PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Τετραπιστονα για 106
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GIOVANNI7_1983 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 24 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2010, 10:15:55    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Τετραπιστονα για 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ CLUB Κ ΕΧΩ ΕΝΑ 106 16V... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΒΡΗΚΑ (ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ) ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ 2 ΔΑΓΚΑΝΕΣ BREMBO ΧΩΡΙΣ ΔΙΣΚΟΥΣ - ΤΑΚΑΚΙΑ ΚΛΠ... ΠΗΓΑ ΣΕ 2 ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ... ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ..? Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΤΑ BREMBO JUNIOR KIT ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ... ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΒΩ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ FIAT COUPE H' ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ... PLEASE ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ... ΑΑΑΑΑ, ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ, ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΖΑΝΤΑΣ ΦΟΡΑΕΙ ΤΗΝ OZ ULTRA LEGGERA 15''... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ... Confused

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις μόνο με μικρα
εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 08:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε καλώσόρισες.

Υπάρχει ήδη ένα θέμα με τα Brembo.
Τι χρώμα είναι?
Τα ασημί συνήθως είναι απο Fiat Coupe. Από ότι ξέρω για να μπουν χρειάζεται πατέντα με πλακάκια για να έρθουν στο σημείο που πρέπει.

Τα μαύρα από 406 Coupe 3.0 V6 μπαίνουν χωρίς πρόβλημα στα 106.
Αυτά μπορείς να τα βρεις από μάντρες εξαρτημάτων (αν πουλήθηκαν αρκετά στην Ελλάδα) αλλά και από εξωτερικό πχ Αγγλία. Στην Αγγλία τα βρίσκεις και με 200 - 220 στερλίνες αλλά είναι αρκετά βαρετά.


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIOVANNI7_1983 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 24 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 20:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΙ ΟΝΤΩΣ... ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ PEUGEOT SPORT ΦΡΕΝΑΚΙ... ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΠΤ Κ ΓΙ' ΑΥΤΑ? ΤΙΜΕΣ ΚΛΠ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tasos_C (TASOS)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208hdi,Saxo vts16V

Ένταξη: 01 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 122
Τόπος: Ορεστιάδα..Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 21:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ps κάπου στα 1300 κομπλέ πάει από Ντίνο!Οταν είχα ψαχτεί τόσο είχαν, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
axakias 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 09:42:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIOVANNI7_1983 έγραψε:
ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΙ ΟΝΤΩΣ... ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ PEUGEOT SPORT ΦΡΕΝΑΚΙ... ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΠΤ Κ ΓΙ' ΑΥΤΑ? ΤΙΜΕΣ ΚΛΠ?


Παιρνεις σκετες τις δαγκανες απο ps με 620Ε και τις βαζεις με 266χ22 δισκους μαζι με ds 2500 (frp219h)115E,και τα ξεχνας ολα τα αλλα...
Και εχεις φρενο απο αλλο πλανητη,και ειναι και μαμα.Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 10:13:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axakias έγραψε:
GIOVANNI7_1983 έγραψε:
ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΙ ΟΝΤΩΣ... ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ PEUGEOT SPORT ΦΡΕΝΑΚΙ... ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΠΤ Κ ΓΙ' ΑΥΤΑ? ΤΙΜΕΣ ΚΛΠ?


Παιρνεις σκετες τις δαγκανες απο ps με 620Ε και τις βαζεις με 266χ22 δισκους μαζι με ds 2500 (frp219h)115E,και τα ξεχνας ολα τα αλλα...
Και εχεις φρενο απο αλλο πλανητη,και ειναι και μαμα.Αυτα.


η τορναρισμενους 283, σε 276 που ειναι και η κανονικη διασταση των πς και εισαι μια χαρα.
Οντως τρομερό φρενο οι ΑΡ.Κριμα που τοσα χρονια δε βρηκα καποιο σετ να πουλιεται και κατεληξα σε μπρεμπο.

Υ.Γ. να σε ρωτησω φιλε αξακια,με το χερι στη καρδια...ειχες θεμα στραβωματων κτλ? απλα για να ξερω,γιατι σκεφτομαι να τη κανω κι εγω τη κινηση (τι χρηση του κανεις?).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 12:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια πουλαμου τα δικα σου ααχαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
axakias 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 13:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον Σταυρο πουλα τα Brembo στον Μιχαλη και παρε τις AP και βαλτες στο saxo.Εως τωρα δεν εχω θεμα με στραβωματα,τωρα οσον αφορα την χρηση...αφου ξερεις οτι αυτα τα αυτοκινητα οσο και να θες ....δεν πανε σιγα
Και τα φοραω και σε 14'',φαντασου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 19:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axakias έγραψε:
Και τα φοραω και σε 14'',φαντασου.

Ποιά?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 19:26:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 266 με PS δαγκανες


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 22:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axakias έγραψε:
ds 2500 (frp219h)115E

Μπορείς να δώσεις πληροφορίες με pm από που τα πήρες.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 21:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί κάποιος που έχει τοποθετήσεις τις δαγκάνες ΑΡ με δίσκο 266 Χ 22 να ανεβάσεις φωτόγρφίες με το πως κάθεται η δαγκάνα πάνω στο γόνατο μετά το πλανάρισμά της?
Το πλανάρισμα είναι σίγουρα 4μμ ακριβώς ή κάποιο άλλο νούμερο? Με αυτό το πλανάρισμα (4μμ) πόσο κενό υπάρχει ανάμεσα στην εξωτερική πλευρά του δίσκου και τα τακάκια (και στα δύο)?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Φεβ 2010, 22:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να βάλω μερικές φωτό εεεε?
(1878gr)+ (527gr) = 2405 gr ή 2,405 Kgr ανά τροχό μέχρι στιγμής.
Οι φωτό είναι από κινητό.
Μένει να μετρήσω τους δίσκους 266 Χ 22 (μιας και η ζυγαριά μετρούσε μέχρι 3 κιλά), αν και σύμφωνα με αυτό λογικά στα ίδια επίπεδα θα είναι στα 5 κιλά.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xouzouris83 (fwtis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot Rallye 1.3

Ένταξη: 19 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2010, 08:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοβερα φρενα...


http://img145.imageshack.us/img145/9260/26102009172.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2010, 12:22:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

από εμφάνιση? ναι τρομερά!

κάτσε να τα βάλει πρώτα γιατί φρένα ακούμε και φρένα δεν βλέπουμε!
ουφ! δεν άντεξα!!! τα είπα Laughing Laughing Laughing

sorry για το off topic
θα αυτοκαταστραφεί σε λίγο




Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2010, 17:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
από εμφάνιση? ναι τρομερά!

κάτσε να τα βάλει πρώτα γιατί φρένα ακούμε και φρένα δεν βλέπουμε!
ουφ! δεν άντεξα!!! τα είπα Laughing Laughing Laughing

sorry για το off topic
θα αυτοκαταστραφεί σε λίγο


re mlk μαζι τους κοιμασαι? ακομα να τα βαλεις?

Αντε πουλα τα!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούν 2010, 00:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
re mlk μαζι τους κοιμασαι? ακομα να τα βαλεις?


Άστο Γιώργο μην κουράζεσαι, θα απαντήσω εγώ!

H απάντηση είναι: κοιμάμαι ΚΑΙ μαζί τους!

Επιπλέον στην κρεβατοκάμαρα υπάρχει:
και μπλοκέ quaife
και ράβδοι 21mm PS
και κωρονοπήνιο 14/60
ΚΑΙ μια 4δα K1 (κάτω απ'το κρεβάτι για να μη στρεβλώνουν οι τάβλες!) εγώ του λέω να βιδώσει 4 μουαγιέ στα πόδια του κρεβατιού και να τις βάλει εκεί, να είναι πιό ντιζαινάτο τουλάχιστον, κι αν τοποθετήσει και τις ράβδους στην κάτω τραβέρσα του κρεβατιού και το μπλοκέ στο κεφαλάρι θα μιλάμε πλέον για το γρηγορότερο κρεβάτι στα χρονικά!!! Laughing Laughing Laughing

Άντε βρε π@π@ρ@, να παραγγείλουμε ζαντολάστιχα να τα βάλουμε πάνω, θα ψωριάσουν τα ΑΠ!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
axakias 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Σεπ 2010, 18:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα τι εγινε τα εβαλες τα φρενα; Με το τορνιρισμα τα καταφερες;
Για πες.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Σεπ 2010, 19:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

axakias έγραψε:
Τελικα τι εγινε τα εβαλες τα φρενα; Με το τορνιρισμα τα καταφερες;
Για πες.........

Η τοποθέτηση έγινε. Μέχρι στιγμής με έχουν αφήσει άφωνο. Όσο για το πλάνισμα ήταν 4mm και όχι 3mm.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crazybill (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1,4 ZEN

Ένταξη: 24 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Σεπ 2010, 23:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά πείτε σας παρακαλώ τι ακριβώς πλανίζουμε για να μπουν τα AP με δίσκους 266x22???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,289s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on