PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2011, 11:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Telika Ο πολαπλασιαστης την γλιτωσε αλλα την ακουσαν τα μπεκ....Η εκο ειναι η μονη που εχει δικες τις δεξαμενεες δεν παιρνει απο κει που παιρνυν ολοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2011, 13:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγαλη προσοχη για οποιον βαλει βενζινη στις Σερρες στο κεντρο της πολης απο μια Aegean (αν δεν κανω λαθος ειναι γωνιακο το βενζιναδικο)
Μιλαμε το αμαξακι (της γυναικας μου) εκοψε τοσο πολυ που φοβηθηκα οτι θα με αφησει στο δρομο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2011, 13:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω την εντύπωση ότι σε αυτό είχα συμπληρώσει, όταν είχα πάει πίστα, Νοέμβρη του '09... Laughing Laughing Laughing

Ένα που 'ναι προς τα εκεί, λες;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 19:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Η εκο ειναι η μονη που εχει δικες τις δεξαμενεες δεν παιρνει απο κει που παιρνυν ολοι...


Αυτο καπου το χω ξανακουσει. Τον τελευταιο χρονο βαζω εκο. Ακριβη, αλλα δεν εχει παρουσιασει το αμαξι κατι. Τουλαχιστον οχι κατι εμφανες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 19:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
AEGEAN;ΜΕΛΙΣΣΙΑ ;Λ.ΠΗΓΗΣ 34 ο τυπακος παλια ειχε φθηνη βενζινη και ειχε ουρες. Μετα ομως αρχιζε να πειραζει αντλιες (λιγοτερο καυσιμο) και εκοψε και η κινηση οποτε και ανεβασε λιγο τις τιμες. ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΜΟΓΙΟ.
Υ.Γ Ο ιδιος εχει το πρατηριο απο κηφισια για Μελισσια


Άλλαξαν αυτά πια και έγιναν ΑΠ. Ίσως πήρε πόδι από Aegean. Rolling eyes


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 10:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα Χανιά όσο ήμουν διακοπές μία ΕΚΟ στην Αγ.Μαρίνα μετά τα σούπερ μάρκετ Βασιλόπουλος και Carrefour (είναι μαζί), στο ρεύμα προς Πλατανιά. Επίσης μια BP, στη λεωφόρο Μουρνιών δεξιά. Κι απ'τις 2 που έβαλα, ο δείκτης κατεβαίνει για πλάκα. Και δεν πιστεύω έχω πρόβλημα στο αμάξι ή διαρροή... Confused Confused

Είχα γεμίσει από Αθήνα V Power στη Shell στης Χαμοστέρνας δεξιά πριν τη γέφυρα, έκαψα αρκετό, μετά φούλαρα στη BP 100άρα κανά 70άρι ευρώ (στα νησιά βάζω μόνο 100άρα ελπίζοντας ότι τουλάχιστον αυτή δε θα την πειράζουν) και μου φαινόταν ότι έκαιγε πολύ, έπειτα στην ΕΚΟ γύρω στα 40 ευρώ κι όμως συνέχισε να καίει. Evil


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 13:50:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
vamvakoolas έγραψε:
AEGEAN;ΜΕΛΙΣΣΙΑ ;Λ.ΠΗΓΗΣ 34 ο τυπακος παλια ειχε φθηνη βενζινη και ειχε ουρες. Μετα ομως αρχιζε να πειραζει αντλιες (λιγοτερο καυσιμο) και εκοψε και η κινηση οποτε και ανεβασε λιγο τις τιμες. ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΜΟΓΙΟ.
Υ.Γ Ο ιδιος εχει το πρατηριο απο κηφισια για Μελισσια


Άλλαξαν αυτά πια και έγιναν ΑΠ. Ίσως πήρε πόδι από Aegean. Rolling eyes



σχεδον οσα εχω δει να τα κλεινουν γινοντε ΑΠ στο καπακι... για να μην χαλασει το ονομα τις εταιριας ισως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 14:05:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω απο οποιον και να βαλω στην θεσσαλονικη αεριο το ιδιο μου φαινεται... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 15:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Αθήνα V Power στη Shell στης Χαμοστέρνας δεξιά πριν τη γέφυρα



Ειδικα απο κει μη ξαναβαλεις ποτε. Αφενος ειναι αγενεστατοι οι υπαλληλοι, αφετερου η βενζινη ειναι μαπα.

Αν σε βολευει προτιμησε την ΕΚΚΟ στην πειραιως διπλα στα πρακτικερ. Λιγο ακριβη αλλα καλη.

Απλα προσεξε να μη βαλεις αμεσως μετα απο βροχη, στο συγκεκριμενο βενζιναδικο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 18:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Παράθεση:
Αθήνα V Power στη Shell στης Χαμοστέρνας δεξιά πριν τη γέφυρα



Ειδικα απο κει μη ξαναβαλεις ποτε. Αφενος ειναι αγενεστατοι οι υπαλληλοι, αφετερου η βενζινη ειναι μαπα.

Αν σε βολευει προτιμησε την ΕΚΚΟ στην πειραιως διπλα στα πρακτικερ. Λιγο ακριβη αλλα καλη.

Απλα προσεξε να μη βαλεις αμεσως μετα απο βροχη, στο συγκεκριμενο βενζιναδικο..


Ότι είναι λίγο περίεργοι, φαίνεται. Και καθυστερούν πολύ. Αλλά κάποιος μου'χε πει ότι εκεί ήταν (είναι) κεντρικά (όχι διανομέας) της Shell, οπότε θεώρησα ότι δε θα παίζει θέμα. Όπως κεντρικά νομίζω είναι και της Aegean στη στροφή από Συγγρού για Αμφιθέας.

Σχεδόν πάντα όμως βάζω ΕΚΟ από πρατήριο στρατού, οπότε εκεί (θέλω να πιστεύω ότι) δεν παίζει να είναι πειραγμένη. Wink Την ξέρω και την ΕΚΟ στην Πειραιώς, όλο αμάξια πλένουν. Laughing Laughing


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 18:54:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και να τα πλεναν και σωστα να πω νταξει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 23:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφόσον υποψιάζομαι ότι η "βενζίνη" που γέμιζα στα Χανιά είναι ψιλομούφα, τι είναι καλύτερο; Να γεμίσω τώρα από έμπιστο πρατήριο (95άρα ή 100άρα) ή καλύτερα να περιμένω να πάει κάτω κάτω και μετά; Το δεύτερο μάλλον ε;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 23:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 1ο Wink
ωστε με την αναμειξη να εχει λιγο καλητερο καυσημο απ την σκετη κακη βενζινη


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Αύγ 2011, 00:05:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
το 1ο Wink
ωστε με την αναμειξη να εχει λιγο καλητερο καυσημο απ την σκετη κακη βενζινη


Γεμίζουμε αύριο! Laughing Ευχαριστώ! Απλά 'έκανα τη σκέψη ότι αφού μου την πίνει γρήγορα, αν αδειάσει και μπει βενζίνη καλής ποιότητας, θα πίνει φυσιολογικά. Αν αναμειχθεί, θα πίνει πάλι γρήγορα, απλά όχι τόσο. Τελοσπάντων, είμαι περίπου 2,5 γραμμές πριν το άδειασμα, αλλά θα φουλάρω.

Γέμισμα με 100άρα ή αρκεί ομοίως καλής ποιότητας 95άρα; Το βενζινάδικο είναι ΕΚΟ.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Αύγ 2011, 01:15:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη η ΕΚΟ, πιστευω.

Βαλε και κανα Performance Improver μεσα της Amsoil αν βρεις. Καλο θα κανει. Απλα μαζι με αυτο βαλε και 100αρα. Και ασε το μειγμα να καει, μεχρι να αναψει λαμπακι δηλαδη, μη ξαναβαλεις βενζινη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ydroxoos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) XT PREMIUM (2003)

Ένταξη: 25 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούλ 2012, 00:29:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τρίτη 26 Ιουνίου 2012, ώρα 22:00, κινούμαι στη Χαμοστέρνας, ρεύμα προς Συγγρού. Σταματάω δεξιά σε πρατήριο shell (είχα ακούσει καλά λόγια - πρατήριο εταιρείας). Ο δείκτης της βενζίνης είναι λίγο πριν την έντονα κόκκινη γραμμή, δεν έχει ανάψει λαμπάκι ακόμα. Λέω στον υπάλληλο να το γεμίσει (97 οκτάνια). Το γεμίζει, με τι ένας θεός ξέρει........, 58.75 λίτρα. Ακόμα και καλοί στα μαθηματικά να μην είστε καταλαβαίνετε τι έγινε......!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούλ 2012, 18:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

58,75 λιτρα? Με 50 γεμιζει νομιζω απο τελειως αδειο. Ποσο εδωσες?

Απο κει βαζω κι εγω και μαλιστα την 97αρα. Σα βενζινη δειχνει καλη. Στρωτη λειτουργια.Δεν ειχα παρατηρησει κατι, οντως ειναι πρατηριο και τα μπεκ στον καθαρισμο με υπερηχο που εκανα ηταν καθαρα παρα τις 80000χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vansak (ANTONIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 1.6 GT 2009

Ένταξη: 28 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούλ 2012, 20:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ydroxoos έγραψε:
Τρίτη 26 Ιουνίου 2012, ώρα 22:00, κινούμαι στη Χαμοστέρνας, ρεύμα προς Συγγρού. Σταματάω δεξιά σε πρατήριο shell (είχα ακούσει καλά λόγια - πρατήριο εταιρείας). Ο δείκτης της βενζίνης είναι λίγο πριν την έντονα κόκκινη γραμμή, δεν έχει ανάψει λαμπάκι ακόμα. Λέω στον υπάλληλο να το γεμίσει (97 οκτάνια). Το γεμίζει, με τι ένας θεός ξέρει........, 58.75 λίτρα. Ακόμα και καλοί στα μαθηματικά να μην είστε καταλαβαίνετε τι έγινε......!!!!!!


Στείλε το μήνυμα αυτό στην coral... και άστο να υπάρχει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ydroxoos (xristos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16v) XT PREMIUM (2003)

Ένταξη: 25 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 48
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Ιούλ 2012, 23:04:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
58,75 λιτρα? Με 50 γεμιζει νομιζω απο τελειως αδειο. Ποσο εδωσες?

Απο κει βαζω κι εγω και μαλιστα την 97αρα. Σα βενζινη δειχνει καλη. Στρωτη λειτουργια.Δεν ειχα παρατηρησει κατι, οντως ειναι πρατηριο και τα μπεκ στον καθαρισμο με υπερηχο που εκανα ηταν καθαρα παρα τις 80000χλμ.

Το βιβλίο του κατασκευαστή αναφέρει χωρητικότητα ρεζερβουάρ 60 λίτρα. Τώρα όσο για το τι πλήρωσα : 58,750 lt x 1,668 E = 98,00 E (Αμόλυβδη Νέα V , Αριθμός απόδειξης 871). Και εις άλλα με υγεία...!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούλ 2012, 15:34:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον τελευταιο καιρο που βαζω απο το συγκεκριμενο στη Χαμοστερνας βλεπω πολλα πυρακια και παρολο που ειναι πρατηριο δεν πρεπει να χει καθαρη βενζινη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2081s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on