PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Τετραπιστονα για 106
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 07:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν διαφωνουμε στρην αποτελεσματικοτητα των 283...
απλα το βαρος τους χαλαει την αισθηση του τιμονιου... (το 206rc εχει ηλεκτρουδραυλικη κρεμαγιερα - οχι απλα υδραυλικη - και ειναι διαφορετικο σε σχεση με τις αλλες εκδοσεις των 206)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Καντε ενα γκαλοπ μεταξυ αγωνιζομενων που για να γλιτωσουν κοστος εβαζαν μαμα 266 σε 4πιστονα να σας πουνε ποσο γρηγορα φθειρονται... Sad

Χωρίς να έχω εικόνα 100% τα τακάκια επιπέδου ds2500 ή 3000 είναι λίγα για συνθήκες αγώνα και δη σε αγλωνες ράλλυ.
Pughell έγραψε:
Για αυτο και οι ΑΡ εχουν 500Ε-600Ε το ζευγαρι και οι μαμα 266 εχουν λιγοτερα απο 100Ε.

Όταν όμως πρόκειται για λίγο σβέλτη καθημερινή οδήγηση με που και που καμιά πίστα και βουνό δεν υπάρχει λόγος να πας σε τόσο ακριβό δίσκο την στιγμή που οι 266 έχουν περί τα 50-60€ το ζευγάρι.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 09:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai εξαρτατι και τι δισκος
εγω με τους ορεκα εβγαλα απειρα χλμ
ισως και πανω απο 60κ
με πολλες πιστες και μονιμα ds2500 πανω ή 3000 στο τελος μια σερρες μια μεγαρα και 4000χλμ δρομο
και οι δισκοι οταν φοραγα τα 3000 ηταν με τρελλο δοντι και μου λεγαν ολοι που πας ρε καραμητρο με 3000 και αυτο δισκο πιστα.......

οποτε ολα αυτα ειναι σχετικα

τα 283 με ds2500 στελιο τελειωνουν μεγαρα στο 6ο γυρο

αν θυμαμαι καλα και ο καταφρκατος καποια στιγμη γκρινιαζε με τα τετραπιστονα τα 320αρια για αντοχη μεγαρα (φοραγε 2500τακακι)
αλλα αυτος ηταν κλινικη περιπτωση μπορει να εκανε και 20γυρους σερι οποτε αναβαν τα παντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 09:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Pughell έγραψε:
Καντε ενα γκαλοπ μεταξυ αγωνιζομενων που για να γλιτωσουν κοστος εβαζαν μαμα 266 σε 4πιστονα να σας πουνε ποσο γρηγορα φθειρονται... Sad

Χωρίς να έχω εικόνα 100% τα τακάκια επιπέδου ds2500 ή 3000 είναι λίγα για συνθήκες αγώνα και δη σε αγλωνες ράλλυ.
Pughell έγραψε:
Για αυτο και οι ΑΡ εχουν 500Ε-600Ε το ζευγαρι και οι μαμα 266 εχουν λιγοτερα απο 100Ε.

Όταν όμως πρόκειται για λίγο σβέλτη καθημερινή οδήγηση με που και που καμιά πίστα και βουνό δεν υπάρχει λόγος να πας σε τόσο ακριβό δίσκο την στιγμή που οι 266 έχουν περί τα 50-60€ το ζευγάρι.


και γω φοράω 4πίστονες AP με τακάκια πότε 2500 και πότε 3000 και φυσικά το έχω και καθημερινό, άρα είμαι ο ανθρωπός σας για αυτή τη συζήτηση.
α και πάντα φοράω 266 δίσκο, ΟΤΙ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ ΒΡΩ

η λογική είναι οτι το 3000 τακάκι τρώει τόσο πολύ το δίσκο που μαζί με το τακάκι, αλλάζ και δισκόπλακα. αλλά με 50-60 ευρώ είναι φτηνότερες από τα τακάκια Smile και έχεις ΦΡΕΝΟ όχι μαλ***ες
το να πεις ότι τα 3000 είναι λίγα για αγώνα, φωτιά θα πέσει να σε κάψει Laughing
ακόμα και τα 2500 αγωνιστικά τακάκια είναι, απλά έχουν.. λογικό ρυθμό που τρώνε το δίσκο.
εαν μείνεις από φρένο με τέτοια τακάκια τότε μάλλον το πόδι σου φταίει ή άντε στη χειρότερη είσαι με τρέιλερ και κατεβαίνεις το βουνό με τις πόρτες.

όσο και να θέλω, με τα 3000 δεν έχω μείνει ποτέ από φρένο εκτός φυσικά από τις φορές που μου τελείωνε το τακάκι χεχεχεχε
και όσοι με ξέρουν έστω και λίγο, ξέρουν ότι είμαι... καταβασάκιας...

ακόμα και με τις μαμά δαγκάνες του 106 αλλά με 3000 τακάκι δεν έμενα από φρένο. έβαλα 4πίστονες γιατί τις.. βρήκα και γιατί ήθελα να μάθω να σταματάω ακόμα καλύτερα ΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΛΑΣΤΙΧΑ.
(ε μετά άρχισαν να χάνουν την κάστερ τα απλά ψαλίδια Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 09:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α για τα 3000 να πω οτι τα θεωρώ τριβείο για δισκόπλακες και πιστεύω είναι αμαρτία να τα φορέσεις σε καλή-ακριβή δισκόπλακα, εκτός και αν σε λένε Βωβό κτλ....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 09:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ε μετά άρχισαν να χάνουν την κάστερ τα απλά ψαλίδια Laughing

Καλά τώρα με κατέστρεψες λέμε.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 10:09:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@glf. Νίκο έχεις δοκιμάσει να δεις αν μπαίνουν οι αλουμινένιες 14άρες του GTI με αυτές τις δαγκάνες?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 10:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τις φοράω και γω. μόνο με αποστάτες 10 χιλ. (οριακά ίσως περνάει και με 8 χιλ αλλά δεν είμαστε για τέτοια)

α στη φωτο στην υπογραφή, φαίνεται οριακά το κόκκινο χρωματάκι της δαγκάνας με αυτή τη ζάντα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 21:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας καλυψε ο Νικος ή ακομα επιμενετε οτι χωρις 4πιστονα το 106 δεν φρεναρει; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 21:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
δεν διαφωνουμε στρην αποτελεσματικοτητα των 283...
απλα το βαρος τους χαλαει την αισθηση του τιμονιου... (το 206rc εχει ηλεκτρουδραυλικη κρεμαγιερα - οχι απλα υδραυλικη - και ειναι διαφορετικο σε σχεση με τις αλλες εκδοσεις των 206)



Είσαι σίγουρος;

Υδραυλική θαρρώ πως έχει, απλά ίσως είναι μεταβαλλόμενη.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Σεπ 2010, 21:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην θαρρεις Κωστα,ετσι ακριβως ειναι...Χθες το βραδυ ειχα το ασημενο RC του προεδρου του ΣΟΑΑ μπροστα μου σηκωμενο πανω στην ραμπα.
Ολοιδιο με τα απλα 1600αρια ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Σεπ 2010, 00:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o kosmo εχει ακομα του 206???
το ρουσου εχειι κατι διαφορετικο κρεμαγιερα
τωρα τι θα σε γελασω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Σεπ 2010, 08:57:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδακια το 206ρψ ολοιδιο συστημα διευθυνσης με τα απλα 206 ΔΕΝ εχει.
δεν θυμαμαι ακριβως που ειναι η διαφορα - αλλα δεν ειναι ακει το θεμα μας ουτως η αλλως...

περι 4πιστονων, αυτα που εγραψε ο γλφ ειναι ακρως ενδιαφεροντα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Σεπ 2010, 19:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μοτερ και ο τροπος με τον οποιο παιρνει κινηση,ειναι πανομοιοτυπος.
Τωρα αν αλλαζει κατι στην κρεμαγιερα και πχ αντι για 2,5 στροφες ειναι 2,αυτο δεν το ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Σεπ 2010, 20:14:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν αλλάζει κάτι τότε ίσως έχει μεταβαλόμενη υποβοήθηση όπως κάνει συνήθως η PSA στα μεγάλα μοτέρ. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με τον τρόπο κίνησης της αντλίας, μια βαλβίδα είναι.

Edit: για του λόγου το αληθές



Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 09:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αυτο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
spyrakl (Red_Rallye)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye

Ένταξη: 29 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Οκτ 2010, 17:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ενα ραλλυ 170-180 αλογα αξιζουν τα AP?? ή ειναι υπερβολη για δρομο??




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Οκτ 2010, 17:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φυσικα και αξιζουν.

Εγω μετα τα οσα χρηματα εχω πεταξει επι σειρα ετων στο σαξο,ενα πραγμα λεω ή μαλλον δυο!
Φρενα και αναρτηση ειναι τα μονο που δεν ειναι πεταμενα λεφτα. Wink


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
pan306 (πανος)
Μέλος
Μέλος


306 2000cc 16v

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2010, 11:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
φυσικα και αξιζουν.

Εγω μετα τα οσα χρηματα εχω πεταξει επι σειρα ετων στο σαξο,ενα πραγμα λεω ή μαλλον δυο!
Φρενα και αναρτηση ειναι τα μονο που δεν ειναι πεταμενα λεφτα. Wink



συμφονω απολυτος


306 2000cc 16v 6speed gearbox coming soon............. to elpizo.............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2010, 12:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

spyrakl έγραψε:
για ενα ραλλυ 170-180 αλογα αξιζουν τα AP?? ή ειναι υπερβολη για δρομο??
τα φρενα κ για εμενα ειναι απο τα σημαντικοτερα σε ενα αυτοκινητο μαζι με λαστιχα,αναρτηση.σιγουρα αξιζουν αλλα πιστευω οτι κ με ενα σετ 283 απο καπιο αδερφακι peugeot citroen κανεις τη δουλεια σου.εγω φοραω απο 307 2.0 κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος εδω κ αρκετο καιρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2948s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on