PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πράγματα από 207 RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 10:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τιμούλα για δίσκο έχουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 12:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ(2055ΗΕ)ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 160,00Ε ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΓΑΛΛΙΑ 10-12 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ (ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΕΣ ΚΤΛ).

ΤΟ ΣΕΤ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ (ΔΙΣΚΟΣ-ΠΛΑΤΩ-ΡΟΥΛΕΜΑΝ)2052Ρ7 ΕΧΕΙ 205,00Ε ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ(ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΛΙΟΥ)..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 12:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος ο Γιάνναρος! Τι διαφορές έχει το παλιό Part# απο το νέο έχει ιδέα κανείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 12:57:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο πλατω ειναι η διαφορα και ισως στα υλικα του δισκου



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 21:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Μπορούμε να μάθουμε πόσο έχει το ένα φανάρι του 207 GT από τον προμηθευτή μας? Αν υπάρχει?

Ευχαριστώ..


Του GT έχει 260 euro / τεμάχιο.


Ευχαριστώ Γιάννη..Τελικά θα βγάλουνε καλά λεφτάκια νόμιζα οτι ήταν πιο φθηνά..

Του RC είναι πιο φθηνά από τον προμηθευτή ρε συ.. Very happy

Δε ξέρω τι θα κάνω..Ίσως τα αφήσω γρατζουνισμένα προς το παρόν ή θα ξαναβάλω τα παλιά να τελειώνω..

Απλά θα θέλει πάλι αλλαγή στη καλωδίωση και εκεί που το πήγα δε το ξαναπάω..Τελικα η αντιπροσωπία αποδείχτηκε η χειρότερη λύση και όχι η καλύτερη όπως μου είπες στο pm Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 21:42:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρεις ορισμένα πράγματα είναι και στην τύχη !
Αλλαγή στην καλωδίωση δεν θα χρειαστείς, μίας και η μετατροπή γίνετε μέσα στο φανάρι του Rc/Gt για να δουλέψει σύμφωνα με τα συμβατικά !


Για βάλε και μια φωτογραφεί να δω τι σου κάνανε από θέμα γρατσουνιάς !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 22:37:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Ξέρεις ορισμένα πράγματα είναι και στην τύχη !
Αλλαγή στην καλωδίωση δεν θα χρειαστείς, μίας και η μετατροπή γίνετε μέσα στο φανάρι του Rc/Gt για να δουλέψει σύμφωνα με τα συμβατικά !


Για βάλε και μια φωτογραφεί να δω τι σου κάνανε από θέμα γρατσουνιάς !


Α ναι ε? Αυτό είναι και καλό και κακό..Από τη μια μπορώ να βάλω απλά τα φανάρια μου τα παλιά πάλι πάνω και όλα καλά, αλλά από την άλλη αν αλλάξω μόνο το ένα φανάρι που είναι πιο πολύ γρατζουνισμένο θα θέλει πάλι αλλαγή στη καλωδίωση και δε ξέρω ποιός θα την κάνει..100 Ευρώ μου πήρε για να τα βάλει και να τα φτιάξει! Με 260 ευρώ δεν παίρνω φανάρι βέβαια εννοείται..Είναι πολλά..

Photos:

http://img693.imageshack.us/gal.php?g=p1010019ub.jpg

Δε φαίνεται τόσο καλά από τις Photos η γρατζουνια αλλά είναι κανονική ζωγραφιά με το χέρι και έχει και βάθος..Είναι συνεχόμενη γραμμή και μέχρι και στροφή κάνει και συνεχίζει...Έχει και το άλλο φανάρι στο πλάι 2-3 πιο μικρές. H μια photo είναι θολή αλλά τις ανέβασα όλες τώρα όπως τις είχα..Razz Πατήστε πάνω και μεγαλώνουν κι'αλλό..Όσο πατάς μεγαλωνει!! Very happy

Σίγουρα κάποιος ζωγράφισε όλο το αμάξι αυτουνού που ήταν τα φανάρια και μαζί και τα φανάρια..Φαίνεται γιατί κάποιες γρατζουνιες χώνονται μέχρι κάτω από το φανάρι που σημαίνει οτι συνέχισε στον προφυλακτήρα..

Ακόμα επιμένω οτι σχεδόν σίγουρα αυτά είναι άλλα φανάρια και όχι αυτά που πήγα..Δεν γίνονται κατα λάθος τέτοιες ζωγραφιές...Θέλει δόλο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 22:49:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)Μίας και δεν έχεις τπτ να χάσεις, για ρώτα τους συνεργάτες μας με τις αλοιφές αν μπορούν να κάνουν κάτι.

2)Πάντως οπτικά θα έχει ομορφύνει πάρα πολύ το αυτοκίνητο...

3)ξένον έβαλες ?

Υ.Γ. Οι γρατσουνιές έγιναν όταν γύρισαν το φανάρι ανάποδα και το ακούμπησαν πάνω στο ράμφος για να ψάξουν την καλωδίωση (πολύ ερασιτέχνες, αν κρίνω και από τα λεγόμενα σου για την μεσαία οθόνη). Κατά την γνώμη μου αυτά είναι τα φανάρια που αγόρασες !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 22:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω βάλει ακόμα...Είμαι σε σκέψεις για το αν θα τα αφήσω ή όχι..

Θα ρωτήσω για αλοιφές αλλά με τέτοιο βάθος που έχει το βλεπω λίγο δύσκολο. Sad

Παρ'ολο που είναι πιο ωραία, έχω ξενερώσει τόσο πολύ με την όλη φάση που τα κοιτάω και εκνευρίζομαι! Sad .

edit: Ρε σύ είμαι σχεδόν σίγουρος ότι η ημερομηνία κατασκευής ήταν άλλη, αλλά όπως και να έχει και εγώ να κάνω λάθος και να είναι αυτά τα φανάρια, τα κατέστρεψαν...Πρέπει να είχε σύρματα από κάτω για να γίνουν έτσι..Και έπρεπε τουλάχιστον να μου το πούν οτι έκαναν ζημιά. Όχι να μου τα δώσουν έτσι και αν το πάρω χαμπάρι το πήρα..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ironman02 στις Δευ 28 Ιούν 2010, 22:58:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 22:57:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο που ειπε ο Γιαννης. Δοκιμασε με αλοιφη αν μπορεις να κανεις κατι. Προσωπικα, πιστευω οτι σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να λεγεται το ονομα του συνεργειου και δη της αντιπροσωπειας που υποτιθεται οτι εχει παρει και καποια αδεια για να συντηρει το ονομα της εταιρειας και οχι να το δυσφημει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 23:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι έχει λαμαρίνα εκεί και κόβει αλύπητα το διακοσμητικό πλαστικό του φαναριού, όπως και η δεύτερη παγίδα είναι όταν πάς να το κουμπώσεις στην θέση του και σου πέσει ελάχιστα πιο χαμηλά μέσα στο φτερό . . . τραβάει μια ωραιότατη γρατσουνιά έτσι για να το θυμάσαι !

Τώρα για το τι θα κάνεις σίγουρα δεν θα σου πω, μίας και το αισθητικό κομμάτι είναι ευαίσθητο σημείο για τον κάθε ιδιοκτήτη !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιούν 2010, 23:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αλήθεια είναι οτι βγήκα εκτός εαυτού το πρωί που πήγα και τους τα είπα και μπορεί να έχω άδικο οτι είναι άλλα φανάρια μεν, αλλά από την άλλη θα έπρεπε τουλάχιστον να μου πουν και εκείνοι ότι τα γρατζούνισαν.

Ίσως πάρω ένα τηλέφωνο αύριο να ξεκαθαρίσω λίγο την κατάσταση γιατί δεν ήταν και εκεί ο υπεύθυνος και δεν νιώθω πολύ ωραία με την κατάσταση..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 00:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ξεκουμπωσεις με καποιο τροπο τα πλαστικα και να τα κανεις τραμπα με αυτα απο τα νορμαλ σου φαναρια δεν παιζει..??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 00:40:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
να ξεκουμπωσεις με καποιο τροπο τα πλαστικα και να τα κανεις τραμπα με αυτα απο τα νορμαλ σου φαναρια δεν παιζει..??


δεν ξεκολανε τα γαμ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 00:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
saikoe_39 έγραψε:
να ξεκουμπωσεις με καποιο τροπο τα πλαστικα και να τα κανεις τραμπα με αυτα απο τα νορμαλ σου φαναρια δεν παιζει..??


δεν ξεκολανε τα γαμ......


σοβαρα...δεν τα εχω προσεξει...!!!!

κριμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 09:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
android έγραψε:
saikoe_39 έγραψε:
να ξεκουμπωσεις με καποιο τροπο τα πλαστικα και να τα κανεις τραμπα με αυτα απο τα νορμαλ σου φαναρια δεν παιζει..??


δεν ξεκολανε τα γαμ......


σοβαρα...δεν τα εχω προσεξει...!!!!

κριμα

δεν ξεκολλανε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 10:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέμπτη θα φέρω και τα τελευταία δύο 47αρια για smoki & p206Mike.
Δεν θέλει κάποιος άλλως ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 21:49:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν φέρνεις και το button να το κουμπώσουμε επιτόπου???



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 22:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Πέμπτη θα φέρω και τα τελευταία δύο 47αρια για smoki & p206Mike.
Δεν θέλει κάποιος άλλως ?


Εγω δουλευω την Πεμπτη και δεν θα μπορεσω να ερθω λεσχη. Θα το κανονισω να περασω την αλλη Πεμπτη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 00:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Πέμπτη θα φέρω και ...
...θέλει κάποιος άλλως ?

φερε ρε και λιγο χρονο να φτιαξετε το κουμπι του Μακη...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 11 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,229s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on