PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Δίσκο-Πλατό για 106

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
butch3r_x (christos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 14:30:55    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Δίσκο-Πλατό για 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας! ειμαι νεος στο psclub και πστευω παιδες οτι μονο εσεις μπορειτε να με βοηθεισετε..

εχω ενα 106 rallye 16v μονοφυσο με προγραμμα, groupN, ξηλομενο καταλυτη, μπεκ απο τριφυσο και bmc φιλτρο(τ οποιο θελω να το αλλαξω)
(θα σας πω γιατι τα λεω ολα αυτα)!!!!

λοιπον το ραλλακι μου εμεινε απο δισκο πλατο και δεν ξερω τι να βαλω. αλλοι μου λενε μανισιο αλλοι μου ειπαν για valeo και να τον κανω τετραφτερο γιατι ο μανισιος με αυτα που εχω θα μεινει παλι.
με λιγα λογια ολοι απλα λενε και εγω τα εχω παιξει........

PLS HELP ME!!!!!!


just 4 life
just 4 me
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 15:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλε τετραφτερο με μαμα πλατω...εγω αυτο εχω και ειμαι ικανοποιημενος!Α,και μια ερωτηση...τι διαφορα εχουν τα μπεκ του τριφυσου απο το μονοφυσο??? Rolling eyes


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
butch3r_x (christos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 16:57:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι λιγο μεγαλυτερα και με το προγραμμα δουλευει καλυτερα. πριν ρεταρε στο ρελαντι. η αληθεια ειναι οτι απο τσοντα τα βαλαμε και δουλεψε σωστα


just 4 life
just 4 me
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιαν 2010, 21:24:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δες εδω
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11708&start=0
εχουν γραφτει σχεδον τα παντα. Wink

Λουκετο please! Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GALLOS2010 (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT RALLYE 1.6 8V

Ένταξη: 04 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ΜΥΤIΛΗΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2010, 17:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια.εαν σας ενδιαφερει και σας συμφερει μαζι λογω του οτι δεν ξερω τι τιμες παιζουν στην αθηνα.συνεργαζομαι εδω με ενα παλικαρι ο οποιος ασχολειται αποκλειστικα με δισκο πλατω και βολαν.φτιαχνει τετραφτερους με ελατηρια και χωρις, απλους δισκους, ελαφρωνει βολαν, και οτι αλλο σχετικο μπορει να γινει.παιρνει 200 ευρω για δισκο πλατω και 50ευρω για ελαφρωμα βολαν.αλλα μπορω το κουβεντιασω μαζι του και να μας κοψει τιποτα.παρτε και μια ιδεα απο δισκο το πλατο δεν εχει κατι το ιδιαιτερο σε λιγο καιρο θα εχω φωτο και απο βολαν


http://s942.photobucket.com/albums/ad268/GALLOS2010/?action=view&current=--1.jpg


ΑUTO ΓΚΑΡΑΖ 2009
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0774s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on