PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

BP / SHELL / EKO
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

BP ή SHELL ή EKO ?
Βαζω BP
19%
 19%  [ 42 ]
Βαζω SHELL
42%
 42%  [ 91 ]
Βαζω EKO
22%
 22%  [ 49 ]
Βαζω Αλλη Μαρκα
14%
 14%  [ 32 ]
Σύνολο Ψήφων : 214

Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Απρ 2007, 03:29:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: ................... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Καλά τα εγχώρια προιοντα αλλά οι βενζίνες νομίζω ειναι ολες εισαγώμενες απλά κάποιες πχ η ΕΛΙΝ επεξεργάζεται απο το ΕΜΠ.

Οι Ελληνικες δεν εισαγονται!
Η ελιν ελεγχεται απο το εμπ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Απρ 2007, 03:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: ................... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Καλά τα εγχώρια προιοντα αλλά οι βενζίνες νομίζω ειναι ολες εισαγώμενες απλά κάποιες πχ η ΕΛΙΝ επεξεργάζεται απο το ΕΜΠ.

Οι Ελληνικες δεν εισαγονται!
Η ελιν ελεγχεται απο το εμπ...


Δλδ η ΕΛΙΝ δεν εισάγεται Άρη?
μου τα είπαν λάθος τα κωλόπαιδα οι φίλοι μου Evil ... είχα την εντύπωση πως είναι γενικά η βενζίνη(για ΕΛΙΝ μιλάω και γενικά για ολες) έρχεται απο εξω και υφίσταται χημική επεξεργασία απο τον ΕΜΠ Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Απρ 2007, 15:43:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια, καμια βενζινη 95 Ron δεν εισαγεται!
Ολες ειναι Ελληνικης παρασκευης και βγαινουν απο 2 διυληστηρια!
Τελος._
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Απρ 2007, 16:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ακριβως.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Απρ 2007, 14:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο τελευταιο Power Techniques ειχε ενα παρα πολυ καλο συγκριτικο με βενζινες 100 οκτανιων.

Συγκεκριμενα, ειχε τις 100αρες των Shell, BP, EKO, Ελιν και Cyclon!!! Τα αυτοκινητα ηταν τα Swift Sport, ΒΜW 130i και Octavia 5 RS...

Τα αποτελεσματα ηταν περιεργα... Και πολυ απλα εδειξαν οτι οι Shell και BP δεν ειναι οι καλυτερες!!!

Πολυ καλη η 100αρα της Cyclon...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
307red (Paul)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 XT 5d 2004

Ένταξη: 04 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 15:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ...
Καλώς σας βρήκα!

Έχω δοκιμάσει όλες τις μάρκες κι έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η ποιότητα εξαρτάται περισσότερο από το πρατήριο κι όχι από τη μάρκα.
Πώς? Έχω βάλει racing και είχα την εντύπωση ότι οδηγούσα άλλο αμάξι, αλλά έχω βάλει και racing που ήταν ό,τι χειρότερο έχω δει. Το ίδιο και με Ultimate. Confused
Έτσι απογοητεύτηκα και αποφάσισα να μη βάζω ποτέ κάτι άλλο εκτός από απλή αμόλυβδη. Απλά δεν ξαναπατάω στο ίδιο πρατήριο, αν παρατηρήσω περίεργη λειτουργία του κινητήρα.

Διάβασα στο ποστ του plaketokophtis ότι τη "νοθεία την αποφεύγεις μάλλον μόνο σε εταιρικό πρατήριο". Που θα βρω "εταιρικό" πρατήριο για... δοκιμή;

Π.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Μάϊ 2007, 16:32:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα εγω τελευταια εκτος του οτι η βενζινη πιανει τα 1.09 με 1.11 και μιλαω για την απλη αμολυβδη δεν μπορω να πετυχω πουθενα καλη ποιοτητα.
Ακομα και το πρατηριο που εμπιστευομουν τελευταια το εχει χαλασει πολυ το θεμα.Σαν να μου βαζει νερο ρε παιδια.
Τετοιο χαλι.
Για Racing και Ultimate ή Kinitron δεν το συζηταω γιατι δεν θα μου φτανουν τα λεφτα ουτε για 2 μερες.
Μιλαμε για τιμες του 1.30+.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάϊ 2007, 15:40:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν.......

Στις ...EΛΙΝ , EKO, SHELL κατα κύριο λόγο πραγματοποιείται δειγματοληπτικός έλεγχος από το Εργ. Τεχνολογίας Καυσ. & Λιπαντικών του ΕΜΠ... και ΟΧΙ επεξεργασία...και ΟΧΙ μόνο στην ΕΛΙΝ..απλως η ΕΛΙΝ είναι βασικός χορηγός του προγράμματος..και το χρησιμοποιεί για διαφημιστικούς λόγους.

Τα διυλυστήρια που παραγονται βενζίνες RON 95-98 είναι 4 και όχι 2...

Οι βενζίνες 95 Unleaded..απλές είναι όλες ίδιες....
ξεχωρίζουν στα 95 η V-POWER...που είναι και 5-10 λεπτά ακριβότερη λόγω χημικών πρόσθετων προστασίας κινητήρα (που μακροπρόθεσμα κάνουν δουλειά

Όσο για τις εισαγόμενες...V-POWER 99+ , BP Ultimate.....βασικός παράγοντας, είναι το πόσο καιρό έχουν μείνει σε αποθήκευση στο πρατήριο δεδομένης της χαμηλής ζήτησης τους λόγω τιμής.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΚΟ... η καλύτερη σχέση απόδοσης-τιμής....και από πρατήριο με καινούργιες εγκαταστάσεις (αντλίες - δεξαμενές)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάϊ 2007, 17:47:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παλη μολις πειρα το 207 του εβαλα V Power 95 ron 10 ευρω γιατι ηθελα να βαλω βενζινη απο εκει που εβαζα παντα . Ολα καλα μετα παω και βαζω αλλα 20 Ευρω Vpower 95 ron απο τι γειτονια μου .

Παλι δεν μου ειδα κατι .

Αφου εφαγα καμποση βαζω απο μαι Cyclon οπου προς θεου μεχρι και η αδελφη μου που δεν περναει τα 90 Km /h αναφερε οτι το αμαξι καλλιτερα και οτι κραταει παραπανω Shocked .

Συνεχιζω να βαζω απο εκει νομιζα οτι κατι αλαξε στο αμαξι ετσρωσε ξερω εγω 1 λιτρο τα 100 km κατω η καταναλωση συνφονα με τον Η/Υ ταξιδιου και παω και ποιο σβελτα .

Σημερα ηταν κλειστο οποτε αναγκαστικα παω στην Sell βαζω και τι να δω το αμαξι ψωφισε δεν τραβαγε η καταναλωση ανεβικε ξανα κτλ κτλ τι να πω .

Το μονο που ξερω οτι αυτο το εχει ενας παππουλης με τα παιδια του και οτι ειναι ακριβος την εχει οσο εχει η V power αλλα θα μου ερχεται φτηνοτερα καθως καιω 7,5-8 αντι 8,5-9 Λ/100 km


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΦΑΝΗΣ (ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


''Peugeot 106rallue 1.6 (16V) 2000''

Ένταξη: 07 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ioannina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 00:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ BP ULTIMATE ΕΜΕΝΑ ΤΟ RALLYE ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΗ 1,38L.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 09:59:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον δεν εχεις δοκιμασει Sell V power Racing.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2007, 10:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικα, βαζω απο ενα Revoil (πρωην ΕΚΟ) και ενα Aegean και στο 99% των περιπτωσεων απλη...

Με κανενα δεν ειχα ποτε ιδιαιτερο προβλημα, αν και γενικα μερικες μικροδιαφορες ανα γεμισμα τις βλεπεις καμια φορα, αλλα ειναι τετοιες που τελικα δεν επηρεαζουν...

Ενα προσθετο καθαριστικο ανα 15.000km και κανα δυο απανωτα γεμισματα 100αρα που και που ετσι για να νιωσει λιγο καλυτερα το μοτερ...

Θεωρω το να βαζει καποιος 100αρα βενζινη ενω κινειται εντος πολεως πεταμενα λεφτα...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Δεκ 2007, 21:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ βάζω ΕΚΟ 95+ από κάποιον στην Καλλιθέα και μπορώ να πω ότι και σε θέμα κατανάλωσης και γενικά σαν ποιότητα βενζίνης μου φαίνεται καλή. Η τιμή που τη βάζω είναι περίπου 0.980 ευρώ (αρκετά χαμηλή βάσει της καλής ποιότητας που προσφέρει, όταν σε όλη την Αθήνα την πουλάνε 1.1 σχεδόν-πέρισυ είχε φτάσει μέχρι και 0.805 ευρώ!!!). Δεν ξέρω κατά πόσο καλύτερα θα μπορούσε να αποδώσει το αμάξι μου (είναι και αδύναμος ο κινητήρας για να φανούν τρελές διαφορές). Θα συμφωνήσω με το παραπάνω post, εντός πόλης ίσως είναι υπερβολικά τα 100 οκτάνια βάσει τιμής κιόλας, αφού δεν το συστήνει και ο κατασκευαστής (τουλάχιστον σε εκδόσεις ως 1.6, ίσως και στα δίλιτρα). Αν ήταν πιο φθηνά το συζητούσαμε. Εγώ 100 βάζω σε κανά ταξίδι ή αραιά και που κάνω 1-2 γεμίσματα για να συνέλθει λίγο το αμάξι και βάζω ή την 100 της ΕΚΟ ή της ΒΡ.

Επίσης κάτι χρήσιμο (δεν ξέρω αν το έχει βάλει κανείς σε άλλα threads):

Πολύ χρήσιμο link με τιμές βενζίνης ανά περιοχή (στοιχεία υπουργείου ανάπτυξης με μετρήσεις ανά 7-10 ημέρες)


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
IAKOVOS (iakovos)
Μέλος
Μέλος


307CC 1.6 16 V 2007

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιαν 2008, 20:13:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shell racing απο εταιρικο πρατηριο μονο Beer


ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιαν 2008, 19:22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημασια εχει το πρατηριο.Εβαζα απλη shell αλλα βρηκα καλο πρατηριο bp και απο εκει βαζω 100αρα τελευταια και δεν το εχω μετανιωσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιαν 2008, 21:04:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελιν κ μονο ελιν!οχι οτι ειναι καλητερη απο τις αλλες αλλα ο γειτονας που εχει το πρατηριο εχει την ποιο χαμηλη τιμη κ την καλητερη ποιοτητα!
τωρα πως το κανει αυτο δεν ξερω !
που κ που βαζω κ σελλ αλλα πολλα τα λεφτα αρη Shocked η απλη ειναι 10λεπτα κ πανω ποιο ακριβη Confused καλα για την racing δεν λεω τιποτα 1.30-1.36 πλακα κανουμε τι εχει μεσα αυτη η βενζινη χρυσο?
πως ειναι δυνατον οι περισσοτερες 100αρες να εχουν 1.15περιπου κ racing /ultimate να εχουν 1.30-1.36!κ πολλες φορες ειναι κ μαπα καθαρο δουλεμα!
βρειτε ενα καθαρο πρατηριο κ σχετικα οικονομικο κ μην κοιτατε σελλ μελλ κ τριχες κατσαρες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nickboss 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 16v

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιαν 2008, 00:24:19    Θέμα δημοσίευσης: SHELL Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SHELL ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ(ΚΑΝΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΟΥ)
ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ.
ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΠΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΜΕ 1,02 ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΑΞΙ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ!!!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ 2 ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ 95, ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ V-POWER.
TO ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ, ΕΙΝΑΙ SHELL ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ.

Θα σε παρακαλεσω να γραφεις με πεζους χαρακτηρες, σεβόμενος τους κανονες του Forum.

Εκ της MOD-Team
Ghost Dog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
baden (baden)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207gt

Ένταξη: 30 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Φεβ 2008, 01:03:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307red έγραψε:
Το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ...
Καλώς σας βρήκα!

Έχω δοκιμάσει όλες τις μάρκες κι έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η ποιότητα εξαρτάται περισσότερο από το πρατήριο κι όχι από τη μάρκα.
Πώς? Έχω βάλει racing και είχα την εντύπωση ότι οδηγούσα άλλο αμάξι, αλλά έχω βάλει και racing που ήταν ό,τι χειρότερο έχω δει. Το ίδιο και με Ultimate. Confused
Έτσι απογοητεύτηκα και αποφάσισα να μη βάζω ποτέ κάτι άλλο εκτός από απλή αμόλυβδη. Απλά δεν ξαναπατάω στο ίδιο πρατήριο, αν παρατηρήσω περίεργη λειτουργία του κινητήρα.

Διάβασα στο ποστ του plaketokophtis ότι τη "νοθεία την αποφεύγεις μάλλον μόνο σε εταιρικό πρατήριο". Που θα βρω "εταιρικό" πρατήριο για... δοκιμή;

Π.
Η shell στην ηλιουπολη στη μεγαλη κατηφορα της κατεχακη οπως πας για αλιμου.Μου το ειπε ταριφας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
baraflas (ΑΛΕΞΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 1.4 (8v) (1997)

Ένταξη: 26 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Φεβ 2008, 10:42:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

baden έγραψε:
307red έγραψε:
Το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ...
Καλώς σας βρήκα!

Έχω δοκιμάσει όλες τις μάρκες κι έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι η ποιότητα εξαρτάται περισσότερο από το πρατήριο κι όχι από τη μάρκα.
Πώς? Έχω βάλει racing και είχα την εντύπωση ότι οδηγούσα άλλο αμάξι, αλλά έχω βάλει και racing που ήταν ό,τι χειρότερο έχω δει. Το ίδιο και με Ultimate. Confused
Έτσι απογοητεύτηκα και αποφάσισα να μη βάζω ποτέ κάτι άλλο εκτός από απλή αμόλυβδη. Απλά δεν ξαναπατάω στο ίδιο πρατήριο, αν παρατηρήσω περίεργη λειτουργία του κινητήρα.

Διάβασα στο ποστ του plaketokophtis ότι τη "νοθεία την αποφεύγεις μάλλον μόνο σε εταιρικό πρατήριο". Που θα βρω "εταιρικό" πρατήριο για... δοκιμή;

Π.
Η shell στην ηλιουπολη στη μεγαλη κατηφορα της κατεχακη οπως πας για αλιμου.Μου το ειπε ταριφας.


στη κατηφορα της κατεχακη προς ηλιουπολη εχει μια shell καλη οντως
αλλα δεν παει ο δρομος για αλιμου(μαλλον τα χεις μπερδεψει λιγο)


lucifer inocopatis filis fornegat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
baraflas (ΑΛΕΞΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 1.4 (8v) (1997)

Ένταξη: 26 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Φεβ 2008, 10:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω βαζω εδω και 1,5 χρονο racing shell

(v-power με τιποτα,ποτε, πεταμενα λεφτα για σκεφτειτε η bp ας πουμε γιατι δεν εχει v-bp, αλλα μονο απλη και unlimate?)


lucifer inocopatis filis fornegat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2452s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on