PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aνταλλακτικά Citroen Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 21:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω μιας και το εμαθα απο τον Γιωργο(Saxostudent) που σε καμια περιπτωση δεν τον θεωρω αναξιοπιστο ανθρωπο... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 22:37:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη με ρωτησε ο lord_teras για ραβδους,απο οτι φαινεται απο το site,23αρες υπαρχουν σε αρκετα λογικη τιμη.
Αν ενδιαφερεστε πραγματικα,αποφασιστε το και πειτε μου για να ξερω μιας και λογικα τα πραγματα τα οποια θελετε θα ερθουν μαζι με την παραγγελια της BPS.

Το καλο με τις 23αρες ειναι οτι μπορειτε να τις πατε σε τορνο και να τις κανετε οτι θελετε εσεις(21 ή 22) μιας και το υλικο ειναι ολοιδιο. Wink

Απλως για να μην στελνω διασπαρτες ερωτησεις,πειτε μου με σιγουρια τι σας ενδιαφερει για να τελειωνει και αυτο το θεμα. Smile



Υ.Γ. Για τον Ν εγκεφαλο,ο Γιωργος ειπε οτι παει τον κwλο του(μην ξεχναμε οτι ειχε και προγραμμα PS στο ιδιο αμαξι) απλα εχει σαν μειονεκτημα οτι καιει αρκετα.Κατι ειπε οτι εφευγε σε S2000(με μαμα Κ/Π) αλλα δεν το πολυκαταλαβα οποτε μην το λαμβανετε σαν κριτηριο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 22:53:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το καλο με τις 23αρες ειναι οτι μπορειτε να τις πατε σε τορνο και να τις κανετε οτι θελετε εσεις(21 ή 22) μιας και το υλικο ειναι ολοιδιο. Wink


κατι τετοιο εχει παιχτει με τις δικες μου λες? Rolling eyes

Pughell έγραψε:
Υ.Γ. Για τον Ν εγκεφαλο,ο Γιωργος ειπε οτι παει τον κwλο του(μην ξεχναμε οτι ειχε και προγραμμα PS στο ιδιο αμαξι)


χμμ...περιεργο.Πως ο προφ να μην γνωριζε μια τοσο εμφανη διαφορα? Επισης γιατι να μην ξεβρωμισε τοσα χρονια αντιγραφη σς αντι του πς που εχουν ολοι?
Τελικα τι διαφορα εχει ο Ν εγκ απτον τσαλεντζ? Δεν ειναι one fits all σαν τον πς ?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 23:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Pughell έγραψε:
Το καλο με τις 23αρες ειναι οτι μπορειτε να τις πατε σε τορνο και να τις κανετε οτι θελετε εσεις(21 ή 22) μιας και το υλικο ειναι ολοιδιο. Wink


κατι τετοιο εχει παιχτει με τις δικες μου λες? Rolling eyes

Πολυ πιθανο,μην σου λεω και μλκιες...Εξωτερικα παντως δεν εχουν βαφη που σημαινει οτι μπορει να ειναι και τορνιρισμενες. Confused

kane έγραψε:
Pughell έγραψε:
Υ.Γ. Για τον Ν εγκεφαλο,ο Γιωργος ειπε οτι παει τον κwλο του(μην ξεχναμε οτι ειχε και προγραμμα PS στο ιδιο αμαξι)


χμμ...περιεργο.Πως ο προφ να μην γνωριζε μια τοσο εμφανη διαφορα? Επισης γιατι να μην ξεβρωμισε τοσα χρονια αντιγραφη σς αντι του πς που εχουν ολοι?
Τελικα τι διαφορα εχει ο Ν εγκ απτον τσαλεντζ? Δεν ειναι one fits all σαν τον πς ?

Απο το 2003 που ειμαι εκει μεσα,δεν εχει περασει τετοιος εγκεφαλος(τουλαχιστον δεν επεσε στην υποληψη μου ή δεν το εμαθα καν).
Μηπως δεν καταλαβε καλα; Scratch
Το λεω απο την αποψη οτι ο Γιωργος δεν ειναι κανενας παπατζης που λεει μλκιες προκειμενου να πει κατι... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 23:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ραβδοι χωρις βαφη?????????????????????????????????????

πλακα κανετε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 23:54:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ελαφρωμα Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 00:07:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ραβδοι χωρις βαφη?????????????????????????????????????

πλακα κανετε

Πες τι χρωμα σπρει θελεις και το πηρα! Laughing

Α!Σατινέ ή ματ; Rotfl Rotfl Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 22:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
iceage έγραψε:
όλα τα πράγματα είναι από saxo challenge
1) Σωληνάκια μπροστινών φρένων 1F6306809A x 2 τεμ(ένα σετ δλδ)

2) Τρόμπα φρένων 23,8mm 1F6306571A x 1 τεμ


Στέλιο ενημέρωσέ με για το κόστος και σου δείνω ΟΚ για παραγγελία.
Σημ. Σωληνάκια (ένα σετ για τις μπροστινές δαγκάνες) για την ασφάλτινη έκδοση.

@Kane. Φιλαράκι εγώ το πήρα απόφαση. Αναμένω ραπόρτο για τους δίσκους.



Κανένα βέο έχουμε φίλε μου Στέλιο? Παραλαμβάνω δαγκάνες Δευτέρα - Τρίτη.

@kane : έκανε τίποτα ο Βασίλης με τους δίσκους?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 22:15:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιμενω εντος της εβδομαδας george... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον,οι τιμες ειναι οντως αυτες του site και τα μονα εξοδα που προκυπτουν ειναι αυτα της μεταφορας τα οποια βεβαια εξαρτωνται απο το βαρος και τον ογκο τους.

Σταυρε για ζαντες sorry αλλα δεν υπαρχει τιμη για αυτον τον κωδικο,μαλλον out of production. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 19:51:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο επιβεβαιώνω την παρακάτω παραγγελία. Ενημέρωσέ με για το συνολικό κόστος.
Όλα τα πράγματα είναι από saxo challenge

Κώδικας:
1) Σωληνάκια μπροστινών φρένων  1F6306809A x 2 τεμ(ένα σετ δλδ ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ έκδοση)

2) Τρόμπα φρένων 23,8mm              1F6306571A x 1 τεμ

3) Σωληνάκια μπροστινών φρένων     1F6328114A x 2 τεμ (ένα σετ δλδ ΧΩΜΑΤΙΝΗ έκδοση)



3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 21:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ Γιωργη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 09:57:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρίμα Confused Mad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 11:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
ΟΚ Γιωργη.

Αναμένω συνολικό κόστος και λογαριασμό τραπέζης. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 12:10:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογαριασμος τραπεζας ειναι

Εθνικη τραπεζα
219/879029-92 και το ονομα Θωμοπουλος Στελιος

Μολις μαθω μεταφορικα,σε ενημερωνω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 13:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμ θα ψηνομουν να δοκιμασω τον σιτροεν σπορτ εγκεφαλο...αλλα εχω βαρεθει να πεταω λεφτα σε δοκιμες εξελιξης.

Μολις δωσω τον πεζο σπορ,θα κανω την ηρωικη κινηση.

Στελιο ειπες ειναι 2 εγκεφαλοι? ο ενας που ειναι Ν κι ενας που ναι μινιΑ... ή ειναι σαν τον πς "πασπαρτου"?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2010, 14:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι,δυο διαφορετικοι.
Εδωσε κωδικους ο Γιωργος ρε. Wink

Κανε ενα τηλ τον Καρτακη να σου πει,τον εχει ηδη πανω στο Saxo του Σωκρατη. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3855s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on