PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Νεες βελτιωτικες προτασεις...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2003, 21:21:00    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Νεες βελτιωτικες προτασεις... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιγω αυτο το θεμα σαν τον πιο καταλληλο χωρο να γραφουμε τις εξελιξεις στο χωρο της βελτιωσης
Ανακαλυψα τα παρακατω(ελπιζω ενδιαφεροντα και για σας)
Exclamation 1 Στο Power Απριλιου υπαρχει μια διαφημιση της Stergiou motosport οπου γραφει:
206 1600 16ν,307
XSARA CITROEN

A' ΣΤΑΔΙΟ 132-135PS
B' ΣΤΑΔΙΟ 160-177PS

Exclamation 2 Ρωτησα τηλεφωνικα στην Powerchips και μου ειπαν βαζουν προγραμμα και με εκκεντροφορους.Ενω το συνδιαζουν με εξατμιση και σκουπα

Ακομα στην Superchips που ρωτησα(που εβαλε και ο kouzman)μου ειπαν οτι το προγραμματιζουν για οτι εκκεντροφορο θελω

Exclamation 3
Σε διαφημιση του Drive power τευχος Ιουλιου,η BROSPEED Service
που φερνει τα Grapnel,Bosal και BROSPEED και εχει κιτ για πολλα αυτοκινητα μεταξυ αυτων και τα Saxo,106,206 1,1 και 1,4οπου υποσχεται αυξηση υποδυναμης 7ps με 350Ευρω

Τα σχολια δικα σας,εγω μετα τις διακοπες θα το ψαξω παραπερα....




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2003, 21:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μονο σχολιο που εχω να κανω ειναι για το 3ο σκελος..

350Ε = 7 αλογα..

Το μοτερ ολοκληρο ειναι ζητημα αν κανει 500...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2003, 22:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήμαρτον......
350 ευρώ για 7 αλογάκια μόνο................
πεταμένα λεφτά και σιγά την διαφορά που θα δείς....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2003, 22:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ειναι μουφα η δουλεια!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Παντως η τιμη 350ε για 7 αλογα ειναι καλη. Cool Cool

Αλλα 7 αλογα δε θα περετε ουτε στον υπνο σας με αυτες τις εξατμισεις. Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 09:03:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μιλαμε για μετατροπη σε ατμοσφαιρα. τα 7 αλογα ειναι πολυ καλα. και με νορμαλ εκκεντροφορο και χρονισμα μην νομιζετε οτι θα τα δειτε ψηλα. εγω στο peak ειχα δει μονο +3 αλλα στις 3500-5000 +10....

τωρα με τους εκκεντροφορους και το Gr.N δεν ξερω ακομα....
προσεχως...

Παντως ο στεργιου δειχνει καλος μαστορας κυριως για peugeot...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 09:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια τι νομιζετε οτι ειναι τα αλογα, στραγαλια; Very happy

βαζεις ενα τελικο και σου ζητανε 80 χιλιαρικα χειροποιητο για να παρει 2 αλογα!
βαζεις προγραμμα και θελεις 150 χιλιαρικα για 7-8 αλογα....
βαζεις ενα φιλτρο με 30 χιλιαρικα και κερδιζεις 3-5 άλογα...
να μην πω για εκκεντροφορους, χταποδια, καλαμαρια κλπ....

αν δεν βαλεις βαθια το χερι στην τσέπη ή δεν έχεις κολλητό τον βελτιωτή δεν θα δεις διαφορα στο αμαξι....

αν θελετε φτηνη βελτιωση βγαλτε τον καταλυτη και βαλτε ενα κουφαρι ισα να φαινεται οτι έχει Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 10:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
βαζεις ενα φιλτρο με 30 χιλιαρικα και κερδιζεις 3-5 άλογα...


Ποιό είναι αυτό το φίλτρο που δίνει 3-5 άλογα με 30000 μόνο;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 10:54:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
alemao έγραψε:
βαζεις ενα φιλτρο με 30 χιλιαρικα και κερδιζεις 3-5 άλογα...


Ποιό είναι αυτό το φίλτρο που δίνει 3-5 άλογα με 30000 μόνο;;;

του απορροφητηρα Laughing Laughing Laughing

μπορεις να βρεις κανενα Κ&Ν μεταχειρισμενο Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 11:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα αλογα ειναι πολυ καλα πιστευω,αν αποδιδονται βεβαια και μαλιστα εχει και δυναμομετρο και μια δωρεαν μετρηση.Στο συγκεκριμενο καταστημα θα κανω αυτοψια γιατι πιθανοτατα θα βαλει ο αδερφος μου στο ιμπιζα του το αναλογο κιτ...οποτε θα σας πω εντυπωσεις.
Θελω να μαθω επεισης αν μπορει να γινει τπτ για μας τους 16βαλβιδους...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2003, 11:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kaisaras96 έγραψε:
Tα αλογα ειναι πολυ καλα πιστευω,αν αποδιδονται βεβαια και μαλιστα εχει και δυναμομετρο και μια δωρεαν μετρηση.Στο συγκεκριμενο καταστημα θα κανω αυτοψια γιατι πιθανοτατα θα βαλει ο αδερφος μου στο ιμπιζα του το αναλογο κιτ...οποτε θα σας πω εντυπωσεις.
Θελω να μαθω επεισης αν μπορει να γινει τπτ για μας τους 16βαλβιδους...


αν και το έχω ξαναπεί τουλάχιστον 10φορές ... στο ASTRA εκεί έχω φορέσει την Brospeed ... οπότε αν θέλετε κάτι ρωτάτε ... Wink

όποιος θέλει και έχει όρεξη:

http://www.bosalperformance.com
http://www.bosal.com/
http://www.bosal.co.za/
http://www.bosal.co.za/brospeed/index.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 17:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες πηγα στην εκθεση Auto-Exelixis και επισκεφθηκα το περιπτερο της Brospeed.Σε ερωτηση μου για τελικο και πληρες συστημα εξαγωγης μου απαντησαν 130ευρω UNIVERSAL για το πρωτο και 350ευρω τοποθετημενο,πλην καταλυτη,για το δευτερο.Ο πωλητης μου ανεφερε οτι μονο αν ο καταλυτης δεν ειναι πανω στην πολλαπλη εξαγωγης μπορει να τοποθετηθει το ολο συστημα.Ολα συνοδευονται απο 5 χρονια γραπτη εγγυηση.Αυξηση ιπποδυναμης σε 206 1.4 με το πληρες συστημα μου ειπε +7ps.
Παω λοιπον και στο περιπτερο της Supersprint.Ρωτωντας για τελικο για 206 1.4 μου λενε 350 ευρω χωρις τοποθετηση.Και ρωταω τωρα,αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για ενα επωνυμο τελικο οταν με τα ιδια μπορεις να βαλεις πληρες συστημα;Αντε και δε σου δινει 7 ιππους,αν και νομιζω γινεται δυναμομετρηση,δε θα σου δωσει ομως παραπανω απο το τελικο της Supersprint;
Εσυ Νικο εμεινες ευχαριστημενος απο το τελικο που αγορασες για το ASTRA;
Ρωτησα απο περιεργεια και για ολοκληρο το συστημα εξαγωγης της Supersprint,που συμφωνα με το site της δινει 83.4αλογα.Τιμη:1100ευρω. Shocked Shocked

Βασικα αυτο που με καιει περισσοτερο ειναι το εξης:Βαζοντας ολο το συστημα εξαγωγης της Brospeed υπαρχει φοβος να αντιμετωπισω αργοτερα προβληματα;
Περιμενω αποψεις-συμβουλες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 17:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την εχω δει κ εγω τη διαφημηση της BOSAL και ψηνομαι να πω την αληθεια.Το μονο που με απασχολει ειναη μην εχω προβληματα στον κινητηρα λογω λαθος συμπιεςησ κτλλ γιατι πιστευω οτι αφου δινουν 5 χρονια εγγυηση θα ειναι οσο να ναι ποιοτικο !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crazy206gs ((telis - arta))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 COLOR LINE - 206 XS 1,6

Ένταξη: 12 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: ARTA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 18:14:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
Χθες πηγα στην εκθεση Auto-Exelixis και επισκεφθηκα το περιπτερο της Brospeed.Σε ερωτηση μου για τελικο και πληρες συστημα εξαγωγης μου απαντησαν 130ευρω UNIVERSAL για το πρωτο και 350ευρω τοποθετημενο,πλην καταλυτη,για το δευτερο.Ο πωλητης μου ανεφερε οτι μονο αν ο καταλυτης δεν ειναι πανω στην πολλαπλη εξαγωγης μπορει να τοποθετηθει το ολο συστημα.Ολα συνοδευονται απο 5 χρονια γραπτη εγγυηση.Αυξηση ιπποδυναμης σε 206 1.4 με το πληρες συστημα μου ειπε +7ps.
Παω λοιπον και στο περιπτερο της Supersprint.Ρωτωντας για τελικο για 206 1.4 μου λενε 350 ευρω χωρις τοποθετηση.Και ρωταω τωρα,αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για ενα επωνυμο τελικο οταν με τα ιδια μπορεις να βαλεις πληρες συστημα;Αντε και δε σου δινει 7 ιππους,αν και νομιζω γινεται δυναμομετρηση,δε θα σου δωσει ομως παραπανω απο το τελικο της Supersprint;
Εσυ Νικο εμεινες ευχαριστημενος απο το τελικο που αγορασες για το ASTRA;
Ρωτησα απο περιεργεια και για ολοκληρο το συστημα εξαγωγης της Supersprint,που συμφωνα με το site της δινει 83.4αλογα.Τιμη:1100ευρω. Shocked Shocked

Βασικα αυτο που με καιει περισσοτερο ειναι το εξης:Βαζοντας ολο το συστημα εξαγωγης της Brospeed υπαρχει φοβος να αντιμετωπισω αργοτερα προβληματα;
Περιμενω αποψεις-συμβουλες.


Καλησπέρα.Εγώ που ρώτησα για ολόκληρο σύστημα εξαγωγής, μου είπαν, εγώ το λέω με κάθε επιφύλαξη πάντα, ότι άν βάλεις απο χταπόδι μέχρι και τελικό θα έχεις πρόβλημα με του ς λάμδα αισθητήρες γιατί ο πρώτος είναι πάνω ακριβώς στο καταλύτη.



Bored of my signature? Click on it and change it!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 18:18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα καλα νεα απο bosal ειναι πως σε 2-3 μηνες θα παρουσιασουν κιτ για το 1.6, το οποιο θα περιλαμβανει χταποδι,ελευθερο καταλυτη που δε δημιουργει προβλημα (error) μεσαιο και τελικο.
Ο καταλυτης μαλλον θα μπει μετα το χταποδι.
Οι κακες γλωσσες μιλανε για +10 αλογα.
Μενει να το αποδειξει η δυναμομετρηση,γιατι η τοποθετηση ειναι σχεδον σιγουρη απο εμενα και τον kaisara96!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 20:40:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε παιδιά ελπίζω να βγει κάτι καλό από 'κει.
Κι εγώ στα καρφιά κάθομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 22:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην συγκριση Bosal-Supersprint σιγουρα Bosal καθως ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα στα λεφτα που και καλυτερο να ναι το suprsprint δεν αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα.
Οταν ακουω αυτες τις μ....ιες για συμπιεση κτλ που λενε οι εξατμισαδες τρελενομαι,ο ορος συμπιεση δεν μπορει να εχει καποια σχεση με την εξατμιση,καθως το μονο σχετικο μεγεθος ειναι το Back pressure(εδω παιρνει πολυ συζητηση).Mην ξεχνατε οτι μιλαμε για επωνυμα κιτ σχεδιασμενα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο απο πολυ μεγαλες εταιριες οποτε η ποιοτητα τους και η αποδοση τους δεν συγκρινεται με παπαδοπουλους ποπαυ κτλ.
Το οτι το κιτ δεν μπαινει στα νεα μοντελα με τον καταλυτη κοντα στην εξαγωγη ερχεται σε συμφωνια με το οτι ο sagem(σε ολα τα κυβικα) δεν ανεχεται τετοιες πατεντες.Για αυτο κι εγω βασιζομαι στα λογια του αφεντικου της Bosal για ειδικο κιτ για τα 1600αρια 307,206




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 22:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντελως πληροφοριακα ρωτησα και για Ποπαυ.
Χταποδι:440Ευρω
Τελικο:270Ευρω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 01:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
παιδια μιλαμε για μετατροπη σε ατμοσφαιρα. τα 7 αλογα ειναι πολυ καλα. και με νορμαλ εκκεντροφορο και χρονισμα μην νομιζετε οτι θα τα δειτε ψηλα. εγω στο peak ειχα δει μονο +3 αλλα στις 3500-5000 +10....

τωρα με τους εκκεντροφορους και το Gr.N δεν ξερω ακομα....
προσεχως...

Παντως ο στεργιου δειχνει καλος μαστορας κυριως για peugeot...

Οχι στα Peugeot ειναι νεος μαστορας στα Opel ειναι παλιος μαστορας βλεπε περιοδικα πριν δυο χρονια Opel Stergiu Motosport Study
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 05:53:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
Χθες πηγα στην εκθεση Auto-Exelixis και επισκεφθηκα το περιπτερο της Brospeed.Σε ερωτηση μου για τελικο και πληρες συστημα εξαγωγης μου απαντησαν 130ευρω UNIVERSAL για το πρωτο και 350ευρω τοποθετημενο,πλην καταλυτη,για το δευτερο.Ο πωλητης μου ανεφερε οτι μονο αν ο καταλυτης δεν ειναι πανω στην πολλαπλη εξαγωγης μπορει να τοποθετηθει το ολο συστημα.Ολα συνοδευονται απο 5 χρονια γραπτη εγγυηση.Αυξηση ιπποδυναμης σε 206 1.4 με το πληρες συστημα μου ειπε +7ps.
Παω λοιπον και στο περιπτερο της Supersprint.Ρωτωντας για τελικο για 206 1.4 μου λενε 350 ευρω χωρις τοποθετηση.Και ρωταω τωρα,αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για ενα επωνυμο τελικο οταν με τα ιδια μπορεις να βαλεις πληρες συστημα;Αντε και δε σου δινει 7 ιππους,αν και νομιζω γινεται δυναμομετρηση,δε θα σου δωσει ομως παραπανω απο το τελικο της Supersprint;
Εσυ Νικο εμεινες ευχαριστημενος απο το τελικο που αγορασες για το ASTRA;
Ρωτησα απο περιεργεια και για ολοκληρο το συστημα εξαγωγης της Supersprint,που συμφωνα με το site της δινει 83.4αλογα.Τιμη:1100ευρω. Shocked Shocked

Βασικα αυτο που με καιει περισσοτερο ειναι το εξης:Βαζοντας ολο το συστημα εξαγωγης της Brospeed υπαρχει φοβος να αντιμετωπισω αργοτερα προβληματα;
Περιμενω αποψεις-συμβουλες.

φιλαρακο ακριβως το ιδιο επαθα και εγω.πηγα σστη brospeed και μας ειπε τα ιδια ακριβως πραγματα.εχω και εγε την ιδια απορια.θα ειναι κατι ποιοτικο ή θα τρεχουμε και δεν θα φτανουμε?????
ελπιζω να απαντησει κανενας γνωστης γιατι με ενδιαφερει αμεσα το θεμα (α ρε tomcat τι μου εκανες!!!!!!!) Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 12:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν νομιζετε οτι η Bosal ειναι καμια μεγαλη εταιρια στον χωρο των εξατμισεων,ειστε γελασμενοι...
Οι πιο παλιες και πλεον αξιοπιστες τοσο σε ποιοτητα οσο και σε αποδοση ειναι σχετικα λιγες οποτε μην κρινετε μονο απο τα κοστολογια.Ειναι πολυ ευκολο να χαστε κιολας οποτε καλυτερα να κρατηστε τις εργοστασιακες. Wink

Δυστυχως οτι πληρωνεις παιρνεις. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1507s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on