PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούλ 2008, 17:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
όσον αφορά για την ΕΤΕΚΑ στην Αγίου Δημητρίου καιρός ήταν να τη φάει και αυτός γιατί έβαλε η μάνα μου μια φορά και το αμάξι δεν έπαιρνε μπροστά και όταν πήρε άρχισε τα γνωστά πηδήματα! έλεος


Μην νομιζεις οτι η ΕΤΕΚΑ στη Θεομητορος ειναι καλυτερη. Οσοι γνωστοι μου εχουν βαλει 95αρα ειτε εκανε διακοπες ο κινητηρας ειτε εσβηνε το αμαξι μολις εφτανε στο ρελαντι. Εγω την προηγουμενη εβδομαδα αναγκαστηκα να βαλω 100αρα και το αμαξι δεν τραβαγε μια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
georgio3gr 
Μέλος
Μέλος


Saxo vts 1,6

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 111

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούλ 2008, 18:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καταφερε το λαμογιο και μου χωρεσε 48.7 λιτρα βενζινη με το λαμπακι να εχει αναψει πριν καμια 10αρια χλμ στην αττικη και το τριπ να δειχνει 50χλμ ακομα διανυθεντα


Με λαμπακι τα παιρνει ανετα αν η μουρη του αυτοκινητου σου ειναι λιγο πιο χαμηλα απο τον κωλο...Εξακριβωμενο σε βενζιναδικο φιλου... Αναποδα (μουρη ψηλα-κωλος χαμηλα) παιρνει 3-4 λιτρα λιγοτερα...
Σε Xsara εχω δει να παιρνει και 52 λιτρα οριακα πριν αναψει το λαμπακι... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούλ 2008, 18:34:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smoki έγραψε:
Μην νομιζεις οτι η ΕΤΕΚΑ στη Θεομητορος ειναι καλυτερη. Οσοι γνωστοι μου εχουν βαλει 95αρα ειτε εκανε διακοπες ο κινητηρας ειτε εσβηνε το αμαξι μολις εφτανε στο ρελαντι. Εγω την προηγουμενη εβδομαδα αναγκαστηκα να βαλω 100αρα και το αμαξι δεν τραβαγε μια...


Το ξέρω και εκεί τα ίδια σκ**α! Έβαλε ο husband τις προάλλες και του το έλεγα να μην βάλει αλλά δεν βρίσκαμε από αλλού με αποτέλεσμα...αυτό που έπαθες και εσύ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2009, 00:18:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά άμα μπορεί ας μου πει κάποιος ποια βενζινάδικα έβαζαν νοθευμένη στην Καλλιθέα. Εγώ βάζω στην ΒΡ στη Θησέως (εκεί που παλιά ήταν δίπλα ο Μπουρμπουλήθρας). Ξέρει κανείς αν έχει ακουστεί κάτι για αυτό? Εγώ βάζω 100αρα στο 207 RC γιατι την έχει φθηνά και μια χαρά μου πάει το αμάξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούλ 2009, 22:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒP στη γούναρη κοντά στην ανθέων... Ανω Γλυφάδα παρότι ήμουν πελάτης του δεν μου έβαλε νοθευμένη ultimate ''απλά'' με απλή αμόλυβδη αλλά με ...νερό ο ''αλήτης'' απαράδεκτο.. θα τον ''φτιάξω'' όμορφα που όσο και να ''λαδώνει'' δεν... θα ψάχνει βύσμα το λαμόγιο αλλά έχω πιό μεγάλο...!!!!


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 01:52:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαλια ειναι και στο βενζιναδικο BP στην Γλυφαδα ακριβωs πανω στην παραλιακη.....ειχα βαλει και μεχρι να φτασω το poseidonio.....ναι αυτο το σπαστικο κιτρινο σηματακι....check engine............μην βαλει κανειs........ Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 06:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Theo_207RC έγραψε:
Ρε παιδιά άμα μπορεί ας μου πει κάποιος ποια βενζινάδικα έβαζαν νοθευμένη στην Καλλιθέα. Εγώ βάζω στην ΒΡ στη Θησέως (εκεί που παλιά ήταν δίπλα ο Μπουρμπουλήθρας). Ξέρει κανείς αν έχει ακουστεί κάτι για αυτό? Εγώ βάζω 100αρα στο 207 RC γιατι την έχει φθηνά και μια χαρά μου πάει το αμάξι.


Σίγουρα ήταν blacklisted (δεν ξέρω πλεον τι κάνει γιατί άλλαξε όνομα) το βενζινάδικο που βρίσκεται τέρμα κάτω θησέως με το που κάνεις δεξιά στον παράδρομο της παραλιακής (προς Μετροπόλιταν).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 06:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης, 2 φορές μου έχει ανάψει check engine 8 χρόνια τώρα και οι 2 ήταν μετά από αναγκαστική επίσκεψη στο βενζινάδικο της Aegean στην Πειραιώς στο Μοσχάτο, στο ρεύμα προς Αθήνα, 40-50m μόλις περάσουμε τη γέφυρα της εθνικής.

Το διαγνωστικό και τις 2 φορές απεφάνθη "ελλατωματική λειτουργια μπεκ 3ου κιλύνδρου".


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 07:35:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και το εχω πει πολες φορες θα το πο αλλη μια σχετικα με αυτο που ανεφερε ο παναγιωτης(volvos) διαπιστομενο με το αμαξι μου στο μαγαζι μου που ειμαι 1000% σιγουρος οτι η αντλιες μου ειναι οκ.
Στο saxo δινουν ρεζερβουαρ 45 λιτρων αν βαλις βενζινη με το που αναψει το λαμπακι και η μουρη του αυτοκινητου σου ειναι λιγο πιο χαμηλα απο τον κωλο(εχει κλισει το οδοστρομα) περνει ακριβος 45 λιτρα ουτε ενα ml παραπανω ετσι επιβεβεονετε ο STELIOS που λεει πιο πανω οτι τα ρεζερβουαρ ειναι 50ρια(φυσικα μαζι με της σολινοσις).
Τωρα σχετικα με το τριπ και αυτες της παπαντζες να ξερετε οτι τρονε κοληματα...το ζω καθημερινα και αντε να αποδιξης οτι δεν εισαι ελεφαντας.
Φυσικα δεν υποστιριζω τον συναδελφω μιας και δεν τον ξερω καν και δεν μπορο να ξερω τη ρολο βαραει απλα το αναφερω για να εχετε και εσης μια ιδεα
επισης στο λινκ που δινετε πιο πανω βγαζη βενζιναδικο με νοθεια αλλα και βενζιναδικο ποιοτητας το ιδιο στην δαφνη(BP Παπαχριστοδούλου)...πως γινετε???? Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 09:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νεα σμυρνη πλατεια Σκατζουρακη οποιος θελει βενζινη με ψαρακια μεσα...


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 09:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στον χατζη πρεπει να λες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 09:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν λες σε εμενα xfuel καπως ετσι λεγεται...


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 09:48:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xfuel=ΧΑΤΖΗΣ FUEL


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 09:49:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχα ναι αυτο...εχει ψαρακια δεν συμφωνεις???


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούλ 2009, 10:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι ρε μια χαρα ειναι,απλα τα βαζη για να καθαριζουν την δεξαμενη σαν γλυφτες.....εχω και φοτο τους....



Razz Razz Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
garevn (Giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rc 2009

Ένταξη: 01 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Ampelokoipoi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούλ 2009, 11:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες Παντα εβαζα βενζινη (το ιδιο και αλλα 5 αυτοκινιτα απο συγκενεις κλπ) απο μια AEGIAN που βρισκετε αμεσως μετα το Πικερμι στην λεωφορο μαραθωνος(μετα τιν αλμα τα παγωτα) στο ρευμα προς νεα μακρη και ποτε δεν ειχαμε προβλημα και οι τιμες πολυ καλες εως χαμηλες θα ελεγα σε σχεση με αλλου. Πριν 2 βδομαδες ειχανε ενα προβλημα με το κεντρικο συστημα και δεν ηταν εφηκτο να με εξυπηρετισουν και εχοντας κοκκινο λαμπακι αποφασισα να το φουλαρω σε μια Aegian που βρισκεται ακριβως εξω απο το Μαραθωνα (απεναντη απο σουπερ μαρκετ γαλαξιας). Τα αποτελεσματα ηταν τρομπα βενζινης στα 1226 χιλιομετρα και μεχρη να τελειωσει ολη η βενζινη απο 7.1 0-100 ενιωθα οτι ειχα 9+. Με ενα cooper s που ετυχε και ψιλοτρεξαμε ουτε καν ειδα πως εφυγε. Πραγματικα δεν ξερω τι βαζουν εκει ολο νερο ηταν τι να πω δεν ξερω. Τεσπα τελικα τελειωσε η βενζινη εβαλα νεα και ειναι κομπλε το αμαξακι καλυτερα απο πριν. ελπιζω να μην τυχει σε κανενα.


No skill Just luck
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούλ 2009, 12:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ξεχασα το κορυφαιο των κορυφαιων!!!Δουρανης και Δαβακη πριν την γεφυρα για Ν.Σμυρνη στην Καλλιθεα,bp ειναι το πρατηριο και πανακριβο και βενζινη τελευταιας ποιοτητας...2 φορες εβαλα παλια με το 206 αναγκαστικα επειδη ειναι 24h τη μερα 365d το χρονο και τις 2 φορες μου σβηνε στο δρομο εν κινησει και αλλαξα μια φορα τρομπα-φιλτρο,οποτε αν ξεμεινετε βραδυατικα εκει να πατε!!!


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΗΖ (Θάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16V) SW (2005)

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 41
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Αύγ 2009, 15:38:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
το 206 1,6 16ν εχει θέμα με τις 95άρες και αισθητότατη διαφορα με την χρήση 100άρας...
αυτά που περιγράφει ο Χάρης ειχα κι εγω οταν το ειχα...


Παιδιά, συγγνώμη για το ψιλο offtopic.... αυτό για την 100 ισχύει για όλα τα μοτέρ 1,6 16V; Σε όποιο μοντέλο και αν είναι τοποθετημένο; Δεν διαφωνώ ότι ίσως λειτουργεί καλύτερα, αλλά αν έπρεπε να δουλεύει μονο με 100 δεν θα έπρεπε να το γράφει κάπου;

Αναφέρομαι στο μοτέρ του 307 sw με τα παραλίγο 110 άλογα..


Η πιο σκοτεινή στιγμή της νύχτας είναι λίγο πριν το ξημέρωμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Αύγ 2009, 21:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεοφώρος Ηρακλείου, Ηρακλειο, 2 βενζινάδικα...
το ένα χαμηλά, στο υψος του Βενέτη, δίπλα από κάτι σχολεία (ΕΚΟ)
το άλλο ψηλά, μετά την Α.Ο. στα αριστερά (ΕΚΟ και αυτό)

νερό αύρα



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
madscientist (giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207gt

Ένταξη: 05 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: xalkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Αύγ 2009, 16:04:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

magka mou den eiani mono sthn athina ta arxidakia einai kai sthn xalkida ena malakas poy bazo shell to foulara kai to amaksi arxise va mou xtypaei pyrakia se simio na mn mporo na anebaso strofes mexri pou mou emeine sthn malakasa to gyrisa piso me 20 xiliometra kai sthn pezo mou eipan kakh bebzinh kai oti eprepe nath kapso olh gamata ta kolopaidia tha mas dialisoun ta ergaleia mas den mporoun na katalaboun me ti kopo ta plhronoume ta arxidakia exo ena 207 gt kai paraligo nato klaio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 3 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2976s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on