PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αποπειρα κλοπης 106!!!!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
black7monster (Dimitris)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 8v

Ένταξη: 22 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 195
Τόπος: N.Φ.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:11:19    Θέμα δημοσίευσης: Αποπειρα κλοπης 106!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιγω αυτο το τοπικ για να ενημερωσω τα μελη του club!!!!!!!!!!!
Χθες το βραδυ στην περιοχη της ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ καποιο η καποια αλανια ανοιξαν το 106 μου αφαιρωντας πολλα πραγματα απο μεσα και ξηλωσαν τα καλωδια κατω απο το τιμονι επιχειρωντας μαλλον να το βαλουν μπρος και να το παρουν ολοκληρο αλλα αυτο αρνηθηκε πεισματικα να τους κανει το χατηρι!!!!
Προσοχη στα αυτοκινητα σας!!!!Εχετε το νου σας!!!!


106 rallye 8V.Σπερνει........πανικο!!!
http://i534.photobucket.com/albums/ee341/jimmys7/106_Turbo_97-1.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια φιλικη συμβουλη για κατοχους 106/Saxo...
Ασφαλιστε για κλοπη με αντικειμενικη αξια στο ασφαλιστηριο οσο εσεις πιστευετε και οχι οσο σας προτεινει ο ασφαλιστης σας.
Οι πιθανοτητες να κλαπει δεν θα ειναι λιγοτερες αλλα οι πιθανοτητες να ξαναπαρετε πισω μερος ή ολα τα χρηματα σας ειναι σαφως αρκετες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μενα μου το ανοιξαν προσφατα και πηραν μονο τον ηχο οχι ολον αλλα πηραν αρκετα...
για τους saxoralloys:να παρουν ενα πριονι και να κωψουν τις ασφαλειες(το κομματι που εξεχει οταν ειναι κλειδωμενο το αυτοκινητο..)ετσι ο μονοσ τροπος που θα μπωρουν να το ανοιξουν ειναι σπαζωντας το τζαμι... Razz Razz
εγω αυτο εκανα παντως...


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Μια φιλικη συμβουλη για κατοχους 106/Saxo...
Ασφαλιστε για κλοπη με αντικειμενικη αξια στο ασφαλιστηριο οσο εσεις πιστευετε και οχι οσο σας προτεινει ο ασφαλιστης σας.
Οι πιθανοτητες να κλαπει δεν θα ειναι λιγοτερες αλλα οι πιθανοτητες να ξαναπαρετε πισω μερος ή ολα τα χρηματα σας ειναι σαφως αρκετες.



Ό,τι αξία και να βάλεις (πληρώνοντας το ανάλογο ασφάλιστρο) θα πάρεις τα @@ σου δυστυχώς όταν έρθει η ώρα της πληρωμής. Έχουν ως ευαγγέλιο το οτο-τριτη.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:33:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι Κωτσο...
Εμαθα απο φιλο πωλητη οτι εγινε δικαστηριο απο πελατη που μολις ειχε τελειωσει το δανειο του και πηρε κανονικα το αντιτιμο που τον υποχρεωνε να πληρωνει η εως τοτε ασφαλιστικη(που ειχε καθορισει η τραπεζα).

Αυτο που λες,παλια...Ο κοσμος ξυπνησε και ευτυχως τα δικαστηρια αρχιζουν και δικαιωνουν. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:33:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Pughell έγραψε:
Μια φιλικη συμβουλη για κατοχους 106/Saxo...
Ασφαλιστε για κλοπη με αντικειμενικη αξια στο ασφαλιστηριο οσο εσεις πιστευετε και οχι οσο σας προτεινει ο ασφαλιστης σας.
Οι πιθανοτητες να κλαπει δεν θα ειναι λιγοτερες αλλα οι πιθανοτητες να ξαναπαρετε πισω μερος ή ολα τα χρηματα σας ειναι σαφως αρκετες.



Ό,τι αξία και να βάλεις (πληρώνοντας το ανάλογο ασφάλιστρο) θα πάρεις τα @@ σου δυστυχώς όταν έρθει η ώρα της πληρωμής. Έχουν ως ευαγγέλιο το οτο-τριτη.

+1 μου το΄πε και μένα ο πώλητής όταν αγόρασα το άμάξι, να το ασφαλίζω με βάση το auto τρίτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη εαν εχω μεσα στο αμαξι ηχο αξιας 6000ευρω π.χ
θα μου το πληρωσει η ασφαλεια?


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνα με αυτο που μου ειπαν,αν πληρωνεις ασφαλιστρα για αυτο και το εχεις δηλωσει κανονικα,ναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω δεν τα πολυπιστευω αυτα ρε μαγκες...εδω 150 ευρω θες να παρεις απο την ασφαλιστικη σου απο εναν προφυλακτηρα που εβαψες και σου βγαζουν την παναγια μεχρι να τα παρεις και τα παιρνεις μετα απο 10 +μηνες..


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xarris (Χάρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 16v

Ένταξη: 21 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως οταν ειχα ενα γκολφ 1400 του 92(το ειχα παρει 1500) πριν 3 χρονια μου το βγαλανε ολικη οταν επεσε ενα μλκσμενο πανω και πειρα 3500 μετα απο 2 μηνες Laughing ειναι αναλογα και την εταιρια αλλα τωρα με την "κριση" και ολα αυτα προσπαθουν να την βγαλουν με οσα λιγοτερα!


keep saxorally-ing...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν ειπα ΠΟΤΕ θα τα παρεις,ειπα μονον οτι ΘΑ τα παρεις... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εγω δεν ειπα ΠΟΤΕ θα τα παρεις,ειπα μονον οτι ΘΑ τα παρεις... Laughing Laughing Laughing


μην βαζεις το χερι στην φωτια... Very happy Very happy Very happy


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:13:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallos 16v έγραψε:
δηλαδη εαν εχω μεσα στο αμαξι ηχο αξιας 6000ευρω π.χ
θα μου το πληρωσει η ασφαλεια?


Επειδη το ρωτησα αυτο με τον ηχο πρεπει να ασφαλισεις και το ηχοσυστημα αλλα πρεπει να πληρωσεις εξτρα την ασφαλεια αυτη για να παρεις τα λεφτα του ηχοσυστηματος!!!!
Αλλιως περνεις τα @@ τους!!!


http://eirhnikos.blogspot.gr/
Το καλύτερο ραδιόφωνο του internet!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:21:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερω ερχονται στο φωτογραφιζουν βλεπουν τι εχει πανω και στο ασφαλιζουν...(ετσι καναν τουλαχιστον σε μια ΒΜW ενος φιλου που ειχε καμια εξτρα παραπανω)...


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 11:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδακια τα 106 κ τα σαξο δυστιχος ειναι ακομα ο νουμερο 1 στοχος για κλοπη καλο ειναι να υπαρχει ασφαλεια κλοπης κ οτι αλλο μπορει να τους καθηστεριση
πχ μπαστουνι διακοπτης τρομπας βενζινης απομονοση πολαπλασιαστη συναγερμο κ οτι αλλη παπαρια βρουμε
ακομα κ μεσα να κοιμασαι αν πουν να στο παρουν θα το παρουν απλα με ολα αυτα μπορεις απλα να τους καθηστερισης κ ισως το παρατισουν


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
black7monster (Dimitris)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 8v

Ένταξη: 22 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 195
Τόπος: N.Φ.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 18:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορω να δεχτω οτι το καθε τσογλανακι οποτε γουσταρει θα απλωνει χερι στο αμαξι μου,δεν γινεται αυτο.Θα μπουν ενα σωρο ιστοριες πανω να μην ξερουν απο που να ξεκινησουν.....!!!Ειναι σαν να μπαινουν στο σπιτι σου.....


106 rallye 8V.Σπερνει........πανικο!!!
http://i534.photobucket.com/albums/ee341/jimmys7/106_Turbo_97-1.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 18:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
παιδακια τα 106 κ τα σαξο δυστιχος ειναι ακομα ο νουμερο 1 στοχος για κλοπη καλο ειναι να υπαρχει ασφαλεια κλοπης κ οτι αλλο μπορει να τους καθηστεριση
πχ μπαστουνι διακοπτης τρομπας βενζινης απομονοση πολαπλασιαστη συναγερμο κ οτι αλλη παπαρια βρουμε
ακομα κ μεσα να κοιμασαι αν πουν να στο παρουν θα το παρουν απλα με ολα αυτα μπορεις απλα να τους καθηστερισης κ ισως το παρατισουν


να προσθεσω και τα SMART στην κατηγορια σου!!! Very happy
σε μενα ανοιξαν στην γειτονια μου σε ενα βραδυ 2 rallye και 1 GTI και επειδη αυτα μαθαινονται εγω εκανα τον σταυρο μου που την γλιτωσα και την επομενη ανοιξαν το δικο μου... Evil Evil Evil


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 20:11:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
παιδακια τα 106 κ τα σαξο δυστιχος ειναι ακομα ο νουμερο 1 στοχος για κλοπη καλο ειναι να υπαρχει ασφαλεια κλοπης κ οτι αλλο μπορει να τους καθηστεριση
πχ μπαστουνι διακοπτης τρομπας βενζινης απομονοση πολαπλασιαστη συναγερμο κ οτι αλλη παπαρια βρουμε
ακομα κ μεσα να κοιμασαι αν πουν να στο παρουν θα το παρουν απλα με ολα αυτα μπορεις απλα να τους καθηστερισης κ ισως το παρατισουν


Θα συμφωνησω με τον διακοπτη στην τρομπα βενζινης!!!
Παραλληλα με το cc εχω και ενα saxo 1100 κυβικα!!!Εχω βαλει διακοπτη διακοπης βενζινης.Μου ανοιξαν το αμαξι παιδευτικαν και το παρατησαν!!!
Αν δεν ειχα τον διακοπτη τωρα θα εψαχνα το αμαξι!!! Wink


http://eirhnikos.blogspot.gr/
Το καλύτερο ραδιόφωνο του internet!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιαν 2010, 20:35:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θυμαμαι στο Μοσχατο ειχαν σηκωσει 5-6 σαξοραλλα πριν απο 7-8 χρονια μεσα στο ιδιο βραδυ Shocked Shocked το ενα μαλιστα το πηραν ακομα και αφου ειχε συναγερμο ο οποιος εκοβε το ρευμα στην μηχανη και μπλοκαρε τις δισκοπλακες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 17:06:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα αν ειναι να στο παρουν, θα στο παρουν!!!!
Θυμαμαι εναν ξαδερφο μου με χοντα crx μεχρι γερανο εφεραν για να το σηκωσουν οταν ειδαν οτι ειχε διακοπτακι για τα ρευματα!!!


http://eirhnikos.blogspot.gr/
Το καλύτερο ραδιόφωνο του internet!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1483s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on