PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

4o touring 206 club - Beach Party Camp
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Πότε;
6-7 Σεπτεμβρίου
17%
 17%  [ 5 ]
13 - 14 Σεπτεμβρίου
82%
 82%  [ 23 ]
Σύνολο Ψήφων : 28

Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτοκολλητάκι μπορεί να μην πήρες.....
Αλλά με τις καγκουριές που έκανες πίσω μου έχεις κερδίσει μια υποτροφία και ένα ένα συμβόλαιο για 1 + 1 χρόνο με την ομάδα Κ.R.T.

ΑΞΙΟΣ! Συνχαρητήρια......!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω ρε μιχαλακι Exclamation
να δεις εγω στον γα** σου πως θα στο ξεπληρωσω Wink Wink Wink Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι μου το εβγαλε με αστερακια τον γα** Question Question Question Question Question
δεν ειναι βρισια καλε Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Αυτοκολλητάκι μπορεί να μην πήρες.....
Αλλά με τις καγκουριές που έκανες πίσω μου έχεις κερδίσει μια υποτροφία και ένα ένα συμβόλαιο για 1 + 1 χρόνο με την ομάδα Κ.R.T.

ΑΞΙΟΣ! Συνχαρητήρια......!


Γίνατε και racing team? Laughing Laughing
Τέσπα,για κάγκουρας καλά τα πας και στις στροφές...
Για τον Νικόλα δεν το συζητάμε... Την παραστρίβει την Κούλα... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:17:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τι το θες το αυτοκολητακι ρε γιαννακη...αν εχεις τον παγκοσμιο μεσα στα αμαξι...ολοι θα σε κοιτανε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είσαι τυχερός ρε Γιάννη γιατί αργώ πολύ....πάρα πολύ.....
Εν αντιθέση με μερικούς μερικούς...γκουχ γκουχ ..... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:21:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααααααα θα τρελαθουμε τωρα......

στο παντρεμα σου εννοουσα Exclamation Exclamation πως αλλιως να το πω Rolling eyes

γαμος
γαμος
γαμος

καλα καταλαβα.....


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 15:22:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
p206Mike έγραψε:
Αυτοκολλητάκι μπορεί να μην πήρες.....
Αλλά με τις καγκουριές που έκανες πίσω μου έχεις κερδίσει μια υποτροφία και ένα ένα συμβόλαιο για 1 + 1 χρόνο με την ομάδα Κ.R.T.

ΑΞΙΟΣ! Συνχαρητήρια......!


Γίνατε και racing team? Laughing Laughing
Τέσπα,για κάγκουρας καλά τα πας και στις στροφές...
Για τον Νικόλα δεν το συζητάμε... Την παραστρίβει την Κούλα... Wink


Εσύ Θοδωρούλη είσαι σε καλό δρόμο...Ήδη μας ακολούθησες σε ένα event και είδες πως τα περνάμε εμείς τα καγκούρια.....
Keeeeeeep Walking................


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
marianthi 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QS

Ένταξη: 14 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 17:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ μάλιστα! Ήμουν σίγουρη οτι θα περνάγατε υπέροχα! Μπράβο ρε παιδιά! Άντε για ξανακανονίστε τίποτα μήπως και τα καταφέρω και κατέβω και γώ Multi color Τί παίζει με το 69 και σήμερα???


Ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 19:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προφανως για το επομενο touring (τουλαχιστον αυτο ελπιζω)
και εγω αυτη την απορια εχω Confused


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 21:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marianthi έγραψε:
Τί παίζει με το 69 και σήμερα???



Έλα βρε Μαριάνθη μας.

Είναι απλό. Αφαιρείς από το 69 το 30 και βλέπεις σε πόσες μέρες είναι το επόμενο touring. Shocked

Και γιατί 30 Question Γιατί τόσο θα είναι σε 3 χρόνια ο Poliths. Twisted evil

Άρα βρήκες και τον προορισμό. Crazy

Έτσι απλά σκεφτόμαστε εμείς στο 206 Club. Shocked Shocked Mr. Green Mr. Green


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 22:01:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ -ωχ <μπαμ> <μπουμ> <πλατς>... όχι μη .... <φλαπ> <κλουτς> ... δεν φταίω εγώ <φραπ> <καμπουμ> ... δεν το ήθελα να ξεχάσω .... μη .. μη άστο αυτό κάτω... τι θα το κάνεις... μηηηη...... <ΜΠΑΜ> ουτς το κεφαλάκι μου .... Shocked οχι την κατσαρόλα.... ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...... Eek
<ΜΠΑΜ>

Black eye

Συγνώμη Αντούλα δεν ήθελα να σε ξεχάσω στο προηγούμενο post μου αλλά μετά από τόσες στροφές το μυαλό μου υπολειτουργούσε....
Sorry, sorry, sorry.....



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 22:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Για την μπάντα του club έχω να πω ότι μάλλον αποδίδει καλύτερα με Johnny walker παρά με τσίπουρο…(θα χει περισσότερα οκτάνια φαίνεται το Johnny) Laughing Laughing Laughing !!!!!!


Καλά Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Φοβερή παρατηρητικότητα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Όντως στα tour που ήπιαμε τσίπουρο η μπάντα δεν έπαιξε. Για την αλήθεια δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια της Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Confused Confused Confused

Ενώ στο Πήλιο που μίλησε ο Johnnie... Wink

Μήπως ρε Μιχάλη ξέρεις και ποιος είναι ο γκαντέμης που φέρνει την κακοκαιρία στα tour Question

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bloom (Άντα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 Quiksilver 1.4

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 269
Τόπος: Αθήνα - Φιλοθέη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 22:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Ωχ -ωχ <μπαμ> <μπουμ> <πλατς>... όχι μη .... <φλαπ> <κλουτς> ... δεν φταίω εγώ <φραπ> <καμπουμ> ... δεν το ήθελα να ξεχάσω .... μη .. μη άστο αυτό κάτω... τι θα το κάνεις... μηηηη...... <ΜΠΑΜ> ουτς το κεφαλάκι μου .... Shocked οχι την κατσαρόλα.... ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...... Eek
<ΜΠΑΜ>

Black eye

Συγνώμη Αντούλα δεν ήθελα να σε ξεχάσω στο προηγούμενο post μου αλλά μετά από τόσες στροφές το μυαλό μου υπολειτουργούσε....
Sorry, sorry, sorry.....


Δεν πειράζει λατρεία μου, ναι ναι κι εγώ σε λατρεύω ναι ναι... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Ακούς εκεί!!! Shocked
Από τη μία θυμηθήκατε να με πετάξετε κακήν-κακώς στην πισίνα με τον άλλο το μουρλό τον teo, από την άλλη με απωθείς από τη μνήμη σου ξαφνικά τώρα?? Twisted evil

Αυτό ονομάζεται "επιλεκτική αμνησία" αγαπητέ μου και ξεπληρώνεται... με το γνωστό τρόπο Rolling eyes ........ με παντόφλα! Laughing Laughing Laughing Wink

Υ.Γ.: Τα ηχητικά εφέ της "παντοφλιάς" βλέπω τα περιέγραψες γλαφυρότατα στο παραπάνω post σου.... Θα είχες προηγούμενη εμπειρία καθώς φαίνεται! Rolling eyes Razz


smile... and life will pay u back!
**********************
...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 23:01:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυρί φυρί το πααας και εγώ δεν χαρίζω κάστανα.... Razz
Άντε μην πάθω κανα επιλεκτικό σύνδρομο Turrette και μετά θα αλλάξεις 15 χρωματάκια.... Laughing

Μμμμουτς...



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 01:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελέω κατεστράμένου modem ηρθα σε net cafe για να μελετήσω το forum...

Αρχιζω....

Ανδριανος και Εμυ.... ΟΙ ΕΥΕΡΓΕΤΕΣ ΜΟΥ .... πως να το κανουμε... μου στήσανε την σκηνη

Λιανα... Εσενα πριν τις 12 το μεσημέρι δεν σε ξαναπειράζω..... ακομα κοιμάσαι..


Δουκας... Πανουλλλλληηηηηηηηηηηη συμπάσχουμε... και εχουμε και Φουιιιιιιιιιιτ στα στρώματα μας


Προεδρος(ακα Sidobre).... Τα Λουκάνικα αφιερωμένα... και πες στην Ελενη... Μην με δειρει...... please please please

Kamelj... Γιαννη μου.... γιατί δεν κανει το subwoofer μου DOOP DOOP ????

Bloom.... Tί να πω.... Bloom Bloom Bloom....

Μαριλού... Αχχχχχ το τέλειο θύμα για Μασαζ Shocked Shocked Shocked

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ.... Eίσαι μεγάλος!!!!

Πετροοοοοοοοοο που να στα λέω.... Ψάχνουμε για το Perfecto Breaks ακομα....

Judger and Teoman... Απο την στιγμή που αντέξατε την συνοδήγηση μαζί μου.... τι να πω....ΕΥΓΕ

p206mike.... Εχουμε λογαριασμούς εμεις...

Ολγα.... Εσένα γιατι σει ειπα αννα ????????

Χρηστοοοοοοοοοοοοο και Μαριααααααααααααααααααα ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Ότι και να πώ ησασταν ολοι υπέροχοι... Μου λείπετε κιόλας... ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 07:44:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:

Τέσπα,για κάγκουρας καλά τα πας και στις στροφές...


Ακουστηκε δηλαδη πουθενα οτι οι καγκουρες δεν στριβουν Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 08:48:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:


Μήπως ρε Μιχάλη ξέρεις και ποιος είναι ο γκαντέμης που φέρνει την κακοκαιρία στα tour Question

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Tι να σου πω ρε Chris my friend, δεν ξέρω .....
Πάντως εγώ δεν πρέπει να μαι γιατί έλειπα στο tour στην Λίμνη Πλαστήρα...και πάλι ο καιρός ήταν...... Cussing out

Αρα....μείον ένας... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:08:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
teoman έγραψε:

Τέσπα,για κάγκουρας καλά τα πας και στις στροφές...


Ακουστηκε δηλαδη πουθενα οτι οι καγκουρες δεν στριβουν Question Question Question


Δεν ξέρω αν στρίβουν ή όχι,πάντως σίγουρα δεν κάνουν καλές βουτιές Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 09:17:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια και αναφέρατε βουτιές για πάρτε μια γεύση...











If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 13 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1975s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on