PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kent pt 52 η Cat 734

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ds (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6(16v)Rallye(1997)

Ένταξη: 03 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 16:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Kent pt 52 η Cat 734 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες.Μπηκα στην διαδικασια να κανω το ραλλακι μου σφυριλατο εχω παρει πιστονια wossner 78.5 μπιελες dp και ψαχνομαι για εκκεντροφορους.το αμαξι ειναι πολιτικο και δεν το καιω κοφτες και τετοια οποτε δεν θελει εκκεντροφορους στο οριο.τι προτεινετε?κεντ 52 η κατ 734?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ds (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6(16v)Rallye(1997)

Ένταξη: 03 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 17:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 20:57:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και οι δυο ξεφευγουν απο το ήπιο θεωρώ.Αφού μπήκες στα εξοδα δώσε ακόμα κάτι και πάρε μια κεφαλή jp4. Πιστεύω θα δεις ωραίες καμπύλες και καλή δύναμη.Οι 52ρηδες έχουν τη φημη ότι είναι λίγο "on off", δηλαδή νέκρα μέχρι τις 4000 και μετα κλωτσιά1😊



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MariosT (MARIOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106

Ένταξη: 09 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 39

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 21:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες και τους cat cam 708 . Ειναι ροπατοι απο χαμηλες στροφες .Τους φοραω πολλα χρονια τωρα με μαμα μπιελομπιστονα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος . Απο καθημερινη οδηγηση στην κινηση-δουλεια-super market, με χαμηλη καταναλωση και καρτα καυσαεριων εως και καφριλες σε κοντρες με +100 nos .
Εδω ειναι με nos
https://www.youtube.com/watch?v=nev4ozzU4uI

Δοκιμες Με PS προγραμμα ατμοσφαιρα
https://www.youtube.com/watch?v=nuiOkIYIXPY

ρελαντι
https://www.youtube.com/watch?v=G0D0A6xEEFg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 21:23:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφου θα βάλει πιστόνια Μάριε κρίμα να μη διαλέξει κάτι αγριότερο σε βύθισμα.Τουλάχιστον 715 δηλαδή...



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MariosT (MARIOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106

Ένταξη: 09 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 39

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 21:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι καλη ιδεα ειναι . Απλα να μην ξεφυγει πολυ οπως οι 52αριδες γιατι χανει μετα σαν καθημερινο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2016, 21:36:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τους 52ρηδες τους εχω δοκιμάσει, αλλά σε 4πετάλουδο, όπου μάλλον λόγω χωνιών/άγραφου δεν υπήρχε αυτή η ραθυμία χαμηλά.Θεωρώ κάτι αντίστοιχο θα συμβαίνει και με την πολυ καλύτερη κεφαλή του jp4.



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ds (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6(16v)Rallye(1997)

Ένταξη: 03 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2016, 12:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω πωσ οι 708 θα του πεσουν λιγοι.απλα λενε οτι οι 734 παρολο που εχουν λιγοτερο βυθισμα απο τους 52 ειναι πολυ καλυτεροι.και ειμαι σε σκεψεις.. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2016, 14:44:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρ'ολο που οι 734 εχουν λιγοτερο βυθισμα,στο ανω νεκρο ανοιγουν περισσοτερο τις βαλβιδες. Το θεμα βεβαια ειναι πως η κεντ δεν αναφερει τη διαρκεια στο 1mm ωστε να εχουμε αλλο ενα μετρο συγκρισης.
708 και 743 οντως ειναι λιγοι γι'αυτο που εχεις ετοιμασει.
Αφου μπαινεις σε τετοια διαδικασια,ριξε και μια ματια και στους newman Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1422s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on