PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kοπή πίτας Saxosportclub 2010

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 16:52:07    Θέμα δημοσίευσης: Kοπή πίτας Saxosportclub 2010 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λόγο της πολύ καλής συνεργασίας που έχουν το Psclub και το SaxoSportClub είμαι στην ευχάριστη θέσει να σας καλέσω όλους στην κοπή της πίτας της λέσχης όπου θα γίνει στα Δερβενοχώρια στης 24-1-2010.
Παρακάτω ακολουθη το original message:

Παράθεση:
Η επόμενη συναντηση του Saxosportclub και μοναδική για το μήνα Ιανουάριο θα πραγματοποιηθει για την κοπη της πρωτοχρονιατικης πιτας της λεσχης μας την Κυριακη 24-1-2010.

Προορισμος μας ειναι τα Δερβενοχώρια και ποιο συγκεκριμενα το χωριο Σκουρτα.

Θα συγκεντρωθουμε ολοι στην κεντρικη πλατεια στο Μενιδι(συντριβανη) στης 12.00 (εξοδος 6 από Αττική Οδο προς Ελευσινα στο φαναρι δεξια και βρισκεστε στην πλατεια. Αντιστοιχα οι ερχομενοι προς κορωπι παλι εξοδος 6 και στο φαναρι αριστερα)και απο εκει θα ακολουθησουμε την διαδρομη προς Φυλη και την αναβαση προς το οροπεδιο που βρισκονται τα Δερβενοχωρια.

Η διαδρομη απο το σημειο σηναντησης διαρκει περιπου 30 λεπτα αλλα να ειστε καλα ντυμενοι λογω του κρυου στην περιοχη.

Κατα την αφιξη μας στο χωριο εχουμε κλεισει οικογενιακη παραδοσιακη ταβερνα με τζακι για να εξηπηρετηση της γαστρονομικες μας ανησυχιες.

Η συνεχεια θα εχει την κοπη της πιτας οπου ο τυχερος οπως καθε χρονο θα εχει μια δωρεαν ετησεια συνδρομη.Στο προγραμα συμπεριλαμβανεται η καθιερωμενη μας κληρωση με πολλα δωρα απο χορηγους μας αλλα και αντικειμενα της λεσχης οπως μπλουζακια σκουφακια και αλλα αξεσουαρ.

Το τελειωμα της ημερας θα μας βρει σε μια ομαδικη φοτογραφια οπου θα θυμιζει σε ολους μας για ποιον λογο ειμαστε φιλοι σε αυτη την λεσχη και οχι απλα ιδιοκτητες του ιδιου μοντελου αυτοκηνητου.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 21:58:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nice work συνονόματε
αν ειμαι Αθηνα εκεινο το ΣΚ θα προσπαθησω να ερθω Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιαν 2010, 10:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατε να κανουμε ωραιο παρεακι.

Wink



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 15:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Ελατε να κανουμε ωραιο παρεακι.

Wink


εσυ κοιτα να ρθεις στου πςκλαμπ στο Πηλιο και ασε τις επισημανσεις.

Αιντε,που μου φοβασαι να περασεις τη λαμια...παλιο...βαζελε!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
sfirakis1 (Νεκτάριος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2010, 23:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε ειναι το πηλιο Στηβ ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 00:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sfirakis1 έγραψε:
Ποτε ειναι το πηλιο Στηβ ???


...ήταν να γίνει αλλά αναβλήθηκε λόγω των αποκλεισμών δρόμων απο τους αγρότες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0948s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on