PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ο Ken Block στο WRC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 20:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
O espoff ειναι ρωσσος οδηγος της δεκαετιας του 90.
Ηταν μεγαλο ταλέντο αλλά τον φάγαν τα κυκλώματα και η ΕΛΠΑ της Ρωσιας....


Κάτι σαν τον Αλέφαντο?




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 20:39:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως εγώ έχω βαρεθεί να τον περνάω(Block) στο Dirt2. Laughing Laughing

Μεγάλη αγορά η Αμερική μάγγες, μεγάλη αγορα......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 20:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγα τα super slow motion πλανα... και τα flat κυματομορφης υπερκομπρεσσαρισμενα στουντιακα κατασκευασματα του παπουτσοχορηγου του...

στο heavy metal του να ερχονται τα δεντρα ανα δεκαδες στο γιαμπ και τα χασιματα να διαδεχονται το ενα ταλλο, να δουμε, θα πιασει ψαρια ή θα τον δειχνουν στο σταρ ο θοδωρης βλακακης σαν επικινδυνο σπορ...


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 23:48:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bab2112 έγραψε:
σιγα τα super slow motion πλανα... και τα flat κυματομορφης υπερκομπρεσσαρισμενα στουντιακα κατασκευασματα του παπουτσοχορηγου του...

στο heavy metal του να ερχονται τα δεντρα ανα δεκαδες στο γιαμπ και τα χασιματα να διαδεχονται το ενα ταλλο, να δουμε, θα πιασει ψαρια ή θα τον δειχνουν στο σταρ ο θοδωρης βλακακης σαν επικινδυνο σπορ...


γιατί τα λές με επιστημονικούς όρους? Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 23:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα, χαλαρώστε λίγο... Δεν είναι κουλός ο τύπος....
Αν ήταν ο παπουτσοχορηγος θα τα έδινε σε εμένα, όχι σε αυτόν....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 00:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρα οδηγαρα εισαι, οπως κ εγω αλλωστε, απλα δεν εχουμε τοσο μεγαλη αγορα ωστε να ασχοληθουν μαζι μας...
υπαρχουν ιαπωνες τετσουγιοτραφεις που κανουν τον εν λογω να φαινεται κλοουν, κ αν στο κατω κατω της γραφης ειχαν κανενα σοβαρο αμαξι οι αμερικανοι δεν θα σβουριζε με σουμπαρου...

στην βραση κολλαει το σιδερο κ θα δουμε αν αυτος κ ο ραικονεν κανουν κατι, αν κ ο ραικονεν ειναι κατα την γνωμη μου για την ως τωρα πορεια του στο χωμα χρυσος τροπεταρχης...


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 00:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα, δες το αντικειμενικα το θεμα....
Δλδ με τι αμαξι θα μπορουσε να τρεχει και να κανει την καβλα του έχοντας και λεφτα?
Με silvia?
Με αεροτομές και μπλε πιτσιλιθρες???

Επίσης η παπουτσοβιομηχανια είναι εν μέρη δικιά του ( η άλλη μισή είναι του παστράνα)

Και τέλος για να ξεκολλήσετε και να καταλάβετε ότι ο τυπος δεν ειναι τυχαιος, ψάξτε στο youtube για "nitro circus"
αυτα που κάνουν δείχνουν οτι ο τύπος δεν είναι τυχαίος...
Επίσης αφηστε τον να τρεξει 1-2 χρονια με wrc (γιατι τωρα ετρεχε με Ν) και μετα θα τον κρίνεται αν μπορεί να οδηγήσει η οχι και με ποιους μπορεί να συναγωνιστεί...
Γιατι όταν ο βωβός έτρωγε μισο+ λεπτο ανα ειδική στο ακρόπολις όταν έτρεχε με ford wrc αλλα λεγατε-με...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 01:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
bab2112 έγραψε:
σιγα τα super slow motion πλανα... και τα flat κυματομορφης υπερκομπρεσσαρισμενα στουντιακα κατασκευασματα του παπουτσοχορηγου του...

στο heavy metal του να ερχονται τα δεντρα ανα δεκαδες στο γιαμπ και τα χασιματα να διαδεχονται το ενα ταλλο, να δουμε, θα πιασει ψαρια ή θα τον δειχνουν στο σταρ ο θοδωρης βλακακης σαν επικινδυνο σπορ...


γιατί τα λές με επιστημονικούς όρους? Tease


γιατι αυτη ειναι η μαγεια του μπαμπη.

Το λεγειν του Laughing Laughing Laughing

Road_Runner έγραψε:

Γιατι όταν ο βωβός έτρωγε μισο+ λεπτο ανα ειδική στο ακρόπολις όταν έτρεχε με ford wrc αλλα λεγατε-με...


σσσσσττττττ μη τα λες τοσο δυνατα,θα σε ακουσει ο ελ-εμ και θα σταματησει να σου μιλαει στους 4τροχους.

Ναι εκει,που τους γλυφετε ολοι Razz Razz Razz


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 02:00:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
king207cc έγραψε:
bab2112 έγραψε:
σιγα τα super slow motion πλανα... και τα flat κυματομορφης υπερκομπρεσσαρισμενα στουντιακα κατασκευασματα του παπουτσοχορηγου του...

στο heavy metal του να ερχονται τα δεντρα ανα δεκαδες στο γιαμπ και τα χασιματα να διαδεχονται το ενα ταλλο, να δουμε, θα πιασει ψαρια ή θα τον δειχνουν στο σταρ ο θοδωρης βλακακης σαν επικινδυνο σπορ...


γιατί τα λές με επιστημονικούς όρους? Tease


γιατι αυτη ειναι η μαγεια του μπαμπη.

Το λεγειν του Laughing Laughing Laughing

Road_Runner έγραψε:

Γιατι όταν ο βωβός έτρωγε μισο+ λεπτο ανα ειδική στο ακρόπολις όταν έτρεχε με ford wrc αλλα λεγατε-με...


σσσσσττττττ μη τα λες τοσο δυνατα,θα σε ακουσει ο ελ-εμ και θα σταματησει να σου μιλαει στους 4τροχους.

Ναι εκει,που τους γλυφετε ολοι Razz Razz Razz


Κρυβε λογια.....
κρυβε λογια..... Laughing Laughing Laughing
Ποτε εγλυψα εγω ρε μλκ?
Απλα λεω την γνωμη μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
espoff (manos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 11:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
O espoff ειναι ρωσσος οδηγος της δεκαετιας του 90.
Ηταν μεγαλο ταλέντο αλλά τον φάγαν τα κυκλώματα και η ΕΛΠΑ της Ρωσιας....


και φυσικά έτρεχα με Lada...μεγάλες ένδοξες στιγμές του παρελθόντος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 11:34:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

filos gkrabaloy?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 20:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως δεν ειναι οτι τον αντιπαθω τον τυπο, αλλα δεν ειναι κ ο ηρωας του ενιαιου ρε παιδι μου...
ειδικα οταν στα βιντεο"nitro circus" βλεπω ενα καρω μ%&*ες χωρις ενστικτο αυτοσυντηρησης...

και οντως τυχαιος δεν ειναι, ουτε εγω, ουτε εσυ, ουτε κανεις μας... ουτε ανεμογκαστρια ημασταν ουτε με την ανεση τους πηγαιναν τα σπερματοζωαρια στην μητρα... αλλα εχω δει κ καλυτερους stuntmen οπως πιστευω οτι θα δω κ καλυτερους wrc drivers...

μακαρι να κανω λαθος βεβαια γιατι αλλωστε κ τον αγαπημενο μου Ayrton φτωχαδακι δεν τον ελεγες...

πραγματι καμια φορα ενα λεω χιλια θελω να πω, για να το καταλαβεις δλδ βαλε σ ενα παραθυρο αυτο χωρις ηχοhttp://www.youtube.com/watch?v=GTHi0f9DwM0
και αυτο μονο ηχοhttp://www.youtube.com/watch?v=eKUX8qaGfWs

κ αν μερακλωσεις ακου κ αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=1wFoSbjXB68


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
leflask (stratos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 106 1.1 (8V) XN (1998)&

Ένταξη: 29 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Κρήτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2010, 19:37:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειπε κανεις οτι δεν κανει για WRC???

http://www.youtube.com/watch?v=-K37p0vw9cU

Ισως αυτο το βιντεακι σας διαψευσει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2010, 21:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=r6BqojAn1p4&feature=PlayList&p=6F04833A525533D4&index=15&playnext=2&playnext_from=PL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2010, 23:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1:38......ρεσιταλ!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2010, 23:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2.26!!!!
Τι λες τωρα????

Δες καλυψη το 1999...
live σε ειδικη...
ουτς τωρα δεν τα κανουν αυτα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Φεβ 2010, 23:39:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1688s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on