PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τέλος τα gti από τη Peugeot

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Τι πιστεύετε για αυτή την αλλαγή στρατηγικής της Πεζώ?
Χάλια, μόλις τα φτύσει το δικό μου πάω αλλού
21%
 21%  [ 9 ]
Σωστή, ποιος τρέχει στις μέρες μας ή βρίσκει άδειο δρόμο για στρίψιμο?
0%
 0%  [ 0 ]
Διαφωνώ αλλά ελπίζω στο RCZ
23%
 23%  [ 10 ]
Ενδάθε κοίται ένδοξο Rallye, goodbye Peugeot
21%
 21%  [ 9 ]
Εγώ θέλω υβριδικό/ηλεκτρικό πότε θα βγεί?
2%
 2%  [ 1 ]
Ας βγάζει ανταλακτικά για το δικό μου και ας κάνει ο,τι θέλει με τα καινούργια
23%
 23%  [ 10 ]
Δεν με απασχολεί το θέμα, πήρα πεζώ για άνετη μετακίνηση και καλό εξοπλισμό
7%
 7%  [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 42

Συγγραφέας Μήνυμα
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 08:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Τέλος τα gti από τη Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με άρθρο στο τελευταίο τεύχος του αγγλικού Performance Car που μίλησε με υψηλά ιστάμενους στη Πεζώ, η γαλλική εταιρεία θα σταματήσει να βγάζει αυτοκίνητα τύπου gti καθώς στοχεύει να εξελιχθεί σε πιο premium μάρκα, καθώς και να αναπτύξει αυτοκίνητα φιλικότερα για το περιβάλλον. Με αυτά τα νέα πιστεύω οτι πήδηξα απο το πλοίο εγκαίρως (αν και παρά τη θέληση μου λόγω μωρού). Νομίζω όπως επισημαίνει και το περιοδικό οτι είναι μέγιστο λάθος της εταιρείας που έχει στην ιστορία της αμάξια θρύλους όπως 106 Rallye, 205 GTI, 306 GTI Race, 405 Mi16, 206 WRC. Οπότε το μόνο σπορτίβ αμάξι στη γκάμα της φίρμας θα είναι πλέον το RCZ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 10:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε καλα και?
υπαρχουν κι αλλες εταιρίες
αν δεν μας αρεσει το προιόν της απλά θα πάμε αλλου...

Wink Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 11:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι εποχες τρεχουν, τα rallye στο αμεσο μελλον θα ειναι τα σπορ υβριδικα με 200 αλογα, full συστηματα ασφαλειας, σφιχτα μοτερ λογω χαμηλων ρυπων και με ολα τα ηλεκτρονικα καλουδια...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 11:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό δεν είναι κάτι που θα δούμε μονάχα από την Peugeot στο κοντινό μέλλον. Όλες οι αυτοκινητοβιομηχανίες κινούνται προς τα εκεί...

Νομίζω πως αρκετοί από εμάς θα καταλήξουμε να είμαστε οι "επαναστάτες" που θα οδηγούν ακόμη τα gti (και τα εκάστοτε γρήγορα-σπορ μοντέλα των τελευταίων δύο δεκαετιών), ενώ σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι θα την βρίσκουν με ηλεκτροκίνητα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 11:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gulik έγραψε:
Αυτό δεν είναι κάτι που θα δούμε μονάχα από την Peugeot στο κοντινό μέλλον. Όλες οι αυτοκινητοβιομηχανίες κινούνται προς τα εκεί...

Νομίζω πως αρκετοί από εμάς θα καταλήξουμε να είμαστε οι "επαναστάτες" που θα οδηγούν ακόμη τα gti (και τα εκάστοτε γρήγορα-σπορ μοντέλα των τελευταίων δύο δεκαετιών), ενώ σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι θα την βρίσκουν με ηλεκτροκίνητα...



χαχαχαχα, πάρτε μια γεύση λοιπόν από το μέλλον....

επιτάχυνση σε μίλια από το ηλεκτροκίνητο tesla...

http://www.youtube.com/watch?v=AY-EhnWzcg8


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 11:49:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω μια φορα τηλεκετευθυνομενο δεν αγοραζω...Rolling eyes

Προτιμω να κρατησω το σαξο αλλα 15 χρονια (αρκει να υπαρχει βενζινη) και να παρω αλλα 2 σαξο σε ανταλλακτικα και να τα κρατησω στοκ.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 12:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως μην ανησυχεί κανείς γιατί αυτά
http://www.youtube.com/watch?v=2JPx_gl93ic

θα αργήσουν πάρα πολύ να εκλείψουν




Έχει επεξεργασθεί από τον/την SAKIS-LEMANS στις Κυρ 27 Δεκ 2009, 19:26:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Δεκ 2009, 17:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Ας βγάζει ανταλακτικά για το δικό μου και ας κάνει ο,τι θέλει με τα καινούργια" Thumb right

Yπερ της αντιρρυπικης τεχνολογιας δεν ημουν ποτε, δεν ειμαι τωρα, ουτε θα ειμαι στο μελλον.
Ολα οσα ακουγονται για ρυπους και καυσαερια απο αυτοκινητα τα ακουω βερεσε!
Και να το τεκμηριωσω, λεγοντας πως οσο ρυπαινουν τα αμαξια της θεσ/νικης, στο συνολο υπερκαλυπτονται απο 2 συγχρονα εργοστασια.
Ας κανουν σκοντο στα εργοστασια λοιπον και οχι στα αμαξια... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 19:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα πηγαίνουμε στον σάλεξ κ θα του λέμε έλα μωρέ δώσε λίγο παραπάνω ρεύμα στην γεννήτρια μέχρι τον κόφτη! Laughing


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 20:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν παν να μαμηθουν και αυτοι...

Αυτοι θα βγουνε χαμενοι.
Ηδη πληρωσαν ασχημα το τιμημα μη παραγωντας ενα αναλογο 206 με χαρακτηρα 106 Rallye,το συνεχισαν και στο 207 και η κατηφορα συνεχιζει...

Δεν πειραζει ομως,Δοξα τον Θεο απο μαρκες υπαρχουν πολλες,λυσεις απειρες και φυσικα εξισου απειρα μεταχειρισμενα.

Σε τελικη καταληξη,παντα αυτοι θα ειναι οι χαμενοι,κανενας αλλος... Wink

Οχι τιποτα αλλο αλλα και η Citroen δεν βλεπω να ακολουθει αναλογο sport χαρακτηρα που σημαινει οτι η γαλλοι(μενει να δουμε την Renault) εγκαταλλειπουν μια κατηγορια που την κερδισαν με το σπαθι τους τα τελευταια 20 σχεδον χρονια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 20:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell get used to it!


http://www.youtube.com/watch?v=AY-EhnWzcg8


resistance is futile!



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Δεκ 2009, 20:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω να πώ οτι απ΄οτι βλέπω γύρω μου ο κόσμος γενικά έχει φλωρεψει. οπότε πάνε και οι καθαρά σπορ κατασκευές, δεν έχει ψωμί τί να κάνουμε. Και μη κοιτάς την Ελλαδίτσα που ήταν φτηνό το 106Rallye και βρώμισε ο τόπος, η Peugot πωλήσεις έκανε με τα 206 και τώρα με τα 207(παγκοσμίος). Οπότε πιο τίμημα βρε Στελάκο, 2-3ον καμμένων (βάλε και μένα μέσα). Γενικά το 207 είναι ακριβώς ότι ζητάει ο μέσος "σύγχρονος" οδηγός, αυτοί καλά το πιάσαν το νοήμα(μαρκετιν) απλά εμάς δεν μας αρέσει.

Ποιός ξένος θα πάρει την σήμερον ημέρα γρήγορo, φτηνό super Mini-Mini, γιαυτούς αυτά τα οχήματα τους πάνε supermarket.
Στο εξωτερικό οι άνθρωποι όταν μιλάνε για σπορ εννοούν από Μ3 και πάνω όχι κουβαδάκια με 0 παθητική ασφάλεια που λόγο οτι μέχρι εκεί μπορούμε να δαγκώσουμε τα θεοποιήσαμε......


Ε πώς να το κάνουμε τέτοιες σπόρ κατασκευές δεν είχε ούτε θα έχει ποτέ η Peugeot. Πλέον πολλές αυτο-βιομηχανίες παλεύουν να επιβιώσουν και πολλές δεν τα κατάφεραν. Οπότε, μας αρέσει δε μας αρέσει,ότι βγάλει η στατιστική έρευνα θα βλέπουμε απο εδώ και μπρός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 00:52:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 Jim207GT


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 00:57:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+2 Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 01:21:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-20

Τα 106,206,306,Clio,Megane,Saxo,C2,κλπ,κλπ ειχαν εξαιρετικα μεγαλο μεριδιο αγορας σε Αγγλια,Ιταλια,Ισπανια,Πορτογαλια και φυσικα Ελλαδα,χωρες που παραδοσιακα πουλανε οι γαλλικες εταιριες και συγκεκριμενα η PSA.

Οι χωρες που ο κοσμος αγοραζει Μ3 και αναλογα αυτοκινητα ειναι πατροπαραδοτα η Γερμανια και λιγες ακομα(Βελγιο,Αυστρια,Ελβετια) στις οποιες οι παραπανω βιομηχανιες δεν κατεχουν ποσοστο σαν σπορ κατασκευες αλλα σαν αυτοκινητα του λαου(για αυτο και εχουν γεμισει την αγορα με HDi Cool ).

Οποτε ετσι και αλλιως μπορουσαν να διατηρησουν και τον σπορ χαρακτηρα τους αλλα να βγαζουν και τα αξιοπιστα "toyota" τους. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 10:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τέλος τα gti από τη Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
... η γαλλική εταιρεία θα σταματήσει να βγάζει αυτοκίνητα τύπου gti καθώς στοχεύει να εξελιχθεί σε πιο premium μάρκα, καθώς και να αναπτύξει αυτοκίνητα φιλικότερα για το περιβάλλον...


Θεωρώ την παραπάνω στρατηγική λαθεμένη. Μία εταιρεία που ως επι το πλείστον έχει εδραιωθεί για συγκεκριμένα προϊόντα είναι πολύ δύσκολο να μετεξελιχθεί και κυρίως να εδραιωθεί σε μία άλλη κατηγορία.

Οι Premium μάρκες καραδοκούν, έχουν την πίτα, έχουν και το μαχαίρι και δύσκολα κάποιος θα μπει ανάμεσά τους πλέον. Ειδικά αυτή την εποχή που κάποιες premium μάρκες αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα.

Ο σύγχρονος μέσος οδηγός δεν έχει ανάγκη από Premium (ακριβά) αυτοκίνητα. Έχει ανάγκη από γκάμα μοντέλων σε προσιτές τιμές που να καλύπτουν με τον οποιοδήποτε τρόπο τις εκάστοτε ανάγκες των πελατών.

Για αυτό ακριβώς το λόγο μικρά αυτοκίνητα τύπου Rallye/GT/GTi/VTS/SPORT κλπ... θα έχουν πάντα πελατολόγιο στις χώρες που απευθύνονται.

υ.γ. στην Γερμανία που εργαζόμουν, ήταν τίγκα στα μικρά γρήγορα Peugeot 106/206/206cc/307/308 κλπ.... Τυχαίο δεν είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 10:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως, δυστυχώς, το θέμα δεν είναι μόνο τι αρέσει σε εμάς.

Όταν ο κατασκευαστής παράγει ένα αυτοκίνητο, θα πρέπει να σκεφτεί παράγοντες όπως:

Παθητική ασφάλεια (αυξημένο βάρος)

Ρύποι καυσίμων ("φιμωμένα" μοτέρ)

Κατανάλωση ( >> )

κτλ κτλ...


Δυστυχώς, με το "βιασμό" που έχει υποστεί ο πλανήτης μας από τα καυσαέρια (βιομηχανικά και μη), το μέλλον βρίσκεται σε εναλλακτικές μορφές ενέργειας. (Ηλιακή ενέργεια, μπαταρίες κτλ.)

Καλή μου ντίζα, να σ'είχα πρώτα... Crying or Very sad




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Δεκ 2009, 13:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ε καλα και?
υπαρχουν κι αλλες εταιρίες
αν δεν μας αρεσει το προιόν της απλά θα πάμε αλλου...

Wink Laughing



αυτο ξαναπεστο !
χεχε Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2683s (PHP: 32% - SQL: 68%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on