PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γιορτινή προσφορά PSClub.gr / e-tuners.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Γιορτινή προσφορά PSClub.gr / e-tuners. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Ενόψει εορτών το PSClub.gr "έκλεισε" για τα επίσημα μέλη του μειωμένες "γιορτινές" τιμές στις υπηρεσίες των e-tuners. Έτσι λοιπόν:

    * Αναπρογραμματισμός εγκεφάλου Peugeot 106/206/307 (1.1, 1.4, 1.6, 2.0GTI/RC) 250€

    * Αναπρογραμματισμός εγκεφάλου Peugeot 207 EP3/EP6 (95hp,120hp) 300€

    * Αναπρογραμματισμός εγκεφάλου Peugeot 207 EP6DT/DTS ( Rallye/GT/RC) 540€

    * Αναπρογραμματισμός εγκεφάλου Peugeot 308 EP6DT/DTS (1.6THP/GT) 540€



Η προσφορά θα ισχύει από 15/11/2009 μέχρι 31/01/2010.

Για χρήση της προσφοράς είναι απαραίτητη η επίδειξη κάρτας μέλους ή κατόπιν συνενοήσεως με τους Υπευθυνος του PSClub.gr στην περίπτωση που το μέλος δεν εχει παραλάβει ακόμα την κάρτα του.

Παρακαλώ για να μην τα ανακατέψουμε ολα μαζί..., στο παρών topic να συζητηθούν ΜΟΝΟ οτι αφορα τα διαδικάστικά της προσφοράς.
Για οποιαδήποτε τεχνική πληροφορία υπάρχουν αντίστοιχα ή μπορουν να ανοίξουν και νέα topic στο τεχνικό τμήμα του forum, οπως πχ "αυτό".


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Παρ 05 Φεβ 2010, 16:14:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Νοέ 2009, 12:39:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναπρογραμματισμός εγκεφάλου Peugeot 207 EP3/EP6 (95hp,120hp) 300€

Δηλαδη στα 120 άλογα τι κερδίζεις?
Ρωταω γιατι το ειδα και παραξευνετηκα...απο τη μια ξερω οτι λεγαμε να μην πειράζουμε αυτον τον κινητήρα και απο την αλλη είδα τον αναπρογραμματισμο..
Προφανως εχω χασει επεισοδια με το μοτερι...
Μηπως μπορω να εχω καποια πληροφορία γιατι και στο site των παιδιων δεν βλεπω καποια τετοια πληροφορία περι βελτίωσης..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Νοέ 2009, 14:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ρωτήσω και γω το ίδιο που ρώτησε και ο από πάνω
στον 95άρη τι κερδίζω? Razz



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Νοέ 2009, 14:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Γιορτινή προσφορά PSClub.gr / e-tuners. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Παρακαλώ για να μην τα ανακατέψουμε ολα μαζί..., στο παρών topic να συζητηθούν ΜΟΝΟ οτι αφορα τα διαδικάστικά της προσφοράς.
Για οποιαδήποτε τεχνική πληροφορία υπάρχουν αντίστοιχα ή μπορουν να ανοίξουν και νέα topic στο τεχνικό τμήμα του forum, οπως πχ "αυτό".



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sonador (VASILIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 cc 1.6 2005

Ένταξη: 19 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2009, 22:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.. στην Καρδίτσα μήπως ξέρουμε που μπορώ να απευθυνθώ για τον αναπρογραμματισμό της προσφοράς του club;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2009, 23:44:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρε ενα τηλέφωνο τους etuners και θα κανονισετε σχετικο ραντεβου... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
manos82 (Manos)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207 Gt By E-tuners

Ένταξη: 17 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Ερυθραια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 22:54:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα εχετε βαλθη να μας τρελανεται... ( με την καλη ενοια!! ) πανω που το ειχα ξεγραψη....540€.......παλι δεν θα κοιμαμαι τα βραδια και θα το σκευτομαι....

το αφηνω γινεται 194 αλογατακια περιπου και δινω 540€?? εχει τιποτα extra χρεωσεις??

1 μερα χρειαζεται??


Motion & Emotion
PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1 ώρα παρέα με το Στέλιο και τέλος !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manos82 (Manos)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207 Gt By E-tuners

Ένταξη: 17 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Ερυθραια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 23:14:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.......αν θυμαται ο Στελιος του ειχα στειλη 1 μυν. πριν ΠΟΛΥ Καιρο και ελεγα οτι περιμενω κατι λεφτα απο την ασφαλεια του παλιου αμαξιου...ε ακομα τα περιμενω γιατι πρεπει να πουσ πας πρωτοτυπη αδεια του κλεμενου αμαξιου...ε σε 1 μηνα Μαξ θα την εχω και περνω τα λεφτα...... και 90% θα κλεισω ραντεβουδακι


Motion & Emotion
PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 01:29:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
1 ώρα παρέα με το Στέλιο και τέλος !


μονο σε εξοδα μπορει να σε βαλει κατι τετοιο...
ιδιως αν ειναι και τα αλλα 2 τζιμανια εκει κοντα...
αστα...
εισηγουμε να το αφησεις και να πας να πιεις ενα καφε...
εξτρα χρεωση η πληρωμη του καφε... ~4ε και μετα βουρ... μακρια τους...
μπορει να κολλησεις το μικροβιο... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Δεκ 2009, 07:56:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manos82 (Manos)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207 Gt By E-tuners

Ένταξη: 17 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Ερυθραια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Δεκ 2009, 15:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερωτηση για τα παιδεια απο E - tuners εαν την ημερα που θα κλεισω ραντεβου για αναβαθμιση εχω μαζι μου και την σκαστρα απο group VW πορουν να μου την τοποθετησουν, γιατι απο αυτα δεν ξερω και φοβαμαι να το κανω μονος μου?? και αν ξερουν να μου πουν και κωδικο προιντος τι να ζητησω δηλαδη


Motion & Emotion
PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mez (Isidοros)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 ήταν-κάποτε-Rallye

Ένταξη: 15 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 306
Τόπος: Αθήνα Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Δεκ 2009, 15:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πας σε SEAT πάρε από Leon Cupra, αν πας σε Audi πάρε από S3.

Για τοποθέτηση, έλα μία μέρα από την λέσχη να στο φτιάξω εγώ(με αλλαγή σωθικών).

Για περισσότερα στο ανάλογο τόπικ.


"It's all about balance"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos82 (Manos)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207 Gt By E-tuners

Ένταξη: 17 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Ερυθραια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Δεκ 2009, 15:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mez έγραψε:
Αν πας σε SEAT πάρε από Leon Cupra, αν πας σε Audi πάρε από S3.

Για τοποθέτηση, έλα μία μέρα από την λέσχη να στο φτιάξω εγώ(με αλλαγή σωθικών).

Για περισσότερα στο ανάλογο τόπικ.


Thanks!!


Motion & Emotion
PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 10:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα πάω την τετάρτη για σέρβις το αμ΄ξι έφτασα τα 40000χιλιομετρα και μετα είμαι ετοιμος για αναβάθμιση γιατί αρχησα να το βαριέμαι δεν ειναι αποκριση αυτή για τούρμπο αμάξι.
Στέλιο επειδή θα έρθω από Ναύπακτο και επειδή έχω μαγαζί υπάρχει περίπτωση να ανεβώ στα μπαμ σάββατο στις 23 του μηνα και να το αναβαθμίσουμε?


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 12:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Καλημέρα πάω την τετάρτη για σέρβις το αμ΄ξι έφτασα τα 40000χιλιομετρα και μετα είμαι ετοιμος για αναβάθμιση γιατί αρχησα να το βαριέμαι δεν ειναι αποκριση αυτή για τούρμπο αμάξι.
Στέλιο επειδή θα έρθω από Ναύπακτο και επειδή έχω μαγαζί υπάρχει περίπτωση να ανεβώ στα μπαμ σάββατο στις 23 του μηνα και να το αναβαθμίσουμε?


Ωχ... Χρήστο, πιθανότατα θα λείπω στο εξωτερικό. Θα το τακτοποιήσουμε όμως το συντομότερο, ακόμα και χωρίς ΣΚ!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιαν 2010, 12:49:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Καλημέρα πάω την τετάρτη για σέρβις το αμ΄ξι έφτασα τα 40000χιλιομετρα και μετα είμαι ετοιμος για αναβάθμιση γιατί αρχησα να το βαριέμαι δεν ειναι αποκριση αυτή για τούρμπο αμάξι.
Στέλιο επειδή θα έρθω από Ναύπακτο και επειδή έχω μαγαζί υπάρχει περίπτωση να ανεβώ στα μπαμ σάββατο στις 23 του μηνα και να το αναβαθμίσουμε?


Ωχ... Χρήστο, πιθανότατα θα λείπω στο εξωτερικό. Θα το τακτοποιήσουμε όμως το συντομότερο, ακόμα και χωρίς ΣΚ!


Απλά καθημερινή δεν μπορώ γιατί τρέχω με κάτι μονάδες φωτοβολταϊκά,είχα αφήσει το σκ εκείνο ελεύθερο μια και έχει και κάποια δουλειά η κοπέλα μου Αθηνα.Αλλα θα τα βρούμε,θα μιλήσουμε και τηλεφωνικά.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
animalinstict (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6RC

Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: Κ.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 18:30:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυριο πέμπτη 28/01 λέω να περάσω απο τη λέσχη να γνωριστούμε κι απο κοντά και να κάνω την εγγραφή.
Αν Παρασκευή 29/01 περάσω, ισχύει η τιμή?


Born Hunters NOT the hunted...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 18:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

of course Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
animalinstict (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6RC

Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: Κ.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 19:10:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yahoo!


Born Hunters NOT the hunted...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3222s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on