PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Bagus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Renault clio 1,4 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 19:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia diabaste to sxetiko ar8ro...http://www.euro2day.gr/articles/34196/
Entypwsh mou kanei idiaiterws to teleytaio prathrio"Barbounakis"pou kallista mporouse na dialysei ta eswterika toy aytokinhtou sou.....Benzinh aplh amolybdh no8eymenh me khrozinh 8ermanshs 43%.....
Kakws kata th gnwmh mou pou den ton ekleisan Mad Mad Mad Mad


http://www.greekrenaultclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 20:39:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το συγκεκριμένο πρατήριο το ξέρω, γιατί έχω πάει να πλύνω το αυτοκίνητο 1 - 2 φορές...
Η τιμή της βενζίνης ήταν ύποπτα χαμηλή και εννοείται οτι δεν έβαλα ποτέ...!!!
Περιττό να πώ οτι παρά το προστιμο, το πρατήριο συνεχίζει να δουλεύει κανονικά και αναρωτιέμαι πόσα αυτοκίνητα επαθαν ζημιά με την απατεωνιά αυτή.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούλ 2003, 14:32:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα σκισαμε παλι εμεις οι Καλλιθεωτες!!! Απο τα 8 Πρατηρια που εφαγαν προστιμο σε ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ τα 2 βρισκονται στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ , και μαλιστα τους εδωσαν γερα προστιμα!!!! ΧΑΧΑ η συνωμοσια εναντιον μας συνεχιζεται!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Bagus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Renault clio 1,4 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούλ 2003, 18:40:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing
8a akolou8hsoun kai alloi mou fainetai....... Twisted evil Twisted evil


http://www.greekrenaultclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 14:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bagus έγραψε:
Laughing Laughing
8a akolou8hsoun kai alloi mou fainetai....... Twisted evil Twisted evil

Επ’ευκαιριας σε πέτυχα σήμερα στη Θησέως! Very happy Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bagus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Renault clio 1,4 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 17:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy Very happy pisteyw na hmoun kyrios sto dromo.....


http://www.greekrenaultclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιούλ 2003, 07:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Το συγκεκριμένο πρατήριο το ξέρω, γιατί έχω πάει να πλύνω το αυτοκίνητο 1 - 2 φορές...
Η τιμή της βενζίνης ήταν ύποπτα χαμηλή και εννοείται οτι δεν έβαλα ποτέ...!!!
Περιττό να πώ οτι παρά το προστιμο, το πρατήριο συνεχίζει να δουλεύει κανονικά και αναρωτιέμαι πόσα αυτοκίνητα επαθαν ζημιά με την απατεωνιά αυτή.....


ο καλος ο αρχικάγκουρας φαινεται ακομα και στο πλυσιμο του αυτοκινητου οταν διαλεγει τα ..."σωστα" βενζιναδικα εστω και εν αγνοια του....
χεχεχεχχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Αύγ 2003, 10:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Το συγκεκριμένο πρατήριο το ξέρω, γιατί έχω πάει να πλύνω το αυτοκίνητο 1 - 2 φορές...
Η τιμή της βενζίνης ήταν ύποπτα χαμηλή και εννοείται οτι δεν έβαλα ποτέ...!!!
Περιττό να πώ οτι παρά το προστιμο, το πρατήριο συνεχίζει να δουλεύει κανονικά και αναρωτιέμαι πόσα αυτοκίνητα επαθαν ζημιά με την απατεωνιά αυτή.....


ο καλος ο αρχικάγκουρας φαινεται ακομα και στο πλυσιμο του αυτοκινητου οταν διαλεγει τα ..."σωστα" βενζιναδικα εστω και εν αγνοια του....
χεχεχεχχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Κατευθείαν να μου την πεις Μητσάρα......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Αύγ 2003, 10:03:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Το συγκεκριμένο πρατήριο το ξέρω, γιατί έχω πάει να πλύνω το αυτοκίνητο 1 - 2 φορές...
Η τιμή της βενζίνης ήταν ύποπτα χαμηλή και εννοείται οτι δεν έβαλα ποτέ...!!!
Περιττό να πώ οτι παρά το προστιμο, το πρατήριο συνεχίζει να δουλεύει κανονικά και αναρωτιέμαι πόσα αυτοκίνητα επαθαν ζημιά με την απατεωνιά αυτή.....


ο καλος ο αρχικάγκουρας φαινεται ακομα και στο πλυσιμο του αυτοκινητου οταν διαλεγει τα ..."σωστα" βενζιναδικα εστω και εν αγνοια του....
χεχεχεχχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Κατευθείαν να μου την πεις Μητσάρα......


σε παρακαλω.... μα .. μεταξυ μας τωρα;;;
ειναι καθηκον μου να σου τη λεω !!!
χεχχεχεχεχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
I_Of_The_Storm (Marinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XT 1.6

Ένταξη: 01 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Athens-Alimos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Σεπ 2004, 11:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα ακομα ενδιαφερον link με μια λιστα με μερικους απο τους "κυριους" που θελουν να βγαλουν λεφτα καταστρεφοντας τα αυτοκινητα μας

http://www.bloka.com/m_gas_prostima.htm


To Our Island In The Stream Where We Can Dream At The Edge Of The World...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 20:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτή η λίστα κυκλοφορεί από περσι..Αν κάνουν τόσο συχνά ελέγχους σωθήκαμε Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2004, 09:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια παντως πρεπει να προσεχουμε απο που ταιζουμε τα αμαξια μας..Η Φθηνοτερη και η σχετικα φθηνη βενζινη δεν ειναι παντα η καλυτερη.Να μου πεις πως και στην ακριβοτερη μπορει να ισχυει ακριβως το ιδιο πραγμα συμφωνω αλλα υπαρχουν λιγοτερες πιθανοτητες.Ολα αυτα στη χωρα της αισχροκερδιας και της απατεωνιαςςς........ Evil


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kos_argyris (kostas)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 rc (2008)

Ένταξη: 08 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 256

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 22:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα. Είναι ένα βενζινάδικο στη καλλιθέα με το σήμα της shell, απέναντι από την εκκλησία των Αγίων Πάντων, που πρόσφατα ανακαινίστηκε. Δεν έβαζα ποτέ εκεί, αλλά τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει πως σε αρκετά πρατήρια της εταιρίας αυτής η τιμή της απλής αμόλυβδης είναι σε νορμάλ επίπεδα (γύρω στο 1,23). Ε, λοίπον τις δύο από τις τρεις φορές που πήγα ως τώρα πήγαν να μου βάλουν λάθος βενζίνη. Τη μία μου βάλαν την 95άρα με τα πρόσθετα που έχει, και φυσικά μετά το πήρα χαμπάρι και του πλήρωσα λιγότερα. Σήμερα οι μάγκες πήγαν να μου βάλουν 100άρα με 1.53 αλλά το πρόσεξα από την αρχή και του την είπα. Εν τω μεταξύ πριν από μένα έβαζε ένα παπάκι και του βάλαν 100άρα χωρίς να το καταλάβει. Προφανώς είναι εντολή του αφεντικού, δε μπορεί να είναι τόσο μαλ**ες. Την επόμενη φορά θα τη φάει τη καταγγελία του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούλ 2008, 22:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωστή τακτική της shell αυτή. Evil


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 02:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kos_argyris έγραψε:
Καλησπέρα. Είναι ένα βενζινάδικο στη καλλιθέα με το σήμα της shell, απέναντι από την εκκλησία των Αγίων Πάντων, που πρόσφατα ανακαινίστηκε. Δεν έβαζα ποτέ εκεί, αλλά τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει πως σε αρκετά πρατήρια της εταιρίας αυτής η τιμή της απλής αμόλυβδης είναι σε νορμάλ επίπεδα (γύρω στο 1,23). Ε, λοίπον τις δύο από τις τρεις φορές που πήγα ως τώρα πήγαν να μου βάλουν λάθος βενζίνη. Τη μία μου βάλαν την 95άρα με τα πρόσθετα που έχει, και φυσικά μετά το πήρα χαμπάρι και του πλήρωσα λιγότερα. Σήμερα οι μάγκες πήγαν να μου βάλουν 100άρα με 1.53 αλλά το πρόσεξα από την αρχή και του την είπα. Εν τω μεταξύ πριν από μένα έβαζε ένα παπάκι και του βάλαν 100άρα χωρίς να το καταλάβει. Προφανώς είναι εντολή του αφεντικού, δε μπορεί να είναι τόσο μαλ**ες. Την επόμενη φορά θα τη φάει τη καταγγελία του...

Ειναι παγια τακτικη της σελ αυτη. Δεν φταιει το καταστημα... σε όλα έτσι είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 11:11:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα ρε!Μια φορα σταματησα σε shell να βαλω στης δουλειας και πηγε να μου βαλει 100αρα αλλα νομιζα οτι μπερδευτικε!Εννοειται οτι παντα κοιταω τι βενζινη πανε να μου βαλουν και αν ειναι μηδενισμενο το ρολοι!

Μας κλεβουν που μας κλεβουν αλλα οχι και μπρωστα στα ματια μας!ΕΛΕΟΣ!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kos_argyris (kostas)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 rc (2008)

Ένταξη: 08 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 256

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 12:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την επόμενη φορά θα τον αφήσω να μου βάλει 100άρα και στο τέλος θα πάω να του πληρώσω 95άρα. Κι αν μου πει ότι έκανε λάθος θα του πω πάρε σωληνάκι και ρούφα την, εγώ δε πληρώνω τα λάθη σου. Σωστός???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2008, 08:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαχαχχααα.... Beer Pale να το πεις στο αφεντικό όμως που δίνει τις εντολές,οχι στον ταλιμπανάκο!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2008, 18:44:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα αμα του πεις 20ευρω 20 θα σου βαλει στα λιτρα θα ειναι η διαφορα!
Αρα εσυ θα βγεις χαμενος! Wink Wink Wink


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
StorM_GmA (Ευριπίδης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2006)

Ένταξη: 21 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 314
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2008, 00:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από το συγκεκριμένο πρατήριο Shell απέναντι από τους Αγ. Πάντες βάζω πάντα βενζίνη. Το κακό είναι οτι βάζω πάντα 100άρα και ποτέ δεν έτυχε να μου βάλουν κατα λάθος 95άρα Shocked Very happy

Αν και με το 1.53 που την έχουν πάει την 100άρα, αρχίζω να κοιτάω πουθενά αλλού...


...sine Diabolo nullus Dominus...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3128s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on