καλά Πάνο και εσύ και όλα τα υπόλοιπα παιδιά! 2 μέρες τώρα και η νοσταλγία δεν έχει σβήσει ούτε λεπτό!

Η καρδιά, το μυαλό , η ψυχή έχουν μείνει ακόμα εκεί, σε αυτήν την υπέροχη παρέα που σε γεμίζει σαν άνθρωπο. Το σώμα μόνο έχει επιστρέψει... άβουλη μάζα που προσπαθεί να προσαρμοστεί στην καθημερινότητα!

Ουφ, ο αναστεναγμός ανεβαίνει για άλλη μια φορά! Ο κόμπος δεν φεύγει και έχει σκαλώσει στο λαιμό. Ποιός να είναι άραγε αυτός ο μαγικός ζωμός που μας έχει ενώσει τόσο πολύ;

Αρνούμε να προσαρμοστώ πλέον στην καθημερινότητά μου! Εχω μείνει πίσω σε ένα κόσμο διαφορετικό...

Να είστε καλά παιδιά! Ολοι σας! Θέλω να βρεθούμε, να τα πούμε πάλι και να μοιραστούμε αυτές τις υπέροχες στιγμές όπως μοναδικά εμείς ξέρουμε! Ως τότε εγώ θα βρίσκομαι εκεί, στην Αγ. Αννα... μέχρι να γεμίσω το κενό μου με νέες υπέροχες στιγμές που θα ζήσουμε πάλι μαζί!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 15:13:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα κατάλαβα γιατί άργησες να γράψεις και
νομίζω είσαι ο τελευταίος της παρέας του Σαββατοκύριακου.

Οτι καλύτερο έχω διαβάσει μέχρι τώρα στο forum
και ο πιο ωραίος επίλογος μιας ακόμη εμπειρίας με το
206 CLUB.

Μπράβο Πάνο.



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 16:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ???????????ΡΟΜΑΝΤΖΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ FORUM ??ANTE ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΧΩΡΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΤΟΣΟ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 19:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά χαίρομαι πολύ που περάσατε καλά ήθελα τόσο να έρθω αλλά έψω μπλέξει πολύ άσχημα με το όχημά μου!!
Ελπίζω στο επόμενο να είμαστε πιο πολλοί!

Ακόμα έχω ιό στον υπολογιστεί και μόλις τον βγάζω και μπαίνω ξαναέρχετε!Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται!Για αυτό είμαι χαμμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 19:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε Γιαννη Question Question Question ............................Format.......Στο ειπα και απο κοντα. Wink Παντως ευτηχως τελικα που δεν πηγαμε.Δεν ξερω για σενα αλλα εγω που ειμαι και υπερευαισθητος δεν θα το αντεχα τοσο τον χωρισμο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ Στο τελος μας βλεπω να κλαιμε ολοι μαζι για συμπαρασταση Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 20:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά και 'γω θα ήθελα να έρθω (να ξεφύγω και από τα καθιερωμένα βρε αδελφέ!) αλλά τώρα έχω πέσει με τα μούτρα στον αγώνα για τις κατατακτήριες εξετάσεις που θα δώσω τον Ιανουάριο...
Είχα δηλώσει στην αρχή συμμετοχή αλλά δεν φανταζόμουνα ότι θα με περίμενε ΤΟΣΟ διάβασμα. Έτσι ματαίωσα αυτό το πλάνο (τα εξήγησα και στον Πάνο)...

Θέλω να περάσω στον πολυτεχνείο στους μηχανολόγους μηχανικούς του Α.Π.Θ. (είμαι απόφοιτος των Τ.Ε.Ι. μηχανολογίας Καβάλας) και το έχω πάρει ΠΟΛΥ σοβαρα! Είναι κάτι που μου άρεζε παντα. Μη γελάστε, αλλά θέλω να βιώσω την μηχανολογική μου ολοκλήρωση!!!
(μεταξύ άλλων ολοκληρώσεων...)
Θα προσπαθήσω όσο μπορώ...

Τις προάλλες πήγα και αγόρασα έναν χάρτη της Ελλάδος. Μετά από αυτήν την δοκιμασία υπόσχομαι στον εαυτό μου να τον χαλάσω αυτόν τον χάρτη από το πολύ άνοιξε - κλείσε...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 22:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
"Δυο μέρες τώρα διαβάζεις ασταμάτητα τα στόματα αυτών που σου χάρισαν εκείνο το αξέχαστο χαμόγελο, ναι αυτό που τώρα είναι κόμπος που όλο σφίγγει....
τι έγινε ρε γ...το?
προχθες πατούσες γκάζι να τους αφήσεις πίσω, ή έτσι νόμιζες, κι όμως στον καθρέφτη σου βλέπεις ότι βλέπει και ο μπροστινός σου...όπως όταν πήγαινες να τους βρεις, μόνο που τότε γελούσαν και τα αυτιά σου ενω τώρα ιδρώνεις και όσο το πατάς τόσο δεν φτάνεις εκεί που θέλεις.
Η βροχή σε μούσκεψε, αλλά δεν σου'φτασε, ήθελες κιάλλο.Γνώρισες καινούργιους, βρήκες τους παλιούς, βρήκες τη χαρά σου - ίσως και το μπελά σου- γέμισες τις αισθήσεις σου και μετά....άδειος ο καθρέφτης....
Τα πες με όλους, τα'λεγες συνέχεια.
παράπονα κανείς; ναι!εσύ...Που όσα και να είπες είχες κιάλλα πολλά να πεις.-μήπως δεν είπες τίποτα?-μήπως?
-Τι να σου κάνουν δυο μέρες?
τι ερώτηση !!!!
- Πω πω τι κάνουν δυο μέρες!!!Φαντάσου νάταν παραπάνω....Φαντάσου....

Σταμάτα να φαντάζεσαι, σταμάτα να ψάχνεις στους καθρέφτες...

Τι εκδρομή...τι παρέα....

και τριανταρίζεις σε λίγο...
έρχονται κιάλλα.....πολύ σύντομα"


νάστε όλοι καλά, απόντες και παρόντες


Κι έλεγα δυο μέρες τώρα... πού είναι ο Πάνος... πού είναι ο Πάνος... Μα καλά... εκείνος δε μας σκέφτεται καθόλου?.....

Ξεχνούσα η μουρλή πως "το καλό πράγμα, αργεί να γίνει"...

Αυτό το post σου μας ταξίδεψε όχι απλά στις δύο τόσο γεμάτες μέρες της εκδρομής αλλά και σε όλη εκείνη την γλυκιά πίκρα του γυρισμού....
Ειλικρινά θα πρέπει να το διάβασα και 7 φορές μέχρι να πάψω να νιώθω την ανάγκη να το ξαναδιαβάσω?.....

Α π ί θ α ν ο ς....... δε βρίσκω άλλη λέξη που να σου ταιριάζει!


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 14 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3416s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on