PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Τετραπιστονα για 106
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Απρ 2011, 11:12:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Στις bendix παντως αυτο που με χαλασε ειναι οτι εχει σκουριασει ο δισκος εκει που ειναι το bell Sad


Αφού μαντεμένιοι είναι, τι περίμενες να κάνουν δηλαδή? Όλοι οι δίσκοι άλλωστε σκουριάζουν. Με εξαίρεση αυτούς που έχουν επίστρωση Zinc και... τους κεραμικούς βεβαίως βεβαίως Laughing
Αν και ακούγεται λίγο γελείο, στο θέμα σκουριάς παίζει μεγάλο ρόλλο στο αν κατουράνε σκύλοι στη ζάντα... είναι εξαιρετικά διαβρωτικό αυτό το ζουμί Evil


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Απρ 2011, 15:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλες 2 φορες που ειχα αλλαξει δισκους ειχα βαλει peugeot απο αντιπροσωπεια δηλαδη, και δεν ειχε παρουσιαστει αυτο το προβλημα της σκουριας στο κεντρο, γι αυτο και το ανεφερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konoss 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 05:27:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη δεν καταφερα να βρω κατι στο internet επι του θεματος , θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος σχετικα με το τι διαμετρο εχουν τα πιστονια και μεχρι τι διασταση δισκο μπορει να φορεθει στα ap racing της peugeot sport .
Ευχαριστω για το χρονο σας .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 18:19:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν κανω λαθος η διασταση τvn PS ειναι 270 αλλα εχουν αλλο offset. Οσοι βαζουν, φτιαχνουν κοντα σε αυτη την διασταση αλλα τις κανουν διαιρουμενες .
Ισως με τον κωδικο τους να βρεις απο την AP τις διαστασεις.
τωρα το μεγεθος των πιστονιων... για στειλε ενα pm στον Γιαννη (RoadRunner122) που τις εχει. λογικα ξερει.

Και συγνωμη που σε πηρα τοσο αργα προχθες..... εφυγα λιωμα μετα και ξεχασα το κινητο στο μπαρ. Αλλο μελος του φορουμ ηθελα να παρω ( Λευτερη εσενα πηρα αμεσως μετα....)

Χαιρετισματα απο την Πολωνια!! Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την z@ck! στις Δευ 04 Νοέ 2013, 18:54:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
konoss 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 18:53:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα δεν εγινε τιποτα , ετσι και αλλιως νωρις ηταν ακομη για εμενα....

Τωρα επι του θεματος , ρωταω την μεγιστη διασταση καθως ψαχνω δαγκανα που να χωραει δισκο 300 με 305mm ( δεν προοριζονται για 106 αλλα για BMW E30 ) , αλλα λογο του βαρους και της τιμης που εχουν το κοιταω και αυτο .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 18:57:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι καλυτερα να παρεις απο 405 τις brembo ?
μπορει να ειναι πιο βαριες λογω υλικου αλλα παιρνουν μεγαλη διασταση...
Και συγουρα ειναι αρκετα πιο φτηνες και πιο ευκολες να τις βρεις σε σχεση με τις ΑΡ...

Θα τα σπασει η "μπεμπα"!!! Twisted evil


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 19:04:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δες και εδω....
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=522951#522951


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
konoss 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2013, 23:42:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ειναι να βαλω brembo θα βαλω αυτα που φορανε στις cayman , αλλα επειδη περιπου τα ιδια θα στοιχισουν και επειδη παντα μου αρεσαν τα AP σε σχεση με τα brembo , ειπα να κοιταξω και αυτα . Επισης ψαχνω κατι '' racing '' καθως θα βγαινει κυριως για track days και για καμια αναβαση ως formula sallon . Τωρα απο το link παραπανω νομιζω οτι για εμενα καλυτερα θα ειναι αυτα που φοραει το 206RCC .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Δεκ 2014, 23:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για την ιστορία, ας βάλω εδώ ότι με DS2500 στις 4πίστονες AP, στράβωσαν σε 9 μήνες χωρίς αγώνα ράλλυ οι Sasic 2464W14 δισκόπλακες (266).

νομίζω ότι valeo και zimmerman ήταν καλύτερες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 17:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μιας και ασχολούμαστε... μπορεί κάποιος να μετρήσει πόσο παχύ είναι το αυτάκι στις δαγκάνες μετά το πλάνισμα των 4χιλιοστών;

Για τις AP μιλάω πάντα.

Θέλω να τσεκάρω τα δικά μου μιας και τα είχα πάρει ήδη πλανισμένα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 19:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Και μιας και ασχολούμαστε... μπορεί κάποιος να μετρήσει πόσο παχύ είναι το αυτάκι στις δαγκάνες μετά το πλάνισμα των 4χιλιοστών;

Για τις AP μιλάω πάντα.

Θέλω να τσεκάρω τα δικά μου μιας και τα είχα πάρει ήδη πλανισμένα

Το ακριβές πλάνισμα είναι 3,8 mm , αλλά και με 4 mm δεν υπάρχει πρόβλημα. Ανέμενε απάντηση από RR122. Του RR122 νομίζω ότι είναι με πλάνισμα 4mm
και τα δικά μου με 3,8mm . Τις έχεις κάνει ποτέ service?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2014, 21:49:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα το είδα. Θα μετρήσω και θα σου πω αύριο Νικόλα Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2014, 10:56:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία θα περιμένω μέτρηση για να... τσεκάρω.

μπα, δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. και λέω φέτος να πάρω ένα κιτ φλάντζες που δίνει η AP για service. αν και δεν εχω κανένα θέμα διαρροής κτλ, πάνε τόσα χρόνια που είναι φορεμένα.

μου χει σπάσει και η μια βαλβίδα εξαέρωσης και πήγα πήρα μια, ελπίζω να κάνει με τη μία. λέει τα πάσα όλα είναι M10x1.0.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2014, 12:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
για την ιστορία, ας βάλω εδώ ότι με DS2500 στις 4πίστονες AP, στράβωσαν σε 9 μήνες χωρίς αγώνα ράλλυ οι Sasic 2464W14 δισκόπλακες (266).

νομίζω ότι valeo και zimmerman ήταν καλύτερες....


Είναι ευκολο να μας πεις ποιες άλλες έχεις χρησιμοποιήσει...?
brembo ?
ATE ?


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2014, 17:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Τώρα το είδα. Θα μετρήσω και θα σου πω αύριο Νικόλα Wink

Update:

Με φρεζάρισμα βάθους 3,80mm, το αυτάκι πλέον έχει πάχος 14,20mm.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2014, 16:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
glf έγραψε:
για την ιστορία, ας βάλω εδώ ότι με DS2500 στις 4πίστονες AP, στράβωσαν σε 9 μήνες χωρίς αγώνα ράλλυ οι Sasic 2464W14 δισκόπλακες (266).

νομίζω ότι valeo και zimmerman ήταν καλύτερες....


Είναι ευκολο να μας πεις ποιες άλλες έχεις χρησιμοποιήσει...?
brembo ?
ATE ?


μόνο αυτές που είπα έχω φορέσει.
Valeo, zimmerman, sasic. σε 266x22


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2015, 12:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά για πείτε, τι δισκόπλακες 266 φοράτε στα δικά σας 4πίστονα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2015, 18:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
τελικά για πείτε, τι δισκόπλακες 266 φοράτε στα δικά σας 4πίστονα;

zimmerman με ds2500
Δεν έχω παράπονο ακόμη.Αν και ψάχνομαι για άλλα τακάκια. Με πιθανότητα να πάω σε CL RC6. Αν και τα mintex 1144 που είχε βγάλει προσφορά τότε η ps και πήραμε (όχι εγώ) δεν τα έχω δοκιμάσει. Ο μάνθος πάντος έχει να πει αρκετά καλά λόγια (για λεπτομέριες περίμενε post του).


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2015, 12:11:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα Mindex ειναι ακουραστα και αμεσα στο τσιμπημα γενικως οτι πρεπει να ειναι ενα αγωνιστικο τακακι...αλλα για βολτισιο αμαξι ομως ΔΕΝ κανουν... απλα καταστρεφουν τις ζαντες... Wink Επισης τρωγονται σχετικα γρηγορα και μαζι τρωνε και τους δισκους.

με τις 106 cup δαγκανες οι απλοί 266 δισκοι (των 50ε-60ε) κανουν για ξερω γω... "μια ειδικη" --- ή ας πουμε 2-3 καλές καταβασεις βουνου και μετα στραβωνουν και τρεμει το τιμονι...καποια στιγμη θελω να δοκιμασω κατι πιο της προκοπης μαζι με καλα βολτισια τακακια τυπου ds2500 ή τα CL που εγραψε ο Γιωργος πιο πάνω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2015, 19:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως τα CL RC6 σε σχέση με τα DS2500 αν και μοιάζουν πολύ στα χαρακτηριστικά τους, είναι τουλάχιστον δυο κλάσεις πάνω ακόμα και σχετικά κρύα... Βέβαια μιλάω για αρκετά μεγαλύτερη διάσταση μιας και τα φοράω σε 207 με 305 δίσκους, το οποίο δεν ξέρω πόσο διαφορά μπορεί να έχει σε αίσθηση σε σχέση με τα μικρότερα.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2413s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on