PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aνταλλακτικά Citroen Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο τι περιθώριο χρονικό έχουμε? Περιμένουμε τα δέοντα με kane από tsosmouli για τις δαγκάνες.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο Citroen Sport το περιθωριο ειναι το ιδιο με την παραγγελια της BPS για να μην προκυπτουν διπλα μεταφορικα. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Στέλιο τι περιθώριο χρονικό έχουμε? Περιμένουμε τα δέοντα με kane από tsosmouli για τις δαγκάνες.


δε τα περιμενουμε απο τσοσμουλη, απτο προφητη τα περιμενουμε...

Ετσι και γινει δουλεια πηραμε και μεις.

Αλλα δεν νομιζω να προλαβαινουμε ρε συ το deadline.

Εσυ τι κολλημα εχεις φαει ρε τζορτζ μ'αυτο? παρε τις δαγκανες κι εχε τες να καθονται.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιπου το χρονικο οριο εχετε στο μυαλο σας εσεις ρε; Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε ξερω βασικα τι θεμα εχει ο γιωργος με δαγκανες και BPS...

Μηπως αν δεν παρει τις δαγκανες θα αγορασει κατι απο BPS? δε γνωριζω.

Οτι εχω παραγγειλω ισχυει κανονικα.Απλα να ξερουμε ημερομηνια και διαθεσιμοτητα ολονων,για να μην περιμενω για 2 γαντια 1 μηνα Rolling eyes

Υ.Γ. τωρα θυμηθηκα,νομιζω ο γιωργος αν δεν παρει δαγκανες ΑΡ,θελει να παρει εκκ και εγκ απο σιτροεν...αν θυμαμαι καλα. Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα μου είναι για τα σωληνάκια φρένων και την τρόμπα φρένων.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 18:57:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα οποτε μου πειτε ΟΚ,τα παραγγελνω...Εσεις ξεκαθαριστε τι θελετε ρε... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:04:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα,το ολο θεμα ειναι το εξης:

αναμενουμε απο προφητη να παρει τα φρενα του τσοσμι ωστε να δουμε τι γινεται με δισκους,πατεντες κτλ κτλ κτλ.
Προφ μου πε πως ο τσοσμι οπουναναι θα τα παει.

Βεβαια αν δν τα παει δε θα ασχολουμαστε μ'αυτο,γαιατι δν ειναι σωστο να καθυστερουμε τοσο κοσμο για μαλ***ες. Wink


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:23:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ,δειτε αν ειναι μεχρι τελος της εβδομαδας και το ξανασυζηταμε.
Εγω δεν εχω προβλημα αλλα δεν ξερω αν εχει καποιος αλλος που χρειαζεται κατι απο BPS.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο μία δευκρίνηση. Ο κωδικός που σου έδωσα για τα σωληνάκια υψυλής φρένων, έχει 2 τεμάχια μέσα?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αλλα υποθετω οτι εχει 4... Scratch
Καποιος συγκεκριμενος λογος ομως που θες σωληνακια PS και οχι απο Oreca ή BPS; Neutral
Ετσι και αλλιως,κατα 90% Gooridge θα ειναι σε ολες τις περιπτωσεις. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:43:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Δεν ξερω αλλα υποθετω οτι εχει 4... Scratch
Καποιος συγκεκριμενος λογος ομως που θες σωληνακια PS και οχι απο Oreca ή BPS; Neutral
Ετσι και αλλιως,κατα 90% Gooridge θα ειναι σε ολες τις περιπτωσεις. Sad

Το φαντάζομαι ότι θα είναι goodridge. Αλλά θα είναι στο σωστό μήκος μιας και με τις δαγκάνες θα χρειαστούμε λίγο μεγαλύτερα σε μήκος σωληνάκια από αυτά που έχει το αυτοκίνητο από το εργοστάσιο.
Για δες τι λέει για το Νο 14 (ασφάλτινη έκδοση)



3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 19:48:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω οτι εχει διαφορα,απλα πιθανοτατα στο χωμα να δινουν μακρυτερα για να καλυψουν την αποσταση οταν εκτονωνεται η αναρτηση(και αναποφευκτα απομακρυνεται περισσοτερο το ακρο απο τοην καροτσα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιαν 2010, 20:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Το φαντάζομαι ότι θα είναι goodridge. Αλλά θα είναι στο σωστό μήκος μιας και με τις δαγκάνες θα χρειαστούμε λίγο μεγαλύτερα σε μήκος σωληνάκια από αυτά που έχει το αυτοκίνητο από το εργοστάσιο.


μηπως γινεσαι λιγο υπερβολικος?

Εγω αυτα που πηρα απο ορεκα (ολοι μας δηλ) που τα βαλα στα μπρεμπο,μιας χαρα μηκος εχουν,περισσεουν κατα πολυ κιολας Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 12:36:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
όλα τα πράγματα είναι από saxo challenge
1) Σωληνάκια μπροστινών φρένων 1F6306809A x 2 τεμ(ένα σετ δλδ)

2) Τρόμπα φρένων 23,8mm 1F6306571A x 1 τεμ


Στέλιο ενημέρωσέ με για το κόστος και σου δείνω ΟΚ για παραγγελία.
Σημ. Σωληνάκια (ένα σετ για τις μπροστινές δαγκάνες) για την ασφάλτινη έκδοση.

@Kane. Φιλαράκι εγώ το πήρα απόφαση. Αναμένω ραπόρτο για τους δίσκους.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 13:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ,θα το δω και θα σου πω.

Υ.Γ. Μολις πηρα feedback απο εγκεφαλο CS gr N.Σε σχεση με τον PS σκοτωνει(με μαμα ραλλοεκκεντρα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 13:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
ΟΚ,θα το δω και θα σου πω.

Υ.Γ. Μολις πηρα feedback απο εγκεφαλο CS gr N.Σε σχεση με τον PS σκοτωνει(με μαμα ραλλοεκκεντρα).

Μόνο που ο κωδικός που σου έδωσα είναι για το challenge που είναι επιπέδου miniGrA. Και κόστος αυτού του εγκεφάλου που λες?

edit: Αλλά η τιμή με τον challenge είναι διαφορετική. Έχεις και το πλεονέκτημα των έκκεντρων μετά.



3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την iceage στις Τετ 20 Ιαν 2010, 14:32:03, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 14:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω,δεν ειδα καν κωδικο παντως λογικα στα ιδια θα ειναι ρε... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 15:00:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Δεν ξερω,δεν ειδα καν κωδικο παντως λογικα στα ιδια θα ειναι ρε... Sad

Με πρόλαβες δες από πάνω.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιαν 2010, 21:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
ΟΚ,θα το δω και θα σου πω.

Υ.Γ. Μολις πηρα feedback απο εγκεφαλο CS gr N.Σε σχεση με τον PS σκοτωνει(με μαμα ραλλοεκκεντρα).


χμμ προφητης ειπε οτι ειναι το ιδιο πραμα ρε στελιο Rolling eyes ,μηπως κατι δν ηξερε σωστα?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1557s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on